رفتن به مطلب

خریدار هارد کارکرده و غیرآکبند 1 ترابایت اینترنال

mm65
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

با سلام

یک عدد هارد اینترنال وسترن گرین یا سیگیت باراکودا 64 مگ بافر خریدارم. به دلایلی ترجیح میدهم از دوستان تهرانی به صورت حضوری خریداری کنم.

گارانتی برای من مهم نیست فقط سالم و فاقد ارور یا وضعیت هشدار و از این حرفها باشد. به همراه مهلت تست و قیمت معقول. قیمت گذاری با خودتون هست اگر فکر میکنید پیشنهاد قیمت در تاپیک ممکن است باعث اخلال در روند فروش قطعه شما شود پیشنهاد خود را در پیغام خصوصی مطرح کنید.

لینک به دیدگاه

ا ترا سیگیت ساتا 2 بدون ارور دارم 135 تقدیم میکنم .

لینک به دیدگاه

درود

گرین وسترن ساتا ۳ و۶۴مگ بافر و کارکرد کمتر از ۱۰ ساعت با گارانتی سازگار تا وسطای۲۰۱۵ بدون هیچ مشکل

قیمت۱۷۵ حضوری تست و تحویل میشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با تشکر  :)

دنبال یک چیز گرونتر هستم مثلاً موردی که از آکبندش هم گرونتر باشه نه اینکه فقط 5 تومن 10 تومن از آکبند ارزونتر باشه. اینطوری که فایده نداره :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با تشکر  :)

دنبال یک چیز گرونتر هستم مثلاً موردی که از آکبندش هم گرونتر باشه نه اینکه فقط 5 تومن 10 تومن از آکبند ارزونتر باشه. اینطوری که فایده نداره :D

منم یدونه دارم 160 میدم

فکر کنم 3ماه گارانتیش مونده ساعت کارکردش هم 1 ساعت شاید هم صفر باشه فقط تست شده قیمت آکش هم حدود 197 تومنه ((بر اساس قیمت فروشگاه لیون))

لینک به دیدگاه

منم یدونه دارم 160 میدم

فکر کنم 3ماه گارانتیش مونده ساعت کارکردش هم 1 ساعت شاید هم صفر باشه فقط تست شده قیمت آکش هم حدود 197 تومنه ((بر اساس قیمت فروشگاه لیون))

با اجازه ی استارتر، اگر نخواستند جهت فروش به بنده پخ بزنید جناب شعبانی.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...