رفتن به مطلب

کیس اورامان پسرخاله :)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

به نام حق

با سلام خدمت همه عزیزان

برای پسر خاله عزیزم به اسم سینا  قرار شد یه سیستم ببندیم که کاراش رو راه بندازه و یه گیمی هم بزنه. اول قرار بود از این کیس های معمولی براش ببندم که خوب دلمون نیومد. کیس گرین اورامان رو انتخاب کردیم. قطعات رو بستم . دیدم نه فایده نداره. عین همون کیسهای معمولی شد :D 

csz_6_.jpg

پس تصمیم به مودینگ یک روزه این کیس گرفتم.  :)

چون عملیات مودینگ بدون برنامه قبلی بود دیگه وقت نکردم از مراحل کار عکس بندازم و دوستان به بزرگی خودشون ببخشن. ضمناً کیفیت عکسها و کات کردنشون عجله ای شد که باز هم ببخشید. این روزها یکمی سرم شلوغ شده.

با اجازه لیون کامپیوتر و آقا حسینی عزیز هم لوگوی لیون کامپیوتر رو انداختم پایین عکسها @};- 

بریم سراغ کیس:

کیس کابل منیجمنت رو تا جایی که میشد خوب کار کردم، البته امیدوارم خوب شده باشه. :) 

csz_8_.jpg

csz_3_.jpg

csz_9_.jpg

جلوی کیس جای فن داشت یه فن دیپ کول 120 با led آبی بستم. درب بقل رو با فرز بریدم و شیشه انداختم. عقب کیس هم که یک فن فابریکی گرین بود که گذاشتم سر جاش بمونه. قطعات این کیس حرارت بالایی تولید نمیکنند فقط یک cpu هست که اونم تو فول لود با برنامه prime95 و aida 64 با همین دوتا فن نهایتاً 58 درجه رسید که رقم خوبیه. البته فن gammax 200 هم به خوبی از عهده کم کردن صدای کلی کیس براومد.

csz_7_.jpg

نور آبی حس خوبی به کاربر میده....

دو رشته نوار smd آبی در بالا و دو رشته نوار smd آبی در جلو کار گذاشتم تا مامور روشن کردن داخل کیس شوند. (یه رشته سفید هم برای تابیدن بر روی نام SINA روی قسمت پشتی پاور :دی)

SINA که اسم پسر خالمه و CsZ هم ازش پرسیدم یه کلمه بگو که دوست داری تو کیست کارشه این رو گفت! حالا معنیش رو باید از خودش پرسید :cool: 

csz_14_.jpg

csz_10_.jpg

csz_11_.jpg

csz_12_.jpg

هزینه کلی برای انجام این مودینگ:

اونقدی نشد ولی نمیگم :D 

مشخصات سیستم:

CPU phenomII X4 955 am3

Mainboard MSI 970A G43

RAM KINGMAX 2X4 1333

HARD 1tb toshiba

VGA GALAXY 750 2gb ddr5

POWER SILVERSTONE 400watt

DVD samsung

کیس هم که اورامان سینا :)

فکر کنم با هزینه ای که شده کیس خوبی از نظر کارائی و ظاهر جمع شده. بتل فیلد 4 در 1080P و تنظیمات High رو روون اجرا میکنه :ph34r:

البته میشد رم رو دو تا شونه بلند آبی انداخت ولی خوب هزینه دانشجویی رو هم در نظر بگیریم ;) 

امیدوارم لذت برده باشین.

دوستدار همه لیونیهای عزیز

fireinpole

ویرایش شده توسط fireinpole
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عکسهای کیس در حالت روشن:

csz_22_.jpg

csz_21_.jpg

csz_17_.jpg

csz_18_.jpg

csz_20_.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

csz_15_.jpg

csz_16_.jpg

csz_19_.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مودینگ یا مدینگ (Modding) هست که از مشتقات فعل Modify  به معنای تغییر دادن  هست..

و مودینگ یا مدینگ کیس به معنای اعمال تغییرات درون یا بر نمای کیس می باشد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

SINA که اسم پسر خالمه و CsZ هم ازش پرسیدم یه کلمه بگو که دوست داری تو کیست کارشه این رو گفت! حالا معنیش رو باید از خودش پرسید :cool: 

درود

ضمن خسته نباشید فکر کنم فامیلتون کانتر بازه ومخفف counter strike zero باشه ...!  :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

ضمن خسته نباشید فکر کنم فامیلتون کانتر بازه ومخفف counter strike zero باشه ...!  :D

سلام نیما جان نه اهل کانتر نیست .  #-o

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چرا عکس ها لود نمیشن؟

آقا حسین تعداد عکس ها زیاد هست و تو سرور پیکوفایل آپ شدن کمی طول میکشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کار زیبایی انجام دادید انشاالله که پسر خاله قدر بداند.

ممنونم دوست عزیز

لینک به دیدگاه

سلام علی آقا کیس خیلی خوبی شده ... نورپردازی ، ویندو ساید و اون فن آبی جلوی کیس خیلی خوب کار شده

فقط اون csz رو میشد بهتر درآورد مثلا جای حروف رو برش داد و پشتش طلق بندازید و نور آبی بیاد بیرون ... البته هنوزم دیر نشده :cool:

در کل خسته نباشید و امیدوارم پسرخالت قدر شما رو بدونه @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام علی آقا کیس خیلی خوبی شده ... نورپردازی ، ویندو ساید و اون فن آبی جلوی کیس خیلی خوب کار شده

فقط اون csz رو میشد بهتر درآورد مثلا جای حروف رو برش داد و پشتش طلق بندازید و نور آبی بیاد بیرون ... البته هنوزم دیر نشده :cool:

در کل خسته نباشید و امیدوارم پسرخالت قدر شما رو بدونه @};-

ممنون آقا شهاب عزیز.

یه پنل اضافه مونده . باهاش همین کار رو میکنم.

بازم ممنون

لینک به دیدگاه

به نام حق

با سلام خدمت همه عزیزان

برای پسر خاله عزیزم به اسم سینا  قرار شد یه سیستم ببندیم که کاراش رو راه بندازه و یه گیمی هم بزنه. اول قرار بود از این کیس های معمولی براش ببندم که خوب دلمون نیومد. کیس گرین اورامان رو انتخاب کردیم. قطعات رو بستم . دیدم نه فایده نداره. عین همون کیسهای معمولی شد :D 

csz_6_.jpg

پس تصمیم به مودینگ یک روزه این کیس گرفتم.  :)

چون عملیات مودینگ بدون برنامه قبلی بود دیگه وقت نکردم از مراحل کار عکس بندازم و دوستان به بزرگی خودشون ببخشن. ضمناً کیفیت عکسها و کات کردنشون عجله ای شد که باز هم ببخشید. این روزها یکمی سرم شلوغ شده.

با اجازه لیون کامپیوتر و آقا حسینی عزیز هم لوگوی لیون کامپیوتر رو انداختم پایین عکسها @};- 

بریم سراغ کیس:

کیس کابل منیجمنت رو تا جایی که میشد خوب کار کردم، البته امیدوارم خوب شده باشه. :) 

csz_8_.jpg

csz_3_.jpg

csz_9_.jpg

جلوی کیس جای فن داشت یه فن دیپ کول 120 با led آبی بستم. درب بقل رو با فرز بریدم و شیشه انداختم. عقب کیس هم که یک فن فابریکی گرین بود که گذاشتم سر جاش بمونه. قطعات این کیس حرارت بالایی تولید نمیکنند فقط یک cpu هست که اونم تو فول لود با برنامه prime95 و aida 64 با همین دوتا فن نهایتاً 58 درجه رسید که رقم خوبیه. البته فن gammax 200 هم به خوبی از عهده کم کردن صدای کلی کیس براومد.

csz_7_.jpg

نور آبی حس خوبی به کاربر میده....

دو رشته نوار smd آبی در بالا و دو رشته نوار smd آبی در جلو کار گذاشتم تا مامور روشن کردن داخل کیس شوند. (یه رشته سفید هم برای تابیدن بر روی نام SINA روی قسمت پشتی پاور :دی)

دو نوار در قسمت  پشت پنل جلویی کیس

csz_5_.jpg

دو نوار در قسمت  سقف کیس

csz_23_.jpg

csz_14_.jpg

csz_10_.jpg

csz_11_.jpg

csz_12_.jpg

هزینه کلی برای انجام این مودینگ:

اونقدی نشد ولی نمیگم :D 

مشخصات سیستم:

CPU phenomII X4 955 am3

Mainboard MSI 970A G43

RAM KINGMAX 2X4 1333

HARD 1tb toshiba

VGA GALAXY 750 2gb ddr5

POWER SILVERSTONE 400watt

DVD samsung

کیس هم که اورامان سینا :)

فکر کنم با هزینه ای که شده کیس خوبی از نظر کارائی و ظاهر جمع شده. بتل فیلد 4 در 1080P و تنظیمات High رو روون اجرا میکنه :ph34r:

البته میشد رم رو دو تا شونه بلند آبی انداخت ولی خوب هزینه دانشجویی رو هم در نظر بگیریم ;) 

امیدوارم لذت برده باشین.

دوستدار همه لیونیهای عزیز

fireinpole

کارت خوب بود ولی به این کار "مود" نمیگن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

http://en.wikipedia.org/wiki/Case_modding

مود کردن انواع مختلفی داره

که من از Window mods و Lighting mods در این کیس اسنفاده کردم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنونم از نظرت دوست عزیز.

بهتره یه سری به این لینک بزنین و معنای مود رو خوب مطالعه کنین

http://en.wikipedia.org/wiki/Case_modding

مود کردن انواع مختلفی داره

که من از Window mods و Lighting mods در این کیس اسنفاده کردم.

دوست عزیز یعنی شما کار خودتو با این پروژه در یک سطح میبینی ؟

2_0_547.jpgVSu08ux5supah3ydsy84ms.jpg

فقط یه بله و خیر لطفا . (به دلیل نداشتن اجازه و لایسنس از سمت گروه لایون کامپیوتر ناچار به حذف لوگو از تصاویر شدم ، پوزش . اصل تصاویر در صفحات قبل موجود می باشد .)

یعنی هرکی هرچی تو کیسش میندازه ماد محسوب میشه ؟ الان یکی تو کیسش فن میندازه که LED داره منویسه «Fan LED Mod» ؟ یا سیم ساتای فرفری ؟ یا یه تیکه نوار LED که تو ویترین گوشی فروشی ها پُره ؟ درمورد پاورتم که سکوت میکنم . نکنید این کارو . خواهش دارم منطقی پاسخ بدید .

پلکسی ، اکریلیک ، MDF ، کارتن شیرینی و ... همه اینا متریالن . همه ماها هم یه اسمی داریم ... میریم میبریم میزاریم تو کیسمون ؟

بحث من این نیست که خدایی نکرده کارتو کم کاری داره یا بی ریخته ، بحث من اینه که شما وقتی به یه همچین پرژه ساده ای (با وجود پتانسیل زیاد) میگید «ماد» ، اون مادیست و پروژه نهایی ماد باید اسمش چی باشه ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

امروز چی شده تو انجمن ؟؟ !!! همه به هم گیر میدن ؟؟؟

شما AliSh45  و ـ۞ Devileytion ۞ـ  عزیزم @};-

ایشون یه کاری رو انجام دادن ، چه خوب و چه بد

اگه اطلاع کافی در این مورد دارین باید کمک و راهنمایی کنین تا اگه مشکلی در این کارش هست بتونه بهترش کنه و پیشرفت کنه نه اینکه بزنید رو سر کاری که انجام شده و باعث دلسردی ایشون بشین !!! ( ماها کلاً عادت یه تخریب هم داریم و نقاط ضعف همدیگه رو آنقدر بزرگ جلوه میدیم که .... :sigh:

ببینم همین سایپای محترم که بیشتر از 17 نوع پراید داره و اسمش هم میذاره مونتاژ و طراحی پلتفرم !!!!  با اون همه فیس و افاده ... حالا ایشون اومدن یه کاری رو با سلیقه و دانش خودشون انجام دادن شما گیر دادین بهش ؟؟؟؟؟

واقعاً باید شماهایی که ایراد میگیرن از این کار در کنارش هم مسیر درست رو پیشنهاد بدین به ایشون !! نه ؟؟؟ غیر از اینه ؟؟؟

من چون تخصصی در این مورد ندارم پس نمیتونم نظری هم بدم ولی شماها که نطر دادین همینجا می خوام به صورت علمی و کارآمد پیشنهادتون رو بدین !!!

منتظرم :-w :-w  قبلاً هم به ایشون پیام بدین و هماهنگ کنین و بعد در تاپیک ایشون پست کنین

از دوستان دیگه  هم خواهش دارم پستی برپایه تضعیف کار ایشون ندن به غیر از پیشنهاد سازنده و عملی

@};-  مدیریت محترم ، اگه مشکلی در این تاپیک یا پست بنده هستش ، حذف یا تاپیک رو ببندن @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

@};- 

اولا @};-  @};-

دوما تاپیک قبلیتونم هم مشاهده کردم ، همین مشکل اونجا هم هست . اونایی که میان فقط تمجید میکنن و یه «عالیه» مینویسن و میرن از دو حالت خارج نیستن ... یا دارن مسخره میکنن که وقعا بچه ها این فروم از این اخلاق های کودکانه ندارند یا از ماد سر در نمیارن . من نویی که میام از کار شما اشکال در میارم باعث پیشرفت تو کار خودتون میشم ... بله دیگه این جوری هم جواب میگیرم . مشکلی هم خدارو شکر ندارم .

--------------

عطا جان سر این مساله بار ها بحث شده و به نتایج خوبی هم رسیده . نمونش آقای داداش نژاد و تاپیک کیس والت شون که انعکاس خیلی خوبی داشت . دلیل ارسال پستمم که بالا توضیح دادم . مشکل سر اینه که یه نفر اول باید به نقاط ضعف و قوت خودش پی ببره بعد راهنمایی بگیره . بازم نمونش تاپیک دوستمون ساشا جان با مشکل سوختن سه تا کارت 290 شاهد بودیم . اول به اشتباهشون پی بردن بعد راه صحیح رو پیدا کردن . این مورد هم بسیار نزدیک به اونه .  چشم ، دوستان میسپرم + من به ایشون راهنمایی بدیم ولی روش استقبال از یه راهنمایی تعارف یه لیوان آب نیست .

در آخر تمنا دارم اگه کسی حرفی داره فورا تو پ.خ بیان کنه تا براشون دلیل قانع کننده بیارم (این تاپیک هم شلوغ نشه) ، مخصوصا تیم مدیریت در رابطه با پست بنده ؛ تو دلشم نگه نداره لطفا ، بنده همه جوره پذیرای هر نوع انتقادی هستم .

انشالله با وجود فصل امتحانا بتونم از این به بعد در این تاپیک فقط به جهت راهنمایی و با لحنی دوستانه تر پست ارسال کنم .

با تشکر . @};-

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز یعنی شما کار خودتو با این پروژه در یک سطح میبینی ؟

2_0_547.jpgVSu08ux5supah3ydsy84ms.jpg

فقط یه بله و خیر لطفا . (به دلیل نداشتن اجازه و لایسنس از سمت گروه لایون کامپیوتر ناچار به حذف لوگو از تصاویر شدم ، پوزش . اصل تصاویر در صفحات قبل موجود می باشد .)

یعنی هرکی هرچی تو کیسش میندازه ماد محسوب میشه ؟ الان یکی تو کیسش فن میندازه که LED داره منویسه «Fan LED Mod» ؟ یا سیم ساتای فرفری ؟ یا یه تیکه نوار LED که تو ویترین گوشی فروشی ها پُره ؟ درمورد پاورتم که سکوت میکنم . نکنید این کارو . خواهش دارم منطقی پاسخ بدید .

پلکسی ، اکریلیک ، MDF ، کارتن شیرینی و ... همه اینا متریالن . همه ماها هم یه اسمی داریم ... میریم میبریم میزاریم تو کیسمون ؟

بحث من این نیست که خدایی نکرده کارتو کم کاری داره یا بی ریخته ، بحث من اینه که شما وقتی به یه همچین پرژه ساده ای (با وجود پتانسیل زیاد) میگید «ماد» ، اون مادیست و پروژه نهایی ماد باید اسمش چی باشه ؟

در مورد لوگو

post-11583-0-80038300-1418916406_thumb.jpg

در مورد سطح کار واقعاً جای تاسف داره که پروژه بالای 1000 دلاری رو با یه مورد که با حدود 10 دلار (کمی کمتر بیشتر) هزینش شده مقایسه میکنین  و اصرار دارین که....

در مورد پاور کف این کیس به صورت استاندارد محل عبور هوا هست.

تو سایتهای خارجی میتونین سرچ کنین modding های ساده تر از این هم هست.

مثل این میمونه که من شما رو سوار پژو ببینم و شما بگین ماشین . من بگم چی؟!!!!!!!!!!! به این میگین ماشین!!!!!!!!

پس فراری و لامبورگینی چی هستن؟؟؟؟؟!!!!!!! به پژو میگین ماشین!!!!!؟؟؟!!!!

اگه نظری دارین که با این هزینه میشه کارهای بهتری کرد سرا پا گوشم. ولی اگه قصدتون @};-  @};-

عزیز من شما اگر دستتون بازه و حسابی خرج میکنین. خیلیها اینطوری نیستن. در حد وسع خودشون خرج میکنن. من هم این تاپیک رو برای همون ها زدم و همین طور کسانی که به ارزش کار توجه میکنن. نه خرجی که شده. @};-  @};- 

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اولا @};-  @};-

دوما تاپیک قبلیتونم هم مشاهده کردم ، همین مشکل اونجا هم هست . اونایی که میان فقط تمجید میکنن و یه «عالیه» مینویسن و میرن از دو حالت خارج نیستن ... یا دارن مسخره میکنن که وقعا بچه ها این فروم از این اخلاق های کودکانه ندارند یا از ماد سر در نمیارن . من نویی که میام از کار شما اشکال در میارم باعث پیشرفت تو کار خودتون میشم ... بله دیگه این جوری هم جواب میگیرم . مشکلی هم خدارو شکر ندارم .

--------------

عطا جان سر این مساله بار ها بحث شده و به نتایج خوبی هم رسیده . نمونش آقای داداش نژاد و تاپیک کیس والت شون که انعکاس خیلی خوبی داشت . دلیل ارسال پستمم که بالا توضیح دادم . مشکل سر اینه که یه نفر اول باید به نقاط ضعف و قوت خودش پی ببره بعد راهنمایی بگیره . بازم نمونش تاپیک دوستمون ساشا جان با مشکل سوختن سه تا کارت 290 شاهد بودیم . اول به اشتباهشون پی بردن بعد راه صحیح رو پیدا کردن . این مورد هم بسیار نزدیک به اونه .  چشم ، دوستان میسپرم + من به ایشون راهنمایی بدیم ولی روش استقبال از یه راهنمایی تعارف یه لیوان آب نیست .

در آخر تمنا دارم اگه کسی حرفی داره فورا تو پ.خ بیان کنه تا براشون دلیل قانع کننده بیارم (این تاپیک هم شلوغ نشه) ، مخصوصا تیم مدیریت در رابطه با پست بنده ؛ تو دلشم نگه نداره لطفا ، بنده همه جوره پذیرای هر نوع انتقادی هستم .

انشالله با وجود فصل امتحانا بتونم از این به بعد در این تاپیک فقط به جهت راهنمایی و با لحنی دوستانه تر پست ارسال کنم .

با تشکر . @};-

@};-  چیزی ندارم بگم دوست عزیز.

لینک به دیدگاه

یعنی هرکی هرچی تو کیسش میندازه ماد محسوب میشه ؟ الان یکی تو کیسش فن میندازه که LED داره منویسه «Fan LED Mod» ؟

یعنی هرکی هرچی تو کیسش میندازه ماد محسوب میشه ؟ جواب به طور کلی بله است  :D خود علی جان هم توضیح داد ˅˅˅˅ ، در ضمن هر چی هم تو کیس انداخته نشده ، نورپردازی ، بهبود کولینگ کیس ، کابل منیجمنت ، ساید پنل ، به اینا ما هر چی نمیگیم 

حالا یه جاهایی هم واسه تغییر و بهبود کیس بود که اینو میشه تو قالب پیشنهاد گفت نه انتقاد

در کل به نظر با توجه به امکانات و هزینه ای که شده این کار اقا علی کاملا ارزشمند هست ، من اگه چیزی به نظرم اومد واسه پیشرفت این پروزه کوتاهی نمیکنم

مودینگ یا مدینگ (Modding) هست که از مشتقات فعل Modify  به معنای تغییر دادن  هست..

و مودینگ یا مدینگ کیس به معنای اعمال تغییرات درون یا بر نمای کیس می باشد.

لینک به دیدگاه

سلام

امروز چی شده تو انجمن ؟؟ !!! همه به هم گیر میدن ؟؟؟

شما AliSh45  و ـ۞ Devileytion ۞ـ  عزیزم @};-

ایشون یه کاری رو انجام دادن ، چه خوب و چه بد

اگه اطلاع کافی در این مورد دارین باید کمک و راهنمایی کنین تا اگه مشکلی در این کارش هست بتونه بهترش کنه و پیشرفت کنه نه اینکه بزنید رو سر کاری که انجام شده و باعث دلسردی ایشون بشین !!! ( ماها کلاً عادت یه تخریب هم داریم و نقاط ضعف همدیگه رو آنقدر بزرگ جلوه میدیم که .... :sigh:

ببینم همین سایپای محترم که بیشتر از 17 نوع پراید داره و اسمش هم میذاره مونتاژ و طراحی پلتفرم !!!!  با اون همه فیس و افاده ... حالا ایشون اومدن یه کاری رو با سلیقه و دانش خودشون انجام دادن شما گیر دادین بهش ؟؟؟؟؟

واقعاً باید شماهایی که ایراد میگیرن از این کار در کنارش هم مسیر درست رو پیشنهاد بدین به ایشون !! نه ؟؟؟ غیر از اینه ؟؟؟

من چون تخصصی در این مورد ندارم پس نمیتونم نظری هم بدم ولی شماها که نطر دادین همینجا می خوام به صورت علمی و کارآمد پیشنهادتون رو بدین !!!

منتظرم :-w :-w  قبلاً هم به ایشون پیام بدین و هماهنگ کنین و بعد در تاپیک ایشون پست کنین

از دوستان دیگه  هم خواهش دارم پستی برپایه تضعیف کار ایشون ندن به غیر از پیشنهاد سازنده و عملی

@};-  مدیریت محترم ، اگه مشکلی در این تاپیک یا پست بنده هستش ، حذف یا تاپیک رو ببندن @};-

عطا جان اگه دقت کرده باشید من گفتم کارت خیلی خوبه اما اسمش رو مود نزار :cool:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عطا جان اگه دقت کرده باشید من گفتم کارت خیلی خوبه اما اسمش رو مود نزار :cool:

بله دیدم. شما پس اسمی براش انتخاب کنین !!

لینک به دیدگاه

دوستان

بنظر بنده هر کسی به کاری که انجام میده داره زحمت و فکر و از عمرش استفاده میکنه  

قرار نیست اگر کسی بیاد لوگو به طور مثال یه ماشین خفن رو با 1 ملیون تومن خرج کنه بعد بیاییم بگیم این عجب هنری کرده !!

هنر اون چیزی هست که با حداقل امکانات و لوازم و هزینه بهترین استفاده رو کرد 

ایشون هم با کم ترین کار و هزینه باعث شدن که کیس به چشم بخوره و این خیلی مهم تره 

@};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

سلام به دوستان عزیز @};-

عطاجان تموم حرفارو واضح گفتن و موضع بنده هم دقیقا همینه وبه نظر من کار باتوجه به هزینه درنظرگرفته شده و مدت زمان بسیارکم واقعا درخور تحسینه :clapping:

ضمن اینکه من بادیدن عکس ها احساس کردم اگه پروژه بزرگتر و پرخرجتر باشه بازم علی جان میتونن از پسش بربیان.

موفق و شاد باشی @};- اگه کمکی هم خواستی همه جوره درخدمتم :x

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...