رفتن به مطلب

تست و بررسی MGS Ground Zeroes بر روی GTX 970

Recommended Posts

• کاربر ویژه

اگر تا الان متال گیر بازی نکردید  پیشنهاد میدم بازی نکنید چون داستان بازی خیلی پیچیده است و اصلا نمیدونید این شخصیت ها کی هستند برای اشنایی با این بازی حداقل باید قسمت دو 3 و 4 رو بازی کرده باشید.-

سلام آقا رضا.

میشه خواهش کنم برای من و باقی دوستانی که نه امکانش هست و نه وقتش ، کمی درباره بازی توضیح بدین تا آمارش بیاد دستمون که کی به کیه؟

ممنون میشم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با عجازه آقا رضای گل.

مهدی جان اینم خدمت شما:

ممنونم مهرداد عزیز

کم کمک تصمیمم برای خرید این کارت داره قطعی میشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنونم مهرداد عزیز

کم کمک تصمیمم برای خرید این کارت داره قطعی میشه

خواهش میکنم مهدی عزیز.

اما به نظر من نکن این کارو و صبر کن تا سری 300بیاد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام آقا رضا.

میشه خواهش کنم برای من و باقی دوستانی که نه امکانش هست و نه وقتش ، کمی درباره بازی توضیح بدین تا آمارش بیاد دستمون که کی به کیه؟

ممنون میشم.

درود

نوشتن داستان سری متال گیر مثل این است که بخواهید برای رشته  ادبیات زبان انگلیسی در مقطع دکترا یک پایان نامه در خصوص تاثیر ادبیات غرب بر شرق یا برعکس بنویسید این رو جدی میگم!

با خلاصه داستان چیزی متوجه نخواهید شد- این بازی گراند زیرو   خیلی مهم نیست چون بیشتر یک تست و بنچمارک بوده است است- ولی قبل از عرضه فانتوم پین یعنی متال گیر 5  برای pc در پیش نمایشی یک بررسی کامل خواهیم داشت از داستان این سری و شخصیت ها و کلا تم غالب سیاسی و محتوی کلی داستان های سری -

داستان متال گیر 2 یکی از پیچیده ترین یا شاید حتی پیچیده  ترین  داستان های نوشته شده  برای بازی های  رایانه ای است.

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

سلام اقا رضا من کارت 970 گیگا رو تازه گرفتم این تا چندسال میتونه من رو ساپورت کنه دربازیها و نیازی به تعویضش نیست؟نشه حکایت GT740 دوستان هی سرزنش کنن مارو :x  :D  @};- 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام اقا رضا من کارت 970 گیگا رو تازه گرفتم این تا چندسال میتونه من رو ساپورت کنه دربازیها و نیازی به تعویضش نیست؟نشه حکایت GT740 دوستان هی سرزنش کنن مارو :x  :D  @};- 

با عجازه آقا رضای گل.

علی جان هر موقع میخوای یه قطعه ای بخری یا نخر یا اگرم میخوای بخری با تحقیق و اطلاع کامل بخرش ، که بعد از اون دیگه برات سوال نشه آیا این خوبه ، آیا کافیه ، تا چه زمان ، تا چه حد و امثال این جور سوال ها.

از من میشنوی با خودت این جور فکر کن که این کارت بهترین کارته و تا زمانی که جواب گوی بازی ها در سطح مورد نظرت هستن نگاهش میدارم ، چون اگه اینجوری فکر کنی خیلی بیشتر لذت خواهی بورد.

لینک به دیدگاه

تا زمانی که ps4 و xbox one ارتقا پیدا کنن. یعنی حداقل 5-6 سال دیگه. ویرایش شده توسط Core_i6
لینک به دیدگاه

با عجازه آقا رضای گل.

علی جان هر موقع میخوای یه قطعه ای بخری یا نخر یا اگرم میخوای بخری با تحقیق و اطلاع کامل بخرش ، که بعد از اون دیگه برات سوال نشه آیا این خوبه ، آیا کافیه ، تا چه زمان ، تا چه حد و امثال این جور سوال ها.

از من میشنوی با خودت این جور فکر کن که این کارت بهترین کارته و تا زمانی که جواب گوی بازی ها در سطح مورد نظرت هستن نگاهش میدارم ، چون اگه اینجوری فکر کنی خیلی بیشتر لذت خواهی بورد.

سلام متشکر وممنون داداش @};-  :x 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...