رفتن به مطلب

این کالا ها در تاریخ 12/12/88 رسید

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

قیمت کالاهای موجود در این تاپیک(http://lioncomputer.ir/forum/showthread.php?t=3784) رو با چه روشی حساب کردین؟

(می دونم که اونها قیمت دقیق نیستند)

درود اتابک عزیز .

اتابک جان اونها رو بر مبنای 25 درصد محاسبه کرده بودیم که وقتی کالاها به دست ما رسید بالاتر در اومده .

ولی دوست گلم مشکلی برای شما وجود نداره و قیمتی که اعلام کردیم اینجا برای کسانی هستش که از این به بعد میخوان بخرن و شما و سایر دوستانی که بیعانه داده بودن برای اینکه مدیون شما دوستان گل نباشم . براتون حتما ارزونتر محاسبه میکنم و حتما راضیتون میکنم عزیز .

اتابک جان از اینکه خیلی صبور بودی ممنونم و میدونم که خیلی کالاتون دیر شد ولی منو ببخشید و دفعات بعد اگر زنده بودیم جبران میکنم

لینک به دیدگاه

آقای حسینی عزیز قیمت asus M4A785TD V EVO بیار پایینتر فردام یکیشو واسه ما ارسال کن

قیمت واقعا بالاس

لینک به دیدگاه

آقای حسینی عزیز قیمت asus M4A785TD V EVO بیار پایینتر فردام یکیشو واسه ما ارسال کن

قیمت واقعا بالاس

دوست گلم من یه چیزی به شما میگم و اگر هم هر کسی دوست داشت بهش ثابت میکنم که واقعا قیمت این کالاها خوبه .

برای امتحان بنده این مادربورد asus M4A785TD V EVO میکنم 150 تومان و تا دوشنبه با همین قیمت به همکارها بفروشم و وقتی وارد بازار شدید اینو 170 بفروشن . شاید باور کردنش سخت باشه ولی اگر دوست داشتید بنده این کالا رو این کار و بکنم . ؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟ به حرفهای که خیلی مطمئن میزنم اعتماد کنید دوستان

لینک به دیدگاه

دوست گلم من یه چیزی به شما میگم و اگر هم هر کسی دوست داشت بهش ثابت میکنم که واقعا قیمت این کالاها خوبه .

برای امتحان بنده این مادربورد asus m4a785td v evo میکنم 150 تومان و تا دوشنبه با همین قیمت به همکارها بفروشم و وقتی وارد بازار شدید اینو 170 بفروشن . شاید باور کردنش سخت باشه ولی اگر دوست داشتید بنده این کالا رو این کار و بکنم . ؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟ به حرفهای که خیلی مطمئن میزنم اعتماد کنید دوستان

حق با شماست

اگه یه چند دقیقه تشریف بیارین یاهوو ممنون میشم

ma2hamidm@yahoo.com

لینک به دیدگاه

حق با شماست

ma2hamidm@yahoo.com

بنده توی سایت اولین ای دی انلاینم

لینک به دیدگاه

حق با شماست

ma2hamidm@yahoo.com

دوست گلم دیدی کار ما چقدر سخته و با خیلیها با سر و کله بزنیم و واقعا متوجه شدید که اعتبار در کار ما یعنی چی و واقعا متوجه شدید که اینهمه در مورد قیمت اعتراض کردید اخرش چی شد ؟ متوجه شدید که نباید ما به کسی اعتماد کنیم . ؟ مطمئنم که متوجه شدید . دید و شاهد بودید طرف زنگ زد و اخر وقت کارشو انجام دادیم ولی حتی به خاطر یه کالای بی ارزش تلفن ما رو جواب نداد ؟

اعتبار به دست اوردن به همین سادگی نیستش و به خاطر همین جور ادمهاست که ما به کسی اعتماد نمیکنیم . در کل پول نقد و واریزش هیچ وقت دروغ نمیگه .

موفق باشید و امیدوارم که این مسئله ای که برای ما پیش اومد با اون مشتریمون و شما هم شاهد بودید برای ما بیشتر درس بشه .

موفق باشید عزیزم

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...