رفتن به مطلب

کیس اورامان پسرخاله :)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوست عزیز یعنی شما کار خودتو با این پروژه در یک سطح میبینی ؟

VS

فقط یه بله و خیر لطفا . (به دلیل نداشتن اجازه و لایسنس از سمت گروه لایون کامپیوتر ناچار به حذف لوگو از تصاویر شدم ، پوزش . اصل تصاویر در صفحات قبل موجود می باشد .)

یعنی هرکی هرچی تو کیسش میندازه ماد محسوب میشه ؟ الان یکی تو کیسش فن میندازه که LED داره منویسه «Fan LED Mod» ؟ یا سیم ساتای فرفری ؟ یا یه تیکه نوار LED که تو ویترین گوشی فروشی ها پُره ؟ درمورد پاورتم که سکوت میکنم . نکنید این کارو . خواهش دارم منطقی پاسخ بدید .

پلکسی ، اکریلیک ، MDF ، کارتن شیرینی و ... همه اینا متریالن . همه ماها هم یه اسمی داریم ... میریم میبریم میزاریم تو کیسمون ؟

بحث من این نیست که خدایی نکرده کارتو کم کاری داره یا بی ریخته ، بحث من اینه که شما وقتی به یه همچین پرژه ساده ای (با وجود پتانسیل زیاد) میگید «ماد» ، اون مادیست و پروژه نهایی ماد باید اسمش چی باشه ؟

اولا @};-  @};-

دوما تاپیک قبلیتونم هم مشاهده کردم ، همین مشکل اونجا هم هست . اونایی که میان فقط تمجید میکنن و یه «عالیه» مینویسن و میرن از دو حالت خارج نیستن ... یا دارن مسخره میکنن که وقعا بچه ها این فروم از این اخلاق های کودکانه ندارند یا از ماد سر در نمیارن . من نویی که میام از کار شما اشکال در میارم باعث پیشرفت تو کار خودتون میشم ... بله دیگه این جوری هم جواب میگیرم . مشکلی هم خدارو شکر ندارم .

--------------

عطا جان سر این مساله بار ها بحث شده و به نتایج خوبی هم رسیده . نمونش آقای داداش نژاد و تاپیک کیس والت شون که انعکاس خیلی خوبی داشت . دلیل ارسال پستمم که بالا توضیح دادم . مشکل سر اینه که یه نفر اول باید به نقاط ضعف و قوت خودش پی ببره بعد راهنمایی بگیره . بازم نمونش تاپیک دوستمون ساشا جان با مشکل سوختن سه تا کارت 290 شاهد بودیم . اول به اشتباهشون پی بردن بعد راه صحیح رو پیدا کردن . این مورد هم بسیار نزدیک به اونه .  چشم ، دوستان میسپرم + من به ایشون راهنمایی بدیم ولی روش استقبال از یه راهنمایی تعارف یه لیوان آب نیست .

در آخر تمنا دارم اگه کسی حرفی داره فورا تو پ.خ بیان کنه تا براشون دلیل قانع کننده بیارم (این تاپیک هم شلوغ نشه) ، مخصوصا تیم مدیریت در رابطه با پست بنده ؛ تو دلشم نگه نداره لطفا ، بنده همه جوره پذیرای هر نوع انتقادی هستم .

انشالله با وجود فصل امتحانا بتونم از این به بعد در این تاپیک فقط به جهت راهنمایی و با لحنی دوستانه تر پست ارسال کنم .

با تشکر . @};-

در مورد لوگو

attachicon.gif2.jpg

در مورد سطح کار واقعاً جای تاسف داره که پروژه بالای 1000 دلاری رو با یه مورد که با حدود 10 دلار (کمی کمتر بیشتر) هزینش شده مقایسه میکنین  و اصرار دارین که....

در مورد پاور کف این کیس به صورت استاندارد محل عبور هوا هست.

تو سایتهای خارجی میتونین سرچ کنین modding های ساده تر از این هم هست.

مثل این میمونه که من شما رو سوار پژو ببینم و شما بگین ماشین . من بگم چی؟!!!!!!!!!!! به این میگین ماشین!!!!!!!!

پس فراری و لامبورگینی چی هستن؟؟؟؟؟!!!!!!! به پژو میگین ماشین!!!!!؟؟؟!!!!

اگه نظری دارین که با این هزینه میشه کارهای بهتری کرد سرا پا گوشم. ولی اگه قصدتون @};-  @};-

عزیز من شما اگر دستتون بازه و حسابی خرج میکنین. خیلیها اینطوری نیستن. در حد وسع خودشون خرج میکنن. من هم این تاپیک رو برای همون ها زدم و همین طور کسانی که به ارزش کار توجه میکنن. نه خرجی که شده. @};-  @};-

من الان این تاپیک رو دیدم . یه چیزی برام جالب بود که لازم دونستم کمی توضیح بدم..

مشکل  برمیگرده به تعاریف و مصادیق...

اول بیایم واژه هارو معنی کنیم ...  ( وجه تسمیه )

مودینگ modding  یه اسم معنی از ریشه  کلمه mode به معنی : رسم‌، سبک‌، اسلوب‌، ط‌رز، ط‌ریقه‌، مد، وجه‌ - میباشد . حالا وقتی ing میگیره دو حالت داره : 

1 - فعل رو به زمان حال استمراری تبدیل میکنه . 

2 - فعل  رو به اسم مصدر تبدیل میکنه . که کاربرد اسم رو داره ..

واضحه که اینجا هدف از ING تبدیل فعل به اسم  مصدر بوده.

من فک میکنم بهترین برداشت از ریشه mode برای این عمل ( تغییر طراحی کیس )فعل modify به معنی تغییر دادن (در جهت اصلاح ).  که اگه بخوایم اونو به اسم تبدیل کنیم میشه modifying 

ولی از اونجایی که این عمل به Modding اسم گذاری شده به ناجار باید کمی دایره وسعت معنی کلمه رو بزرگتر و کلی تر کنیم ..

تغییر دادن بهترین معنی برای این لفظ به صورت general میباشد و در این زمینه ( طراحی کیس و... ) تغییر بر اساس سلیقه شخص معنی میدهد.

حالا اگر این تغییر همراه با اصلاح باشد به  modifying تبدیل میشود ..

توجه به این توضیحات تمامی این بحث هارو بی معنی و باطل میکنه... 

همه اینا به ریشه mode بر میگرده و استفاده از کلمه modding  صرفا جنبه محفلی و اصطلاحی داره ... 

حالا طبق این تعاریف استارتر محترم modding کرده ....

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان دیگه بخصوص عطا جان و پوریای عزیز مطالب لازم رو گفتن.

من هیچ تجربه یا تخصصی در این زمینه ندارم فقط خیلی علاقه مندم. می خواستم انجام بدم که بدلیل کم بود وقت و امکانات بیخیال شدم.اما یه روز حتما انجام میدم.

میتونم بگم عالیه !!!! نه مسخره می کنم و نه کودکانه دارم مینویسم !!!

فقط حس سختی اینکار رو دیدم ( تو همون قسمت طراحی !!! )

همیشه بهینه ترین گزینه بهترین هست نه گرون ترین!! برای این سخت افزارها کیس عالیه. مودینگشم فوق العاده :-*

لینک به دیدگاه

انصافاً باید کیس ایشون رو از نزدیک دید تا متوجه ی تغییرات جالب اون شد، چون بدون شک تصاویر به دلایل مختلفی گویای اون چیزی که ایشون مد نظرشون بوده نیست.

با این کار شما، بنده هم به این فکر افتادم که یه چند تا تغییر کوچیک در کیس سیستمم ایجاد کنم.

بسیار هم عالی.

لینک به دیدگاه

بله دیدم. شما پس اسمی براش انتخاب کنین !!

اسمبل خیلی خوب.

من قبل از اینکه کامنت اول رو بنویسم به پست ایشون مثبت هم دادم...

لینک به دیدگاه

این هم کیس اورامان بنده تا هرگونه سو تفاهمی از بین بره. @};- @};- @};-

post-17252-0-75311900-1418961227_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام خدمت دوستان بخصوص استارتر باذوق  علی  آقای عزیز

ذوق و سلیقه بکاربردن اونم توی قضیه سخت افزار! واقعا جای تحسین داره 

کار جالب و قشنگی بود   واقعا دستتون دردنکنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اسمبل خیلی خوب.

نمی خوام موضوع رو کش بدم و شما هم لطفاً ندین فقط و فقط

اسمبل خیلی خوب :-w :-w :-w :confused:

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

کاری به حرف دیگران ندارم 

ولی این کار شما برای من به معنی مودینگ هست که یک دنیا ارزش داره

مودینگ می تونه کوچیک باشه یا بزرگ باشه 

ما در مودینگ دنبال 2 هدف هستیم 

یک : زیبا کردن کار 

دو : افزایش کاریی کار 

که هر دو این کار ها هنر هست یعنی همین کاری که شما انجام دادید  :x  :x  :clapping:  :clapping:

دقیقا همون یکی از دو دوست دقیقا توی تاپیک من هم به کار من هم ایراد گرفته بودن بار اولشون نیست  :mad:

بعضی ها میان گیر می دن بدون دلیل و سعی نمی کنن دلیل درست و حسابی بیارن 

و نگذارید این حرف ها شما را سرد کنه  :cool: و کار خود رو پیش ببرید  

من هم شنبه کیس کاملا دست سازم که آماده شده رو می خواهم توی سایت وارد کنم ببینم باز هم اون 2 -3 نفر باز هم حرفی برای گفتن دارن یا نه برام جالب می شه  :mad:  :mad:

در اخر هر کاری که شروع کرده اید را ادامه دهید و سعی در پیشت رفت داشته باشید ( ما ایرانی ها با این امکانات کم چه کار ها که نمی کنیم ولی بعضی ها چشم ندارن ببینن) 

درضمن اگر بتونی دفعه ی بعد از پلکسی مات استفاده و زیرش led قرار بدی که بدرخشه بسیار زیبا می شه 

و این که کار شما بسیار زیبا شده و من افتخار می کنم  :x  :x  @};-  @};-  @};-  @};-

ویرایش شده توسط alidadashnejad
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
کاری به حرف دیگران ندارم

علیک سلام .

آقای داداش نژاد جواب شما به دلیل رعایت نظم تاپیک پ.خ شد .

در ضمن عرض کنم من با استارتر تاپیک ، آقا علی گل ؛ تو پ.خ به تفاهم و صمیمیت رسیدیم .

بحث ایراد در آوردن باشه همون کیس Steel Dragon هم پُره ایراده . همه ماد ها هستن اما بعضی ها جنبه شنیدن ایراد های کارشونو ندارن . مشکل منه ایرانی اینه . میگم هرچند مذاکراتی که با علی آقا سر این پروژه تو پ.خ صورت گرفت عکس اینو ثابت کرد .

بنده از این به بعد سعی مینکم تا تکمیل شدن پروژه کیس اشخصات صبر کنم و بعد به نحو احسنت ایراد های کارشونو باز گو کنم و اشتباهی که تو این تاپیک مرتکب شدم رو تکرار نکنم . شاید رستگار شویم ... @};-

لینک به دیدگاه

مودینگ و اسمبل خیلی خوبی درست کردید :clapping:  :clapping:

موفق باشید

لینک به دیدگاه

علیک سلام .

در ضمن عرض کنم من با استارتر تاپیک ، آقا علی گل ؛ تو پ.خ به تفاهم و صمیمیت رسیدیم .

بحث ایراد در آوردن باشه همون کیس Steel Dragon هم پُره ایراده . همه ماد ها هستن اما بعضی ها جنبه شنیدن ایراد های کارشونو ندارن . مشکل منه ایرانی اینه . میگم هرچند مذاکراتی که با علی آقا سر این پروژه تو پ.خ صورت گرفت عکس اینو ثابت کرد .

بنده از این به بعد سعی مینکم تا تکمیل شدن پروژه کیس اشخصات صبر کنم و بعد به نحو احسنت ایراد های کارشونو باز گو کنم و اشتباهی که تو این تاپیک مرتکب شدم رو تکرار نکنم . شاید رستگار شویم ... @};-

من فکر میکنم نقد باید یه با موازین خودش صورت بگیره..

ادبیات مناسب و حفظ حریمها اولین مولفه یه نقد سالم هست .

بعد از اون هدف از نقد مهمه که  باید پیشرفت و ترقی موثر باشه .

نکته بعدی  که خیلی مهمه اینه که شخص منتقد از دانش کافی برخوردار باشه .

اگر یکی از شرایط بالا تو فرایند نقد رعایت نشه ، نه تنها پیشرفت حاصل نمیشه ، بلکه موثر یا سازنده اثر به درون لاک دفاعی میره که نه تنها اشکال و ایراد خودش رو نمیبینه ، بلکه روی اونها صحه میذاره.

در هر صورت من فکر میکنم این دوستمون تو فرایند اصلی نقد دچار مشکل شده ، چه در زمینه تعریف چه در زمینه استدلال.

اون پستی که درباره تعریف واژه modding زدم به وضوح توضیح دادم.

در نتیحه ایشون نتوانسته به خوبی دست به نقد سالم بزنه . منظور از نقد سالم : تشخیص سره از نا سره هست .

امیدوارم با دانش بیشتر و نظری بازتر دست به نقد بشید .

لینک به دیدگاه

سلام دوست من.

ببخشید وسط این دعوا میخام چندتا سوال کنم!
استارتر عزیز در رو چه جوری درست کردید؟ منظورم اینه که برش رو چه جوری زدید که دقیقا صاف و درست در بیاد. قسمت شیشه رو بیشتر توضیح میدید؟ جنسش شیشه هست؟ چند میل؟ چه جوری مهار شده که نشکنه؟ چه جوری به درچسبیده؟ نویز نداره؟

با سپاس از کار زیباتون. لذت بردم از دیدن عکس ها.

به امید کارهای زیباتر از شما.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یعنی هرکی هرچی تو کیسش میندازه ماد محسوب میشه ؟ جواب به طور کلی بله است  :D خود علی جان هم توضیح داد ˅˅˅˅ ، در ضمن هر چی هم تو کیس انداخته نشده ، نورپردازی ، بهبود کولینگ کیس ، کابل منیجمنت ، ساید پنل ، به اینا ما هر چی نمیگیم 

حالا یه جاهایی هم واسه تغییر و بهبود کیس بود که اینو میشه تو قالب پیشنهاد گفت نه انتقاد

در کل به نظر با توجه به امکانات و هزینه ای که شده این کار اقا علی کاملا ارزشمند هست ، من اگه چیزی به نظرم اومد واسه پیشرفت این پروزه کوتاهی نمیکنم

کارت درسته داداش . nice

دوستان

بنظر بنده هر کسی به کاری که انجام میده داره زحمت و فکر و از عمرش استفاده میکنه  

قرار نیست اگر کسی بیاد لوگو به طور مثال یه ماشین خفن رو با 1 ملیون تومن خرج کنه بعد بیاییم بگیم این عجب هنری کرده !!

هنر اون چیزی هست که با حداقل امکانات و لوازم و هزینه بهترین استفاده رو کرد 

ایشون هم با کم ترین کار و هزینه باعث شدن که کیس به چشم بخوره و این خیلی مهم تره 

@};-  @};-  @};-

سلام به دوستان عزیز @};-

عطاجان تموم حرفارو واضح گفتن و موضع بنده هم دقیقا همینه وبه نظر من کار باتوجه به هزینه درنظرگرفته شده و مدت زمان بسیارکم واقعا درخور تحسینه :clapping:

ضمن اینکه من بادیدن عکس ها احساس کردم اگه پروژه بزرگتر و پرخرجتر باشه بازم علی جان میتونن از پسش بربیان.

موفق و شاد باشی @};- اگه کمکی هم خواستی همه جوره درخدمتم :x

من الان این تاپیک رو دیدم . یه چیزی برام جالب بود که لازم دونستم کمی توضیح بدم..

مشکل  برمیگرده به تعاریف و مصادیق...

اول بیایم واژه هارو معنی کنیم ...  ( وجه تسمیه )

مودینگ modding  یه اسم معنی از ریشه  کلمه mode به معنی : رسم‌، سبک‌، اسلوب‌، ط‌رز، ط‌ریقه‌، مد، وجه‌ - میباشد . حالا وقتی ing میگیره دو حالت داره : 

1 - فعل رو به زمان حال استمراری تبدیل میکنه . 

2 - فعل  رو به اسم مصدر تبدیل میکنه . که کاربرد اسم رو داره ..

واضحه که اینجا هدف از ING تبدیل فعل به اسم  مصدر بوده.

من فک میکنم بهترین برداشت از ریشه mode برای این عمل ( تغییر طراحی کیس )فعل modify به معنی تغییر دادن (در جهت اصلاح ).  که اگه بخوایم اونو به اسم تبدیل کنیم میشه modifying 

ولی از اونجایی که این عمل به Modding اسم گذاری شده به ناجار باید کمی دایره وسعت معنی کلمه رو بزرگتر و کلی تر کنیم ..

تغییر دادن بهترین معنی برای این لفظ به صورت general میباشد و در این زمینه ( طراحی کیس و... ) تغییر بر اساس سلیقه شخص معنی میدهد.

حالا اگر این تغییر همراه با اصلاح باشد به  modifying تبدیل میشود ..

توجه به این توضیحات تمامی این بحث هارو بی معنی و باطل میکنه... 

همه اینا به ریشه mode بر میگرده و استفاده از کلمه modding  صرفا جنبه محفلی و اصطلاحی داره ... 

حالا طبق این تعاریف استارتر محترم modding کرده ....

سلام

دوستان دیگه بخصوص عطا جان و پوریای عزیز مطالب لازم رو گفتن.

من هیچ تجربه یا تخصصی در این زمینه ندارم فقط خیلی علاقه مندم. می خواستم انجام بدم که بدلیل کم بود وقت و امکانات بیخیال شدم.اما یه روز حتما انجام میدم.

میتونم بگم عالیه !!!! نه مسخره می کنم و نه کودکانه دارم مینویسم !!!

فقط حس سختی اینکار رو دیدم ( تو همون قسمت طراحی !!! )

همیشه بهینه ترین گزینه بهترین هست نه گرون ترین!! برای این سخت افزارها کیس عالیه. مودینگشم فوق العاده :-*

انصافاً باید کیس ایشون رو از نزدیک دید تا متوجه ی تغییرات جالب اون شد، چون بدون شک تصاویر به دلایل مختلفی گویای اون چیزی که ایشون مد نظرشون بوده نیست.

با این کار شما، بنده هم به این فکر افتادم که یه چند تا تغییر کوچیک در کیس سیستمم ایجاد کنم.

بسیار هم عالی.

با سلام خدمت دوستان بخصوص استارتر باذوق  علی  آقای عزیز

ذوق و سلیقه بکاربردن اونم توی قضیه سخت افزار! واقعا جای تحسین داره 

کار جالب و قشنگی بود   واقعا دستتون دردنکنه

کاری به حرف دیگران ندارم 

ولی این کار شما برای من به معنی مودینگ هست که یک دنیا ارزش داره

مودینگ می تونه کوچیک باشه یا بزرگ باشه 

ما در مودینگ دنبال 2 هدف هستیم 

یک : زیبا کردن کار 

دو : افزایش کاریی کار 

که هر دو این کار ها هنر هست یعنی همین کاری که شما انجام دادید  :x  :x  :clapping:  :clapping:

دقیقا همون یکی از دو دوست دقیقا توی تاپیک من هم به کار من هم ایراد گرفته بودن بار اولشون نیست  :mad:

بعضی ها میان گیر می دن بدون دلیل و سعی نمی کنن دلیل درست و حسابی بیارن 

و نگذارید این حرف ها شما را سرد کنه  :cool: و کار خود رو پیش ببرید  

من هم شنبه کیس کاملا دست سازم که آماده شده رو می خواهم توی سایت وارد کنم ببینم باز هم اون 2 -3 نفر باز هم حرفی برای گفتن دارن یا نه برام جالب می شه  :mad:  :mad:

در اخر هر کاری که شروع کرده اید را ادامه دهید و سعی در پیشت رفت داشته باشید ( ما ایرانی ها با این امکانات کم چه کار ها که نمی کنیم ولی بعضی ها چشم ندارن ببینن) 

درضمن اگر بتونی دفعه ی بعد از پلکسی مات استفاده و زیرش led قرار بدی که بدرخشه بسیار زیبا می شه 

و این که کار شما بسیار زیبا شده و من افتخار می کنم  :x  :x  @};-  @};-  @};-  @};-

من فکر میکنم نقد باید یه با موازین خودش صورت بگیره..

ادبیات مناسب و حفظ حریمها اولین مولفه یه نقد سالم هست .

بعد از اون هدف از نقد مهمه که  باید پیشرفت و ترقی موثر باشه .

نکته بعدی  که خیلی مهمه اینه که شخص منتقد از دانش کافی برخوردار باشه .

اگر یکی از شرایط بالا تو فرایند نقد رعایت نشه ، نه تنها پیشرفت حاصل نمیشه ، بلکه موثر یا سازنده اثر به درون لاک دفاعی میره که نه تنها اشکال و ایراد خودش رو نمیبینه ، بلکه روی اونها صحه میذاره.

در هر صورت من فکر میکنم این دوستمون تو فرایند اصلی نقد دچار مشکل شده ، چه در زمینه تعریف چه در زمینه استدلال.

اون پستی که درباره تعریف واژه modding زدم به وضوح توضیح دادم.

در نتیحه ایشون نتوانسته به خوبی دست به نقد سالم بزنه . منظور از نقد سالم : تشخیص سره از نا سره هست .

امیدوارم با دانش بیشتر و نظری بازتر دست به نقد بشید .

از همه ی دوستان و لطفشون به این تاپیک و بنده بسیار سپاسگذارم.

این تاپیک بیشتر جنبه این رو داره که دوستانی که هزینه کمتری میخان بکنن و یا شاید وقت آنچنانی هم ندارن ببینن میشه به نسبت یه تغییراتی بر کیس اعمال کرد که ظاهر متفاوتی به خودش بگیره و به چشم بیاد. و اینکه میشه کارهایی نه چندان بزرگ ولی دل گرم کننده کرد. باز هم از همه شما ممنونم.

ویرایش شده توسط fireinpole
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

علیک سلام .

دوست  من. آقا ایمان عزیز. مطمئن باشین دوستان از نظرات سازنده در این تاپیک استفاده خواهند کرد.

اسمبل خیلی خوب.

شما عزیز دل هستی . بسیار لطف کردین.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از آقا عطای گل  تشکر ویژه میکنم. .

از همه دوستان  عذر خواهی میکنم. بابت اینکه نتونستم تک تک جواب پستهاشون رو بدم و مثبت های امروزم هم تموم شده. فردا حتماً @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوست من.

ببخشید وسط این دعوا میخام چندتا سوال کنم!

استارتر عزیز در رو چه جوری درست کردید؟ منظورم اینه که برش رو چه جوری زدید که دقیقا صاف و درست در بیاد. قسمت شیشه رو بیشتر توضیح میدید؟ جنسش شیشه هست؟ چند میل؟ چه جوری مهار شده که نشکنه؟ چه جوری به درچسبیده؟ نویز نداره؟

با سپاس از کار زیباتون. لذت بردم از دیدن عکس ها.

به امید کارهای زیباتر از شما.

سلام دوست عزیز.

بله جنسش شیشه هست و 4 میل. با چسب آکواریوم. فلکسی هم میشه کار کرد ولی خوب اون هم گرونتره خیلی هم خط میفته.

شیشه این بدیها رو نداره ولی احتمال شکسش هست.

با دستگاه فرز میتونین ببرین و زدگی هاش رو سوهان بزنین. من یه نوار اتویی  هم کار کردم که صاف در بیاد نتیجه کار

لینک به دیدگاه

درود

علی جان این پروژه اگه تمام شده هست که هیچی ، ولی اگه قصد تکمیلش رو داشتی من این کارها رو پیشنهاد میدم

اون سقف کیس رو به نظرم میشد برش داد به اندازه یک یا دو تا فن 12 سانت که به بهتر شدن کولینگ کیس کمک میکرد 

اون قسمت پاور و کابل های متصل به پاور رو به این شکل اگه مخفی میکردی توی زیبایی کیس تاثیر میزاشت >>> wxwf24345h7f1d06c15z.jpg

کابل ها هم اگه اسلیو میشدن خیلی عالی میشد ، وارنیش فکر کنم ارزون ترین راه باشه

اونوقت پلکسی مگه سبک تر از شیشه نیست ؟ تفاوت وزنشون به نظرم محسوسه ؟ درست میگم ؟ مقاومتش هم که نسبت به شیشه بیشتر هست - تفاوت قیمتشون مگه چقدر هست که ازش صرف نظر کردی ؟ من از هرکسی میپرسم قیمت پلکسی رو نمیگه  :-?

ویرایش شده توسط poorya_2
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

علی جان این پروژه اگه تمام شده هست که هیچی ، ولی اگه قصد تکمیلش رو داشتی من این کارها رو پیشنهاد میدم

اون سقف کیس رو به نظرم میشد برش داد به اندازه یک یا دو تا فن 12 سانت که به بهتر شدن کولینگ کیس کمک میکرد 

اون قسمت پاور و کابل های متصل به پاور رو به این شکل اگه مخفی میکردی توی زیبایی کیس تاثیر میزاشت >>> wxwf24345h7f1d06c15z.jpg

اونوقت پلکسی مگه سبک تر از شیشه نیست ؟ تفاوت وزنشون به نظرم محسوسه ؟ درست میگم ؟ مقاومتش هم که نسبت به شیشه بیشتر هست - تفاوت قیمتشون مگه چقدر هست که ازش صرف نظر کردی ؟ من از هرکسی میپرسم قیمت پلکسی رو نمیگه  :-?

سلام پوریا جان. حقیقتش خیلی ایده ها به ذهنم میاد و میره موقع کار ولی خوب هزینه ای که قراره بشه خیلی محدوده.

من حتی به ذهنم رسید کف کیس جای فن ورودی بذارم و طبق فرمایش شما سقف کیس خروجی. ولی خوب هزینه برش cnc و فن و... پروژه رو از حالت  اقتصادی خارج میکنه. 

پلکسی هم سبکتره هم مقاومتر. البته زودتر خش ورمیداره.

تو اون ابعاد 20-25 هزینه پلکسی میشه و هزینه شیشه 3 تومن شد.

بازم ممنون از دقت نظر و لطفت

لینک به دیدگاه

آقا ضمن عرض سلام و خسته نباشد و تعریفات
سوالاتی داشتم خدمتتون:
1:اون قسمت که سه حرف Cszرو چطوری درآوردین؟>>تراشیدین و بعد رنگ زدین توش رو یا نه؟>>یکم در موردش توضیح بدین لطفا
2:اون sinaرو هم بفرمایید چجوری درآوردین؟
مرسی.

لینک به دیدگاه

درود

آقا اون کابل های متصل به پاور رو چجوری مخفی کردین؟

یکم در مورد اون باکس  توضیح میدین بی زحمت

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا ضمن عرض سلام و خسته نباشد و تعریفات

سوالاتی داشتم خدمتتون:

1:اون قسمت که سه حرف Cszرو چطوری درآوردین؟>>تراشیدین و بعد رنگ زدین توش رو یا نه؟>>یکم در موردش توضیح بدین لطفا

2:اون sinaرو هم بفرمایید چجوری درآوردین؟

مرسی.

ممنون/ عزیز پلکسی و برش لیزر هست. البته اون سینا برای اینکه سایه بندازه یه لایه آیینه ای کار شده و یک لایه مات

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

بطور اتفاقی دیدم کاراتو. اونم اولش کار عزیز دل به چشمم خورد.

کارای جالبی انجام میدی.

امیدوارم وضعیت اقتصادیمون انقد خوب شه که هممون بتونیم ازین کارا بکنیم.

حال میده. جالب بود

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خدا قوت علی جان

آفرین

@};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بطور اتفاقی دیدم کاراتو. اونم اولش کار عزیز دل به چشمم خورد.

کارای جالبی انجام میدی.

امیدوارم وضعیت اقتصادیمون انقد خوب شه که هممون بتونیم ازین کارا بکنیم.

حال میده. جالب بود

@};-  ممنونم دوست عزیز. ولی هزینه زیادی نمیبره

خدا قوت علی جان

آفرین

@};-

نظر لطفته محمد عزیز. @};-  @};-  @};-

خیلی ممنونم از عنایتت به تاپیک

انشا... روزی برسه که کیس های طراحی شده توسط خودمون رو بسازیم و اینجا بذاریم

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

عکس با دوربین خوب پسر خاله

post-11583-0-53281500-1423672760_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...