رفتن به مطلب

مشکل در مراحل بازی Farcry ‎4

Ralf
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

خودمم همینجا گیر کردم و با کمک دوست عزیز  MILAD.SANANDAJ تونستم رد کنم.

==========

سوار اون مثلا بالگرد بشو دنبالش برو تا بهت میگه به اون غرفه ی اون چرخ سبزی فروش همله کنی بعد اون رو ترکوندی یکم دیگه جلو میری یه کامیون و سرباز تو جاده ایستاده اونا رو هم به رحمت الاهی بفرست قبل از رسیدن کامیون باس این دو تا جا رو نابود کنی همونجا فرود بیا صب کن کامیون بیاد نزدیک منظورم چند متریه بعد رانندشو هد شات کن فوری میپری رو کامیون و حرکت میکنی اگه به ایستی منفجر میشه.

یکم حرکت میکنی و مانع ها رو نابود میکنی میرسی به یه پایگاه با سرعت برو تو دلش نرسیده بهش خودتو بنداز بیرون که بره توش و منفجر بشه.

ممنون در اولین فرصت امتحان میکنم @};-

لینک به دیدگاه

ممنون در اولین فرصت امتحان میکنم @};-

خواهش میکنم.

لینک به دیدگاه

از این لینک میتونین همه پایان هارو ببینین البته شبلتر شکن میخواد

watch?v=rdNj4wZzjvE

یه نفر همه پایان هاش رو بگه

خلاصه داستانش رو هم بگه

ما که تا اخر رفتیم خیلییییییییییییییی چرت بود داستان بازی :|

لینک به دیدگاه

کجاش چرت بود بابا !!! :)

تو که عکس تو امضات هم شانگریلا ست !!! :D

به نظرم تو 10 بازی سال هستش و بس. *dry#

:D

طراحی مرحه خوب بود . . . ولی داستان چیز دیگه ای هست !

فقط خاکستر مادرش رو رسوند و همین !

سابل و امیتا اون جوری تموم شد

پگان هم الکی الکی رفت گفت این جا مال تو !! :|

ویرایش شده توسط iMPACT
لینک به دیدگاه

خب شماره 3 ش هم که پارسال اومد اون بنده خدا رفته بود برا مسافرت و توریست بود اون بلاه ها اومد شرش.

خیلیم بازی خوبی بود.

اینم عالی بود حتی بهتر از شماره 3 ش.

گرافیک هنریش زیبا بود محیط صدا گذاری ش هم شاهکار بود.

اون صدای گرگ ها تو جنگل یا صدا ی اون زنگ موزیک تو شانگریلا اصلا توصیف ناپذیر بود.

شما منظور من رو نگرفتید داداش

{ بازی فوق العاده بود گیم پلی ، طراحی محیط ، گرافیک ، صدا گزاری ، حیوانات ، اصلحه و وسایل حمل و نقل و . . . } بازی با این که شخصیت های با پتانسیل بالا داشت ، داستان بازی ضعیف بود . . . شاید هم من داستان رو  (( کامل )) نگرفتم و راضی نیستم به خاطر همین گفتم یه نفر بگه چی شد خلاصه !!

لینک به دیدگاه

3 تا پایان داره یکی همینی که شما رفتی. یکی دیگه مثل برا من که کشتمش. یکی دیگه هم که جالبه اینه که اول بازی که شروع میشه سر میز هست حدود 1 ربع صبر کنی پاگان مین میاد میره همونجایی که شما رفتی و بازی رو بدون عملیات تموم میکنی

لینک به دیدگاه

خودمم همینجا گیر کردم و با کمک دوست عزیز  MILAD.SANANDAJ تونستم رد کنم.

==========

سوار اون مثلا بالگرد بشو دنبالش برو تا بهت میگه به اون غرفه ی اون چرخ سبزی فروش همله کنی بعد اون رو ترکوندی یکم دیگه جلو میری یه کامیون و سرباز تو جاده ایستاده اونا رو هم به رحمت الاهی بفرست قبل از رسیدن کامیون باس این دو تا جا رو نابود کنی همونجا فرود بیا صب کن کامیون بیاد نزدیک منظورم چند متریه بعد رانندشو هد شات کن فوری میپری رو کامیون و حرکت میکنی اگه به ایستی منفجر میشه.

یکم حرکت میکنی و مانع ها رو نابود میکنی میرسی به یه پایگاه با سرعت برو تو دلش نرسیده بهش خودتو بنداز بیرون که بره توش و منفجر بشه.

آقا اینجا که قرمز کردم منظورت کدوم کامیونه؟

همون کامیونی که از اول بالا سرش بودم یا  همون که از اون ور پل میاد؟

لینک به دیدگاه

دوستان چندتا سوال مهم

من با xbox بازي ميكنم و كل مراحل اصلي رو تموم كردم .

مو قشنگم كشتم ، برعكس خيلياتون كه نكشتينش .

حالا تموم كردن مراحل فرعي رو شروع كردم و تقريبا نصف بيشترشونم تموم كردم اما !

اگه بخوام ساده تر سوالم رو مطرح كنم :

3 تا از مراحل فرعي شامل

1 - جمع آوري نامه ها

2- جمع آوري پسترهاي دشمن

3- چرخوندن استوانه ي مقدس توي اماكن مختلف نقشه هست

الان دقيقا 2 تا نامه مونده تا نامه ها تموم بشه يكي از اين نامه ها دقيقآ شمال شرق نقشه ي بازي روي يك سخره هست كه هيچ راهي براي بالا رفتن نداره !

سوال : كسي تونسته اون نامه رو بگيره ؟

قسمت بعدي جمع آوري پسترهاست كه بعضياشون جاهاي خيلي بلندي چسبيده شده كه با پريدن نميشه گرفتشون حتي نميشه از بالا رفتن از ماشين هم براي برداشتنشون استفاده كرد.

سوال : چطوري بايد اونارو برداريم ؟

قسمت بعدي هم مربوط به استوانه ي مقدس هست كه من همه ي استوانه هارو پيدا كردم و الان فقط 2 تا استوانه مونده كه اصلا توي نقشه نيست .

سوال : ايا امكان داره اين استوانه ها توي منطقه ي هيماليا باشه ؟ اگر اونجاست راهي هست كه حالا كه مراحل بازي تموم شده دوباره به اون مناطق برگرديم؟

منتظر پاسخ هاتون هستم .

لینک به دیدگاه

اينم به سوالاي قبلي اضافه كنين .

اون تفنگ باحالي كه توي تريلرهاي بازي هست و يك نيزه ي بلند داره ؟ چرا توي بازي طراحي ندشده .

اگر شده چطوري بايد به چنگش بيارم ؟

و سوال بعدي اينكه اون قابليت هايي كه ميشه از طريق امتياز گرفتن ( دقيقا يادم نيست اسم ايتمش چيه ؟ ) گرفت ، ( اون قسمتي كه يه سري دايره هاي نارنجي سمت چپ و يك سري سمت راست هست و قابليت فيل سواري هم از اونجا فعال ميشه ) ديگه نميدونم چطوري منظورم رو برسونم ؟

چطوري ميشه از اونا استفاده كرد ؟

لینک به دیدگاه

اينم به سوالاي قبلي اضافه كنين .

اون تفنگ باحالي كه توي تريلرهاي بازي هست و يك نيزه ي بلند داره ؟ چرا توي بازي طراحي ندشده .

اگر شده چطوري بايد به چنگش بيارم ؟

و سوال بعدي اينكه اون قابليت هايي كه ميشه از طريق امتياز گرفتن ( دقيقا يادم نيست اسم ايتمش چيه ؟ ) گرفت ، ( اون قسمتي كه يه سري دايره هاي نارنجي سمت چپ و يك سري سمت راست هست و قابليت فيل سواري هم از اونجا فعال ميشه ) ديگه نميدونم چطوري منظورم رو برسونم ؟

چطوري ميشه از اونا استفاده كرد ؟

برای  فیل سواری و قابلیت های دیگه باید دگمه ی M رو بزنی بعد  از تومنوی  اسکیلز تک تک مهارت ها رو  به خودت اضافه کنی.

هر مهارت ممکنه تعداد خاصی اسکیلز بخواد مثلا ممکنه یکی یا چهارتا بخواد.

اسکیلزم با انجام دادن  عملیات ها و کشتن و کارای دیگه بدست میاد.

لینک به دیدگاه

آقا اینجا که قرمز کردم منظورت کدوم کامیونه؟

همون کامیونی که از اول بالا سرش بودم یا  همون که از اون ور پل میاد؟

آره منظورم همون کامیونی هست که از اول تعقیبش میکنی.

باید از عقب با زدن دکمه z هد شاتش کنی و بعد بکشیش و سوار کامیون شی اینم دقت کن که اصلا نباید بایستی چون کامیون بعد 5 ثانیه منفجر میشه.

لینک به دیدگاه

آره منظورم همون کامیونی هست که از اول تعقیبش میکنی.

باید از عقب با زدن دکمه z هد شاتش کنی و بعد بکشیش و سوار کامیون شی اینم دقت کن که اصلا نباید بایستی چون کامیون بعد 5 ثانیه منفجر میشه.

مرسی اولش فک میکردم اون کامیونه خودی هست اگه کمک نمیکردین عمرا بهش شلیک میکردم.

مرحلشه رد کردم ممنون.

لینک به دیدگاه

برای  فیل سواری و قابلیت های دیگه باید دگمه ی M رو بزنی بعد  از تومنوی  اسکیلز تک تک مهارت ها رو  به خودت اضافه کنی.

هر مهارت ممکنه تعداد خاصی اسکیلز بخواد مثلا ممکنه یکی یا چهارتا بخواد.

اسکیلزم با انجام دادن  عملیات ها و کشتن و کارای دیگه بدست میاد.

همه ي قابليت هارو باز كردم الان نزديك 35 تا اسكيلز اضافه هم دارم كه به دردم نميخوره .

ولي جز فيل سواري و قابليت هاي سمت راست تصوير يا همون آبي ها هيچ تغيير ديگه اي توي بازي احساس نكردم يعني قابليت هاي سمت چپ يا همون نارنجي ها رو كه باز كردم هيچ تغيير خاصي توي بازي احساس نكردم .

چرا؟

لینک به دیدگاه

همه ي قابليت هارو باز كردم الان نزديك 35 تا اسكيلز اضافه هم دارم كه به دردم نميخوره .

ولي جز فيل سواري و قابليت هاي سمت راست تصوير يا همون آبي ها هيچ تغيير ديگه اي توي بازي احساس نكردم يعني قابليت هاي سمت چپ يا همون نارنجي ها رو كه باز كردم هيچ تغيير خاصي توي بازي احساس نكردم .

چرا؟

رفتین رو هر کدوم از خونه ها جفت کلیک کزدین؟رنگ اون خونه ها (آبی و نارنچی)پر رنگ شد؟

اگه پررنگ شد یعنی اون قابلیت فعال شده.

مثلا خود من اول بازی  2 خونه خون داشتم ولی الان 6 خونه  دارم.یعنی خیلی  دیر تر خونم تموم میشه و مقاوم تر شدم.

اینجوری نیست که همه اسکیلز ها قابل رویت باشن.

مثلا  سرعت دویدن ممکنه زیاد بشه.

یا  زوم تفنگ های دوربین ممکنه زیاد بشه.

یا نفس گرفتن  تو آب زیاد میشه.

یا  سرعت پر کردن تفنگا زیاد میشه.

یا با چاقو  هم زمان میشه چند نفر رو با هم فرستاد اون دنیا و.....

هر کودوم از این کارا با همین اسکبلزها فعال میشن.

لینک به دیدگاه

دوستان چندتا سوال مهم

من با xbox بازي ميكنم و كل مراحل اصلي رو تموم كردم .

مو قشنگم كشتم ، برعكس خيلياتون كه نكشتينش .

حالا تموم كردن مراحل فرعي رو شروع كردم و تقريبا نصف بيشترشونم تموم كردم اما !

اگه بخوام ساده تر سوالم رو مطرح كنم :

3 تا از مراحل فرعي شامل

1 - جمع آوري نامه ها

2- جمع آوري پسترهاي دشمن

3- چرخوندن استوانه ي مقدس توي اماكن مختلف نقشه هست

الان دقيقا 2 تا نامه مونده تا نامه ها تموم بشه يكي از اين نامه ها دقيقآ شمال شرق نقشه ي بازي روي يك سخره هست كه هيچ راهي براي بالا رفتن نداره !

سوال : كسي تونسته اون نامه رو بگيره ؟

قسمت بعدي جمع آوري پسترهاست كه بعضياشون جاهاي خيلي بلندي چسبيده شده كه با پريدن نميشه گرفتشون حتي نميشه از بالا رفتن از ماشين هم براي برداشتنشون استفاده كرد.

سوال : چطوري بايد اونارو برداريم ؟

قسمت بعدي هم مربوط به استوانه ي مقدس هست كه من همه ي استوانه هارو پيدا كردم و الان فقط 2 تا استوانه مونده كه اصلا توي نقشه نيست .

سوال : ايا امكان داره اين استوانه ها توي منطقه ي هيماليا باشه ؟ اگر اونجاست راهي هست كه حالا كه مراحل بازي تموم شده دوباره به اون مناطق برگرديم؟

منتظر پاسخ هاتون هستم .

برای نامه ها با اون وسایل پرنده برو برشون دار، من اکثر جاهای بلند را با اونا میرم خیلی راحت و بدون دردسر

برای پستر ها هم مشکلی نیست، حتما نباید دستت بهش برسه، با هر چیزی داری آتیشش بزن یا نابودش کن حل میشه

من خودم هنوز تمومش نکردم ، مشکل من اینه که فقط نصف نقشه برام بازه و وقتی میخوام به اون طرف نقشه برم بهم اخطار میده که دور شو و وقتی بهش توجه نمیکنم میبازم و از جای قبلی سر در میارم

لینک به دیدگاه

برای نامه ها با اون وسایل پرنده برو برشون دار، من اکثر جاهای بلند را با اونا میرم خیلی راحت و بدون دردسر

برای پستر ها هم مشکلی نیست، حتما نباید دستت بهش برسه، با هر چیزی داری آتیشش بزن یا نابودش کن حل میشه

من خودم هنوز تمومش نکردم ، مشکل من اینه که فقط نصف نقشه برام بازه و وقتی میخوام به اون طرف نقشه برم بهم اخطار میده که دور شو و وقتی بهش توجه نمیکنم میبازم و از جای قبلی سر در میارم

اون ساختمونا که تو نقشه هستن  که وسطشون معمولا یه حرف انگلیسی هست اگه ماموریت های داخل اونا رو بری نقشه کامل باز میشه.

لینک به دیدگاه

اون ساختمونا که تو نقشه هستن  که وسطشون معمولا یه حرف انگلیسی هست اگه ماموریت های داخل اونا رو بری نقشه کامل باز میشه.

یعنی با توجه به عکس زیر اگه Y را برم دیگه حل میشه؟ یا باید H و L و A هم برم؟

این Y را دوبار رفتم تازه سه تا نقطه آبی رو نقشه درست شده که باید برم لامصب هنوز خودشم تموم نشده

اون بالا سمت چپ دقیقا زیر جایی که نوشته SKILLS یه محوطه قرمز هست که رفتم اونجا چند تا آدم توی یه فرودگاه بودن کشتمشون اما هیچ اتفاقی نیافتاد و همینطور چند دقیقه یه بار بازم آدم میاد، هرچی هم اینور اونورا گشتم که کاری بکنم قرمزیش بره نشد که نشد

http://upload7.ir/imgs/2014-12/33783826761314535969.jpg

لینک به دیدگاه

یعنی با توجه به عکس زیر اگه Y را برم دیگه حل میشه؟ یا باید H و L و A هم برم؟

این Y را دوبار رفتم تازه سه تا نقطه آبی رو نقشه درست شده که باید برم لامصب هنوز خودشم تموم نشده

اون بالا سمت چپ دقیقا زیر جایی که نوشته SKILLS یه محوطه قرمز هست که رفتم اونجا چند تا آدم توی یه فرودگاه بودن کشتمشون اما هیچ اتفاقی نیافتاد و همینطور چند دقیقه یه بار بازم آدم میاد، هرچی هم اینور اونورا گشتم که کاری بکنم قرمزیش بره نشد که نشد

http://upload7.ir/imgs/2014-12/33783826761314535969.jpg

اون پایین سمت چپ یجا نوشته banapur

من یادمه مشکل شما رو داشتم  اونجا یه مرحله رو که رفتم نقشه باط شد واسم.

طبق عکسی که شما فرستادین  شما اون مرحله رو رد کردین ولی بجاش جاهای دیگه رو نرفتین هنوز.

من پیشنهاد میکنم اونجا که  حرف  ال یا ای انگلیسی هست رو برین چون مراحل اصلی رو اگه برین نقشه باز میشه.

ویرایش شده توسط peto
لینک به دیدگاه

رفتین رو هر کدوم از خونه ها جفت کلیک کزدین؟رنگ اون خونه ها (آبی و نارنچی)پر رنگ شد؟

اگه پررنگ شد یعنی اون قابلیت فعال شده.

مثلا خود من اول بازی  2 خونه خون داشتم ولی الان 6 خونه  دارم.یعنی خیلی  دیر تر خونم تموم میشه و مقاوم تر شدم.

اینجوری نیست که همه اسکیلز ها قابل رویت باشن.

مثلا  سرعت دویدن ممکنه زیاد بشه.

یا  زوم تفنگ های دوربین ممکنه زیاد بشه.

یا نفس گرفتن  تو آب زیاد میشه.

یا  سرعت پر کردن تفنگا زیاد میشه.

یا با چاقو  هم زمان میشه چند نفر رو با هم فرستاد اون دنیا و.....

هر کودوم از این کارا با همین اسکبلزها فعال میشن.

اره بابا همشون نارنجي پررنگ شدن يا به عبارتي همه اشون رو باز كردم ولي تغيير انچناني احساس نكردم به جز همين جون كه زياد شد و فيل سواري .

لینک به دیدگاه

دستت طلا داداش نكته ي كليدي بهم دادي ، نميدونستم ميشه با تيرم نابودشون كرد دمت گرمممممممx:

ولي واسه نامه ها يه جايي هست تو آخرين نقشه حالا احتمالا بهش ميرسي دقيقا شمالي و شرقي ترين نقطه ي نقشه بالاي يكي از كاخ هايي كه بايد فتح كني ، اونو با چرخبال هم نميشه رفت بالا چون چرخبال تا يه ارتفاع خاصي ميتونه بالا بره ......

اونو نميدونم بايد از كجا برداريم .

ویرایش شده توسط farcry4
لینک به دیدگاه

اون پایین سمت چپ یجا نوشته banapur

من یادمه مشکل شما رو داشتم  اونجا یه مرحله رو که رفتم نقشه باط شد واسم.

طبق عکسی که شما فرستادین  شما اون مرحله رو رد کردین ولی بجاش جاهای دیگه رو نرفتین هنوز.

من پیشنهاد میکنم اونجا که  حرف  ال یا ای انگلیسی هست رو برین چون مراحل اصلی رو اگه برین نقشه باز میشه.

خیلی ممنون از راهنماییتون

انشاالله وقت کردم میرم ببینم باز میشه یا نه

لینک به دیدگاه

دستت طلا داداش نكته ي كليدي بهم دادي ، نميدونستم ميشه با تيرم نابودشون كرد دمت گرمممممممx:

ولي واسه نامه ها يه جايي هست تو آخرين نقشه حالا احتمالا بهش ميرسي دقيقا شمالي و شرقي ترين نقطه ي نقشه بالاي يكي از كاخ هايي كه بايد فتح كني ، اونو با چرخبال هم نميشه رفت بالا چون چرخبال تا يه ارتفاع خاصي ميتونه بالا بره ......

اونو نميدونم بايد از كجا برداريم .

خواهش میکنم

با این چرخبال سه سوت تمام دکل های مخابراتی(که باید با مصیبت از چوب های خرابه  بالا بریم و یه رادیو را خراب کنیم) را فتح کردم، میرفتم اون نوکش پیاده میشدم و خرابش میکردم و دوباره همونجا سوار میشدم و پیش به سوی دکل بعدی  :D

برای نامه ها هم ماشاالله دوستان همه حرفه ای ین ، کمکتون میکنن که ما هم رسیدیم بهش سه سوت ردش کنیم

موفق باشید

لینک به دیدگاه

خواهش میکنم

با این چرخبال سه سوت تمام دکل های مخابراتی(که باید با مصیبت از چوب های خرابه  بالا بریم و یه رادیو را خراب کنیم) را فتح کردم، میرفتم اون نوکش پیاده میشدم و خرابش میکردم و دوباره همونجا سوار میشدم و پیش به سوی دکل بعدی  :D

برای نامه ها هم ماشاالله دوستان همه حرفه ای ین ، کمکتون میکنن که ما هم رسیدیم بهش سه سوت ردش کنیم

موفق باشید

یعنی عاشقتم  :laughing:  منم مثل تو همه شونو فتح کزدم تو یه ساعت  =))  طرف حواسش نبوده این چرخبالو گذاشته تو نسخه 3 پدرم در اومد تا همه شونو فتح کنم  :wacko:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...