رفتن به مطلب

مشاوره برای تاسیس خدمات کامپیوتری (آلاله)

alale7
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام.قبل از هر چیز از مدیران گروه عذر میخوام که تاپیک شاید نامربوط باشه. :) 

دوستان دارم یه خدمات کامپیوتری راه اندازی میکنم.سابقه تعمیر دارم ولی نه در حد کارکردن توی مغازه.ولی تواناییشو دارم.

هدف فعلا تعمیره و فروش قطعات نیست.

میخواستم با توجه به تجربه هاتون مخصوصا دوستان همکار راهنمایی کنند که چه وسایلی رو داخل مغازه داشته باشم.راهنماییاتون و از ما دریغ نفرمایید @};-  @};- 

اینها به ذهن خودم رسیده لطفا تکمیلش کنید

انواع سی دی ویندوز و پک درایور-انواع کابلها-دو سری کامل کامپیوتر البته یکیش قدیمیه-.یک عدد پاور green 480- پیچ و مهره ها-تستر مادربورد و پاور-کپسول هوا برای تمیز کاری-خمیر سیلیکون-بست کمربندی-وسایلی از قبیل فلش.رم گوشی.انواع فن.

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شما دوست عزیز و تبریگ از پیوستن شما به اعضای لیون

با رنگ قرمز در نقل قول خودتون جواب های از تجربه نچندان زیاد خودم میزارم

سلام.قبل از هر چیز از مدیران گروه عذر میخوام که تاپیک شاید نامربوط باشه. :) 

حدث شما درسته جا این سوالات اینجا نیست(در بخش کفتگوی ازاد باید میپرسیدید)که مدیران یا ناظرین منتقل میکنن

دوستان دارم یه خدمات کامپیوتری راه اندازی میکنم.

مبارکه انشالله

سابقه تعمیر دارم ولی نه در حد کارکردن توی مغازه.ولی تواناییشو دارم.

خوب این خیلی خوب نیست تعمیر اگر کارای تو محل و درو همسایه هست تا مغازه زمین تا اسمون فرق میکنه

بهتره از طریق همین لیون و پیگیری تایپکها مشکلات سخت افزاری با خیلی از مشکلات اشنا بشی  چون کامییوتر در عین سادگی یه وقتایی گیر سه پیچی هم داره(و کلی روشهای اصولی که حتما برای تعمیرات باید بدونید)

مشاوره هم میتونی بگیری که قطعا دوستان کمکتون میکنن

هدف فعلا تعمیره و فروش قطعات نیست.

اصلا فکرشو نکن !!کنارش حتما باید فروش داشته باشی

لازم نیست حتما مغازه رو زیاد پر جنس کنی و کلی هزینه کنی

خیلی چیزای جانبی هزینه چندانی ندارن که میتونی با سلیقه پیدا کنی و به تعداد محدود خریداری کنی

بقیه چیزای گرون تر رو هم به مشتری میگی خرید سفارشی و به لحظه میکنی تا به قیمت براش در بیاد(مشتری کیفور هم میشه)

میخواستم با توجه به تجربه هاتون مخصوصا دوستان همکار راهنمایی کنند که چه وسایلی رو داخل مغازه داشته باشم.راهنماییاتون و از ما دریغ نفرمایید @};-  @};- 

اینها به ذهن خودم رسیده لطفا تکمیلش کنید

انواع سی دی ویندوز و پک درایور-انواع کابلها-دو سری کامل کامپیوتر البته یکیش قدیمیه-.یک عدد پاور green 480- پیچ و مهره ها-تستر مادربورد و پاور-کپسول هوا برای تمیز کاری-خمیر سیلیکون-بست کمربندی-وسایلی از قبیل فلش.رم گوشی.انواع فن.

خیلی بیشتر از اینا نیاز داری!!!!

خوب چنتا نکته هم اضافه میکنم

تنوع کلاتو زیاد کن مخصوصا چیزای جانبی حتی اگر هدفت تعمیرات باشه(مشتری معمولا از جاهای پرو پیمون خوشش میاد و میگه این خودشه)خیلی چیزا رو میتونی کارتون خالی قطعات تهیه کنی و مغازه رو پرو پیمون نشون بدی

همیشه از پاور های استاندارد استفاده کنن(سیستم اومد پاورش استاندارد نبود ترغیبش کن هزینه کنه پاور استاندارد بگیره(هم برا خودت خوبه که سیستمای استیبل تحویل میدی و هم کار خوب باعث جذب مشتری میشه))

ویندوزهای استیبل نصب کن(زیاد دستکاری نشده باشن)و حتما انتی ویروس خوبی با قابلیت اپ دیت نصب کن(ترقیبشون کن برا انتی ویروس اورجینال) که اگر مشتریت ویندوزش زود پرید دیگه بار دوم نمیاردش و میره جای دیگه

ویرایش شده توسط mehrxad( مهرزاد قائم مقامی)
لینک به دیدگاه

ممنون بخاطر راهنماییتون.و بازم معذرت از مدیران که جای اشتباهی تاپیک زدم و لطف کنن منتقلش کنن.

در مورد وسیله های ارزون چیا به نظرتون میرسه؟مثل فش و رم گوشی

اگه یه مقدار از مغازه رو به فروش لوازم تحریر اختصاص بدم بنظرتون چطوره؟

لینک به دیدگاه

ممنون بخاطر راهنماییتون.و بازم معذرت از مدیران که جای اشتباهی تاپیک زدم و لطف کنن منتقلش کنن.

سلام

چون از صنف لوازم التحریر مجوز میدن دلیل نمیشه که لوازم تحریر بفروشی برادر

سعی کن این شاخه اون شاخه نکنیش

مثلا داری مادربورد تعمیر میکنی یکی میاد میگه عمو جون کاغذ کادو داری؟!!!!!!!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

به قول دوستمون با لوازم جانبی های خوش قیمت از جمله موس و کیبورد و یواس بی وایفای و گیم پد و کول پد و هدفون و امثال اینها یه نمای کامپیوتری از مغازه به مشتری میدی..مخصوصا چند تا کیس

لوازم التحریر هم ارتباطش با مغازه شما صفر هست

به غیر از تستر ها اگر میخواید تعمیرات تخصصی داشته باشین خیلی خیلی بیشتر از این حرف ها میشه..اما در حد عیب یابی اگر هست نیاز به cpuپایه 775&1155&1156&1150و همین حالت برای پروسسور های amdو همچنین مادربردهای این سوکت ها و رم 2&3هم باید برای تست داشته باشید به علاوه یه گرافیک سالم ساده

لینک به دیدگاه

مثلا داری مادربورد تعمیر میکنی یکی میاد میگه عمو جون کاغذ کادو داری؟!!!!!!!!!!!!!!!

حرکت جالبی زدی :laughing:

خواهش میکنم دوست عزیز

نه دوست من

اصالت کارتو پایین نیار

من گفتم حتی شده با چیدمان کارتون خالی قطعات(میتونی بگی یه خدمات کامپیوتری برات کنار بزاره)هم مغازتو قوی نشون بده

با 3 یا4 تومن میتونی کلی هم لوازم جانی خوش قیمت بگیری

کیسهای متنوع هl که دوستمون اشاره کرده بسیار جلوه خاصی به مغازه میده(حداقل 10 مدل داشته باش)که میتونی 7تا 8 تاشو پرفکت یا لوجیک یا امثالهوم برداری چنتاشم گیرین(مخصوصا این مدل ارزونه ارومان)یا پارس یا 121 یا we

اگر این کارا رو انجام بدی(لوازم تحریر)باعث صلب اعتماد مشتری میشه و به کارت لطمه میزنی

ویرایش شده توسط mehrxad( مهرزاد قائم مقامی)
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز؛

در مرحله اول شما کجا تشریف دارید؟

و درمرحله دوم قصد تعمیرات لپ تاپ یا pc دارید؟

یعنی حرفه اصلی شما چیه؟

مغازه ای که در نظر دارید داخل پاساژهست بیرون پاساژ داخل کوچه خیابان اصلی .................  میشه لطف کنید بفرمایید؟

لینک به دیدگاه

سلام

چون از صنف لوازم التحریر مجوز میدن دلیل نمیشه که لوازم تحریر بفروشی برادر

سعی کن این شاخه اون شاخه نکنیش

سلام دوست عزیز چون ممکنه خرجم فقط با خدماتی در نیاد قصد این کار رو دارم.

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز؛

در مرحله اول شما کجا تشریف دارید؟

و درمرحله دوم قصد تعمیرات لپ تاپ یا pc دارید؟

یعنی حرفه اصلی شما چیه؟

مغازه ای که در نظر دارید داخل پاساژهست بیرون پاساژ داخل کوچه خیابان اصلی .................  میشه لطف کنید بفرمایید؟

استان مرکزی محلات

فقط pc

حرفه که چه عرض کنم .یه کار ترکیبیه چون از یکیش خرجم در نمیاد تعمیر و عیب یابی.لوازم تحریر

مغازه  داخل میدونه ولی منطقه چندان شلوغی نیست.به دلیل کم بودن بودجه و اشباع بودن مرکز شهر اون سمت نرفتم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...