رفتن به مطلب

بازایابی شبکه ای یا network marketing

ramin9500
 اشتراک گذاری

بازایابی شبکه ای یا network  

10 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. تجربه استفاده از این شبکه ها ی کاری رو داشتین و نظرتون در مورد این شبکه ها چی هست

• بله استفاده کردم و راضی بودم
      3
    • بله استفاده کردم و ناراضی بودم
      1
    • خیر استفاده نکردم
      6

Recommended Posts

سلام بر دوستان خوب لیون کامپیوتر

با توجه به افزایش این  شرکت ها و مجوز دادن وزارت بازرگانی به این دسته شرکت ها مخواستم نظرتون رو در مورد این شرکت ها بدونم

ایا استفاده کردید و راضی بودید یا استفاده نکردید از این شرکت ها؟

به نظر شما ارزش وقت گذاشتن رو داره؟؟

لینک به دیدگاه

دوستانی که استفاده کردن اگه امکانش هست در مورد روش کار این شرکت ها یه توضیح مختصری بدن.

نمیگم فوت و فن که استفاده کردن رو بگن فقط در مورد روش کار و سود دهی شرکت ها رو می خوام بدونم.

ویرایش شده توسط ramin9500
لینک به دیدگاه

سلام

مجوز وزارت بازرگانی؟؟؟؟!!!

مطمئنید؟؟؟

بله من در زمان دانشجویی استفاده کردم و ولی خودم حوصله فعالیت کردن نداشتم اما زیر مجموعه یه گروه فوق العاده قوی بودم از یه طرف روزانه داشت افزایش پیدا میکرد و طرف دیگه که خودم بودم بدلیل عدم فعالیت ثابت مونده بود اما من یکطرفه سود میگرفتم،یادمه سال 83 در حدود 1850 ت سود گرفتم البته 150 ت هم بابت ثبت نام و کارت عضویت داده بودم که حتی هنوز هم کارتشو دارم و بعد از 2 سال توسط سر دستش که از بچه های مازندران بود توسط واجـــا دستگیر شدن.همین گلدکوئیست هم از اولین شرکت هایی بود که با نام  network marketing وارد ایران شدن که خیلی هارو بیچاره کردن و خیلی هارو هم پولدار...ولی کلا چیزه مسخره ایه داداش/نمونش همین سایت هایی که جهت عضو گیری بهت پورسانت میدن که در واقع یه یک اعصاب فولادین نیاز داره *dry# 

پیشنهاد میکنم طرفش نرین چون هم شمارو پیش دوستان و آشنایان خراب میکنین و آخرش هم چیزی گیرتون نمیاد...اینو بهتون قول میدم

لینک به دیدگاه

سلام عزیزم 

من همین الان عضو یکی از همین شرکتها هستم و بسیار راضی هستم 

در مورد قانونی بودنش هم یک سرچ کوچیک بزنید متوجه میشید 

اما در مورد پورسانت دهی وارد هر کدوم از سایت این شرکت ها بشید نحوه پورسانت دهی کاملا توضیح دادن 

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام

مطمئنید؟؟؟

بله من در زمان دانشجویی استفاده کردم و ولی خودم حوصله فعالیت کردن نداشتم اما زیر مجموعه یه گروه فوق العاده قوی بودم از یه طرف روزانه داشت افزایش پیدا میکرد و طرف دیگه که خودم بودم بدلیل عدم فعالیت ثابت مونده بود اما من یکطرفه سود میگرفتم،یادمه سال 83 در حدود 1850 ت سود گرفتم البته 150 ت هم بابت ثبت نام و کارت عضویت داده بودم که حتی هنوز هم کارتشو دارم و بعد از 2 سال توسط سر دستش که از بچه های مازندران بود توسط واجـــا دستگیر شدن.همین گلدکوئیست هم از اولین شرکت هایی بود که با نام  network marketing وارد ایران شدن که خیلی هارو بیچاره کردن و خیلی هارو هم پولدار...ولی کلا چیزه مسخره ایه داداش/نمونش همین سایت هایی که جهت عضو گیری بهت پورسانت میدن که در واقع یه یک اعصاب فولادین نیاز داره *dry# 

پیشنهاد میکنم طرفش نرین چون هم شمارو پیش دوستان و آشنایان خراب میکنین و آخرش هم چیزی گیرتون نمیاد...اینو بهتون قول میدم

دوست عزیز خود شما دارین میگین سال 83 چرا فکر میکنین الانم مصل اون زمانه بدون اینکه اطلاعات بروزی داشته باشید 

به شما استارتر عزیز توصیه میکنم حتمی شروع کنین پشیمون نخواهید شد البته کاری بسیار سخت است و انتظار بیش از حد در زمان کم باعث شکست میشه ولی به شخصه خودم راضیم و نزدیکانی دارم با درآمدهای بالای 20تومان در ماه

لینک به دیدگاه

دوست عزیز خود شما دارین میگین سال 83 چرا فکر میکنین الانم مصل اون زمانه بدون اینکه اطلاعات بروزی داشته باشید 

به شما استارتر عزیز توصیه میکنم حتمی شروع کنین پشیمون نخواهید شد البته کاری بسیار سخت است و انتظار بیش از حد در زمان کم باعث شکست میشه ولی به شخصه خودم راضیم و نزدیکانی دارم با درآمدهای بالای 20تومان در ماه

ممنون 

همون طور که دوستمون گفتن انتظار نداشته باش یک شبه به درامد خوب برسی ولی مطمین ترین راه برای رسیدن به در امد خوب در کنار شغل فعلی

لینک به دیدگاه

الان 9 شرکت هستن که در این زمینه فعالن 

اولین توصیه به شما این که به هیچ وجه سریع انتخاب نکن 

حداقل 4تا شرکت رو برو اطلاعات بگیر

بعضی شرکتا متعصفانه با کارهایی مثل جو دادن و خراب کردن شرکت های دیگه سعی در بالا بردن خود دارن به هیج وجه سمت این شرکتا نرو چون با شکست زور هنگام مواجه میشی

در کل وقتی برای بار اول میری برای آشنایی با شرکت مورد نظر فرض کن طرف داره دروغ میگه!  و شما باید با جمع آوری اطلاعات انتخاب کنین کجا بهتره

لینک به دیدگاه

تشکر میکنم از دوستانی که در این بحث شرکت کردند و من رو راهنمای میکنن.

سلام

مطمئنید؟؟؟

بله قانونی هستن طبق تصویب سال 90 مجلس اگه اشتباه نکنم.

چون این شرکت ها مالیات میدن به اونها اجازه کار میدن.

این شرکتها از روی فروش اجناس و سود دهی به جنش فروخته شده به مشتری سود میدن.

این شرکتی که یکی از دوستان من رو برد میگفتن حتی یه سری تولید داخل ایران دارن .

من هم اول دیده خوبی نصبت به این شرکت ها نداشتم چون نمونه گولد کوست این رو تو خانواده داشتم که کلا پولش از دست رفت.

به همین دلیل گفتم از دوستان لیونی یه پرس و جو کنم ببینم از چه قرار هست

هر کاری بالاخره سختی خودش رو داره که زمان میبره.

فقط من از یک چیز شک دارم اگه یه روز دوباره این شرکت ها رو جم کنن حالا به هر دلیلی تکلف اونهای که فعالیت داشتن چی میشه پس.

این شرکتی که به همراه دوستم رفتم میگفت تو این ماه حدود 4 میلیارد فروش داشته!!!!

لینک به دیدگاه

راستی دوستان نکته ای هست که باید تو این شرکت ها بدونم که بعدا ضرر نکنم یا کلا باید حواسم بهش باشه که انجام ندم.

لینک به دیدگاه

در مورد اون 4میلیارد 2حالت داره یا دروغ گفتن یا راست که اگه راست گفته پس میدونم کدوم شرکت رو میگین چون فقط یک شرکت هست که چنین قدرتی داره که میتونم قدرتش رو بیت بقیه شرکت ها ضمانت کنم (خواستین اسم شرکت رو برام پیام کنین تا صحتش رو بگم)

لینک به دیدگاه

سلام

منم یه ماهی میشه دارم تو یکی از این شرکت ها فعالیت میکنم PISC

هیچ مشکلی تاحالا نداشتم

دیدم اول نسبت به این کار خیلی بد بوده وقتی وارد کار شدم دیدم کار خوبیه

هیچ ضرری تو این کار نیست چون تمام محصولاتی که خریداری میشه به راحتی فروش میره. بنابراین این سیستم هر زمانی هم که جمع بشه شما محصولی که خریداری کردید به فروش میرسه

هیچ دلیلیم نمیبینم که این کار جمع بشه چون دولت نظارت کامل روی این کار داره و مالیات خودش رو میگیره

کلی منبع برای قانونی بودن کارش هم موجود هست که یکی از این منابع سایت mlmbook.ir هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این شرکت های هرمی از اولش هم مشکلی بر سر مجوز نداشتند فقط بحث چانه زنی برای میزان مالیات بود. اما شخصاً توصیه نمیکنم. یک زمانی که اوایل کارشون بود خوب جواب میداد از سال 83 افت کرد تا 84 هم باز میشد کار کرد ولی بعدش کار خراب شد. همیشه سرشاخه ها سود میکنند بقیه یا ضرر میکنند به سود مورد انتظار نمیرسند

این در باغ سبز نشان دادن هم همیشه بوده و وهست. به ما هم حدود سال 82 عکس هایی از فلانی که با درآمد حاصل از بازاریابی شبکه ای صاحب همه چیز شده قبلش دانشجو بوده ولی الان در دبی مازراتی داره و برج و هتل خریده و از این حرفها نشان میدادند. =))

کاریه که باید وقت و هزینه زیادی صرفش کنی ولی ریسک بالایی هم داره! ما سال 84 فکر میکنم ماهیانه 500 تومن فقط صرف اجاره آفیس هایی که داشتیم میکردیم بعدها بیشتر هم شد. حالا جلسات و سمینار و مسافرت و .... بماند.

گلد کوئست دفتر هم داشت تابلو هم داشت نزدیک پاساژ آسیا در جردن ! سال 86 بود اگر اشتباه نکنم. اما سه سال بعد ریختند همه رو گرفتند با مینی بوس  :D تعداد زیادی رو بردند وسط فلکه آریاشهر صبح تا ظهر اینها رو نشونده بودند وسط میدون. حتی با کسانی که به اینها دفتر کار اجاره میدادند ( چه مالک چه املاک و چه مشاور املاک) به شدت برخورد میشد برای دفاتر املاک هم ابلاغیه آمد که اگر کسی برای اجاره واحد مسکونی مراجعه کرد و مجرد بود(چه پسر و چه دختر) حتماً دقت کنید دانشجو باشه کارت دانشجویی رو بگیرید استعلام کنید اگر بازاری بود استعلام کنید کجا کار میکنه و از این حرفها خلاصه پوآرو بازی. دلیلش هم این بود که به اسم دانشجو واحد مسکونی اجاره میکردند ولی فعالیت ها و جلسات رو در همونجا برگزار میکردند. اگر شب از جلوی واحدی که بر فرض مثال به دو دانشجوی آقا به صورت مسکونی اجاره داده شده رد میشدید 40 جفت کفش دم در واحد بود :laughing:

آدم های بزرگ و دارای مدارک و مشاغل عالی هم زیاد وارد این کار میشوند و شدند. از استاد دانشگاه تا پزشک متخصص تا مشاغلی که نمیشه در سایت نام برد کسانی که اگر ببینی واقعاً شاخ در میاری! با آرزوی درآمد میلیاردی وارد این کار میشوند. من با چشمای خودم مورد دیدم که خونشون فروخته و وارد گلدکوئست شده و نتونسته کار کنه همه زندگیش نابود شده. 

به طور کلی در نظرسنجی هم رای دادم . نظرم منفیه.در این شرکت ها دروغ و تبلیغات نادرست زیاده همه هم ادعای قانونی بودن میکنند از همون زمان هفت الماس من که ادعای اعضای قانونی میلیونی در ایران میکردند دفترشون در کویت بود.همشون هم یک حرف واحد میزنند که شما دارید خرید میکنید طلای شما میاد دبی و بعد به ایران ارسال میشه گلدماین از این حرفها زیاد میزد که ما قانونی هستیم ولی کوئست نه :D

همه سرو ته یک کرباس هستند

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

دوستان لطفاً رعایت برخی عبارات را داشته باشن تا تاپیک بسته نشه و خدایی نکرده کسانی هم اخطار دریافت نکنن

ممنونم @};- :x @};-

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما اول برو املاء نوشتن یاد بگیر بعد بیا با بنده صحبت کن.

در ضمن شما مثه اینکه اول پست بنده رو خوب نخوندید!!بنده از همون اول سوال کردم که آیا مجوز دادن یا نه؟؟دلیلی هم نمیبینم که بخوام سرچ بی مورد بزنم.

آقا رامین خواستن تجربه شخصیه افراد رو بدونن نه اینکه میزان اطلاعات اشخاص رو...

اینکه باج دادن و مجوز گرفتن هیچ جای شکی نیست که ما اسمشو میزاریم مالیات...

حالا یه چی ی من میگم تو گوش کن:

بت میدونی چیه؟؟؟تا الان اسمشو شنیدی؟؟؟

Bet یعنی شرط بندی

همین شرط بندی ها اینترنتی که شیپور میزنن کلاهبرداریه!!!!

روزی میرسه که خدا شاهده به شرط بندی های اینترنتی مجوز میدن،اینو قسم میخورم...پس نیا برا من از اطلاعات صحبت نکن...

این حرفو نمیخواستم اینجا بزنم ولی میگم تا شاید متوجه چیزی بشی:

همین وزارت بازرگانی قسمت "نماد اعتماد الکترونیکی" که میگن،یه مرحله داره که آخرین مرحلش هم به حساب میاد،استعلام اشخاص حقیقی یا حقوقی از "اداره نظارت بر اماکن عمومی ناجا"

تا الان میدونستی نزدیک به چندین ماه هستش که اداره اماکن به هیچ کدوم از استعلام های نماد اعتماد پاسخی نداده؟؟؟؟!!!!و خود نماد الکترونیک بر حسب عدم پاسخگویی اداره اماکن به این سازمان،سرخود تمامی استعلامات رو مثبت تلقی کرده و به افراد متقاضی نماد اعتماد الکترونیکی اعطا میکند.تا اینجا هیچ مشکلی نیست اما و امـــا اگر روزی فرد دارنده نماد خطایی انجام داده و مشتری بخواد ازش شکایتی بکنه این شکایت مستقیما میره دست اماکن و اینجاست که اطلاعات ت.خ ... نماد الکترونیکی رو میکشه  :excl: 

آره عزیزم دیگه نیا اینجا برا من از اطلاعات بروز صحبت نکن،بنده فقط خواستم تجربه شخصیه خودمو در اختیار آقا رامین بزارم.

و شمایی که میگین فامیلتون یا نمیدونم رفیقتون ماهی 20 تومان در آمد داره در جلوی جمع بهتون به شرافتم قسم میخورم اگه سندی مبنی بر اثبات این حرفتون داشته باشین بنده مبلغ 2 میلیون تومان به شخص شما جایزه و هدیه میدم.

بعضی از دوستان بنده رو میشناسن،آدمی هستم سرم بره حرف نمیره...اینو بهتون قول میدم

یا علـــی

لینک به دیدگاه

من تجربه ندارم اما تعداد افراد زیادی رو دیدم که بدبخت شدن !

مالشون رفت به جهنم. ابرو و شرافتشون رفت و بازگشی هم نداشت ! دو سال پیش یکی ازدوستان نزدیکم درگیر این ماجراها شد و ماشینش ( همه دارایش بود ! )  رو از دست داد و البته آبروش رو ( برای عضو گیری !! )

به شما دوست گرامی و همه دوستان توصیه می کنم دنبال پول باد اورده نرید و هیچ سودی نداره !

خودتون فکر کنید که سر چه حسابی به شما باید پول بدن؟ چه جنسی رو شما میفروشید و سایر افراد چی گیرشون میاد و به فکر پایینی ها هم باشید. :crying:

ویرایش شده توسط gosbe
لینک به دیدگاه

در ضمن شما مثه اینکه اول پست بنده رو خوب نخوندید!!بنده از همون اول سوال کردم که آیا مجوز دادن یا نه؟؟دلیلی هم نمیبینم که بخوام سرچ بی مورد بزنم.

Bet یعنی شرط بندی

روزی میرسه که خدا شاهده به شرط بندی های اینترنتی مجوز میدن،اینو قسم میخورم...پس نیا برا من از اطلاعات صحبت نکن...

همین وزارت بازرگانی قسمت "نماد اعتماد الکترونیکی" که میگن،یه مرحله داره که آخرین مرحلش هم به حساب میاد،استعلام اشخاص حقیقی یا حقوقی از "اداره نظارت بر اماکن عمومی ناجا"

تا الان میدونستی نزدیک به چندین ماه هستش که اداره اماکن به هیچ کدوم از استعلام های نماد اعتماد پاسخی نداده؟؟؟؟!!!!و خود نماد الکترونیک بر حسب عدم پاسخگویی اداره اماکن به این سازمان،سرخود تمامی استعلامات رو مثبت تلقی کرده و به افراد متقاضی نماد اعتماد الکترونیکی اعطا میکند.تا اینجا هیچ مشکلی نیست اما و امـــا اگر روزی فرد دارنده نماد خطایی انجام داده و مشتری بخواد ازش شکایتی بکنه این شکایت مستقیما میره دست اماکن و اینجاست که اطلاعات ت.خ ... نماد الکترونیکی رو میکشه  :excl: 

آره عزیزم دیگه نیا اینجا برا من از اطلاعات بروز صحبت نکن،بنده فقط خواستم تجربه شخصیه خودمو در اختیار آقا رامین بزارم.

و شمایی که میگین فامیلتون یا نمیدونم رفیقتون ماهی 20 تومان در آمد داره در جلوی جمع بهتون به شرافتم قسم میخورم اگه سندی مبنی بر اثبات این حرفتون داشته باشین بنده مبلغ 2 میلیون تومان به شخص شما جایزه و هدیه میدم.

بعضی از دوستان بنده رو میشناسن،آدمی هستم سرم بره حرف نمیره...اینو بهتون قول میدم

یا علـــی

خوبه شما وقت دارین از املا ما اشتباه بگیری ولی بله میگم مصل چون کیبوردم اون دکمه مربوط به ص درست رو نداره!

لینک به دیدگاه

Bet یعنی شرط بندی

یا علـــی

شما لازم نیست انقدر جوش بزنی ماشالا انقدر درگیری که هر چیزی بگن که ضد سلیقت باشه همرو میگیری میزنی!

شما با توجه به تجربتون تو سال 83 آنچنان محکم به این بنده خدا میگی نرو طرف اینجور چیزا انگار اونایی که این کارو میکنن قاتلن!

حتی حاضر نیستی کمی در مورد این زمینه به نظر بقیه احترام بزاری که این حرفارو که هیچ ربطی به هم ندارن میزنی!

اگه میخوای تجربتو بگی خب راحت بگو چرا این بنده خدا رو میترسونی با این طور نظر دادن!

اگر مدرک میخوای به همراه 2میلیون که گفتین بیا مشهد آدرس میدم بیا مدرک بهت نشون بدم!

در ضمن مگه 20تومان در ماه فقط با دزدی و قاچاق در میاد ؟ قرارم نیست همه به همچین درامدی برسن ! وگرنا اینقدر آدم بیکار نداشتیم! درامد خوب کار سختو ریسک کردنو وقت میخواد!

ویرایش شده توسط mitternacht
لینک به دیدگاه

به دلیل بحث بیهوده ای که دوستان دارن ، تاپیک بسته میشه . به استارتر توصیه میکنم که برای گرفتن اطلاعات بیشتر در این مورد به انجمن های گفتگویی که در این زمینه فعال هستن تشریف ببرن . اینجا جای این مسائل نیست . انجمن ما انجمن گفتگوی سخت افزاره . مطالب غیر مرتبط که باعث ایجاد مشکل بشن رو اینجا نباید مطرح کرد .

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...