رفتن به مطلب

مشاوره برای کارت گرافیک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

من یه کارت گرافیک r 280 دارم .

اگه من یه کارت گرافیک 400 تومنی دیگه بندازم همراه این آیا GPU و قدرت سخت افزار بالا میره ؟

آیا قدرت این دو با هم جمع میشه ؟

برای بازی میگم ..

ویرایش شده توسط vgas
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

اگر میخواین کراس کنین که باید حتما از اون مدل و سری باشه آیا منظورتون این بود ؟ 

لینک به دیدگاه

درود

اگر میخواین کراس کنین که باید حتما از اون مدل و سری باشه آیا منظورتون این بود ؟ 

منظورم اینکه آیا قدرت کارت گرافیک بالا میره ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بله دوست بزرگوارم با اضافه کردن یک گرافیک شما شاهد افزایش فریم و غیره ... خواهید بود 

البته باید سیستمتونم جوابگوی دو کارت گرافیک باشه مثل مادربرد و پاور و پردازنده و و و ..

ولی در کل تصمیم بهتر این میتونه باشه که به جای کراس فایر کردن دو گرافیک که مشکلات خاص 

خودشو خواهد داشت شما میتونید از یک کارت گرافیک قدرتمند تر استفاده کنید و گرافیک قبلیتونو بفروشید 

و مثلا یک کارت گرافیک R9 290X تهیه و خریداری کنین که البته باید ببینید ایا ارزش هزینش رو داره یا نه 

لینک به دیدگاه

اگر تصمیم به استفاده از بیش از یک کارت گرافیک رو روی یک سیستم دارید حتما باید از مدل های مثل هم استفاده کنید(برای پیکربندی SLI یا CrossFire)

اگر از مدل های مثل هم استفاده نکنید هم سیستم کار میکنه ولی اون کارایی لازم رو نداره

من خودم یک مدتی کارت GTS 250 رو کنار کارت GTX 560Ti گذاشته بودم و توی درایور انویدیا PhysX رو هم روی کارت GTS 250 گذاشته بودم ولی باز هم توی بازی ها تقریبا تمام فشار روی کارت 560Ti بود و فریم تقریبا تغییر خاصی نکرده بود!

تازه من روی اسلات سوم مادربورد گذاشته بودم که پهنای باند کارت اصلی کاهش پیدا نکنه....ممکنه که با گذاشتن کارت جدید ،در حالتی غیر از SLI یا CrossFire ،به شکلی که پهنای باند کارت اصلی رو کاهش بده شاهد کاهش فریم هم باشی!

همین طور که کاربر ATA_SE7EN گفتند دو کارت گرافیک حتی در حالت CrossFire هم مشکلات خاص خودشون رو دارند و در اکثر مواقع خرید یک کارت قوی تر به صرفه تره(از نظر مصرف برق و نیاز به پاور قوی تر)

GOOD LUCK!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...