رفتن به مطلب

جنگ بزرگان بر سر قدرت! گیمرها رئیس جمهور بازی ها انتخاب میکنن! (BenchMark GTX 970)

اشتراک گذاری

144 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. کدام کارت گرافیک نسبت به قدرت پردازشی، ارزش خرید داره؟نظر شما چیه؟

• Gigabyte GTX 970 G1 Gaming
      95
    • Asus GTX 970 Strix
      16
    • EVGA GTX 970 SC ACX 2.0
      20
    • Galax GTX 970 EX OC
      13

Recommended Posts

سلام دادش گلم

ممنون از مشارکت رقم عالی زدی

اور کردی؟

خواهش میکنم داش نه اور نکردم

لینک به دیدگاه

• ارسال 173
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

اقااااااااااااااااااااااااا خدات شکر امروز اواژنگ لیست قیمت جدید رد کرده گیگا  GTX 970 G1 GAMING قیمت خورده 1700 ارزش داره بخرم با این قیمت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام دادشم

من روز شنبه 1610 برای همکار و 1630 برای مشتری قیمت داشتم اگه اجازه بدی فردا ی قیمت بگیرم ببینم چه خبر شده

post-17517-0-87344500-1419787226_thumb.jpg

ویرایش شده توسط Abolfazl-like
لینک به دیدگاه

خواهش میکنم داش نه اور نکردم

محشره برای خودت با این پونتیاگ 1978 خوب برای خودت جولان میدی! :D  مبارکت باشه @};-post-17517-0-43164100-1419789093_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

هر سال می بینی طرفدارن سخت افزار از یک برند طرفداری می کنند! اونم بخاطر 4 عدد بنچمارک هستش. یک سال ایسوز یک سال هم گیگابایت. من اون متنی رو که نوشتم می دونستم منفی میگیرم چون امسال دوستان رفتن تو فاز گیگابایت و ممکنه همین دوستان 2 سال دیگه از گیگابایت بد بگن. ولی بنظر من این مشخصه که توی سال های اخیر گیگابایت از Evga و ایسوز عقب افتاده. شکی درش نیست

لینک به دیدگاه

سلام دادشم

من روز شنبه 1610 برای همکار و 1630 برای مشتری قیمت داشتم اگه اجازه بدی فردا ی قیمت بگیرم ببینم چه خبر شده

attachicon.gif1079203854transam003.jpg

والا خبر که خبر شده اساسی دلار شده 3600 الان 4 روزه  یه بدبختی شده نگو و نپرس همینم نخرم فکر کنم 2 میلیون گیرم نیاد موندم چه کنم :)  @};-  :x 

لینک به دیدگاه

محشره برای خودت با این پونتیاگ 1978 خوب برای خودت جولان میدی! :D  مبارکت باشه @};-

مرسی داش گل  @};-

لینک به دیدگاه

97097

هر سال می بینی طرفدارن سخت افزار از یک برند طرفداری می کنند! اونم بخاطر 4 عدد بنچمارک هستش. یک سال ایسوز یک سال هم گیگابایت. من اون متنی رو که نوشتم می دونستم منفی میگیرم چون امسال دوستان رفتن تو فاز گیگابایت و ممکنه همین دوستان 2 سال دیگه از گیگابایت بد بگن. ولی بنظر من این مشخصه که توی سال های اخیر گیگابایت از Evga و ایسوز عقب افتاده. شکی درش نیست

دادشم کسی حق نداره بخاطر عدم هم فکری با هم منفی بده هرکسی نظر و عقاید و دلیلی داره و بسیار هم محترمه و خودم بشخصه سراحترام پایین می یارم

بله دادشم شرکت EVGA کارش خوب بوده اما سوتی های زیاد داده نمونش تولید کارت های که خمیر سلیکون روشون نبود و برای باور این حرف تو اینترنت کافی EVGA GTX970 رو سرچ کنی . خدای این بی انصافی بگیم چندتا بنچ مارک نظر کسی عوض میکنه خدای اینو باید مد نظر داشته باشیم هر شرکتی قرار نیست همیشه بهترین باشه این قانون و ذات انسانه (همه چیز همگان دانن) ی سری این شرکت و سری بعد شرکت دیگه

خدای بی انصافه بگیم متعصبانه G1 رو قبول داریم اگه از کسانی که دارن بپرسید رضایتشون رو بهتون اعلام میکنن

دادش لایک بهت دادم که این رفتار پسندیده جا بی افته تحمل نقد همو داشته باشیم و به نظر هم احترام بگذاریم

ممنون که توی تایپک شرکت کردی و نظرتو دادی  و به نظرتون احترام میزارم و بنده دنبال همین کار بودم که همه دوستان نظر خودشون بدن

لینک به دیدگاه

والا خبر که خبر شده اساسی دلار شده 3600 الان 4 روزه  یه بدبختی شده نگو و نپرس همینم نخرم فکر کنم 2 میلیون گیرم نیاد موندم چه کنم :)  @};-  :x 

دادش شانس شماس چی بگم پس زود اقدام کنید

لینک به دیدگاه

ی نکته جا داره بگم اینکه قرار باشه همه ما ی نظر و فکر داشته باشیم که این همه تنوع تو دنیا نبود همه ی چیز می پوشیدم و ی طرح خونه و ماشین و PC و... داشتیم _ امام علی (ع) می فرماید:نقد و حرف حق را حتی از دشمنت شنیدی آن رو به گنجینه دانشت اضافه  کن.....

بنده ازهمه دوستان تشکر میکنم حتی دوستانی که طرف دارAMD/ATI هستن و دوست دارم همیشه مشارکت کنن و ما هم از دوستان چیزی یاد بگیرم

لینک به دیدگاه

دادش از خود لیون بگیر

http://lioncomputer.ir/product/4458/GIGABYTE+GTX+970+G1+Gaming+WF3X+OC+4GB+GDDR5/

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دوست من  د رفروم لایون یک چیزی حاکم است خیلی خوب و کاربردیه و اونهم اینه که  اکثر بحث ها و بررسی ها و مقایسه ها و تحقیقات با ارائه امار و عکس و نتیجه گیری علمی و ترجمه مقالات و بررسی های معتبر یا تست وبررسیهای خود بچه های فروم بدست میاد -یعنی صحبت غیر علمی سریعا با واکنش هایی روبرو میشه چرا؟چون بار علمی در اکثر بخش های مربوط به عالم رایانه  در فروم بالاست، یک نگاهی بی اندازید به  حجم مطالب و ترجمه ها و اخبار و بررسی ها و تست ها متوجه خواهید شد- اینکه بگیم الان یک عده زدن توی کار کارت گیگا یا بعدا میزنند به کارت دیگه  این ماهیت بازار و قطعات است.

یک شرکتی در یک سل خوب کار میکنه در یک نسل نه -یک کارت ایسوس در یک دوره بهترین میشه در یک نسل نه - یک مینبورد گیگا بهترین میشه در یک نسل ایسوس میاد بالا- ترمالتک و کولر مستر همیشه  جنگ  منبع تغذیه دارند -این که واقیعته ولی دوست من اون کارت گیگا که رو از قضا من خودم تقریبا جر اولین ها بودم که بررسی کردم و نتایج رو به صورت رسمی در فروم به عنوان اولین جایی در کشور که به صورت رسمی کارت رو بررسی کردند ،عمومی کردیم ،موضوعش این بود که خوب جز کارتهایی بود که یک رازی در خودش داشت در اون تاپیک های که در پست های صفحه 6 گذاشتم هست ،موضوع VRM هاش بود که یک هیت سینک مرتبط با فن سوم به صورت مستقیم باهاش در تماس بود و دمای مناطقی از برد رو تا حدود 15 تا 20 درجه کاهش میداد و این برگ برنده بود برای این کارت - موضوع دیگه این بود که کولر های ایسوس < msi , evga از روش فن پسیو استفاده کرده بودند که تا دمای 60 درجه به  دلیل ترمال مننجمنت و خوب و میزان مصرف پایین gpu مکسول ، فن ها کار نمیکنند و رادیات کارت رو در حالت پسیو خنک میکنه وهمین باعث میشد که میانگین محدوده دمای کارتهای نام برده بین 60 تا 70 درجه باشه در حالی کارت گیگا با کمک اون فن سوم و دمای VRM پایینتر و کلا برد بزرگ تر و خنک تر در محدود ه 50 تا 60 دمای عملیاتیش است و اختلاف دمای 20 درجه خوب برای گرافیک خیلی بالاست -هرچه دما پایین تر جا برای  افزایش دمای هدف و پاور لیمت بیشتر دورنهایت فرکانس بیشتر و اور بیشتر و در نهایت کارت قوی تر و پایدارتر است و گرنه با برند های دیگر اصلا مشکلی نیست،

اخر اون مقاله خوب بد زشت رو بخویند بنده تاکید کردم که همه کارتهای 970 یا 980 برنده شده اند بدون شک چرا؟ چون معماری خوب بوده حالا شما هرچیزی با معماری خوب بسازی خوب درمیاد.من خودم کارتهای دوسال پیشم از برند های گینوارد سری فانتوم و ایسوس بوده اند. و سال قبل ازاینها ازگیگا کارت داشتم.

این مسائل اصلا به منفی دادن یا صرفداری و یا...ربطی نداره  و فقط دوستان خواسته اند بحث علمی و منطقی باشه

موفق باشید.

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

درود

دوست من  د رفروم لایون یک چیزی حاکم است خیلی خوب و کاربردیه و اونهم اینه که  اکثر بحث ها و بررسی ها و مقایسه ها و تحقیقات با ارائه امار و عکس و نتیجه گیری علمی و ترجه مقالات و بررسی های معتبر یا تست وبررسیهای خود بچه های فروم بدست میاد -یعنی صحبت غیر علمی سریعا با واکنش هایی روبرو میشه چرا؟چون بار علمی در اکثر بخش های مربوط به عالم رایانه  در فروم بالاست، یک نگاهی بی اندازید به  حجم مطالب و ترجمه ها و اخبار و بررسی ها و تست ها متوجه خواهید شد- اینکه بگیم الان یک عده زدن توی کار کارت گیگا یا بعدا میزنند به کارت دیگه  این ماهیت بازار و قطعات است.

یک شرکتی در یک سل خوب کار میکنه در یک نسل نه -یک کارت ایسوس در یک دوره بهترین میشه در یک نسل نه - یک مینبورد گیگا بهترین میشه در یک نسل ایسوس میاد بالا- ترمالتک و کولر مستر همیشه  جنگ  منبع تغذیه دارند -این که واقیعته ولی دوست من اون کارت گیگا که رو از قضا من خودم تقریبا جر اولین ها بودم که بررسی کردم و نتایج رو به صورت رسمی در فروم به عنوان اولین جایی در کشور که به صورت رسمی کارت رو بررسی کردند ،عمومی کردیم ،موضوعش این بود که خوب جز کارتهایی بود که یک رازی در خودش داشت در اون تاپیک های که در پست های صفحه 6 گذاشتم هست ،موضوع VRM هاش بود که یک هیت سینک مرتبط با فن سوم به صورت مستقیم باهاش در تماس بود و دمای مناطقی از برد رو تا حدود 15 تا 20 درجه کاهش میداد و این برگ برنده بود برای این کارت - موضوع دیگه این بود که کولر های ایسوس < msi , evga از روش فن پسیو استفاده کرده بودند که تا دمای 60 درجه به  دلیل ترمال مننجمنت و خوب و میزان مصرف پایین gpu مکسول ، فن ها کار نمیکنند و رادیات کارت رو در حالت پسیو خنک میکنه وهمین باعث میشد که میانگین محدوده دمای کارتهای نام برده بین 60 تا 70 درجه باشه در حالی کارت گیگا با کمک اون فن سوم و دمای VRM پایینتر و کلا برد بزرگ تر و خنک تر در محدود ه 50 تا 60 دمای عملیاتیش است و اختلاف دمای 20 درجه خوب برای گرافیک خیلی بالاست -هرچه دما پایین تر جا برای  افزایش دمای هدف و پاور لیمت بیشتر دورنهایت فرکانس بیشتر و اور بیشتر و در نهایت کارت قوی تر و پایدارتر است و گرنه با برند های دیگر اصلا مشکلی نیست،

اخر اون مقاله خوب بد زشت رو بخویند بنده تاکید کردم که همه کارتهای 970 یا 980 برنده شده اند بدون شک چرا؟ چون معماری خوب بوده حالا شما هرچیزی با معماری خوب بسازی خوب درمیاد.من خودم کارتهای دوسال پیشم از برند های گینوارد سری فانتوم و ایسوس بوده اند. و سال قبل ازاینها ازگیگا کارت داشتم.

این مسائل اصلا به منفی دادن یا صرفداری و یا...ربطی نداره  و فقط دوستان خواسته اند بحث علمی و منطقی باشه

موفق باشید.

دادش رضا بسیار سپاس گذارم از توضیح کامل سخت افزاری که دادین و از نقد خوب و جا داره تشکری بابت اون زمانی که G1 رو بررسی کردی

بله واقعا انویدیا توی این نسل عالی عمل کرده و همه منتظر تعداد هسته ای رویایی و پهنای بالا و تعداد عملیات های بالا ی موازی و شناور و خطی بودن اما شاهد بودیم GTX970 حتی در بعضی قسمت ها بطور اسمی از GTX770 پایین تر بود اما دیدم نرخ عملیاتی بالا دیدیم

این نکته هم اضافه کنیم مدار فاز هسته که سمت چپ کارته بسیار گرمه و به جرعت گرمترین قسمت کارته که توی G1 بصورت عالی محار کرده ویک لوله مسی روی چوک و فریت ها گذاشته و بسیار کمک کرده

لینک به دیدگاه

اره دیگه ازهمین لیون میخرم ممنونم. @};-  :x

لینک به دیدگاه

اره دیگه ازهمین لیون میخرم ممنونم. @};-  :x

ان شاالله مبارکت باشه دادش

گرفتی کفیت چیپ و بنچ مارکتو بده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دادش رضا بسیار سپاس گذارم از توضیح کامل سخت افزاری که دادین و از نقد خوب و جا داره تشکری بابت اون زمانی که G1 رو بررسی کردی

بله واقعا انویدیا توی این نسل عالی عمل کرده و همه منتظر تعداد هسته ای رویایی و پهنای بالا و تعداد عملیات های بالا ی موازی و شناور و خطی بودن اما شاهد بودیم GTX970 حتی در بعضی قسمت ها بطور اسمی از GTX770 پایین تر بود اما دیدم نرخ عملیاتی بالا دیدیم

این نکته هم اضافه کنیم مدار فاز هسته که سمت چپ کارته بسیار گرمه و به جرعت گرمترین قسمت کارته که توی G1 بصورت عالی محار کرده ویک لوله مسی روی چوک و فریت ها گذاشته و بسیار کمک کرده

موفق باشی گرامی

بله همون محدوده vrm ها داغترین منطقه کارت است و در بعضی کارتها و مدل ها حتی دمای 95 تا 100 در جه رو هم میزنه! کنترل دمای اون بخش باعث میشه کارت خیلی خنک تر باشه و راحت تر اور بشه  ولی مدیریت دمای اون منطقه به  اضافه خود دمای کارت و رم هاش و ...... باعث بزرگ شدن کارت گرافیک . افازیش سایز خنک کننده و رادیات و تعداد فن ها میشه برای همین کارتهای قوی با کولرهای 3 فنه عملکر بههتری دارند تا دو فن و اختلاف دماهای زیادی رو گهکاه شاهد هستیم.

لینک به دیدگاه

موفق باشی گرامی

بله همون محدوده vrm ها داغترین منطقه کارت است و در بعضی کارتها و مدل ها حتی دمای 95 تا 100 در جه رو هم میزنه! کنترل دمای اون بخش باعث میشه کارت خیلی خنک تر باشه و راحت تر اور بشه  ولی مدیریت دمای اون منطقه به  اضافه خود دمای کارت و رم هاش و ...... باعث بزرگ شدن کارت گرافیک . افازیش سایز خنک کننده و رادیات و تعداد فن ها میشه برای همین کارتهای قوی با کولرهای 3 فنه عملکر بههتری دارند تا دو فن و اختلاف دماهای زیادی رو گهکاه شاهد هستیم.

ممنون

بله کاملا حرف شما متینه گرمترین قسمت کارت ها مدار ولتاژ فاز منبع یا همون VRM هستش که متاسفانه در کارت های دیگه زیاد بهش توجه نشده اما در G1 بسیار روش متمرکز کار کردن که حتی ی لوله انتقال حرارت روش گذاشتن نه مثل ASUS وMSI و EVGA یک هتسینگ ساده روش بزارن

حتما برای روشن شدن موضوع حتما عکس های ازش میزارم که دوستان به این مسئله واقفشن، هرچند زیره به کرمان بردنه

لینک به دیدگاه

ان شاالله مبارکت باشه دادش

گرفتی کفیت چیپ و بنچ مارکتو بده

ممنونم متشکرم چشم حتما. @};-  :x 

لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان

برای روشتر شدن قضیه VRM چند تا عکس آماده کردم که تقدیمتون میکنم و خودتون بی تعصبانه قضاوت کنید.

یک نکته بگم اینکه تمام کارتها از هتسینگ استفاده کردن جز G1 که از لوله انتقال حرارتی استفاده کرده

دوست این قسمت کارتو اگه خنک نگهدارید دمای کارت پایین می یاد و کارت شما خیلی پایدار می مونه و می تونید اور کلاک راحتری داشته باشید

Gigabyte GTX 970 G1 Gaming

post-17517-0-58779700-1419838414_thumb.jpgpost-17517-0-78947900-1419838434_thumb.jpg

ASUS GTX 970 Strix

post-17517-0-37998000-1419838509_thumb.jpgpost-17517-0-69467900-1419838523_thumb.jpg

EVGA GeForce GTX 970 FTW ACX

post-17517-0-69206100-1419838547_thumb.jpgpost-17517-0-16402800-1419838562_thumb.jpg

Galax GTX 970 EX OC

post-17517-0-37109900-1419838604_thumb.jpgpost-17517-0-43258900-1419838629_thumb.jpg

MSI GTX 970 Gaming 4G

post-17517-0-03765200-1419838668_thumb.jpgpost-17517-0-45078100-1419838680_thumb.jpg

PALIT GTX970 JETSTREAM

post-17517-0-31354900-1419838704_thumb.jpgpost-17517-0-06218700-1419838717_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

اقا من همین الان یه G1 سفارش دادم از لیون خودمو شانسم دمشون گرم. :x  :x  :x  @};-

لینک به دیدگاه

اقا من همین الان یه G1 سفارش دادم از لیون خودمو شانسم دمشون گرم. :x  :x  :x  @};-

مبارکت باشه دادش

شیرینش یادت نره! @};- @};- @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

مبارکت باشه دادش

شیرینش یادت نره! @};- @};- @};- @};- @};-

قربان شما مرسی چشم شیرینی هم میدیم انشالا فردا یا پس فردا میرسه کرمانشاه :D  :D  :D خیلی هیجان دارم ببینم چطور کارتیه من کلا الان 10 الی 12 ساله GTX نداشتم کلا سرجمع 500 بالاتر ندادم کارت گرافیک از وقتی با لیون و انجمن لیون اشنا شدم سیستمم نزدیک 10 میلیون تومن شد جمش کردم :wacko:  :)  :D  @};-  :x

لینک به دیدگاه

همین یکی بود احتمالا منم شکارش کردم دم خودم گرم اینم عکس که ناموجود شدش همین الان کارتهای 970 گیگا رو رو هوا میبرن ماشالا به این فروش

G1.jpg

لینک به دیدگاه

همین یکی بود احتمالا منم شکارش کردم دم خودم گرم اینم عکس که ناموجود شدش همین الان کارتهای 970 گیگا رو رو هوا میبرن ماشالا به این فروش

G1.jpg

دادش مبارکت باشه چرخش برات به چرخه!!!!!

بابا شکارچی!!!!!! :D

خوب کاری کردی گرفتی و به جمع GTX 970 G1 ها خوش اومدی بنچ مارک و ... یادت نره دادشم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هیجان بالاست !!!بیا یالا نبود چند ساعت دیگه !!!! ~x( ~x(

لینک به دیدگاه

هیجان بالاست !!!بیا یالا نبود چند ساعت دیگه !!!! ~x( ~x(

اخ گفتی دادش

خدای قند تو دل دادشم آب میشه خودم تو این شرایط بودم!

من ی شب با G1نم تو رخت خواب خوابید! از بس هیجان داشتم!!!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...