رفتن به مطلب

این کالا ها در تاریخ 12/12/88 رسید

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان

بعد از این همه انتظار یه سری از کالاها رسید که اینجا اعلام میکنم و یه سری هم هفته اینده میرسه .

کالاهای زیر رسیده و فردا تا اخر وقت قیمتهاشو مشخص میکنم و اعلام میشه . اول کالاهای کسانیکه سفارش دادن بهشون تحویل داده میشه بعد هر چی اضافه اومد به فروش میرسه .

M.B EVGA X58 x3 SLI classified

M.B asus M4A785TD V EVO

M.B asus P7P55 LX

M.B asus P7P55 M

VGA XFX 240 GT 1GB

CPU 860 i7

CPU 661 i5

Viliv S5

HDD western digital Green 2TB 64MB

VGA ASUS HD5770 Cucore 1GB

VGA AGP powercolor HD4670 1GB

دوستان اینها رسیده و تا اخر وقت اعلام قیمت میشه

در خدمتیم

لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی

این دفعه واقعا انتظار طولانی بود ..دی:confused:(:D

بی صبرانه منتظر قیمت گذاری این کالا ها هستیم:(:D

باتشکر:eek:

ویرایش شده توسط Ultra Extreme
لینک به دیدگاه

درود دوستان خوبم

خلاصه امروز اومدم و قیمتها رو در اوردم . در اوردن قیمت امروز خیلی خیلی برام مهم بود چون این ملاکی میشه برای قیمت گذاشتن روی کالاها برای ما و شما دوستان .

حالا مشکل اینجاست . ما دو مدل قیمت گذاری روی کالا داریم که میخوام از شما کمک بگیرم و شما مشخص کنید روی قیمت گذاری روی کالا که این باعث میشه در اینده اگر کالایی خواتسید بدونید که چقدر براتون تموم میشه .

1 - قیمت گذاری بر مبنای بازار ایران و کالاهای همنوع (هر چقدر تیغ وارد کننده ببره ) که این در ایران بیشترین امار رو داره . مثلا یه کالایی اگر فروشش بالا باشه قیمت و سود بیشتری بهش اختصاص داده میشه .

2 - درصد روی قیمت جهانی کالا مشخص کنیم . مثلا روی هر کالا یه درصدی مشخص کنیم که اگر در ایران دو برابر اون هم بود باز هم بر مبنای درصد مشخص بشه . که این هم خدا پسندانه تره و هم مشخص تر برای شما دوستان . و این باعث میشه که برای قیمتگذاری برای هر کالایی خودتون اقدام کنید و بنده هم کارم سبکتر میشه .

دوستان ممنون میشم که به من کمک کنید تا قیمتها رو مشخص کنم .

منتظرم و هر چه زودتر به نفع همه هستش

لینک به دیدگاه

asus M4A785TD V EVO: http://www.digitalstar.com/products/ProductDetails/M4A785TD-V-EVO.M4A785TD-V-EVO-Desktop-Board.1964585.1.html?Referral=froo-ppc

اطراف 120(چون مدل نزدیک به این برند گیگا الان تو بازار 119 هست)

asus P7P55 LX :http://www.cometsupply.com/pm/ASUP7P55LX/r/gg/

135 تو بازار دیدم

asus P7P55 M:http://www.compubees.com/asus-p7p55-m-socket-1156-intel-p55-ddr3-agbe_330_15224.html

اینم 160 باشه

البته دوستان و آقای حسینی عزیز من فقط نظر دادم

جسارتی نداشتم

لینک به دیدگاه

دوست عزیزم ممنونم من نگفتم که بگید این کالاها رو چند بدم من من منظورم اینه که چطور قیمت گذذاری کنم . راه 1 یا 2 ؟

لینک به دیدگاه

ببخشید متوجه نشدم

والا جناب حسینی عزیز بنظرم نسبت به قیمت بازار متعادل یا در صورت امکان پایین باشه من خودم حاضرم با شما کار کنم

ولی بالاتر فکر نکنم فروش بره

لینک به دیدگاه

ببخشید متوجه نشدم

والا جناب حسینی عزیز بنظرم نسبت به قیمت بازار متعادل یا در صورت امکان پایین باشه من خودم حاضرم با شما کار کنم

ولی بالاتر فکر نکنم فروش بره

با چند سال تجربه ای که در این بازار دارم کالا با هر قیمتی فروش میره اینو بار ها امتحان کنم و هیچ وقت قصه عدم فروش کالاها رو نخوردم .

من فقط میخوام بدونم که از چه رورشی حساب کنم . ببنید این روش واردات با روش سایر بازاریها فرق داره . چون بنده سفازش میگیرم و وارد میکنم و تعداد سفارشات اونقدر زیاد نیستش . پس همه جوانب رو در نظر بگیرید

لینک به دیدگاه

با چند سال تجربه ای که در این بازار دارم کالا با هر قیمتی فروش میره اینو بار ها امتحان کنم و هیچ وقت قصه عدم فروش کالاها رو نخوردم .

من فقط میخوام بدونم که از چه رورشی حساب کنم . ببنید این روش واردات با روش سایر بازاریها فرق داره . چون بنده سفازش میگیرم و وارد میکنم و تعداد سفارشات اونقدر زیاد نیستش . پس همه جوانب رو در نظر بگیرید

متوجهم جناب حسینی

منتها اگه در حد سفارشات وارد کردید خوب قیمت گزاری با خودتون هست چه بیشتر از بازار چه کمتر

ولی جنس هایی که سفارشات نبودن رو باید با قیمت بازار وفق بدین

برد ایسوس که وارد شده الان تو بازار هست(هرسه مدل)حتی رایان صبا هم میفروشه منتها گرونتر از بازار

باز من هیچ کارم شما خودتون استاد ما هستین

واقعا تو قسمت فروش من از شما خیلی چیزا یاد گرفتم

لینک به دیدگاه

متوجهم جناب حسینی

منتها اگه در حد سفارشات وارد کردید خوب قیمت گزاری با خودتون هست چه بیشتر از بازار چه کمتر

ولی جنس هایی که سفارشات نبودن رو باید با قیمت بازار وفق بدین

برد ایسوس که وارد شده الان تو بازار هست(هرسه مدل)حتی رایان صبا هم میفروشه منتها گرونتر از بازار

باز من هیچ کارم شما خودتون استاد ما هستین

واقعا تو قسمت فروش من از شما خیلی چیزا یاد گرفتم

دوست گلم معمولا دوستانی مثل شما سریع از کنار یک چیزی رد میشید . ولی من بارها توضیح دادم . الان هم توضیح میدم . مثلا یکی از اشتباهات شما دوستان رو بگم اینه که هر وقت در سایتی چیزی میبینید فکر میکنید اون کالا حتما موجوده . بنده که خودمون سایت داریم میدونیم که و بارها گفتیم که امکان داره کالایی در سایت به روز نشه . مثلا یکی از مسائل رو که واضح دارم میبینم بهتون بگم .

این مادروبورد p7p55 m در بازار جهانی قیمتش 110 دلاره که در همین سایتی که معرفی کردید زده موجود و قیمت 165 تومان بعد چطور میشه کالایی مثل همین p7p55 lx که قیمت جهانیش حدودا 130 دلاره بشه 140 تومان ؟ که در سایت زده موجود نیستش .

پس نتیجه میگیریم و بارها هم گفتم کالا موقعی قیمتش میشه گفت درسته و اعلام میکنن که موجود باشه . مثلا من به شما بگم ماشین 206 قیمتش 500000 تومانه ولی موجود نیستش ایا این درسته ؟ و ایا این منطقیه . ؟ پس در بازار خیلی چیزها هستش که دروغه دروغ

در همین فروم همکاری هستن که میدون من چی میگم

موفق باشید

ویرایش شده توسط saeed_hosseiny
لینک به دیدگاه

از دید من گزینه 1 مشکل ایجاد میکنه دلایل رو میگم مثلا 5770 ایسوس با فن ریفرنس 270 تومانه . خوب ما هم باید این که فن بهتری داره بدیم 280 ؟ ؟؟؟؟ مثلا مادربرود 785 ایسوسش نیستش تو بازار و در بازار مرسوه کالایی که تو بازار نیستش باید گرنتر داد مثلا اینو از دید بازار باید داد 170 تومان که حتی میتونم ثابت کنم بهتون . یا مثلا مادربورد p55 الان تو بازار کمه و یه مادربورد مثل p7p55 le از قیمت 180 تومان الان شده 240 تومان پس بنده هم باید مادربرود موجود خودم رو بدم 210 تومان ؟

دوستان وقتی درصد مشخص بشه از دید من به همه در قیمت گذاری کالا برای واردات کمک میکنه . در ضمن یادتون باشه کالاهای ما تعداد محدوده و چند تا کشور رو طی میکنه به دست ما میرسه

لینک به دیدگاه

من نظرم روی گزینه ی 2 هست. با اینکه تو ایران چنین چیزی مرسوم نیست.ولی به هر حال همیشه

خلاف جهت آب شنا کردن میتونه نظر ها رو به خودش جلب کنه.و یا اینکه هواپیما خلاف جهت باد اوج میگیره.

البته بنده با شناختی که دارم از آقای حسینی میدونم دنبال شناخته شدن نیست و قصدش فروشی هست که منصفانه باشه.ولی به هر حال فروشی که مرسوم نباشه مورد توجه قرار میگیره که به نفع یوزرها هم هست چون میشناسن از کجا خرید کنند.

لینک به دیدگاه

با تشکر فراوان از آقای حسینی

در مورد قیمت گزاری باید حتما مساله گارانتی رو هم در نظر بگیرید

شما خودتون کالا هایی رو که وارد می کنید گارانتی می کنید یا نه؟ چون اگه قرار باشه گارانتی هم بکنید باید گرونتر بدید تا ارزش وارد کردن داشته باشه

من به نظر من در مورد قیمت گزاری باید هر کالایی رو جدا حساب کنید و نمیشه از روی قیمتش جهانی حساب کرد

چون اولا تو دنیا هم هر جایی یک قیمته و ممکنه بعضی کالا ها براتون گرونتر تموم بشه و بعضی کم تر

لینک به دیدگاه

با تشکر فراوان از آقای حسینی

در مورد قیمت گزاری باید حتما مساله گارانتی رو هم در نظر بگیرید

شما خودتون کالا هایی رو که وارد می کنید گارانتی می کنید یا نه؟ چون اگه قرار باشه گارانتی هم بکنید باید گرونتر بدید تا ارزش وارد کردن داشته باشه

من به نظر من در مورد قیمت گزاری باید هر کالایی رو جدا حساب کنید و نمیشه از روی قیمتش جهانی حساب کرد

چون اولا تو دنیا هم هر جایی یک قیمته و ممکنه بعضی کالا ها براتون گرونتر تموم بشه و بعضی کم تر

سوال خیلی درست و به جایی پرسیدید . بعضی از کالاهای ما گارانتی نداره چون خدماتش تو ایران رو نداریم . فقط مثل قبل میتونیم بفرستیم برای اونور و تعویض کنن و یا تعمیر کنن که هزینه بر عهده مشتری خواهد بود . ولی بعضی از کالاها رو گارانتی میکنیم که در بخش محصول مشخص خواهد شد .

در مورد قیمت جهانی شما حق دارید ولی حدودی میشه قیمت جهانی رو در اورد و قیمت گذاری کرد و این روش میتونه به خیلیها در قیمت گذاری کمک کنه و اینقدر قیمت جهانی قیمت جهانی نکنن :D .

لینک به دیدگاه

خوب سعید

نظرمن بشخصه مورد دوم است، چرا؟

1. به نظر خودم صد در صد اول به نفع مشتری است

2. حساب کتاب همه چی واضح است

اما بعضی کالا ها را که خودتانم بهتری میدانید منظورم چیست، بهتر است از روش اول قیمت گذاری شود

لینک به دیدگاه

درود

گزینه دوم. همیشه این متفاوت عمل کردن و درست عمل کردن هست که باعث جلب بیشتر مشتری میشه و این که عرف بازار چی هست در طولانی مدت باعث میشه مشتری تفاوت رو احساس کنه و روش دوم حساب کتاب واضحتر و بهتری داره و مشتری بهتر میدونه بابت چی دقیقا داره پول میده. بحث گارانتی کالایی که باید بره خارج از ایران و تعمیر بشه با هزینه مشتری و برگرده هم زمان بر هست و هم زیاد جالب نیست. به هر حال بعضی کالا ها ناگزیر هستش از انتخاب این نوع گارانتی

لینک به دیدگاه

جناب خسروی کالاهایی که بدون گارانتی هستن بدونه گارانتی فروخته میشن و اگر خدا نکرده اتفاقی براشون بیافته این مسئله دار میشه و قبول دارم که جالب نیست ولی کالا بدونه گارانتی در اصل .

لینک به دیدگاه

سلام جناب حسینی

مسلما گزینه 2 خیلی بهتره چون با این روش هم قیمت کالا دستخوش تغییرات بازار نمیشه و هم اینکه ما حدودا می دونیم قرار چقدراز جیب ملخ زدمون خرج کنیم:D

Only 2

لینک به دیدگاه

خوب دوستان از همتون بابت نظرهای ارزندتون متشکرم و بنده با مشورت با شما و مدیران سایت به نتیجه رسیدیم که بیایم یه رنجی رو برای واردات کالاهای خاص مشخص کنیم که داریم تکی وارد میکنیم .

این نتیجه در اومد از این بحثها که روی هر کالایی بر طبق قیمت روزش در هنگام خرید از اونور بین 30 تا 35 درصد کشیده بشه . چون از طریق این روش کالا بین 20 تا 25 درصد فقط هزینه میخوره . بر مبنای این قضیه کالا رو قیمت گذاری میکنیم و تا چند دقیقه دیگه اعلام قیمت میکنم .

این روش باعث میشه که هممون روشن و واضح کار کنم و خدای نکرده باعث دلخوریه کسی نشه

لینک به دیدگاه

دوستان قیمت کالاها به این صورت شد .

M.B EVGA X58 x3 SLI classified = 520000

M.B asus M4A785TD V EVO=135000

M.B asus P7P55 LX =169000

M.B asus P7P55 M=145000

VGA XFX 240 GT 1GB = 130000

CPU 661 i5 = 266000

Viliv S5 perimium = 780000

HDD western digital Green 2TB 64MB = 250000

VGA ASUS HD5770 Cucore 1GB = 240000

VGA AGP powercolor HD4670 1GB = 155000

امیدوارم که قیمتها باب دلتون باشه . ولی چاره ای نیست و سود ما رخش بین 5 تا 8 درصد باشه که اون هم خدا رو شکر

کسانیکه بیعانه واریز کردن ما بقی رو ارسال کنن تا کالا براشون ارسال بشه و با تشکر فراوان از خریدشون

ما در خدمتیم

لینک به دیدگاه

سلام

قیمت کالاهای موجود در این تاپیک(http://lioncomputer.ir/forum/showthread.php?t=3784) رو با چه روشی حساب کردین؟

(می دونم که اونها قیمت دقیق نیستند)

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...