رفتن به مطلب

تخفیف ویژه - فروش کارت گرافیک Asus R9 270X

ali2000
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

عزیز گرافیک شما این مدل نیستش ؟

http://lioncomputer.ir/product/3606/ASUS+R9+270+DCII+2GB+GDDR5/

سلام

نه دوست عزیز

گرافیک بنده مدل 270X هست که قدرت و قیمت بالاتری داره و همچنین مدل 270x هم دو نوع داریم که از بنده نوع TOP هست که این مورد هم  قیمت و قدرت بالاتری نسبت به مدل غیر TOP داره

قدرت کارت بنده خیلی بیشتر از اون کارت هستش، شما کلاک را مقایسه کنین  ، کلاک پردازنده کارت بنده 1120 هست اما این کارت 900

لینک به دیدگاه

سلام

نه دوست عزیز

گرافیک بنده مدل 270X هست که قدرت و قیمت بالاتری داره و همچنین مدل 270x هم دو نوع داریم که از بنده نوع TOP هست که این مورد هم  قیمت و قدرت بالاتری نسبت به مدل غیر TOP داره

قدرت کارت بنده خیلی بیشتر از اون کارت هستش، شما کلاک را مقایسه کنین  ، کلاک پردازنده کارت بنده 1120 هست اما این کارت 900

قیمت اک کارتتون رو لطف کنید بدین و یا لینک در سایت لیون

ویرایش شده توسط ramin00747
لینک به دیدگاه

قیمت اک کارتتون رو لطف کنید بدین و یا لینک در سایت لیون

لینک های کارت بنده:

ولی نمیدونم موجود دارند یا نه و شما اگه خواستین یا باهاشون تماس بگیرین و یا از بازار هم قیمت بگیرید. فقط برای قیمت گرفتن حتما به مدل دقیق کارت و گارانتی اون توجه کنین.
لینک به دیدگاه

560 خریدارم دوست عزیز

:)

الان تو بانک گذاشته بودی چند برابر شده بود

:D

لینک به دیدگاه

560 خریدارم دوست عزیز

:)

الان تو بانک گذاشته بودی چند برابر شده بود

:D

دوست عزیز تا حالا 3-4 تا پیشنهاد 600 داشتم ولی به همه آخرین قیمت را 629 میدادم اما تازه تصمیم گرفتم آخرین قیمت را 619 اعلام کنم و بیش از این هیچ تخفیفی نمیتونم بدم.

شما هم اگه پولتون را تو بانک گذاشته بودین الان چند برابرشده بود و میتونستین بخرین   :D

لینک به دیدگاه

جواب ما رو نمیخوای بدی عزیز؟ 

شرمنده دوست عزیز قبلا وقتی پیغام جدید دریافت میکردم اون بالا یه یک قرمز می اومد تا من بفهمم پیغام جدید دارم اما نمیدونم چرا این بار نیومده ، فکر کنم انجمن را که انتقال دادن اینطور شده

لینک به دیدگاه

آقا چقدر خوشملی ....

خودتی ؟؟؟

قیمت آخر رو برام پخ کن ... :) :D :( =)) @};- :x :eek: :crying: :wacko: :laughing: :-? :clapping: :mad: :cool: :big hug: (*) ~x( *dry# %-( ^_^

لینک به دیدگاه

آقا چقدر خوشملی ....

خودتی ؟؟؟

قیمت آخر رو برام پخ کن ... :) :D :( =)) @};- :x :eek: :crying: :wacko: :laughing: :-? :clapping: :mad: :cool: :big hug: (*) ~x( *dry# %-( ^_^

چشاتون خوشگل میبینه

ما تو این سن بودیم سرمونا از ته میتراشیدن

پخ دادم خدمتنون

لینک به دیدگاه

قیمت نوش 740 تومان تو بازار - 25 در صد کم میشه = خریدارم 550

ویرایش شده توسط eshgh3000
لینک به دیدگاه

قیمت نوش 740 تومان تو بازار - 25 در صد کم میشه = خریدارم 550

دوست عزیز شما تا حالا 3-4 بار درخواست خودتون را در پخ و در تاپیک اعلام کردید و بنده هم به شما گفتم که چند نفر پیشنهاد 600 هم دادند ولی باز هم شما همون پیشنهاد 550 را تکرار میکنید

با این کارتون شما حتما فکر میکنید بنده به دروغ میگم 600 خریدار داره ، در اینصورت به بنده حق بدین که ناراحت بشم

نمیدونم این 740 را از کجا اوردین ولی وقتی سایت لیون سافایر را 710 زده اینکه شما فکر کنید فقط 30 تومن گرونتر از سافایر هست خنده داره

شما اگه توجه کنید سایت  لیون مدل 270 معمولی ایسوز (بدون X ) اون هم تازه مدل غیر TOP را 700 قیمت زده پس چطور میگید این مدل 740 ؟

موفق باشید

ویرایش شده توسط ali2000
لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما تا حالا 3-4 بار درخواست خودتون را در پخ و در تاپیک اعلام کردید و بنده هم به شما گفتم که چند نفر پیشنهاد 600 هم دادند ولی باز هم شما همون پیشنهاد 550 را تکرار میکنید

با این کارتون شما حتما فکر میکنید بنده به دروغ میگم 600 خریدار داره ، در اینصورت به بنده حق بدین که ناراحت بشم

نمیدونم این 740 را از کجا اوردین ولی وقتی سایت لیون سافایر را 710 زده اینکه شما فکر کنید فقط 30 تومن گرونتر از سافایر هست خنده داره

شما اگه توجه کنید سایت  لیون مدل 270 معمولی ایسوز (بدون X ) اون هم تازه مدل غیر TOP را 700 قیمت زده پس چطور میگید این مدل 740 ؟

موفق باشید

دوست عزیز شرمنده منظورم این نبود

بخاطر همین پیشنهاد جدید می دم

610 خریدارم با ارسال تیپاکس

اگه موافق بودید ختم معامله رو اعلام کنید

@};-

ویرایش شده توسط eshgh3000
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...