رفتن به مطلب

سونی: پلی استیشن 5 هم از راه می رسد!

Recommended Posts

• کاربر ویژه
حدود 7 سال بطول انجامید تا صنعت بازی به خود بیاید و کنسول های بازی مجهز به سخت افزار های روز را عرضه کند.برای پلی استیشن 3 سونی هم چنین زمانی به طول انجامید تا جای پلی استیشن 2 را بگیرد،با اینکه بیش از یکسال از ورود نسل هشتم کنسولها می گذرد،به نظر می رسد که این بار نسل جدید کمی زودتر از راه می رسد.

PS51-635x357.jpg

گمیرها چندین سال در انتظار سونی نشستند تا کنسول PS4 به عنوان جانشین PS3 عرضه شد،در حقیقت در طول این سالیان عملا گیمرهای کنسول از فناوری های روز بی نصیب ماندند،بر اساس تحلیل های متعددی اینبار گیمرها تا این حد صبور نخواهند بود که چندین سال را با کنسولهای فعلی سر کنند و به نظر می رسد که سونی هم به این مسئله کاملا پی برده است.

بدون در نظر گردن نوع و یا شکل آن،پلی استیشن 5 نور روز را خواهد دید و بازی هایش متولد می شوند

معاون مدیر اجرایی بخش سرگرمی سونی در این رابطه گفته است که: "فکر میکنم که پلی استیشن 5 به وجود خواهد آمد،با این حال نمی دانم به چه شکل خواهد بود،ممکن است که یک کنسول فیزیکی و یا مبتنی بر پردازش و ذخیره سازی ابری باشد،حتی اگر شکل آن تغییر کند،بازی های پلی استیشن 5 متولد خواهند شد،این چیزی است که ما می خواهیم"

نکته:خود خبر برگرفته از وب سایت wccftech  می باشد اما بخشی از محتوا نظر شخصی خود من می باشد.
حالا چه عجله ای بود :D
ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون از خبات

من فکر میکنم که تا 8 6سال دیگه احتمالا پردازش ابری است و شما به یک  سرور وصل میشید و بدون داشتن کنسول و فقط خریدن اکانت و یک Tv مخصوص بازی مورد نظرتون روی سیستم های وسونی اجرا میشه و بعد شما فقط مثل یک کلاینت بازی میکنید و همه چیز روی سرور های خود آنها است و نه هزینه پک بازی و است و نه کنسول و و....این سرویس گایکای سونی و کلود قطع ا پیشرفت های زیادی خواهند کرد.

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

ممنون از خبات

من فکر میکنم که تا 8 6سال دیگه احتمالا پردازش ابری است و شما به یک  سرور وصل میشید و بدون داشتن کنسول و فقط خریدن اکانت و یک Tv مخصوص بازی مورد نظرتون روی سیستم های وسونی اجرا میشه و بعد شما فقط مثل یک کلاینت بازی میکنید و همه چیز روی سرور های خود آنها است و نه هزینه پک بازی و است و نه کنسول و و....این سرویس گایکای سونی و کلود قطع ا پیشرفت های زیادی خواهند کرد.

و اون موقعس که گیمر های ایرانی به فنا میرن  ~x(

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...