رفتن به مطلب

فروش هارد 1 گیگ خاویار گرین Western Digital با اطلاعات طلایی

axor
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام
یک عدد هارد وسترن خاویار گرین با ظرفیت 1 ترابایت موجود هست .هارد صیحیح و سالم هست.
لینک سازنده :http://www.wdc.com/global/products/specs/?driveID=985&language=1

یک عدد هارد وسترن خاویار بلک با ظرفیت 1 ترابایت موجود هست .هارد صیحیح و سالم هست.
لینک سازنده:http://www.wdc.com/global/products/specs/?driveID=792&language=1

هردو هارد :پر شده از اطلاعات(جدیدترین بازی ها و کالکشن فیلم و انیمیشن)  132 گیگ حاوی 17 دی وی دی 9 گیگابایتی مجموعه نرم افزار به لیست اضافه شد.
هر دو هارد با اطلاعات فروخته میشن،

قیمت برای هارد کاور گرین 170   160
و قیمت برای هارد کاور بلک 220 

post-7432-0-11310100-1419614846_thumb.jpg

post-7432-0-47363000-1419617055_thumb.jpg

post-7432-0-37338000-1419617176_thumb.jpg

ویرایش شده توسط axor
لینک به دیدگاه

سری خاویار بلک یه لیبل روش سیاهه هارد سرعت بالا هست

سری خاویار گرین که لیبل روش سبز رنگ هست سرعش پایینه بیشتر واسه آرشیو استفاده میشه

اینم لینک لیون

http://lioncomputer.ir/category/213/H.D.D/#/filter604_Western+Digital/filter213_1TB/

ویرایش شده توسط axor
لینک به دیدگاه

دوست عزیز. لینک دیتای دو هارد رو بزارید ممنون میشم+ تب health رو هم بزارید لطفا

لینک به دیدگاه

دوست عزیز. لینک دیتای دو هارد رو بزارید ممنون میشم+ تب health رو هم بزارید لطفا

اضافه شد. لیست گیم های موجود هم اضافه شد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

کسی خلاف قوانین خرید و فروش ، پست ارسال کنه یااخطار میگیره یا امتیاز منفی

لینک به دیدگاه

سلام

کسی خلاف قوانین خرید و فروش ، پست ارسال کنه یااخطار میگیره یا امتیاز منفی

ویرایش

پ ن : دمبال داستان نیستم.

ویرایش شده توسط spear
لینک به دیدگاه

عکس گرفته شده تمام اطلاعات هست یا فقط بازی ها؟؟

اگر اره لیست دیتا رو کامل قرار بدید

لینک به دیدگاه

عکس گرفته شده تمام اطلاعات هست یا فقط بازی ها؟؟

اگر اره لیست دیتا رو کامل قرار بدید

نه دوست عزیز فقط لیست بازی ها بود

لینک به دیدگاه

ضمن عرض ادب به استارتر محترم باید بگم که

اقای Spear عزیز من اصلا هدفم بی احترامی به استارتر نبود.ایشون به جای خاویار نوشته بودن کاور که خودشون هم اصلاح کردن.حالا شمایی که میای تو موضوع این بنده خدا نمک میپاشی و شیرین بازی در میاری حتما جواب میگیری دیگه مدیر سایت یا هر کس دیگه مقصر نیستن

ویرایش شده توسط LG-G3
لینک به دیدگاه

132 گیگ حاوی 17 دی وی دی 9 گیگابایتی مجموعه نرم افزار به لیست اضافه شد.

ویرایش شده توسط axor
لینک به دیدگاه

ویرایش

پ ن : دمبال داستان نیستم.

درود دوست و دوستان گلم

بنده مطلبت رو خوندم در فرومهای دیگه بنده سالهاست که عضو هستم و قبل از اینکه مطلبی بنویسم از قوانینشون مطلع میشم و یا بعدا اگر اشتباهی مرتکب بشم بهم گوش زد میکنن . بنده مدیر فروشگاه لیون کامپیوتر هستم ولی مدیر سایت پی تی و یا p30world و یا هر سایت دیگری نیستم با اینکه مدیران این سایتها شناخت کم و بیشی نسبت به مجموعه ما دارن ولی به هیچ عنوان به خودم این اجازه رو نمیدم که خدای نکرده خلاف قوانین اون سایتها عمل کنم .

همانطور که هر خونه ای و هر خانواده ای و هر اجتماعی قوانین خاص خودش رو داره لیون کامپیوتر هم به عنوان یک جامعه کوچک قوانین خودش رو داره .

مدیران اینجا تام الاختیار هستن چون سیاستهای اینجا برای مدیران کاملا شفاف و روشنه و حتی در این فروم خود کاربران نیز کاملا بر طبق قوانین عمل میکنن و کاملا خودشون جاهایی دیدم که به سایر کاربران اگر خلاق قوانینی انجام دادن تذکرات لازم رو دادن .

در فروم لیون کامپیوتر بر طبق قوانین : 8 و 11 و 12 و 16 که همگی برای ارامش در خرید و فروش کاربران هستش کسی اجازه اختلال در تاپیک خرید و فروش دیگران رو نداره

8 - در صورت مشخص کردن قیمت پایه ، خریدار مجاز به دادن قیمت پایینتر از آن در تاپیک نمیباشد و می تواند به صورت پیغام خصوصی پیشنهاد خود را ارائه دهد . مگر اینکه صاحب تاپیک در پست اول ، دادن قیمت را آزاد اعلام کند .

11 - بحث در مورد کیفیت قطعه ، مقدار ارزش و امثالهم در تاپیک فروش ، فقط با موافقت صاحب تاپیک امکان پذیر است .

12 - کم ارزش نشان دادن کالای ارائه شده در داخل تاپیک ممنوع است .

16 - با هرگونه توهین ، حرف های زننده و بی احترامی برخورد خواهد شد .

لینک به دیدگاه

درود دوست و دوستان گلم

بنده مطلبت رو خوندم در فرومهای دیگه بنده سالهاست که عضو هستم و قبل از اینکه مطلبی بنویسم از قوانینشون مطلع میشم و یا بعدا اگر اشتباهی مرتکب بشم بهم گوش زد میکنن . بنده مدیر فروشگاه لیون کامپیوتر هستم ولی مدیر سایت پی تی و یا p30world و یا هر سایت دیگری نیستم با اینکه مدیران این سایتها شناخت کم و بیشی نسبت به مجموعه ما دارن ولی به هیچ عنوان به خودم این اجازه رو نمیدم که خدای نکرده خلاف قوانین اون سایتها عمل کنم .

همانطور که هر خونه ای و هر خانواده ای و هر اجتماعی قوانین خاص خودش رو داره لیون کامپیوتر هم به عنوان یک جامعه کوچک قوانین خودش رو داره .

مدیران اینجا تام الاختیار هستن چون سیاستهای اینجا برای مدیران کاملا شفاف و روشنه و حتی در این فروم خود کاربران نیز کاملا بر طبق قوانین عمل میکنن و کاملا خودشون جاهایی دیدم که به سایر کاربران اگر خلاق قوانینی انجام دادن تذکرات لازم رو دادن .

در فروم لیون کامپیوتر بر طبق قوانین : 8 و 11 و 12 و 16 که همگی برای ارامش در خرید و فروش کاربران هستش کسی اجازه اختلال در تاپیک خرید و فروش دیگران رو نداره

8 - در صورت مشخص کردن قیمت پایه ، خریدار مجاز به دادن قیمت پایینتر از آن در تاپیک نمیباشد و می تواند به صورت پیغام خصوصی پیشنهاد خود را ارائه دهد . مگر اینکه صاحب تاپیک در پست اول ، دادن قیمت را آزاد اعلام کند .

11 - بحث در مورد کیفیت قطعه ، مقدار ارزش و امثالهم در تاپیک فروش ، فقط با موافقت صاحب تاپیک امکان پذیر است .

سلام خدمت شما جناب حسینی.

بنده هم تو اکثر فروم ها عضو بودم و هستم . ولی این رو به ضرس قاطع میگم که لیون بهترین فرومی بوده که از لحاظ مدیریت به خوبی ساپورت و پشتیبانی میشه .

و بنده برای شما احترام ویژه ای قائل هستم . هم حضوری با شما معاشرت داشتم هم تو فروم . ولی یکسری چیزا رو از روی دلسوزی و احساس مسعولیت لازم دونستم بگم .

امیدوارم انتقادات رو اگه منطقی بود لحاظ بفرمایید .

ممنون .http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=37333&page=2#entry436008

لینک به دیدگاه

پایه برا من

آکسور چند؟  :D 

ویرایش شده توسط Abraham
لینک به دیدگاه

سلام مستر atagamer من به عنوان تازه وارد ميخوام بدونم اينجا چي گفته شد تذكر داديد كه جايي ديگ تكرار نبايد بشه، م

مرسي اگه پاسخ بديد

لینک به دیدگاه

قابل دار نیست دادش چفتش

اکسورو 400 عید گرفتم الان یخورده پایین تر اومده.

هاردم تا اینجا واسه شما.

لینک به دیدگاه

قابل دار نیست دادش چفتش

اکسورو 400 عید گرفتم الان یخورده پایین تر اومده.

هاردم تا اینجا واسه شما.

تشکر، بنده بلک رو میخوام.

لینک به دیدگاه

اگر قصد داشتین بدون اطلاعات بفروشید قیمت هارد 1 ترا بلک رو برای من پ خ کنید.

لینک به دیدگاه

درود دوست و دوستان گلم

:clapping:  :clapping:  :clapping:

تشکر از جناب حسینی عزیز

لینک به دیدگاه

هارد بلك به دوست عزيز 

Abraham

فروخته شد.و امروز ارسال شد

هارد گرين +ديتا هنوز موجود هست

ویرایش شده توسط axor
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...