رفتن به مطلب

این سیستم خوبه؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام جناب آقای حسینی و بقیه عزیزان من یک سری قطعات سفارش دادم میخواستم ببینم این قطعات خوبه یا نه کارام هم در حد برنامه آفیس یا گیم روزمره است نهایت ماهی یک بار استفاده از فوتو شاپ و همینطور اینترنت بعد آیا خود شما اسممبل این قطعات رو انجام میدید هزینه اون چقدر میشه همینطور اگه بخواهیم قطعه سفارشی رو عوض کنیم باید چه کار کنیم تو قسمت سفارشات

AMD Athlon II X2 250

MB MSI 770-C45

SAPPHIRE HD5670 1GB DDR5

Seagate Barracuda 7200.12 500GB

POWER GREEN GP480A

CASE GREEN FR-268

Patriot 2GB 800MHz

LCD LG W1752S

به نظر شما خیلی فرق میکنه اگه به جای سی پی یو انتخابی از مدل AMD ATHLON II X4 630 یا 620 استفاده کنم با تشکر فراوان....

لینک به دیدگاه

درود

دوست گلم سیستم خوبیه ولی چند تا پیشنهاد دارم .

1 - CPU رو اگر میخوای بیشتر هزینه کنید 620 بر دارید .620 با 630 تفاوت داره و قیمت هر دو نسبت به قدرتشون منطقی هستش وگرنه 250 خوبه

2 - پاور رو با این قیمت 535 گرین بر دارید 55 تومان

3 - کیس رو هم انتخاب بنده magnom ii هستش 40 تومان

4 - رم در حال حاضر پاتریوت به هیچ کسی پیشنهاد نیمیشه کینگستون بهتره یا مینگ مکس البته اینها کاملا معمولی هستن

5 - مانتیور هم به دلیل نداشتن تفاوت قیمت انچنانی با 19 اینچ 19 اینچ پیشنهاد میشه .

اسمبل هم 10 تومان میشه

لینک به دیدگاه

اگر گیم هم بازی میکنی به نظر من بهتره 40 تومن بیشتر بدی و سی پی یو 620 برداری.

لینک به دیدگاه

ممنون به نظر شما از یه رم 4 گیگ استفاده کنم بهتره یا 2 تا 2 گیگ یا حتی 4 تا 1 گیگ (یعنی به مرور اضافه کنم)

لینک به دیدگاه

اون کارت با توجه به قیمتش به نظر من اصلا ارزش نداره ! این کارت تقریبا از 4770 هم کمی ضعیف تره ! من پشنهاد میکنم با بودجه این کارت یه 250 جیتی اس یا 4850 بردارید ! قوی تره ! دی ایکس 11 این کارت هم زیاد روش حساب نمیشه کرد ! ( عملکرده خوبی تو دی ایکس 11 نخواهد داشت ) !

لینک به دیدگاه

ممنون به نظر شما از یه رم 4 گیگ استفاده کنم بهتره یا 2 تا 2 گیگ یا حتی 4 تا 1 گیگ (یعنی به مرور اضافه کنم)

2 گیگ بگیر بعدا یه دو گیگ هم اضافه کن !

سلام جناب آقای حسینی و بقیه عزیزان من یک سری قطعات سفارش دادم میخواستم ببینم این قطعات خوبه یا نه کارام هم در حد برنامه آفیس یا گیم روزمره است

اگر سفارش دادید که رمش مشکل داره ! رم با مادربرد جور نیست ! یه کینگ مکس 1333 بگیر !

ویرایش شده توسط امیر موسر
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...