رفتن به مطلب

جنگ بزرگان بر سر قدرت! گیمرها رئیس جمهور بازی ها انتخاب میکنن! (BenchMark GTX 970)

اشتراک گذاری

144 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. کدام کارت گرافیک نسبت به قدرت پردازشی، ارزش خرید داره؟نظر شما چیه؟

• Gigabyte GTX 970 G1 Gaming
      95
    • Asus GTX 970 Strix
      16
    • EVGA GTX 970 SC ACX 2.0
      20
    • Galax GTX 970 EX OC
      13

Recommended Posts

گذاشتم دیگه صفحه قبل!

چطور کارت من با اوور کمتر امتیاز بیشتری از کارت شما آورده؟!

دادشم Teamprer گذاشتی مشخصات کارتت

دادش شما cpu 4770 k دارید من 4460 بی اور گذاشتم بخاطر اینه بعد حدود 36 کمتر از تو

ویرایش شده توسط Abolfazl-like
لینک به دیدگاه

• ارسال 173
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

بچه ها اور گارانتی آواژنگ رو ابطال میکنه ؟

ویرایش شده توسط vestlaif
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بچه ها اور گارانتی آواژنگ رو ابطال میکنه ؟

خیر

به شرطی که در دمای مناسب و با ولتاژ مناسب بوده باشه که به کارت اسیب نرسونه

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز گرامی

از نقد و برسی شما عزیزان بسیار متشکریم ،

این گونه بحث وتاپیک ها باعث افزایش اطلاعات دوستان میشه و انتخاب بهتر کالاهای مورد نظر شان رو در پیش داره

از تمامی دوستان و همکارانی که در این زمینه اطلاعاتی بدست می آورند و سعی در افزایش اطلاعات تمامی دوستان چه کاربران سایت و چه کاربر مهمان ،تلاش میکنند سپاس گذار م

نظر بنده

اگر قصد خریدکارت گرافیگ Nvida سری ۹۰۰ رو داشتم انتخابم G 1 970 گیگابایت بود اما ، من صبر رو انتخاب میکنم.

همیشه با اومدن سری جدید ، باید کمی حوصله کرد تا مدل های Ti هم روانه بازار شه ، اون موقع انتخاب ها بسیار متفاوته

دوستان همه ما از سری قبل کارت های Nvida 700 , مطلع هستیم و به چشم دیدیم که سری Ti چه تفاوت بزرگی با سری قبلش رو داره

به عنوان مثال 780 gtx با مدل Gtx 780 Ti

چند وقت دیگه شاهد آمدن عضو کوچک خانواده یعنی gtx 960 و gtx 960 Ti هستیم

حتما رقیب شرکت nvida یعنی AMD بی کار نمیشینه

ورقبای کارت های سری 900 روانه بازار میشه

و همین موقع هاست که شرکت به فکر بهینه کردن کارت ها می افته و سری قوی شده یعنی Ti رو روانه بازار میکنه

تمامی این اتفاقات ممکن است ظرف کمتر از ۶ ماه بعد از کریسمس اتفاق رخ بده

ویرایش شده توسط king-baxx
لینک به دیدگاه

حرف شما کاملا متینه ولی نظرم اینه در زمان اقدام به خرید کارت های سری ti قیمت بیشتری نسبت به سری معمولی دارند که این مورد در انخاب خیلی تاثیر گذار هست مگر اینکه بودجه در نظر نباشه یا صرف معرفی بهترین کارت و شناخت اون باشه

لینک به دیدگاه

gpu clock man ta 1330 ham raft ^^ galax exoc

سلام دادش گلم

بله من g1 رو تا 1360 اور کردم  و Boost 1620 اما این فقط ی رکورد نه ثبات کامل و تو بازی راحت اجرا نمیشه چون عدم ثبات کلاک های GPU باعث میشه پردازش درست انجام نشه و پیغام خطا بده چرا که داده ها یا گم میشن یا خراب پردازش میشن، برای تایید این اور شما، اور کلاک کنید و با Benchmark 3D MARK 11 ازش بگیر و به شرطی که یک GPU-Z  باشه و بالا ترین فرکانس رو تو GPU-Z در تب دومش ببینم و امتیازی که توی محک در می یاد و اون وقت می تونی بگی که کارت تو این فرکانس پایداره (نکته ماقصد نداریم کارتو اذیت کنیم و فقط نیت اینکه کارای بیشتری ازش بکشیم)

خیر

به شرطی که در دمای مناسب و با ولتاژ مناسب بوده باشه که به کارت اسیب نرسونه

بسیار سپاس گذار از فرجام جان

کاملا صیحیح فرمودن و یک نکته بهش اضافه کنم- باز شدن و سوختی فیزکی رو برد یا GPU ویا شکستی کارتو از گارانتی در می یاره

دوستان عزیز گرامی

از نقد و برسی شما عزیزان بسیار متشکریم ،

این گونه بحث وتاپیک ها باعث افزایش اطلاعات دوستان میشه و انتخاب بهتر کالاهای مورد نظر شان رو در پیش داره

از تمامی دوستان و همکارانی که در این زمینه اطلاعاتی بدست می آورند و سعی در افزایش اطلاعات تمامی دوستان چه کاربران سایت و چه کاربر مهمان ،تلاش میکنند سپاس گذار م

نظر بنده

اگر قصد خریدکارت گرافیگ Nvida سری ۹۰۰ رو داشتم انتخابم G 1 970 گیگابایت بود اما ، من صبر رو انتخاب میکنم.

همیشه با اومدن سری جدید ، باید کمی حوصله کرد تا مدل های Ti هم روانه بازار شه ، اون موقع انتخاب ها بسیار متفاوته

دوستان همه ما از سری قبل کارت های Nvida 700 , مطلع هستیم و به چشم دیدیم که سری Ti چه تفاوت بزرگی با سری قبلش رو داره

به عنوان مثال 780 gtx با مدل Gtx 780 Ti

چند وقت دیگه شاهد آمدن عضو کوچک خانواده یعنی gtx 960 و gtx 960 Ti هستیم

حتما رقیب شرکت nvida یعنی AMD بی کار نمیشینه

ورقبای کارت های سری 900 روانه بازار میشه

و همین موقع هاست که شرکت به فکر بهینه کردن کارت ها می افته و سری قوی شده یعنی Ti رو روانه بازار میکنه

تمامی این اتفاقات ممکن است ظرف کمتر از ۶ ماه بعد از کریسمس اتفاق رخ بده

خواهش میکنم دوست عزیز وا قصد بر این داریم دوستانمون با چشم باز برن محصولی خریداری کنن و وقت خرید دو دل نباشن و خدا شاهد ما هیچ تعصبی بر روی مدل و مارک خاصی نداریم و هر شرکتی بلخر تو ی دوره زمانی محصولات خوبی به بازار وارد میکنه

بله TI عالی اما این نکته رو فراموش نکنید قیمت شرط خرید خریداره و بی شک کمتر از 3میلیون برای TI خواهد بود

لینک به دیدگاه

سلام دوستان طبق نظر سنجی دوستان در لیون

Gigabyte G1 GTX 970

EVGA GTX 970 SC ACX 2.0

Asus GTX 970 Strix

Galax GTX 970 EX OC

وبسیار جالب تر از همه اختلاف یک نفری بین شرکت کهنه کار ایسوز و شرکت تازه نفس گلَس! آیا نظر کابران ایرانی نسبت به برند ایسوس عوض شده؟ بنظر شما دلیلش چی می تونه باشه؟

دوستان نظر خودشون رو بده

لینک به دیدگاه

سلام دوستان طبق نظر سنجی دوستان در لیون

Gigabyte G1 GTX 970

EVGA GTX 970 SC ACX 2.0

Asus GTX 970 Strix

Galax GTX 970 EX OC

وبسیار جالب تر از همه اختلاف یک نفری بین شرکت کهنه کار ایسوز و شرکت تازه نفس گلاس! آیا نظر کابران ایرانی نسبت به برند ایسوس عوض شده؟ بنظر شما دلیلش چی می تونه باشه؟

دوستان نظر خودشون رو بده

به نظرم دلیلش همین قابلیت اور پایین تر و... هست الان خود رفرنس 2 تا 6 پین داره اما ایسوس یه 8 پین همین باعث جلوگیری از اور بیشتر میشه

الان مشکل من اینه ولتاژ رو بالا نمیده و با gpu بوست به 1341 میرسه تو فشار و قدرتش کمی ناپایداره.

لینک به دیدگاه

به نظر منم شرط اصلی خنگ کنندگی کارت هاست . توی دوران اوج داغ بودن هسته های کارت گرافیک گیگابایت با معرفی ویند فورس یادمه واقعا انقلاب کرد و سرمای عجیبی رو به کارت هاش داد .

از طرفی این نظر شخصی منه که بعثی برای مودینگ سیستم هم کار قوی میخوان هم شیک از انصاف نگذریم طراحی کارت های گیگابایت واقعا شیک و تمیز بوده .

دلیل سوم هم به نظرم عرف جامعه هست . توی یه جامعه ما همه جور تفکر هست و همه اطلاعات بالای درباره ای ام دی و انودیا ندارند . از قدیم یادمه عموما حتی به اسم هم شده کارت های گیگابایت رو نماینده انویدیا میدونستن یعنی تا میگفتن انویدیا اولین اسمی که برای همه آشنا بود گیگابایت بود . از این طرف توی جامعه تخصصی الان بحث خیلی باریکی بین اجرای بهتر بازی ها توسط انویدیا و ای ام دی هست و از اونجایی که قشر بیشتر جامعه ما نوجوون و به اصطلاح گیمر هستند تقریبا میرن سمت انویدیا پس کسی که تجربه هم نداشته باشه هم سمت گیگابایت میره بدلیل سابقش .

اما از نظر قدرتی و تخصصی میشه اینطوری توجیه کرد که ما دوتا شرکت ایران خودرو داریم و سایپا . به هر دو وسایل یکسان و برابر میرسه اما بالاخرخ یه خودرو برتر میشه و خودرو سال میشه چون روش از نظر قدرت و همچیش کار میشه . شرکت گیگابایت و حتی ایسوس تمام تلاشه خودشو میکنن اما این تلاش در شرکت ایسوس برای رسوندن خودش به محبوبیت های بالاتره اما تلاش گیگابایت علاوه بر اون برای حفظ تمام مجبوبیت هایی که قبلا هم داشته تلاش میکنه پس خیلی روی کارت هاش مانور میده تا بهترین محصول رو عرضه کنه .

این ها نظر من بود البته ببخشید زیاد شد .

نکته بعدی هم که قبلا هم ذکر شد نام گارانتی آواژنگ بود که باعث شد مردم با خیال راحت بدون هیچ دغدغه ای گیگابایت رو انتخاب کنن

لینک به دیدگاه

به نظرم دلیلش همین قابلیت اور پایین تر و... هست الان خود رفرنس 2 تا 6 پین داره اما ایسوس یه 8 پین همین باعث جلوگیری از اور بیشتر میشه

الان مشکل من اینه ولتاژ رو بالا نمیده و با gpu بوست به 1341 میرسه تو فشار و قدرتش کمی ناپایداره.

واقعا نکته بسیار خوبی اشاره کردین

واقعا ایسوس تو این سری خوب کار نکرد

لینک به دیدگاه

به نظر منم شرط اصلی خنگ کنندگی کارت هاست . توی دوران اوج داغ بودن هسته های کارت گرافیک گیگابایت با معرفی ویند فورس یادمه واقعا انقلاب کرد و سرمای عجیبی رو به کارت هاش داد .

از طرفی این نظر شخصی منه که بعثی برای مودینگ سیستم هم کار قوی میخوان هم شیک از انصاف نگذریم طراحی کارت های گیگابایت واقعا شیک و تمیز بوده .

دلیل سوم هم به نظرم عرف جامعه هست . توی یه جامعه ما همه جور تفکر هست و همه اطلاعات بالای درباره ای ام دی و انودیا ندارند . از قدیم یادمه عموما حتی به اسم هم شده کارت های گیگابایت رو نماینده انویدیا میدونستن یعنی تا میگفتن انویدیا اولین اسمی که برای همه آشنا بود گیگابایت بود . از این طرف توی جامعه تخصصی الان بحث خیلی باریکی بین اجرای بهتر بازی ها توسط انویدیا و ای ام دی هست و از اونجایی که قشر بیشتر جامعه ما نوجوون و به اصطلاح گیمر هستند تقریبا میرن سمت انویدیا پس کسی که تجربه هم نداشته باشه هم سمت گیگابایت میره بدلیل سابقش .

اما از نظر قدرتی و تخصصی میشه اینطوری توجیه کرد که ما دوتا شرکت ایران خودرو داریم و سایپا . به هر دو وسایل یکسان و برابر میرسه اما بالاخرخ یه خودرو برتر میشه و خودرو سال میشه چون روش از نظر قدرت و همچیش کار میشه . شرکت گیگابایت و حتی ایسوس تمام تلاشه خودشو میکنن اما این تلاش در شرکت ایسوس برای رسوندن خودش به محبوبیت های بالاتره اما تلاش گیگابایت علاوه بر اون برای حفظ تمام مجبوبیت هایی که قبلا هم داشته تلاش میکنه پس خیلی روی کارت هاش مانور میده تا بهترین محصول رو عرضه کنه .

این ها نظر من بود البته ببخشید زیاد شد .

نکته بعدی هم که قبلا هم ذکر شد نام گارانتی آواژنگ بود که باعث شد مردم با خیال راحت بدون هیچ دغدغه ای گیگابایت رو انتخاب کنن

ممنون از نظرت بسیار عالی بود

بنده به بند اول صحبت شما و دوست عزیز که تو پست قبل نظر دادن بسیار موافقم

خنک کردن و برق دو نکته بسیار خوبی بود که اشاره کردین و این مانند: پوشاک و غذا برای آدم در شرایط خاص حساب می یاد

گارانتی هم واقعا مهمه چون با هر کسی از دوستان هم صحبت میشه گلگی از گارانتی شرکت ها میکنن

ممنون میشم دوستان نظر خودشون رو به ما انتقال بدن

لینک به دیدگاه

ممنون از نظرت بسیار عالی بود

بنده به بند اول صحبت شما و دوست عزیز که تو پست قبل نظر دادن بسیار موافقم

خنک کردن و برق دو نکته بسیار خوبی بود که اشاره کردین و این مانند: پوشاک و غذا برای آدم در شرایط خاص حساب می یاد

گارانتی هم واقعا مهمه چون با هر کسی از دوستان هم صحبت میشه گلگی از گارانتی شرکت ها میکنن

ممنون میشم دوستان نظر خودشون رو به ما انتقال بدن

واقعا نکته بسیار خوبی اشاره کردین

واقعا ایسوس تو این سری خوب کار نکرد

نمیدونستیم  تعصبات روی ایسوز زیاده! وگرنه حرفی نمی زدیم که به کسی بر نخوره!

لینک به دیدگاه

سلام این کارت رو از کجا میتونم تهیش کنم هیچ جا نداره ازش :(  :x 

ویرایش شده توسط GIGA~GAMING
لینک به دیدگاه

سلام این کارت رو از کجا میتونم تهیش کنم هیچ جا نداره ازش :(  :x 

سلام دادشم

برای بحث های خرید و ... پیام خصوصی بده دادشم

میتونی از فروشگاه لیون یا از بچه های بگیری که این از دوستان خوبمون آقا احسانه که پیام بده که id شو برات بفرستم و باهاشون حرف بزنی

لینک به دیدگاه

سلام دوستان تو سایت Evga داشتم وب گردی می کردم که به این مطلب بر خوردم گفتم خارج از لطف نیست خدمت شما غزیزان بزارم

منبع

http://www.evga.com/articles/00892/EVGA-GeForce-GTX-970-SSC/

ترجمه از

Abolfazl-like

شرکت EVGA پس از نقد بسیاری از منتقدان سخت افزاری برای کارت GTX 900 رو برای خودش خرید، و کاهش فروش جهانیش و... که دلیل اولش گرمای بیش از حد این کارت و اور پایه کم و... بود حالا این مارک خوش نام و شریک درجه اول Nvidia با اصلاح سری SSC و با کولینگ معرف خودش ACX 2.0 و اصلاح Bios و پایه اور کلاک به میدان جنگ با رقیب های قدیمش پا گذاشت که به شرح زیراست، *امیدوارم این محصول باعث رقابت با رقیب های این محصول بشه و خوب از آب در بیاد*

1. کاهش صدای فن تا 0dbi زیر 60 درجه بخاطر اصلاح نوع فن های و استفاده از بربولینگ و طرح فنی ظاهری فن ها

2.اصلاح Bios، دوگانه کردن Bios و استفاده از کلید که این خاصیت به اورکلاک ها اجازه میده به Bios QSD بین دو Bios سویچ کنه یعنی Bios پیش فرض و Bios با اورکلاک با

3.استفاده ازMOSFET های نسل جدید و استفاده از میموری های اصلاح شده و براکت ی پارچه برای خنک نگهداشت مدار فاز VRAM و کاهش حرارت این قسمت تا 47%

4.بهینه کردن توان پاور لیمیت و فرکانس پایه تا 33% از فرکانس رفرنس

5.اصلاح و استفاده از لوله های ناقل حرارتی از حالت اقتاپوسی به موازی و کاهش 6% حرارت

post-17517-0-18463100-1420923878_thumb.jpgpost-17517-0-35495200-1420923896_thumb.jpgpost-17517-0-44294500-1420923988_thumb.jpg

post-17517-0-29571100-1420924036_thumb.pngpost-17517-0-55678500-1420924085_thumb.pngpost-17517-0-12180000-1420924107_thumb.pngpost-17517-0-40587600-1420924134_thumb.pngpost-17517-0-47301100-1420924162_thumb.pngpost-17517-0-29571100-1420924036_thumb.pngpost-17517-0-37901200-1420924014_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

ابولفظل جان سری جدید مشکل vram حل شده؟

ویرایش شده توسط ehsancj
لینک به دیدگاه

• 7 ماه بعد...

ابولفظل جان سری جدید مشکل vram حل شده؟

مشکل  vram 970  رو اصلا تمیشه حل کرد  چون vram 2 تیکه هست 3.5  +0.5   .

ولی با درایور های جدید این مشکل برای 970 حل شده .

لینک به دیدگاه

مدل EVGA تو گزینه ها از G1 قویتره چون فرکانس هسته کمی بیشتره و تو بازی های جدید خودشو بهتر نشون میده

تو تست های بالا همه بازی های قدیمی بود

لینک به دیدگاه

Moein Frozen

عزیز جواب سوال 7-8 ماه پیشو الان دادی ؟

تاپیک زیر خاکی رو برای چی بالا میارین ؟

لینک به دیدگاه

Moein Frozen

عزیز جواب سوال 7-8 ماه پیشو الان دادی ؟

تاپیک زیر خاکی رو برای چی بالا میارین ؟

والا نمیدونم چطوری این تاپیک اومد بالا نا خواسته پاسخ دادیم :)

لینک به دیدگاه

فکر کنم اشکال از قسمت اخرین موضوعات  انجمن باشه .

چون دیدم این تاپیک اومده بالا .

ویرایش شده توسط Moein Frozen
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...