رفتن به مطلب

فروش هارد SSD 512GB PLEXTOR M5 pro Xtreme زیره قیمت

abbas06
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

حافظه فوق برای فروش موجوده

نو هست و فقط برای تست یک بازی روش نصب شده ( کارکرد 1 ساعت و پاور آن 13 بار برای تست )

قیمت فروش 1 تومن

قیمت فروش در سایت ها 1.350 تا 1.400 هست

متعلقات : SSD PLEXTOR M5 pro 512gb + براکت 3.5 اینچ برای نصب روی کیس + جعبه و دفترچه ها و پیچ ها

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

ویرایش شده توسط abbas06
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
  • کاربر ویژه

سلام

نو هست و فقط برای تست یک بازی روش نصب شده ( کارکرد 1 ساعت و پاور آن 13 بار برای تست )

قیمت فروش 1 تومن

قسمت فروش در سایت ها 1.350 تا 1.400 هست

خیلی جالب برام ، شما وقتی یه چیزی میخرید قبل از اینکه  استفاده کنین ، یه نگاه به اینور اونورش میندازین یا نه ؟؟ تاریخ مصرفش ؟؟ اسمش چیه ؟؟ کدوم شرکته ؟؟؟ یا مثلاً قطعه برا سیستم میگیری راهنماش رو نمی خونی ؟؟؟ ماشین صفر میگیری به دفترچش نگاه نمیندازی ؟؟؟؟

الان اینجا قوانین خرید و فروش رو مطالعه نکردین شما ؟؟ !!!

ببخشید که اینطوری شفاف مطرح کردم @};- @};-

لینک به دیدگاه

سلام

قیمت فروش 1 تومن

قسمت فروش در سایت ها 1.350 تا 1.400 هست

خیلی جالب برام ، شما وقتی یه چیزی میخرید قبل از اینکه استفاده کنین ، یه نگاه به اینور اونورش میندازین یا نه ؟؟ تاریخ مصرفش ؟؟ اسمش چیه ؟؟ کدوم شرکته ؟؟؟ یا مثلاً قطعه برا سیستم میگیری راهنماش رو نمی خونی ؟؟؟ ماشین صفر میگیری به دفترچش نگاه نمیندازی ؟؟؟؟

الان اینجا قوانین خرید و فروش رو مطالعه نکردین شما ؟؟ !!!

ببخشید که اینطوری شفاف مطرح کردم @};- @};-

سلام داداش

من بیشتر تو سایت همسایه فعالیت میکنم و اینجا فعالیتی ندارم و قوانین رو میدونم اگه چند دقیقه صبر میکردید عکسارو گذاشته بودم

تو فروم همسایه 61 امتیاز مثبت دارم با حدود 1500 پست

لینک به دیدگاه

چرا به متن توجه نمیکنید و ما رو مجبور میکنید که دوباره تذکر بدیم ؟ نام فروم هم باید روی کاغذ باشه . شما که اینقدر سابقه داری تو اون فروم دیگه باید اینها رو بدونی عزیز .

لینک به دیدگاه

چرا به متن توجه نمیکنید و ما رو مجبور میکنید که دوباره تذکر بدیم ؟ نام فروم هم باید روی کاغذ باشه . شما که اینقدر سابقه داری تو اون فروم دیگه باید اینها رو بدونی عزیز .

فروم همسایه به نام فروم زیاد گیر نمیدن مهم نام کاربری هست

اگر مدیران لازم بدونن عکس با نام فروم هم فردا اضافه میکنم

لینک به دیدگاه

عزیز حتما لازم دونستیم که تو قوانین گذاشتیم.وقتی اینجا فعالیت دارید باید قوانین اینجا رو رعایت کنید.پس هرچه زودتر اصلاح کنید

لینک به دیدگاه

عزیز حتما لازم دونستیم که تو قوانین گذاشتیم.وقتی اینجا فعالیت دارید باید قوانین اینجا رو رعایت کنید.پس هرچه زودتر اصلاح کنید

چشم صبح میزارم

با گوشی اومدم تو سایت متوجه نشدم مدیر انجمن هستید فکر کردم کاربر هستید

صبح اصلاح میشه

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...