رفتن به مطلب

مشاوره و خرید کارت صوت حرفه ای

mrezaee
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

همانطور که از عنوان تاپیک پیداست.

خریدارکارت صورت حرفه ای هستم.

برای موزیک دالبی گیم و فیلم،

مادربرد بنده:  http://lioncomputer.ir/product/2679/+Gigabyte+Z87X-OC+Force+LGA1150+Z87+MB/

اسپیکر هم:http://www.edifier-international.com/products/edifier-multimedia/s550

البته این مدل رو هم دارم.  http://www.amazon.in/Edifier-DA5000-Speakers-Theater-Control/dp/B0069J199W

ولی بیشتر S550 رو استفاده میکنم.

اسپیکر آینده هم :  http://www.edifier-international.com/products/edifier-multimedia/s760d

کارت صوتی که مد نظر خودم هست: http://lioncomputer.ir/product/2686/Creative+Sound+Blaster+Recon3D+FATAL1TY+Champion+PCIe+Sound+Card/#prettyPhoto

لطفا دوستانی که تجربه دارن مشاوره بدند.

عزیزان کارت صوت حرفه ای قیمت مناسب هم داشتند خریدارم.

با تشکر از همه دوستان

ویرایش شده توسط mrezaee
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام قربان..

شما بهتره یکی از این دو مدل رو انتخاب کنی:

Creative soundblaster Z

Or

Asus xonar phobeus solo

هر دو مورد توسط اهالی صوت تایید شدن

لینک به دیدگاه

سلام قربان..

شما بهتره یکی از این دو مدل رو انتخاب کنی:

Creative soundblaster Z

Or

Asus xonar phobeus solo

هر دو مورد توسط اهالی صوت تایید شدن

سلام دوست عزیز

با تشکر ازپاسخ شما،

شما این مدل رو داشتید؟

تست کردید کامل؟

لینک به دیدگاه

خواهش و شرمنده بابت تاخیر انگار دو هفته ای هست این تاپیک رو زدین.. ِبا کسایی که داشتن این کارتها رو مشورت کردن قبلا و تحقیق زیاد کردم دیدم مثلا اگه یه ریویور معتبر خارجی میخواست یه هدست حرفه ای رو تست کنه از این دو کارت استفاده میکرده. چون خودم طلبه این دو کارت هستم قصد دارم تا پایان سال خریداری کنم و تو ایران هم موجود هستن گرچه خیلی کم و ممکنه نا موجود بشن..مورد اول حدود 400 الی 450 هست قیمتش و مورد دوم هم حدود 700..ولی تفاوت آنچنانی ندارن گرچه من دومی رو ترجیح میدم.

لینک به دیدگاه

خواهش و شرمنده بابت تاخیر انگار دو هفته ای هست این تاپیک رو زدین.. ِبا کسایی که داشتن این کارتها رو مشورت کردن قبلا و تحقیق زیاد کردم دیدم مثلا اگه یه ریویور معتبر خارجی میخواست یه هدست حرفه ای رو تست کنه از این دو کارت استفاده میکرده. چون خودم طلبه این دو کارت هستم قصد دارم تا پایان سال خریداری کنم و تو ایران هم موجود هستن گرچه خیلی کم و ممکنه نا موجود بشن..مورد اول حدود 400 الی 450 هست قیمتش و مورد دوم هم حدود 700..ولی تفاوت آنچنانی ندارن گرچه من دومی رو ترجیح میدم.

ممنون ازتون،دشمنتون شرمنده؛

اون مدلی که گذاشتم چطوره؟

ویرایش شده توسط mrezaee
لینک به دیدگاه

اون مدل قبل از سری z ساخته شده و یه سری باگ داشت که توی سری z برطرف شده.

لینک به دیدگاه

اکی ممنون؛

پس در این صورت این مدلی که شما میفرمایید بهتره،

اگر نکته دیگه ای هم بود ممنون میشم بفرمایید.

لینک به دیدگاه

نکته خاصی نیست جز اینکه مورد z رو من احتمالا از امازون سفارش بدم چون گارانتیشو لازم ندارم قیمت گرفتم ارزونتر در میاد از اینجا البته تا موقعی که توی امازون تخفیفش باقی بمونه در غیر اینصورت گزینه دوم رو میگیرم..اگه نکته دیگه ای یادم بیاد میگم خدمتتون.

لینک به دیدگاه

نکته خاصی نیست جز اینکه مورد z رو من احتمالا از امازون سفارش بدم چون گارانتیشو لازم ندارم قیمت گرفتم ارزونتر در میاد از اینجا البته تا موقعی که توی امازون تخفیفش باقی بمونه در غیر اینصورت گزینه دوم رو میگیرم..اگه نکته دیگه ای یادم بیاد میگم خدمتتون.

درضمن Z ، چند مدل داره؛

این مدلی که شما فرمودید از اون مدلهای دیگه بهتره؟

لینک به دیدگاه

مدلهای z,zx,zxr سری z حساب میشن.

Z و zx هیچ تفاوتی از لحاظ برد ندارن و تنها تفاوتشون اینه که مدل zx یه ماژول بیرونی داره که میشه باهاش ولوم رو تنظیم کرد و یا جک هدفون و میکروفون اضافی روی اون ماژول گذاشتن ضمن اینکه میکروفون هم روی اون ماژول داره ولی مدل z فقط میکروفون باهاش داره به جای اون ماژول.

مدل zxr کلا مدارش فرق داره و پرچمدار این سری حساب میشه و قیمتشم فوق بالاست حدود 300$ و برای کاربردهای تخصصیه و پورتها خروجیهاش هم فرق میکنه و آمپلیفایر قویتری داره و دو برد مادر و دختر داره که توی گوگل میتونید عکساشو سرچ کنید.

لینک به دیدگاه

مدلهای z,zx,zxr سری z حساب میشن.

Z و zx هیچ تفاوتی از لحاظ برد ندارن و تنها تفاوتشون اینه که مدل zx یه ماژول بیرونی داره که میشه باهاش ولوم رو تنظیم کرد و یا جک هدفون و میکروفون اضافی روی اون ماژول گذاشتن ضمن اینکه میکروفون هم روی اون ماژول داره ولی مدل z فقط میکروفون باهاش داره به جای اون ماژول.

مدل zxr کلا مدارش فرق داره و پرچمدار این سری حساب میشه و قیمتشم فوق بالاست حدود 300$ و برای کاربردهای تخصصیه و پورتها خروجیهاش هم فرق میکنه و آمپلیفایر قویتری داره و دو برد مادر و دختر داره که توی گوگل میتونید عکساشو سرچ کنید.

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

جناب رضایی

سفارش بده از امازون برات بیارن.

مدل zx هم سفارش بده.

من هم zx دارم هم zxr

دومی خیلی حرفه ای تره منتها همون zx هم بطور کامل جوابگو هست.

600-650 میوفته برات

لینک به دیدگاه

جناب رضایی

سفارش بده از امازون برات بیارن.

مدل zx هم سفارش بده.

من هم zx دارم هم zxr

دومی خیلی حرفه ای تره منتها همون zx هم بطور کامل جوابگو هست.

600-650 میوفته برات

درود

ممنون بابت پاسخ شما،

اگر اینجا کسی نداشت حتما از آمازون سفارش میدم،اگر عمری باقی موند.

لینک به دیدگاه

سلام.مین من z87-g45 بود با کارت صدای انبورد 1150realtek اما یه کارت creative z گرفتم به نظرم تفاوتی ندیدم.....

لینک به دیدگاه

منم تو فکر خرید کارت صدا هستم برای اسپیکر s730 z906 بین مدل sb z و sb recon3d fatality pro و sb recon3d pro audio مونده بودم که طی تحقیقاتی که کردم دیدم میگن برای موسیقی همون سری x-fi titanium بهتره و این که دوستمون هم گفتند فرق زیادی با همون آنبرد 1150 نداره و مردد شدم تو خرید حالا نمیدونم بگیرم یا نه خودم تا حالا تست نکردم

الانم لیون بیشتر مدلها رو داره پیشنهاد میدین بخرم یا نه از بین مدلهای زیر کدوم رو پیشنهاد میدین

sb recon3d fatality pro

sb z

x-fi titanium

ویرایش شده توسط mmf66
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

سلام

اگه خریداری شده، تاپیک بسته بشه لطفاً

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

این رو هم بررسی کن:

http://www.creative.com/emu/products/product.aspx?pid=15185

نسخه‌ی pcie هم داره. قیمت  بین ۹۰۰هزار یا یک‌میلیون تومان هست. با مک هم سازگاره. خیلی از صدابردارهای حرفه‌ای و آهنگسازهایی که می‌شناسم ازش استفاده می‌کنند. خودم معلوماتی در این زمینه ندارم. اگر مشاوره‌ی حرفه‌ای می‌خوای بزنگ به این شماره، اگر چیزی که بخوای رو موجود داشته باشه قیمتهاش هم مناسبه:

محمد نصیری

رویانگار

۰۹۱۱۱۲۵۷۳۹۶

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • 4 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...