رفتن به مطلب

مشکلی عجیب در sapphire r9 290

Naser esmailpor
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان لطفا کمک کنین تا بدونم ایراد از کارته یا سی پی یو چون تو حالت لود فقط 30درصد فعاله

لینک به دیدگاه

دوستان کسی نظری نداره سی پی یوی من تا قبل از این ماجرا تو بازیه 80cod aw درصد فعال بود الان 30درصد فعاله نمیدونم چی شده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

attachicon.giffffffff.gifattachicon.gifgggggggg.gifدوستان اینم دوتا عکس از gpu-z در حالت فول لود ببینی با مشخصات کارت های شما هم خوانی داره؟

این تصویر قسمت سنسور ها که ناقصه!! کلاک هسته و مموری که ازهمه مهمترن موندن بالا . کاملش رو بذارید. در همون حالتی که فول لود هست. مثلا 3dmark رو در حالت Window اجرا کنید و کنارش GPU-Z 

ویرایش شده توسط Bahman
لینک به دیدگاه

با 3dmark نتونستم عکس بزارم چون فول اسکرینه .window نمیشه ولی کالک هسته ومموری طبیعیه فقط دما غیر طبیعیه 

فکر میکنید میتونه از ویروس باشه چون ویروس کش ندارم؟

لینک به دیدگاه

دوستان کولر هست برای رفرنسr290که استفاده کنیم؟

راهنمایی کنید ممنون میشم؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با 3dmark نتونستم عکس بزارم چون فول اسکرینه .window نمیشه ولی کالک هسته ومموری طبیعیه فقط دما غیر طبیعیه 

فکر میکنید میتونه از ویروس باشه چون ویروس کش ندارم؟

کلاک هسته و مموری طبیعیه یعنی چنده؟ کلاک هسته ثابته یا دائم بالا و پایین میشه؟ دما چطور؟

لینک به دیدگاه

موقع لود کلاک هسته 1000ومموری 1300 دما فعلا از 77 بالا نمیره 

ولی سی پی یو با تمام توان کار نمیکنه ولی کلاک سی پی یو روی 3500هست ودماش هم از 60بیشتر نمیشه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این طورکه به نظر میاد کارت شما مشکل سخت افزاری نداره و کلاک ها و دماش هم طبیعی هستن. احتمالش زیاده کار ویروس باشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بهترین کار اینه که روی یه سیستم دیگه امتحان بشه

لینک به دیدگاه

اقا این مادربرد من یه زره ضعیفه فک میکنین میتونه از مادربرد باشه 

بعدا میخوام یه برد قوی بخرم

post-18180-0-30970300-1418815381_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دوست عزیز هاردتون سالمه مشکل نداره

چون یکی از دوستان بنده دقیقا همین مشکل رو داره وقتی یک بازی رو اجرا میکنه چراغ هارد یک سر روشن میمونه و هارد در حالت لود 100 درصد قرار میگیره

اگه یک هارد سالم دم دست دارید با اون تست کنید و نتیجه رو اعلام کنید

لینک به دیدگاه

والا هارد هم زغالیه  خرخر میکنه  ولی من فکر میکنم هارد نمیتونه نرخ فریم رو کاهش بده کارت تا ده روز پیش عالی کار میکرد نمیدونم چی شد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والا هارد هم زغالیه  خرخر میکنه  ولی من فکر میکنم هارد نمیتونه نرخ فریم رو کاهش بده کارت تا ده روز پیش عالی کار میکرد نمیدونم چی شد

همون طور که خودتون گفتید تا 10 روز پیش عالی بوده و الان این مشکل پیش اومده شک نکنید از هاردتون هست

حتما با یک هارد دیگه تست کنید و نتیجشو اعلام کنید

لینک به دیدگاه

هارد دیگه تو دستو بالم  نیست ولی  اگه شد یه تستی میزنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

حداکثر دمای دیده شده در بازی کرایسیس بود که به 76درجه رسید.

در فارکرای هم رو نهایت تنظیمات 60فریم ثابت و دما هم 66 درجه.

دوستان پست خودم رو ویرایش میکنم ، چون اون مشخصه رو با vsr گرفته بودم ، ولی مشخصه های زیر روی ریزولیشن دیفالت و تنظیمات اولترا میباشد.

qoj77ytqnwdn369q8zw9_thumb.jpg

aygtdbzg56di8fxzkizn_thumb.jpg

d5n0ursjyz0if9rl0jcc_thumb.jpg

hnlx8586app5oaaftu95_thumb.gif

لینک به دیدگاه

با کمال تشکر از دوست گرامی  مشخصات کارت من با مال تو یکیه فکر کنم مشکل رو پیدا کردم  ویروس باعث افت فریم شده 

واقعا از شما دوست گرامی سپاس گذارم

لینک به دیدگاه

با تشکر از همه دوستان در کمال ناباوری مشکل از ویروس بود دمای کارت به حالت طبیعی برگشت فریم ریت عادی شد فعالیت سی پی یو هم درست شد 

ویروس پدر سوخته دوهفته بابای منو دراورد

لینک به دیدگاه

سلام من كل نوشته ها رو خوندم شما چطوري وقتي گفتيد ويندوز رو عوض كرديد ويروس پاك نشده و اين مشكل ادامه داشت بعد چطوري ويروس از بين رفت ?!

لینک به دیدگاه

من بعد کلی دردسر مجبور شدم کل هارد رو دوباره پارتیشن بندی کنم  چون کار از ویروس کشی گذشته بود 

حالا دمای کارت به حالت طبیعی برگشته cpuهم همین طور

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به دوستان پیشنهاد میکنم حتما از یک ویروس کش اورجینال استفاده کنند ، مطمعا باشین ضرر نمیکنین.

من خودم از چهار سال پیش که یه هکر پدرسوخته نصف اطلاعاتم رو پاک کرد دارم از نسخه اینترنت سیکورتی آویرا استفاده میکنم ، و خدارو شکر هیچ مشکلی هم در این مدت برام پیش نیومده.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...