رفتن به مطلب

لطفا کمک! مشکل عجیب با کارت GTX 970 Asus Strix

AliSSnake
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

من مادربردم با گرافیکم مشکل داشت در صورتی که گرافیکم سالم بود با گرافیکهای دیگه هم مشکلی نداشتم . گرافیک با مادربرد رو با هم فرستادم گارانتی(مادربرد) درستش کردن

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

پس کارت گرافیکم(GTX 970) یه چند روزی رو یه سیستم دیگه باشه تا ببینم دوباره بازی در میاره یا نه. چون با یه لحظه تست معلوم نمیشه . ممکنه مثل الان تصویر بده و مشکلی نداشته باشه. درضمن برای شما از همون روز اول که کارت گرافیکتونو گرفتید مشکل داشت؟؟؟ چون واسه من دو هفته اول بدون مشکل بود و این مشکلات از هفته سوم شروع شد. چون اگه بحث ناسازگاری باشه باید از همون روز اول این مشکلات بوجود بیاد.درسته؟؟
برای منم دو هفته اول هیچ مشکلی نداشت یهو اینطوری شد مادربردم گیگابایت p41 بود

لینک به دیدگاه

• ارسال 83
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برای شما هم مشکلش مثل واسه من بود یا فرق میکرد؟ منم p45 ـه  مادربوردم. میشه دقیقا بگید چه مشکلی داشتید؟

لینک به دیدگاه

یه بار برای دوستم پیش اومد دوتا کارتی که جفتشون سالم بودن یکیش رو سیستمش اوکی بود اون یکی نه. کارتت رو بده به دوستت و بش بگو تا یه هفته شب و روز باش گیم بازی کن.

میخوام این کارو بکنم ولی میترسم همین از این سیستم به اون سیستم کردن کارت گرافیک رو خراب بکنه. به نظرتون مشکلی پیش نمیاد؟؟ از لحاظ قدرت و کیفیت پاور نمیگم در کل منظورمه. (با توجه به کافی بودن پاور) مشکلی بوجود نمیاد؟ 

لینک به دیدگاه

میخوام این کارو بکنم ولی میترسم همین از این سیستم به اون سیستم کردن کارت گرافیک رو خراب بکنه. به نظرتون مشکلی پیش نمیاد؟؟ از لحاظ قدرت و کیفیت پاور نمیگم در کل منظورمه. (با توجه به کافی بودن پاور) مشکلی بوجود نمیاد؟ 

اگه سیستم دوستتون استاندارد هست و بر پایه اصول اسمبل شده و پاور ایشون جواب گویه کارت شماست آخه چه مشکلی پیش می خواد بیاد. من اکثر قطعاتم دست دو هست ینی از روی یه سیستمی باز شده پس من باید چی کار کنم . فقط دقت کنید حتما سیستم دوستتون اصولی قطعاتش انتخاب شده باشه و پاورش جوابگوی کارت شما باشه و کیس بزرگ با تهویه مناسب داشته باشه.

لینک به دیدگاه

برای شما هم مشکلش مثل واسه من بود یا فرق میکرد؟ منم p45 ـه مادربوردم. میشه دقیقا بگید چه مشکلی داشتید؟
من گرافیکم بعد از دوهفته که خریدم دیگه رو مادربردم تصویر نمی داد گرافیک جای دیگه تست کردم سالم بود هر گرافیک دیگه ای هم که میزدم به مادریرد کاملا اوکی بود تصویر می داد . فقط مادربردم با گرافیک خودم مشکل داشت بعد از اینکه فرستادم گارانتی اومد دیگه خوب شد اصلا دیگه باهاش مشکلی نداشتم . بهترین روش اینه که گرافیک رو، رو یه سیستم دیگه تست کنی .

لینک به دیدگاه

من گرافیکم بعد از دوهفته که خریدم دیگه رو مادربردم تصویر نمی داد گرافیک جای دیگه تست کردم سالم بود هر گرافیک دیگه ای هم که میزدم به مادریرد کاملا اوکی بود تصویر می داد . فقط مادربردم با گرافیک خودم مشکل داشت بعد از اینکه فرستادم گارانتی اومد دیگه خوب شد اصلا دیگه باهاش مشکلی نداشتم . بهترین روش اینه که گرافیک رو، رو یه سیستم دیگه تست کنی .

واقعا ممنونم. منم تصمیم گرفتم رو یه سیستم دیگه به مدت یک هفته تست کنم. پس مشکل شما هم تقریبا شبیه مشکل من بوده. بازم ممنون.

لینک به دیدگاه

اگه سیستم دوستتون استاندارد هست و بر پایه اصول اسمبل شده و پاور ایشون جواب گویه کارت شماست آخه چه مشکلی پیش می خواد بیاد. من اکثر قطعاتم دست دو هست ینی از روی یه سیستمی باز شده پس من باید چی کار کنم . فقط دقت کنید حتما سیستم دوستتون اصولی قطعاتش انتخاب شده باشه و پاورش جوابگوی کارت شما باشه و کیس بزرگ با تهویه مناسب داشته باشه.

بله از لحاظ پاور و تهویه و قطعات بسیار مناسب و جدیده. درسته حرفتون کاملا منطقیه. فقط یه چیزی ذهنمو مشغول کرده. اگه خدایی نکرده بعد از تست فهمیدم که مشکل از کارت گرافیکه به نظرتون با توجه به اینکه مشکلش دائمی نیست و بعضی اوقات خوبه و بعضی اوقات تصویر نمیده، گارانتی واسم تعویضش میکنه یا بازی در میارن؟.  چون من تا حالا کارم گیر گارانتی نیفتاده دارم میپرسم.

لینک به دیدگاه

بله از لحاظ پاور و تهویه و قطعات بسیار مناسب و جدیده. درسته حرفتون کاملا منطقیه. فقط یه چیزی ذهنمو مشغول کرده. اگه خدایی نکرده بعد از تست فهمیدم که مشکل از کارت گرافیکه به نظرتون با توجه به اینکه مشکلش دائمی نیست و بعضی اوقات خوبه و بعضی اوقات تصویر نمیده، گارانتی واسم تعویضش میکنه یا بازی در میارن؟.  چون من تا حالا کارم گیر گارانتی نیفتاده دارم میپرسم.

من زیاد گارانتی های ایران رو قبول ندارم. ینی زیاد دنبال رضایت مشتری نیستن . اما اگه مشکل داشت. یه تاپیک دیگه بزن تا کسایی که به تعداد زیاد به گارانتی مراجعه کردن. بیان و دقیق راهنماییت کنن یا تجربه هاشون رو با تو به اشتراک بزارن. فعلا کار اول رو بکن ببینیم مشکل از کارت هست یا عدم هماهنگی کارت با سیستم شما. بعدش خدا بزرگه و رو گارانتی تمرکز می کنیم. نگران نباش انشاالله همه چیز درست میشه :)

ویرایش شده توسط saeed110
لینک به دیدگاه

من زیاد گارانتی های ایران رو قبول ندارم. ینی زیاد دنبال رضایت مشتری نیستن . اما اگه مشکل داشت. یه تاپیک دیگه بزن تا کسایی که به تعداد زیاد به گارانتی مراجعه کردن. بیان و دقیق راهنماییت کنن یا تجربه هاشون رو با تو به اشتراک بزارن. فعلا کار اول رو بکن ببینیم مشکل از کارت هست یا عدم هماهنگی کارت با سیستم شما. بعدش خدا بزرگه و رو گارانتی تمرکز می کنیم. نگران نباش انشاالله همه چیز درست میشه :)

خیلی ازت ممنونم. کارتو رو یه سیستم دیگه تست میکنم. نتیجه رو تو همین تاپیک اعلام میکنم. ایشالا کار هیچکس به گارانتی نیفته.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...