رفتن به مطلب

مشکل در مراحل بازی Farcry ‎4

Ralf
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

من بازیرو تموم کردم ولی نتونستم سوار فیل بشم چه کنم :crying: 

همین جوری نمیشه یه فیل و دید بپریم روش که .

چه جوریه پس؟

یه مرحله هست که باید با فیل بری چجوری سوار نشدی؟ :d

لینک به دیدگاه

اون مرحلرو رفتم اول کار تیر خورد به مغز فیله. فیله ترکید گوز شد رو زمین منم با اون مرتیکه که یه میمون اوردم براش  بعد از زندون درش اوردم مثه زامبیا اینورو اونور میرفتیم دیگه اینقدر ماشین ریخت سرمونا ترینر زدم پیر همشونو در اوردم یعنی در حالت ازاد نمیشه فیل سواری کرد

یه مرحله هست که باید با فیل بری چجوری سوار نشدی؟ :D

ویرایش شده توسط morteza pc
لینک به دیدگاه

اون مرحلرو رفتم اول کار تیر خورد به مغز فیله. فیله ترکید گوز شد رو زمین منم با اون مرتیکه که یه میمون اوردم براش  بعد از زندون درش اوردم مثه زامبیا اینورو اونور میرفتیم دیگه اینقدر ماشین ریخت سرمونا ترینر زدم پیر همشونو در اوردم یعنی در حالت ازاد نمیشه فیل سواری کرد

دوست عزیز در حالت آزاد هم میتونید سوار فیل بشین، من کلی از دهکده هارو با فیل میرفتم آزاد میکردم

با اون امتیاز هایی که میگیرید باید یه سری مهارت را فعال کنید، این کار را کردید؟ فکر کنم یکی از همون مهارت های اولیه مال همین سوار فیل شدن بود

چند وقتیه که بازی را پاک کردم ولی فکر کنم با همون کلید e خیلی راحت سوار فیل میشد

لینک به دیدگاه

ماکه همه مهارتا رو تا خشتک پر کردیم ولی بازم نشد  من فک کنم چون زیاد ترینر زدم اصلا بازی کنف یکن شد :laughing:

دوست عزیز در حالت آزاد هم میتونید سوار فیل بشین، من کلی از دهکده هارو با فیل میرفتم آزاد میکردم

با اون امتیاز هایی که میگیرید باید یه سری مهارت را فعال کنید، این کار را کردید؟ فکر کنم یکی از همون مهارت های اولیه مال همین سوار فیل شدن بود

چند وقتیه که بازی را پاک کردم ولی فکر کنم با همون کلید e خیلی راحت سوار فیل میشد

لینک به دیدگاه

ماکه همه مهارتا رو تا خشتک پر کردیم ولی بازم نشد  من فک کنم چون زیاد ترینر زدم اصلا بازی کنف یکن شد :laughing:

مشكل همينجاست . تا خشتك پر كردي بعدش حواست نبود تمبان پايين كشيدي و مهارتها به مستراب افتاد =))

لینک به دیدگاه

=))  =))  =))  =))  :laughing:  :D

مشكل همينجاست . تا خشتك پر كردي بعدش حواست نبود تمبان پايين كشيدي و مهارتها به مستراب افتاد =))

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

دوستان یه مرحله این بازی داره باید اون هواپیمارو تعقیب کنی من هرکاری میکنم نمیتونم اون مرحلرو رد کنم هرچی تعقیبش میکنم Field میشه مرحلش

لینک به دیدگاه

دوستان یه مرحله این بازی داره باید اون هواپیمارو تعقیب کنی من هرکاری میکنم نمیتونم اون مرحلرو رد کنم هرچی تعقیبش میکنم Field میشه مرحلش

سلام

تعقیب نیس که ! ب محض اینکه هوا پیما شرو ب حرکت کرد سوار  موتور چهار چرخ(ATV) میشی  وقتی از باند خارج شد میپری ب وسیله لباست مقطعی پرواز میکنی تا بالای هوا پیما رسیدی چتر رو باز میکنی بعد خودتو میرسونی به هواپیما ی کیف هست برمیداری

ویرایش شده توسط S.morteza
لینک به دیدگاه

رد شد مرسی

ویرایش شده توسط Mohammad shojae
لینک به دیدگاه

سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیزم.

میدونم پرسشم ربطی به این تاپیک نداره ولی گفتم تاپیک جدید نزنم بهتره.

دوستان بهترین اپدیت بازی فارکرای 4 کدوم هست؟؟؟

و ایا نیاز به اپدیت قبلی هم داره یا نه؟

سپاس گذارم.

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

سلام.

یه جا هست که هم میتونی سابل رو بکشی و هم آمیتا.

دوستان کسی لطف مکنه سیو اون مرحله رو اگه داره برام بزاره؟

ممنون

لینک به دیدگاه

• 7 ماه بعد...

منم دقیقا میخام بدونم این مرحله رو...

ویرایش شده توسط mirmahmod91
لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام من از دیروز اینجام و نمی دونم باید چیکار کنم یا کجا برم لطفا راهنمایی کنید

post-8280-0-90884300-1455358397_thumb.jpg

از بالا یه کوه می پری بعد میره از کف دریا که ماهی ها دورت میچرخن میای کف دریا میری تو ساحل

ولی بعد از ساحل فاصلi میگیری mission failed میشه

میری تو اب ماهی های گوشت خوار می خورنت

میری وسط ماهی ها هم چیزی نیست

نمی دونم چی کار کنم

هیچی هم ندارم

فقط یه دوربین

پرتاب سنگ

و وسط ماوس هم میزنی صدا زنگوله میاد

ویرایش شده توسط DEnnIES
لینک به دیدگاه

دقیقا یادم نیست ولی مرحله ارواح هست فک کنم شما مستقیم خشکی رو ادامه بده ببین به کچا میرسی؟

لینک به دیدگاه

راستش منم یادم نمیاد چون راحت اینجا رو رد کرده بودم فقط میدونم اینجا نیاز نیست کار سختی انجام بشه چون اگه سخت بود یادم میموند :-?

احتنالا با دوربین باید یه کاری رو انجام بدی :-?

لینک به دیدگاه

فقط مسیرو ادامه بده ... اگه اشتباه نکنم یکم جلوتر یه ببری هست که باید بری جای اون

لینک به دیدگاه

مستقیم میری اگه اشتباهنکنم یه ببر اونجا زخمی شده یه چاقو از بدن در میاری بعد روح اون کمکت میکنه 

میری جلو چهار تا زنگوله رو باس بچرخونی با اون چاقو هم ارواح و بکشی 

لینک به دیدگاه

اخه جلو میرم میگه منطقه مشخص شده رو رد نکنید!

post-8280-0-30064600-1455527445_thumb.jpg

ویرایش شده توسط DEnnIES
لینک به دیدگاه

دوست عزیز از جایی برو که درختهای قرمز هست جلوتر میرسی به یه ببر سفید چاقو رو از بدن مبارک بیرون میکشی و جلوتر که بری همون ببر میاد به پیشوازت و اون جلوتر از تو میره و حالت نامرئی میشه و تو با RB  دستور میدی که اون جک و جونور ها رو بکشه اون زنگوله ها رو تکون میدس و در آخر هم یه زنگ بزرگه که با چاقو میزنی رو زنجیرش که صدا میده و مرحله رو تموم میکنی ....... :)  :)  :)  :)

لینک به دیدگاه

اسم مرحله رو برو تو you^^^tube سرچ بزن همشو میاره

همین کار رو کردم ولی اون اروری که برای من اومد برای اونا نیومد

خیلیا این ارور منو گرفتن ولی کسی جوابی نداده که باید چیکار کنه!

دوست عزیز از جایی برو که درختهای قرمز هست جلوتر میرسی به یه ببر سفید چاقو رو از بدن مبارک بیرون میکشی و جلوتر که بری همون ببر میاد به پیشوازت و اون جلوتر از تو میره و حالت نامرئی میشه و تو با RB  دستور میدی که اون جک و جونور ها رو بکشه اون زنگوله ها رو تکون میدس و در آخر هم یه زنگ بزرگه که با چاقو میزنی رو زنجیرش که صدا میده و مرحله رو تموم میکنی ....... :)  :)  :)  :)

بازم نمیشه

لینک به دیدگاه

یه کرک دیگه نصب کن شاید درست شد ، کار دیگه هم میشه که سیو یه مرحله جلوترش رو بگیری

لینک به دیدگاه

https://groups.google.com/forum/#!topic/exeideas/K2bxF8IRiSE

https://www.reddit.com/r/farcry/comments/2mkgdj/far_cry_4_kalinag_leaving_mission_zone/

http://forums.ubi.com/showthread.php/956445-Shangri-la-something-is-wrong-Forums

اینارو تست کردم نشد

یعنی همینطور عرق شرم هست که داره میره از من

So you guys are playing with a pirate copy of the game, shame on you!

کسی این دوتا فایل رو داره؟

post-8280-0-61882600-1455530927_thumb.jpg

post-8280-0-87175900-1455530932_thumb.jpg

کسی نظری نداره؟

در در 26 بهمن 1394 در 13:10، NO_TIME_FOR_RELOADING گفته است :

یه کرک دیگه نصب کن شاید درست شد ، کار دیگه هم میشه که سیو یه مرحله جلوترش رو بگیری

شما میشه کرکی که زدین رو بدین؟

سیو مرحله بعد از کی بگیرم؟

ویرایش شده توسط DEnnIES
لینک به دیدگاه

کسی نظری نداره؟

شما میشه کرکی که زدین رو بدین؟

سیو مرحله بعد از کی بگیرم؟

تقریبا یک سال پیش تمومش کردم  الان هم کلا پاکش کردم ...  برای سیو هم میشه از اینجا اقدام کنین  http://bazitak.ir/3189/%D8%B3%DB%8C%D9%88-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-far-cry-4.html

لینک به دیدگاه

• 11 ماه بعد...

باسلام من در بازی فارکرای4 یه مشکل دارم
توی یک مرحله که باید دوستت رو ازاد کنی بعد باید سوار فیل بشی وقتی میخواد سوارش بشه میاد برون از بازی.چه کار کنم؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...