رفتن به مطلب

پاور corsair يا green يا enermax

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

مسئله اینه که به دست آوردن تجربه ممکنه چندسال زمان ببره که به قول شما ممکنه توی چندسال نظر آدم تغییر کنه برای همینم بالاجبار باید به بررسی این سایتها نگاه کنیم

بنده تجربشو داشتم دوست عزیزم و دارم در اختیار عزیزان دیگر قرار میدم و هیچ وقت نیازی نیست که انسان فقط خودش چیزی رو تجربه کنه چون

انوقت عمر کفاف نمیده و اینجاست که تجربیات دیگران به کارشون میاد البته اگر قابل باشیم / 

ویرایش شده توسط ATA_SE7EN
لینک به دیدگاه

سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیزم، من هم به شخصه نظرم به داداشمون محمد نزدیکه فقط یکی دوموردو یاداوری کنم.

۱. پاورهای سری RM کورسیر ادامه سری قبلی این شرکت HX ها هستن و مشکل بزرگی که دارن اینه که روشون از خازنهای کم کیفیتی استفاده شده اگر Corsair میخواین بگیرین HX ها بهتر از RM ها هستن یا اگر بودجه شو دارین AX ها از همه بهترن.

۲. اگر برا مصرف خودتون میخواین و گارانتی اونقدرا براتون مهم نیست و دنبال کیفیتین Evga بهترین انتخابه.

3. رو Enermax مانور نمیدم چون از این برند فقط فنهاشو استفاده کردم ولی تو ریویو هم خوب نبوده.

۴. گرین هم دوتا مزیت بزرگ داره یکی گارانتیشه دیگری در دسترس بودنشه، کیفیت پاوراشم خوبه (نه عالی)

ختم کلام من اگر میخواستم کارایی بگیرم Evga میگرفتم ولی اگر انسان محتاطی هستن و گارانتی براتون مهمه سری Gold گرین انتخاب خوبیه.

ویرایش شده توسط Solo
لینک به دیدگاه

دوست من ، بنده بعد از 10 سال تجربه توی کارهای سخت افزار کامپیوتر ، بالاخره به این نتیجه رسیدم که بهترین برند پاور Corsair هست البته بادر نظر گرفتن قیمت بسیار مناسبش ...

بنده حتی با پاور های Coolermaster هم مشکل نشت برق داشتم که با پاور های گرین این معیار به اوج خودش رسید ، اما با پاور Corsair 450 به کل مشکل برطرف شد .

لینک به دیدگاه

من خودم انرمکس 730 وات دارم و خیلی هم راضیم.

سیستم هم اور کردم آخ نگفت.

کلا کیفتشو میپسندم.چه از لحاظ ظاهری  چه از لحاظ باطنی.

با کورسیر هم تا به حال کار نکردم.نمیدونم چطوریه.

در ضمن اگه بخوایم نمرات سایتای مختلف رو نگاه کنیم گاهی ممکنه فقط از حقیقت دور بشیم.

مثلا تو همین سایت من یادمه یه نظر سنجی جامع گذاشته بودن که بهترین پاور  کدومه؟

یادمه گرین با اختلاف از خیلی ازبرندای برتر جهان بیشتر رای اورده بود.

خلاصه شرایت هر کشور ممکنه یه طور باشه و خیلی وقتا امتیازات ممکنه گول زننده باشه.

شاید گرین  تو کشور ما به صرفه ترین  پاورباشه و جای دیگه حتی اسمشم نشنیده باشن.

لینک به دیدگاه

کاملا مشخصه که EVGA Supernova  بهتز از Corsair RM هست هم توی خازن ها هم توی سیم ها.   فقط توی ایران پاور های EVGA گارانتی خوبی نسبت به Corsair ندارن.

aa927avg-efficiency-low-loads.jpg

59318RM850.jpg

aa927EVS850G2-10.jpg

22943146098695414691.jpg

88099930361954787882.png

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

سلام دادشم

بنده یک پاور گرین GP885 که 5 سال دارم تو امضام نوشتم اون زمان شرکت گرین از شرکت Silverstone امریکا پاور میگرفت و مارک خودش روش میزد.برای تایید حرف بنده پاورگرین قدیمی پیدا کنید رو بردش قسمت ترانس هاش نوشته Stone . خدای تا حالا کم نیاورد اگه بگم 3WAY SLI 680 بهش وصل کردم میگین داره دروغ میگه و این پاور برای 70 دقیقه میتونه 1000 وات بده بنده بقیه پاور ها دیدم ام ENERMAX ندیدم و نمی تونم بگم بده یا خوبه اما عموماً چند شرکت بزرگ هستن فقط پاور میسازن و مابقی فقط خریدارن و مارک میزنن

Silverstone

ThermalTake

Rosewill

ACbel

http://www.silverstonetek.com/product.php?pid=448&area=en

http://www.silverstonetek.com/product.php?pid=239&area=en

http://www.silverstonetek.com/product_power.php?tno=1&area=en

اما خدای پاور های corsair عالی هستن و کیفت مناسبو دارن

من ی پاور usa برام آوردن که حتی اسمشو نشنیده بودم و کارش تولید کالاهای الکتریکی صنعتی بود باور کنید فن نداشت و 1000W بود مونده بودم با چی خنک میشده متاسفانه اسمش یادم نیست حتما هم پیگیر اسمش میشم و به اطلاع دوستان میرستونم

درکل تو ایران!

Green

Corsair

EVGA

ThermalTake

SilverStone

ویرایش شده توسط Abolfazl-like
لینک به دیدگاه

سلام ، به عنوان يك ادم قديمي تو شناخت كامپيوتر و بدون تعصب , green ، چون هم بروز ،هم همه امكانات لازم و كافي براي همه نيازها رو براورده ميكنه ، از نظر ظاهري هم قشنگ و بادوام و زيبا ، از همه مهمتر با اينكه OEM است ولي به هر حال ديگه ايراني حساب ميشه و گارانتي خوبي هم داره.

ویرایش شده توسط zargar
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...