رفتن به مطلب

اگهی استخدام

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان

حدودا سه سال پیش ما یه اگهی رو روی کاغذ پرینت گرفتیم و روی در و دیوار چسبوندیم و اون موقع یه نفر از این اگهی عکس گرفته و چند روزه توی اینترنت گذاشته برای سوژه خنده . که خیلیها بابت این عکس با ما تماس گرفتن و واقعا برام جالب بود این قضیه . و واقعا خندم گرفت . و بیشتر ایراد به جملمون گرفتن .

این هم عکسش و شما هم نظرتون رو بگید ممنون میشم :

:D:()

ne47qhx6z8kk62gg3vg.jpg

لینک به دیدگاه

درود

جناب حسینی خوب حق داشتن خنده دار بوده. احتمالا شما منظورتون یک مهندس اشنا به کامپیوتر بوده که کار کارگری هم انجام بده به این صورت جمله بندی کردید :(:-j=)):D

لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی

اینطور کارگر ها رو نمی تونیدحداقل تو ایران پیدا کنید:D=))

الان طرف فوق لیسانس داره کامپیوتر بلد نیست:(:))

ولی فکر کنم افغانی ها از پس اینکار بر بیان=D>:D

لینک به دیدگاه

درود :D

خیلی برام جالب بود اول امروز یکی زنگ زد گفتش که هنوز کارگر میخواید من بهش گفتم 2 سه سال پیش میخواستیم الان نه شما حتما رفتی سبزی خریدی توی روزنامه ای که سبزی توش بود اگهی رو پیدا کردی خسته نباشید . ایشون خندید منم خندیم و جالب اینجا بود که بنده از هیچی خبر نداشتم .

چند نفر که زنگ زدن مشکوک شدم که خلاصه از یکی از دوستانی که تماس گرفتن پرسیدم جریا چیه ایشون گفتن که این عکس رو یکی از سایتها برامون ایمیل میکنه و عنوانش رو هم نشوته بوده فقط و فقط در ایران اتفاق میافته

خلاصه ایشون هم زحمت کشیدن عکس رو برام ایمیل کردن . کلی خندیدم و متوجه شدم که مردم واقعذ هنر مندن و همیشه دنبال سوژه های مختلف هستن و از هیچ چیزی نمیگذرن .

توی لیون هر کسی میخواد کار کنه حتی برای اوردن چایی حتما باید کامپیوتر بلد باشه :(

لینک به دیدگاه

به نظر بنده اشتباه نداره تو این دوره زمونه یه کارگر افغانی هم واسه ما شاخ شده خدا وکیلی زند جواد کردن کامپیوتر را همش تخصیر پیام نور و علمی کاربردی که اومدن به هرکی یه مدزک می دن میشه اقا خانوم مهندس :D

لینک به دیدگاه

میگم آقای حسینی من اگه یه همچین چیزی رو به شخصه میدیدم آی به طرف میخندیدم آی به طرف میخندیدم:(:d:d:d

واقعا جک سال هست این جمله.

خدا وکیلی زند جواد کردن کامپیوتر را همش تخصیر پیام نور و علمی کاربردی که اومدن به هرکی یه مدزک می دن میشه اقا خانوم مهندس

با علمی کاربردی کمی موافقم ولی شما خودتون لطف کنید برید یک تحقیق در مورد پیام نور و نحوه ی درس خوندنشون کنید متوجه میشید که بسیار سخت هست مدرک گرفتن ازش و دانشجویان بسیار با سوادی دارن.من دوستم تو پیام نور درس میخونه چند برابر من که ادعا میکنم تو سراسری تحصیل میکنم با سوادتر و سخت کوش تر هست.:D

لینک به دیدگاه

جالب بود !!!! مخصوصا اون قسمت كارگر ساده :D

توی لیون هر کسی میخواد کار کنه حتی برای اوردن چایی حتما باید کامپیوتر بلد باشه :(

آقا ما هستيم !!!! :D

چايي هم خوب دم ميكنيم !!!

ویرایش شده توسط MoHaMaD
لینک به دیدگاه

:D

کاملا تاييد ميشه،گرچه پذيرش فراگير پيام نور در مواقعی بيش از حد بوده ولی امتحانات به قدری وخيم! هستنيد که چه بخواهيد چه نخواهيد برای موفقيت مجبوريد انيشتين بشيد!

اين بنده که هم دانشجوی سراسری پام نور بودم و هم اکنون دانشجويی يکی از معتبرترين دانشگاه های روزانه(خير سرش !) هستم ميگم.

-----------------------------------------------------------------

ولی آقای حسينی بانی خير شدينا،روحيه مردم حسابی.... :(

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حالا آقای حسینی ماهی چند حقوق می دید من هم هستم مصاحبه داره یا نه

راستی من کاپوچینو قهوه چای سبز و قرمز همه چیز دم می کنم تازه آب حوض هم بلدم بالا بکشم کامپیوتر هم بلدم

لینک به دیدگاه

با علمی کاربردی کمی موافقم ولی شما خودتون لطف کنید برید یک تحقیق در مورد پیام نور و نحوه ی درس خوندنشون کنید متوجه میشید که بسیار سخت هست مدرک گرفتن ازش و دانشجویان بسیار با سوادی دارن.من دوستم تو پیام نور درس میخونه چند برابر من که ادعا میکنم تو سراسری تحصیل میکنم با سوادتر و سخت کوش تر هست.

درسته امید جان کاملا موافقم

دانشجویان پیام نور واقعا دانشجو هستند و از نظر علمی من واقعا قبولشون دارم، طوریکه میتونم بگم از بعضی دانشجویان دانشگاه

دولتی مطرح سر هستند

امید جان دست روی دلم نزار خونه، همینطوری دانشجو لیسانس نرم افزار تحویل جامعه میدن، بعد تازه مدعی کارشناسه اما هنوز

نمیتونه با ویندوز درست کار کنه، تازگی یه چیز دیگه دادن بیرون تحت عنوان کارشناسی ناپیوسته تکنولوژي نرم افزار، فکرش طرف به

عنوان مهندس نرم افزار فارغ التحصیل میشه، اما هیچی در مورد ریزپردازنده، مهندسی برنامه نویسی پیشرفته، طراحی زبان و

کامپایلر و ... نمیخونه :(

ولی سعید جان هرچی فکر میکنم چیز غیر واقعی تو آگهی ندیدم :D

لینک به دیدگاه

ولی سعید جان هرچی فکر میکنم چیز غیر واقعی تو آگهی ندیدم

جناب حسینی هر کسی از این اگهی یه استنباطی میکنه که شخصی که این عکس رو گرفته یه استنباطی کرده که براش جالب بوده .

مثلا من توی رشت یه دفتر داشتم و به یه کارگر نیاز داشتم . از اونجای که رشت هوای شرجی داره سیستم زندگی طوریه که اکثرا صبح زود بیدار نمیشن و هر کسی بره اونجا به همین درد دچار میشه . بگذریم من یه اگهی دادم که :

به یک کارگر ساده در یک دفتر کامپیوتری نیازمندیم مراجعه فقط ساعت 7 صبح روز جمعه :D

جناب حسینی اون روز رفتم دفتر و فقط یک نفر اومده و فقط یک دختر خیلی ناراحت شدم . چون نتونستم برای اون دختر که غیرت رو تو صورتش میدیدم نتونستم کاری کنم چون کار ما اونجا مردونه بود . بعد جوونای ما میگن کار نیست . به نظر من کار باید از حقوق کم شروع بشه . خود بنده دو سال برای یک شرکت برای اینکه کار یاد بگیرم مجانی کار کردم .

امیدوارم که جوونای ما به خودشون بیان و اینو بدونن که برای موفقیت از نقطه صفر باید شروع کرد چرا که خیلیها از منفی هم شروع میکنن و به جاهایی میرسن که باور کردنش برای شما سخته .

موفق باشید =d>=d>

لینک به دیدگاه

آقاي حسيني خدايي اين حرفتون منو تحت تأثير قرار داد !!!

اميدوارم جووناي ما از اين كمله تكراري " كار نيست " دست بردارن و هر كاري هم كه شده انجام بدن ( البته كار غير قانوني و ... نه )

لینک به دیدگاه

بابا کار نیست اخه به کی بگیم وقتی اقای حسینی اگهی میزنه بعد وارد تایپیک میشیم میبینیم سر کاریه اون وقت چطور میگین کار هست مدرک گرفتیم گذاشتیم در کوزه :D

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...