رفتن به مطلب

مشکل در مراحل بازی Farcry ‎4

Ralf
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

اونجایی که تفنگ  میخریم اخرین گزینه  که تفنگاش زرد  رنگ هستن و خودشون  دیفالت دوربین دارن و دستکاری شده هستن اونجا  باز شد برام.

دکمه ی V کسی میدونه کارش چیه؟

یه دایره ی آبی باز میشه ولی معلوم نیست  برای چیه؟

لامصب توي اون قسمتم نيستش :(((

اون دايره آبي براي تماس گرفتن با دوستاته ( همون لباس آبي هاي توي بازي ) توي لوكيشن هايي كه سخته و افراد دشمن زياد از حد هستن ميتوني از طريق اون دايره آبيه تماس بگيري با يارات بريزن اونجا كمكت .

لینک به دیدگاه

فقط اميدوارم لوكيشن مراحل Hurk تغيير نكرده باشه اگه تغيير نكرده باشه احتمالا harpoon رو اينجا پيدا ميكنيم .

33783826761314535969.jpg

شما که هنوز دکلا رو باز نکردی.یحتمل واسه همینه که  همه تفنگا باز نشدن براتون.سمت راست  نقشه که همش مونده....

چجوری از محیط بازی عکس میگیرین؟

من میگیرم  چرا سیاه میشه؟

با پرینت اسکرین عکس میگیرین؟

لینک به دیدگاه

لامصب توي اون قسمتم نيستش :(((

اون دايره آبي براي تماس گرفتن با دوستاته ( همون لباس آبي هاي توي بازي ) توي لوكيشن هايي كه سخته و افراد دشمن زياد از حد هستن ميتوني از طريق اون دايره آبيه تماس بگيري با يارات بريزن اونجا كمكت .

یعنی همین که  وی رو  بزنم  و دایره آبی بیاد یارام میریزن اونجا؟

لینک به دیدگاه

شما که هنوز دکلا رو باز نکردی.یحتمل واسه همینه که  همه تفنگا باز نشدن براتون.سمت راست  نقشه که همش مونده....

چجوری از محیط بازی عکس میگیرین؟

من میگیرم  چرا سیاه میشه؟

با پرینت اسکرین عکس میگیرین؟

اين كه عكس بازي من نيست ، من با Xbox بازي ميكنم نميتونم اسكرين بگيرم اين عكس مال يكي از بچه هاست از چند صفحه ي قبل .

بعضي از كيبوردها گزينه ي اسكرينشون كار نميكنه يا روي بعضي ويندوزها عمل نميكنه اگه ميخواي از صفحه عكس بگيري از اين نرم افزار استفاده كن FSCapture ، به اين طريق كه alt + ctrl + delete رو بزن از بازي خارج ميشي بعد از طريق اون نرم افزار عكس بگير فك كنم اينطوري عكس بگيره .

ویرایش شده توسط farcry4
لینک به دیدگاه

اين كه عكس بازي من نيست ، من با Xbox بازي ميكنم نميتونم اسكرين بگيرم اين عكس مال يكي از بچه هاست از چند صفحه ي قبل .

اها اوکی

لینک به دیدگاه

یعنی همین که  وی رو  بزنم  و دایره آبی بیاد یارام میریزن اونجا؟

با كامپيوتر بلد نيستم ولي توي اون دايره آبي يه چيزي نوشته قسمت پايين دايره من روي اون ( پايين ) رو ميگرفتم بعد يه تماس ميگرفت بروبچ با ماشين ميومدن  .

لینک به دیدگاه

بعضي از كيبوردها گزينه ي اسكرينشون كار نميكنه يا روي بعضي ويندوزها عمل نميكنه اگه ميخواي از صفحه عكس بگيري از اين نرم افزار استفاده كن FSCapture ، به اين طريق كه alt + ctrl + delete رو بزن از بازي خارج ميشي بعد از طريق اون نرم افزار عكس بگير فك كنم اينطوري عكس بگيره .

من پرینت اسکرینم  فقط موقع  فارکرای کار نمیکنه.

اونجام کار میکنه  ولی  عکسو که  پیست میکنم  سیاه میشه.

مرسی اینم امتحان میکنم

لینک به دیدگاه

توي صفحه مشخصات بازي واسه من زده 6 نوع سلاح هست كه من نگرفتمشون !

يكيش كه قطعآ همون هارپونه .

يكيش يه كلتِ كه فك كنم واسه انلاينه .

2 تاشم توي ليست سلاح هاي تقويت شده هست كه بايد توي arena  ها مبارزه كنيم كه باز بشه .

تا اينجا شد 4 تا !

2 تاي ديگه اش چه كوفتيه ؟

لینک به دیدگاه

دوستان يه موضوعي رو الان كاشف شدم

هارپون از طريق DLC وارد بازي ميشه پس در نتيجه اونايي كه مثل من با كنسول بازي ميكنن بايد انلاين بشن ، اونايي هم كه با كامپيوتر بازي ميكنن احتمالا ورژن جديدتري از بازي رو نصب كردن كه هارپون توش بوده .

لینک به دیدگاه

من پرینت اسکرینم  فقط موقع  فارکرای کار نمیکنه.

اونجام کار میکنه  ولی  عکسو که  پیست میکنم  سیاه میشه.

مرسی اینم امتحان میکنم

حاجی قوانین کپی رایت را رعایت کن دیگه ، میدونی چقدر پای این عکس زحمت کشیدم :D

نرم افزار Fraps را نصب کن هم میتونی ببینی با چه فریمی داری بازی میکنی هم راحت داخل بازی با کلید F10 عکس میگیری

لینک به دیدگاه

دوستان يه موضوعي رو الان كاشف شدم

هارپون از طريق DLC وارد بازي ميشه پس در نتيجه اونايي كه مثل من با كنسول بازي ميكنن بايد انلاين بشن ، اونايي هم كه با كامپيوتر بازي ميكنن احتمالا ورژن جديدتري از بازي رو نصب كردن كه هارپون توش بوده .

این DLC را خیلی دیدم اینطرف و اونطرف مینویسن اما نمیدونم چیه؟

لینک به دیدگاه

حاجی قوانین کپی رایت را رعایت کن دیگه ، میدونی چقدر پای این عکس زحمت کشیدم :D

نرم افزار Fraps را نصب کن هم میتونی ببینی با چه فریمی داری بازی میکنی هم راحت داخل بازی با کلید F10 عکس میگیری

نصب دارمش

اف 10 رو بزنم کجا زخیره میشه؟پیغام میده؟

لینک به دیدگاه

نصب دارمش

اف 10 رو بزنم کجا زخیره میشه؟پیغام میده؟

نرم افزار را اجرا کنید و به سربرگ Screenshots برین اونجا آدرس ذخیره شدن را نوشته که میتونین تغییرش هم بدین، فرمت ذخیره عکس هم میتونین همونجا انتخاب کنین

f10 را هم همونجا نوشته

وقتی داخل بازی این کلید را میزنین هیچ اتفاقی نمیافته فقط اون عدد که فریم را نشون میده یه لحظه تغییر رنگ میده و عکس داخل اون پوشه ذخیره میشه

لینک به دیدگاه

نرم افزار را اجرا کنید و به سربرگ Screenshots برین اونجا آدرس ذخیره شدن را نوشته که میتونین تغییرش هم بدین، فرمت ذخیره عکس هم میتونین همونجا انتخاب کنین

f10 را هم همونجا نوشته

وقتی داخل بازی این کلید را میزنین هیچ اتفاقی نمیافته فقط اون عدد که فریم را نشون میده یه لحظه تغییر رنگ میده و عکس داخل اون پوشه ذخیره میشه

ممنون داداش

لینک به دیدگاه

دوستان ماسكا هم گرفتم 55/55 هيچي به بازي اضافه نشد فقط درصد بازي شد 87.58% !

لینک به دیدگاه

اقا اینم  عکس

58412105391444999854.jpg

اگه بخاطر DLC و ورژن بازي نباشه ، بايد بگم جدا خيلي خوش شانسي چون هارپون واسه خيليا از جمله خود من باز نشده .

این DLC را خیلی دیدم اینطرف و اونطرف مینویسن اما نمیدونم چیه؟

DLC يه سري امكانات كه بعد از ساخت بازي به بازي اضافه ميشه رو ميگن دي ال سي اونايي كه با كامپيوتر بازي مي كنن بايد دانلود كنن و نصب كنن و اونايي كه با كنسول بازي مي كنن بايد به لايو وصل بشن تا آپديت بشه يا دانلود بشه .

DLC يجورايي ورژن بازي رو تغيير ميده مثلا ممكنه يه سري مرحله ي جديد اضافه بشه يا يه مشت اسلحه و ماشين و ... ( بستگي به نوع بازي داره ) اضافه بشه .

لینک به دیدگاه

اگه بخاطر DLC و ورژن بازي نباشه ، بايد بگم جدا خيلي خوش شانسي چون هارپون واسه خيليا از جمله خود من باز نشده .

DLC يه سري امكانات كه بعد از ساخت بازي به بازي اضافه ميشه رو ميگن دي ال سي اونايي كه با كامپيوتر بازي مي كنن بايد دانلود كنن و نصب كنن و اونايي كه با كنسول بازي مي كنن بايد به لايو وصل بشن تا آپديت بشه يا دانلود بشه .

DLC يجورايي ورژن بازي رو تغيير ميده مثلا ممكنه يه سري مرحله ي جديد اضافه بشه يا يه مشت اسلحه و ماشين و ... ( بستگي به نوع بازي داره ) اضافه بشه .

نه آقا خوش  شانس چیه حرفه ای هستم بنده واسه همین واسه من باز شده :laughing:

لینک به دیدگاه

26097096088956111281.jpg

اینکه همون اسلحه ایه که بعد یکی از مراحل طرف دستش گرفته بود ، یعنی میشد ازش بگیرم؟!!!

والا وقتی دسته یارو دیدم اصلا فکر نمیکردم اسلحه باشه از بس که بزرگ بود،لامصب  برا بلند کردنش جرثقیل میخواد این چطور بلندش کرده :D

خیلی ممنون بابت توضیحتون @};-

لینک به دیدگاه

اینکه همون اسلحه ایه که بعد یکی از مراحل طرف دستش گرفته بود ، یعنی میشد ازش بگیرم؟!!!

والا وقتی دسته یارو دیدم اصلا فکر نمیکردم اسلحه باشه از بس که بزرگ بود،لامصب  برا بلند کردنش جرثقیل میخواد این چطور بلندش کرده :D

خیلی ممنون بابت توضیحتون @};-

نه آقا اونقدرام بزرگ نیست.

از آرپی جی خیلی کوچیک تره.

من  این رو از کسی نگرفتم.من مستقیم  خریدمش الانم هر وقت بخوام  عوضش میکنم و دوباره  میرم  برش میدارم

لینک به دیدگاه

نه آقا اونقدرام بزرگ نیست.

از آرپی جی خیلی کوچیک تره.

من  این رو از کسی نگرفتم.من مستقیم  خریدمش الانم هر وقت بخوام  عوضش میکنم و دوباره  میرم  برش میدارم

والا اونی که من دیدم قسمت پشتش که الان در این عکس پیدا نیس خیلی ناجور بود ، اگه این همون باشه اصلا با آر پی جی قابل مقایسه نبود(البته درسته یکم اغراق کردم ولی خیلی بزرگ بود)

لینک به دیدگاه

نه آقا خوش  شانس چیه حرفه ای هستم بنده واسه همین واسه من باز شده :laughing:

همین الان آخرین آپدیت (1.5) را هم ریختم اما همونطور که در عکس زیر میبینین هنوز اون اسلحه را ندارم پس ربطی به آپدیت نداره و دوستمون حرفه ای تشریف دارن :D

اما بعد این آپدیت خیلی بازی روون شد :clapping:

post-15079-0-12418000-1419258653_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...