رفتن به مطلب

فروش یکسری قطعات نسبتا Hige End تمیز و به قیمت مناسب Intel® Core™ i3-3220 ivy Bridge Processor

Recommended Posts

• کاربر ویژه
سلام .

تعدادی قطعه برای فروش موجود میباشد که بصورت دست دوم و تمیز میباشند که براف فروش ارائه میشود .

1: مادربرد GA-Z77X-D3H با کارکردی کم که تا سال 2016 دارای گارانتی اصلی به همراه سی پی یو Intel® Core™ i3-3220 ivy Bridge Processor به همراه باکس و فن میباشد . 

قیمت پایه برای مادربرد و سی پی یو فوق 720 و فروش فوری 740 و گام افزایش 10 تومان میباشد . (فروخته شد)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2 : یکعدد کیت Gskill Ares 8GB 2x4GB DDR3 باس 1866 که دارای باکس هست ولی گارانتی داخلی ندارد . CL9

قیمت پایه برای رم فوق 250 و گام افزایش 10 تومان و فروش فوری 270 تومان میباشد . ( فروخته شد )

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

توضیحات :

- تمامی قطعات در سلامت کامل به سر میبرند .

- مادربرد و سی پی یو با هم بفروش میرسدو فقط در صورتی بصورت جداگانه بفروش خواهد رسید که برای هر کدام خریدار واقعی جداگانه باشد .

- اولویت با فروش کلی میباشد .

- پردازنده دارای فن و باکس و مادربرد و رم دارای کارتون متعلقات میباشند .

- امکان تعویض با هیچ قطعه ای وجود ندارد و همچنین به پیشنهادات زیر پایه پاسخ داده نخواهد شد .

- هزینه ارسال بر عهده ی خریدار محترم میباشد و قطعات متعلق به یکی از دوستان بنده میباشد که از قشم ارسال خواهد شد .

post-13833-0-62332900-1419878596_thumb.jpg

post-13833-0-23618400-1419878601_thumb.jpg

post-13833-0-46510600-1419878605_thumb.jpg

post-13833-0-30873200-1419878609_thumb.jpg

ویرایش شده توسط EHSAN BAHAVAR
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

رمها پایه مال من :D

سلام . 

اگر تا 24 ساعت آینده پیشنهاد بالاترین به قیمت پایه نبود رمهای تقدیم شما میشود . 

لینک به دیدگاه

خب میگم اگه یکوقت بلایی سر رم اومد باید چیکار کرد؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خب میگم اگه یکوقت بلایی سر رم اومد باید چیکار کرد؟

منظورتون چیه عزیز ؟ 

لینک به دیدگاه

منظور ایشون اینه که رم بدون گارانتی هست . اگر بلایی سرش اومد چی میشه ;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منظور ایشون اینه که رم بدون گارانتی هست . اگر بلایی سرش اومد چی میشه ;)

حامد جان ، 

رمها 24 ساعت مهلت تست داره و میتونند دوستان تست کنند و کاملا در صحت و سلامت کامل به سر میبره . 

اصولا" اگر این رم گارانتی داشت خب هیچوقت چنین قیمتی نداشت و تا به الان هر کدام از دوستان از بنده خریدی داشتند چنین مواردی برخورد نکردند و رم هم جزو مواردی هست که به این راحتی ها خراب نمیشه . 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

کدوم شهری رمها مهلت تست داره؟

سلام . 

رمها از قشم ارسال میشوند و همانطور که در پست اول ذکر کردم متعلق به یکی از دوستان بنده هستند قطعات فوق که ایشون از بنده خواستند تا برایشان آگهی کنم و صد در صد مهلت تست به خریدار گرامی داده خواهد شد. 

لینک به دیدگاه

احتمالا برای آینده منظورشون بود.  نه الان . اگر رمها خراب بشه چی میشه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

احتمالا برای آینده منظورشون بود.  نه الان . اگر رمها خراب بشه چی میشه .

بنده گارانتی مادامالعمر رمها نیستم و هیچ تعهدی در برابر خراب شدن هیچ قطعه ای نمیدم قطعه هست و ممکنه هر لحظه مشکلی براش پیش بیاد من هر کمکی از دستم بر میاد انجام میدم و میتونم طبق عرف بازار 24 الی 48 ساعت به خریدار محترم مهلت تست بدم . 

اونایی که نمیخان ریسک کنن و توان ریسک کردن رو ندارن میتونن اگر هست و وجود داره با گارانتی معتبر از بازار اکبند تهیه کنند . 

تمام توضیات در پست اول ذکر شده و تمام قطعات دارای 24 الی 48 ساعت مهلت تست خواهند بود و بعد از ان بنده تعهدی ندارم و فقط از صحت و سلامت قطعات مذکور اطمینان دارم قطعه ای که سالم نباشه اصولا" آگهی نمیشه .

-------------------------------------------------------------------------

دو نفر رمها رو به قیمت پایه خواستن در صورت انصراف این دوستمون که در اینجا گفتند رمها رو به قیمت پایه خریدارن به خریدار بعدی تعلق خواهد گرفت . 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رم به دوست عزیزمون  Antares تقدیم میشه اگر ایشون طی 6 ساعت آینده جوابی ندادند به نفر بعدی که رم رو به قیمت پایه خواستن تقدیم خواهد شد . 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیزمون Antares براشون رم Trident.X 2400 تهیه کردیم و از این رم انصراف دادند و اولویت با خریدار دوم رم هست که بهشون پ.خ میشه.  

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رمها به اقای eshgh3000 فروخته شد و فردا ارسال خواهد شد .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

:cool:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قیمت کف بقیه قطعات رو چند میگید عزیز دل؟

سلام 

قیمت پایه قیمت کف هست و واقعا برای این مین و سیپیو قیمت خوبی گذاشته شده .  

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

سلام i3 رو جدا میفروشین؟

سلام . 

اگر برای مین جداگانه مشتری باشه بله . 

لینک به دیدگاه

سلام اگه سی پی یو رو جدا خواستی بفزوشی بنده در خدمتتون هستم.

قسمتش رو پ خ کنید.با تشکر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام اگه سی پی یو رو جدا خواستی بفزوشی بنده در خدمتتون هستم.

قسمتش رو پ خ کنید.با تشکر

با سلام . 

مادربرد فروخته شد و سیپیو اماده ی فروش میباشد . 

--------------------------------------------------------

مادربرد به اوکتای جان عزیز فروخته شد . 

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...