رفتن به مطلب

آیا FAR CRY 5 در حال ساخت می باشد؟ | یوبی سافت است دیگر!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

همانطور که در جریان می باشد حدودا نزدیک به یک ماه پیش بازی موفق Far Cry 4  توسط شرکت یوبی سافت روانه ی بازار  و با اقبال بازیبازان نیز مواجه شد. اما اینطور که پیداست بر اساس اتفاقی شگفت انگیز تیم سازنده ( شرکت یوبی سافت ) تصمیم بر ساخت و توسعه ی نسخه ی FAR CRY با نام FAR CRY 5 دارد.

بر اساس اطلاعات بدست آمده شرکت یوبی سافت درحال کار بر روی نسخه ی بعدی سری FAR CRY می باشد زیرا نظر سنجی مرتبطی نیز به تازگی از کاربران Uplay صورت گرفته  و قرار شده است ۲۰ دقیقه از این وقت به نسخه ی بعدی Far Cry اختصاص یابد.  همچنین این امر بدیهی است که سازندگان برای ساخت بازی بعدی خود ( بازی تیر اندازی )  می بایست از نظر هواداران نیز استفاده کنند که همین موضوع به خودی خوب منجر به بر آورده شدن انتظارات بسیاری از بازیبازان از FAR CRY 5 می شود. اما بازیبازان چگونه می توانند به ساخت نسخه ی بعدی FAR CRY کمک کنند؟ نخستین سوال در باره ی نسخه ی بعدی FC که مد نظر کارکنان یوبی سافت می باشد محیط رقم خودن FAR CRY 5 است که در آن نظر بازیبازان در باره ی محیط هایی همچون یک جنگل در پرو، جزیره  ای در سبک پارک ژوراسیک با وجود موجوداتی همچون زامبی و خون آشام ها در این جزیره پرسیده شده است. همچنین سازندگان می خواهند بدانند چه ویژگی های تازه باید به FAR CRY 5 راه یابد تا بخش داستانی آن را مناسب تر کند.

70196680948525361903.jpg

در پایان می بایست گفت تنها موضوعی که از این نظر سنجی می تواند دریافت این است که بازی FAR CRY 5 در حال ساخت است و احتمالا به زودی شاهد انتشار اولین اطلاعات رسمی از آن می باشیم.

منبع گیم*فا  محمدسعید خزایی

نظرات خود را  به اشتراک بزارین

ویرایش شده توسط iMPACT
لینک به دیدگاه

اقا من هنوز شماره4 رو بازی نکردم :-? .فکر کنم من کلا یک گام از شرکتهای بازیساز عقب باشم :D

لینک به دیدگاه

وقتی اساسین بعدی رو بعد عرضه Unity تایید کرد پس اینکارم ازش بعید نیست :| 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Far Cry 4 نسبت به 3 خیلی بهتر شده و اگر همین طور 5 هم از 4 بهتر باشه چرا که نه  :D

لینک به دیدگاه

کسی نسخه 1 رو یادشه ؟!!!!!

به نظرم باید مثل نسخه 1 بشه ، یکی از بهترین بازی های FPS عمرم

ویرایش شده توسط iMPACT
لینک به دیدگاه

منکه تا حالا فقط نسخه 4 رو بازی کردم و از محیطش خیلی خوشم اومد، اگه محیط بازی داخل شهر و کشور های پیشرفته بود اینقدر حال نمیکردم

اگه نسخه بعدیش زامبی و از این مدل جکو جونورا نداشته باشه حتما دانلودش میکنم

کلا دوست دارم جنگ ها در محیط واقعی و با انسان های واقعی باشه نه زامبی و ....

لینک به دیدگاه

اره من نسخه یکشو 3بار تموم کردم ای کاش open worldنمیکردن

لینک به دیدگاه

اره من نسخه یکشو 3بار تموم کردم ای کاش open worldنمیکردن

دمت گرم

بالاخره یکی پیدا کردم که نسخه 1 رو قبول داشته باشه !!!!

ویژگی های نسخه 1 :

موتور گرافیکی که در سال 2004 { فکر میکنم کرای انجین بود } باعث میشد پشم هاتون بریزه :دی

بازی اپن ورلد نبود ، و داستان خطی ، ولی این قدر داستان بازی خوب پیش میرفت { + طراحی مناسب مراحل } و این قدر هیجانی بود که واقعا ادم خسته نمیشد از بازی کردنش { حتی برای چند بار }

مثلا یه سری حیوانات و انسان های جهش یافته تو بازی بودن ادم واقعا تحت تاثیر قرار میگرفت هنگام جنگ با اون ها !!

یادش بخیر فکر کنم مرحله 5 بود تو غار میرفتیم و چراغ قوه رو روشن میکردیم بعد تو دل تاریکی میجنگیدیم با یکی دو تا از این موجودات هم سر کله زدیم برای اولین بار ، بعد موتور برق رو روشن میکردیم ، بعد یه در بود باز میشد مرحله بعدی ، اونجا یه راهی بود که در بالا درخت های بلند قامت به هم وصل شده بود  ، و پایین { رو زمین } اون موجودات جهش یافته بودن و . . . .

پیشنهاد میکنم اگر بازی نکردین حتما تجربه کنین !!

-----

نسخه 2 رسما به گند کشیده شد و من که کلا شاید سر جمع 15 دقیقه بازی کردم و پاک کردم ، ولی نسخه 3 فوق العاده بود ، همچنین نسخه 4 که همچی پیشرفت داشت تو این نسخه الا داستان !!

امیدوارم نسخه 5 به محیط نسخه 1 برگرده فقط اپن ورلد باشه واقعا فوق العاده و هیجانی خواهد شد !!!

که من ایمان دارم همین گونه خواهد شد . . .البته اگر یوبی نخواد گند بزنه

اینم بگم یوبی سافت فقط بازی اپن ورلد میزنه ، با توجه به نیرو های زیادی که داره برای ساخت بازی

و همین طور بازی اپن ورلد جای کار بیشتر ، و اشتباه کمتری میمونه برای سازنده ، حتی اگر داستان خوب نباشه بازیکن تو محیط غرق جزئیات میشه دیگه عیب های دیگه رو فراموش میکنه پس خطی نخواهد بود

ویرایش شده توسط iMPACT
لینک به دیدگاه

شماره 3 دارم بازی میکنم نمی دونم چرا خوشم نمیاد ازش شماره 4 وقت کنم دانلود کنم شاید بهتر باشه کشتن پرنده حیوانات چه کیفی داره نمی دونم والا :wacko:  نصف از مراحلش رفتم همش میگه برو یک چیزی بیار میرم چند نفر میکشم بعدم مرحله بعدی :wacko:  حالم بد شده  :laughing:  شایدم من خوشم نمیاد در کل جذبم نکرده  :)  منم با شماره یک بیشتر ارتباط برقرار کردم

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

نسخه 1 رو کهنه گیمرها یادشون میاد واقعا باهاش خاطره دارم فک کنم حدود 8سال پیش بود 

راستی یادش بخیر گرافیک 128 mb داشتم راحت بازی میکردم الان با گرافیک 4gb به زور بازی میکنم

ای کاش مثل گذشته بود این بازی ها دارن جیبمونو خالی میکنن 8-X

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...