رفتن به مطلب

مشاوره و خرید کارت صوت حرفه ای

mrezaee
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• 4 هفته بعد...

برای بازی فقط CREATIVE یا حتی فیلم اما برای موزیک جا داره بهتر بشه اما ن ازش به شدت راضی هستم

فرق صدای کارت من TITANIUM با انبرد REAL Z77 اصلا قابل مقایسه نیست خیلی صدا بهتر می شه در کل انبرد اشغاله اما شنیدن سری RACON 3D خیلی افت کرده فروشنده بازار ایران هم می گفت هر کی خریده پشیمون شده می گه سری قدیما بهتره حالا از سری z خبر ندارم اما سری Z هم چیپش عین قبلی هست طیق سایتش بدشم اینه که دیگه 7.1 نیست حالا کسایی که دارن بیشتر نظر بدن در زمینه ی صدا همیشه پیشرفت ندارم گاهی پسرفت می کنن

ویرایش شده توسط slash_slash
لینک به دیدگاه

برای بازی فقط CREATIVE یا حتی فیلم اما برای موزیک جا داره بهتر بشه اما ن ازش به شدت راضی هستم

فرق صدای کارت من TITANIUM با انبرد REAL Z77 اصلا قابل مقایسه نیست خیلی صدا بهتر می شه در کل انبرد اشغاله اما شنیدن سری RACON 3D خیلی افت کرده فروشنده بازار ایران هم می گفت هر کی خریده پشیمون شده می گه سری قدیما بهتره حالا از سری z خبر ندارم اما سری Z هم چیپش عین قبلی هست طیق سایتش بدشم اینه که دیگه 7.1 نیست حالا کسایی که دارن بیشتر نظر بدن در زمینه ی صدا همیشه پیشرفت ندارم گاهی پسرفت می کنن

درود

ممنون بابت پاسختون؛

خوشبختانه چند روز پیش مدل  TITANIUM خریداری کردم عالیه؛و اینکه ازش راضیم

ولی مدل ZX رو هم حتما میخوام ؛واقعا حرفه ای تره؛ چون 2 ؛ 3 تا سیستم دارم نیاز دارم.

http://support.creative.com/Products/ProductDetails.aspx?catID=1&CatName=Sound+Blaster&prodID=17791&prodName=PCI+Express+X-Fi+Titanium+Fatal1ty+Pro+Series

ویرایش شده توسط mrezaee
لینک به دیدگاه

• 10 ماه بعد...

سلام خدمت دوستان و اساتید عزیز
میخواستم کارت صدا بگیرم فقط مشکلی که هست اینه که لپتاپ دارم و سوالم اینه که آیا Creative Sound Blaster X-Fi Surround 5.1 Pro مناسب z5500 هست یا نه
هزینه هم در همین حدود میتونم بکنم
و اینکه آیا اختلاف این کارت با کارتهای اینترنال خیلی فاحشه ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

میخواستم کارت صدا بگیرم فقط مشکلی که هست اینه که لپتاپ دارم و سوالم اینه که آیا Creative Sound Blaster X-Fi Surround 5.1 Pro مناسب z5500 هست یا نه

با سلام

درتاپیکهای فروش کارت صدا توضیح داده شده به اندازه کافی

ولی مسلما برای اسپیکر قدرتمندی مثل زد 5500 داشتن یک کارت صدا حرفه ای لازم و واجبه

اما اگر مجبوربه خرید اکسترنال نیستید که حتما مدل اینترنال و سری x-fi  کریتیو تهیه کنید ولی اگر مجبور به استفاده هستید  این مدل اکسترنال رو توصیه میکنم برا اسپیکر مدنظر نخرید

بله

اختلاف زیادی بین اینترنالها و اکسترنالها وقتی خروجی مثل این اسپیکر داشته باشید وجود داره

ولی بین اکسترنالها هم تفاوت وجود داره این مدل توصیه نمیشه چون ضعیفه برای اسپیکر شما و اسپیکرتون حیف میشه!

ویرایش شده توسط ferdosi
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

توضیحات کامل رو آقای فردوسی فرمودند.

منتها بنده خودم این سه مدل کارت اکسترنال رو تست کردم که مدل آخر از همه قویتر بود و به شما هم پیشنهاد میکنم این مدل رو تهیه کنین.

Sound Blaster X-Fi Surround 5.1

Sound Blaster X-Fi Surround 5.1 Pro

Sound Blaster Digital Music Premium HD/X-Fi HD

لینک مشخصات مدل سوم

http://us.creative.com/p/sound-blaster/sound-blaster-digital-music-premium-hd

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام

این کارت با قیمت 350 چقدر ارزش خرید داره؟

Creative X-Fi Titanium Fatal1ty Champion

لینک به دیدگاه

سلام

هدفون AUDIO-TECHNICA ATH-M30x دارم وقتی وصل گوشی ارزون قیمت j5 میکنم کیفیت صدا بهتر کارت صدا انبرد خودم هست!!

میخوام کارت صدا تهیه کنم فقط برای موزیک!

چی پیشنهاد میدین دوستان؟؟

لینک به دیدگاه

سلام

هدفون AUDIO-TECHNICA ATH-M30x دارم وقتی وصل گوشی ارزون قیمت j5 میکنم کیفیت صدا بهتر کارت صدا انبرد خودم هست!!

میخوام کارت صدا تهیه کنم فقط برای موزیک!

چی پیشنهاد میدین دوستان؟؟

سلام

http://lioncomputer.ir/product/3732/Creative+Sound+Blaster+X-Fi+Titanium+HD+THX+TruStudio+Pro/

تو این قیمت تقریباً رقیب نداره و جز بهترین انتخاب ها برای هدفون هست.  دست دومش هم تک و توک تو فروم پیدا میشه ....

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

Titanium HD دوتا حروجی رو کارت داره که ب صورت پین هست! یکی روی کارت هست و یکی دیگه پشت کارت

این ها چه استفاده ای داره؟

اگه کسی کانفینگ خواصی برای کیقیت موزیک این کارت داره هم ممنون میشم به اشتراک بذاره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...