رفتن به مطلب

معما هایی که تا کنون حل نشده اند

Recommended Posts

اصا شاید آدما از دایناسورها بزرگتر بودن الان ما مدل tiny هستیم؟هیچ چیزی ناممکن نیست

آقا فرض کنید این برادران و خواهران فضایی به زمین اومدن،این اهرام رو برای گم نکردن مسیر ساختن عایا؟چرا چیز بهتری نساختن مثلا دوربین مدار بسته که زمین رو ببینن یا ایستگاه  ارتباطی یا پایگاه یا اردوگاه یا ....؟

اتفاقا قوم عاد خیلی بزرگتر ار ما انسان های الا ن بودن نمونه این عکسpost-16089-0-64249400-1419971763_thumb.jpg

بیانات قرآن کریم در باره انسانهای غول پیکر قوم عاد

چند آیه آز قرآن کریم که مرتبط با این عنوان هستند:

و به آن قوم عاد تمکین و قوتی دادیم که شما را چنان ندادیم و با آنکه بر آنها چشم و گوش و قلب درک کننده قرار دادیم هیچ یک از آنها را از عذاب نرهانید… سوره احقاف ۲۶

ندیدی که خدای تو با قوم عاد چه کرد؟ قومی که دارای قامتهای ستون آسا بودند و نظیر آنها از لحاظ قدرت بدنی در هیچ جای دنیا خلق نشده بود. سوره فجر۶-۷-۸

ای پیامبر بگو در روی زمین گردش کنید و در عاقبت شوم آنان که آیات الهی را تکذیب کردند به دقت بنگرید… سوره انعام ۱۱  

ویرایش شده توسط mahdise7en
لینک به دیدگاه

پس نتیجه میگیریم چون نمیشه 450000 نفر دور هم جمع شن و یه سنگ رو بلند کنن از اهرم استفاده کردن که با تعداد نفرات کمتری هم میشه این کار رو کرد.

یه تئوری دیگه هم اینکه تعدا زیادی پرنده/حشره/بشقاب غذاخوری رو به سنگ بستن بعد یه بوق زدن همه بلند شدن

25 هزار نفر

برای این وزن اهرم سبک نمیشه استفاد کرد

اهرم هم طولش از یه مقداری زیاد بشه باید فلزی بشه و قطر زیاد(حدلقل باید در مقابل اتین وزن دوم بیاره

خود اهرم یا اهرم ها چقدر وزن داشتن؟!

لینک به دیدگاه

درود خدمت شما دوست عزیز

دوست من تا حالا با حمل جسم 40 کیلو تو مدت یک روز کامل سرو کار داشتید؟!

تا  حالا یه پاکت سیمانو تا 400 متر بردید بدونید وزنش چی به سرتون میاره؟

اصلا فکرشو نکنید 40 کیلو حملش در فاصله زیاد اونم در طول روز و اونم برای هر  هر روزه کار ساده ای هست

تقریبا کار محالی هست

مگر بسیار توان جسمی بالایی داشته باشید

دوست عزیز با عرض پوزش میتونم بپرسم شغل شما چیه؟      قصد بدی ندازم از این سوالم فقط برام جالب شده بدونم

لینک به دیدگاه

اصا شاید آدما از دایناسورها بزرگتر بودن الان ما مدل tiny هستیم؟هیچ چیزی ناممکن نیست

آقا فرض کنید این برادران و خواهران فضایی به زمین اومدن،این اهرام رو برای گم نکردن مسیر ساختن عایا؟چرا چیز بهتری نساختن مثلا دوربین مدار بسته که زمین رو ببینن یا ایستگاه  ارتباطی یا پایگاه یا اردوگاه یا ....؟

برادر من در مورد دوربین مداربسته نمیدونم ولی اگه  تحقیق کنید متوجه میشید که پایگاه اونها در نیمه پنهان ماه برقراره  این موضوع رو نیل ارمسترانگ اولین نفری که پا به ماه گذاشت میگه  فکر میکنید چرا انسان 40ساله که دیگه پا به ماه نمیزاره 

ویرایش شده توسط nas
لینک به دیدگاه

این حرف شما مثل اینه که زمان حضرت امام علی (ع) ازش پرسیدن نسل بعداز ما چی میشه امام هم گفته آهن در هوا پرواز میکنه (هواپیما) و آهن بر روی آهن حرکت میکنه (قطار)

حالا بنظرت اگه امام میکفت بیاین میخوام براتون رادیو درست کنم یا جامبوجت اونا در جوابشون چی میگفتن؟

شما که برا هرچیزی دلیل داری یا میگی باید علمی باشه به من بگو ببینم چطور یک کلمه نجوا پیامبر اسلام 100 در رو به روی حضرت علی باز کرد که از هر دری 100 دیگر باز میشد؟!

به من بگو چرا امام میگفت : اسئلونی من طرق السما ان قبل ما انتم تفقودنی... (از من از راه های آسمان پرسید که از راه های زمین به ان آشنا تر هستم قبل از اینکه من رو از دست بدید)

همه چیز قرار نیست دلیل علمی داشته باشه آقای خبات همونطور که قرار نیست دانشمندی بتونه به ما بگه اول تخم مرغ بوده یا تخم!!!

بخاطر اینکه ما هنوز به خیلی چیزا پی نبردیم که چرا گذشتگان این کارا رو میکردن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برادر من در مورد دوربین مداربسته نمیدونم ولی اگه  تحقیق کنید متوجه میشید که پایگاه اونها در نیمه پنهان ماه برقراره  این موضوع رو نیل ارمسترانگ اولین نفری که پا به ماه گذاشت میگه  فکر میکنید چرا انسان 40ساله که دیگه پا به ماه نمیزاره 

قضیه اخرین اپولو دقیقا همین بود !!! که دیگه به ماه نرفتند !

پرفورسور فلانی گفته بود ما با موجودات ارتباط برقرار کردیم و مطئن شدیم در قسمتی از ماه موجوداتی هستند که ما سیگنالی ازشون دریفات کردیم بعد هم اپولو رفت و دیگه هیچوقت .....

لینک به دیدگاه

دوستان تا حالا کسی خدا را دیده ؟ موجودات فرا زمینی را چی ؟

بعضیها میگن خدا گفته ........درسته گفته حرفی درش نیست.........ولی کسی صداش را ضبت کرده ؟

ادمهای قدیمی قول پیکر بودن استخانهایی هم یافت شده ولی چندین هزار استخان کشف شده ؟

بچه ها بی گناه هستن خداوند بخشنده و مهربان پس چرا اجازه میده کودکان کشته بشن ؟

خداوند همون خدایی هست که همه ماها میدونیم قدرتمند و بینیاز هست حالا من این مطلب را میزارم 100 تا وکیل پیدا میشن که از خدا دفاع کنن

نه خدا نیازی به شما نداره تا چند لحظه دیگه من را منهدم میکنه درسته ؟ :laughing:

ول کنید این مباحث بی پایان هستن و واقعیت این هست ( هرچه پیش اید خوش اید ) برید بخوابید فردا به کاراتون برسید

ویرایش شده توسط Royal
لینک به دیدگاه

درود مهرزاد جان

عزیز بنده همینجا کارگر میبنیم بخاطر سیر کردن خانواده و حفظ شرافتش روزی 300 تا جابجا میکنه

درود خدمت دوست بسیار عزیزم،ممنون که نقدم کردی

عزیز شما ناظر عمرانی پروژه بودین عایا؟ :eek:

همونطور که شما ناظر درس خوندن استاتید بقول خودتون دانشگاهتون نبودید یا ناظر چگونگی کشف کردن قوانین نیوتون یا ناظر چگونگی کشف مثئله E=mc2 انیشتن و خیلی چیز های دیگه ولی به شما کتاباشون رو دادن که بخونین، خدارو شکر شما هم جر دانشجو بودن یدک میکشین پس دانشجو کسی که دنبال دانش باشه

با ناظر عمران بودن یا تیکه انداختن برای پرت کردن و منحرف کردن ذهن بجایی نمیشه رسید، شما الان باید از خودت دفاع کنی یاحداقل نظریه های 100 سال تحقیق زبده ترین دانشمندان دنیارو زیر سوال ببری =))

لینک به دیدگاه

مشااله دوستان همگی شوخ تشریف دارن 

این موضوی به این مهمی به شوخی گرفته شده  :( لااقل خوشحالم که موجبات  خنده دوستان رو فراهم کردم از هیچ بهتره 

لینک به دیدگاه

دوست عزیز با عرض پوزش میتونم بپرسم شغل شما چیه؟      قصد بدی ندازم از این سوالم فقط برام جالب شده بدونم

من شغل زیاد داشتم,انقدر که اگه برات بگم قطعا باور نمیکنی

لینک به دیدگاه

عاقا من باز به اون کتاب دایی جان اشاره کنم شما دلخور میشین :wacko:

مهرزاد جان با جرثقیل چطور؟نمیشه؟ریموت کنترل؟اصلا شاید سنگها خودشون زبون فهم بودن؟شاید اون وقتا سنگ ها  پرواز میکردن و ادما مثل حیوانات اهلی ازشون استفاده میکردن؟

نه داداش دل خور نمیشم  فقط از شما انتظار یک دلیل منتطقی دارم که ماشااله به شوخی جواب منو میدید

باور کن الان حرفهای دوستان رو میخونم از خندن مردم =))

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درسته این بحث ها بی پایان هست ولی هم خدا گفته هم دانشمندان کشف کردن این بحث ها و فکر کردن در این باره  روی افزایش هوش و قدرت تفکر  ... خیلی تاثیر داره 

لینک به دیدگاه

فقط همین میتونم بگم عزیز که همه چیز داخل قران هست چون قران تنها کتابی هست که درداخل اون همه چیز اومده پس به وضوح مشخصات امام علی (ع) امده

حالا من نمیدونم شما مسلمان هستی یازرتشتی و طرفدار اهورا مزدا ولی فک کنم شیمی سال 3 دبیرستان رو پاس کرده باشی با نمره 10

پس برو یه نگا به جدول تنوابی مندلیف بکن و ببین آهن عنصر چندم اون جدول تناوبی هستش حالا بازم نمیدونم کلا تو زندگیتون چند مرتبه قران دستت گرفتی ولی یه وضو بگیر برو فهرست قران رو باز کن و ببین سوره حدید (آهن) سوره چندم قران میشه همین بسه واسه تمام مثال هایی که زدم مگر اینکه بخواین مثل خیلی های دیگه لج بازی کنین و که اون وقت به قول امام رضا (ع) اگر با کسی بحث کردین و هی دلیل می آوردین اما اون قانع نمیشد و حرف رو میپیچوند بهش بگین: سلام علیکم

یا علی

ویرایش شده توسط vampirekain
لینک به دیدگاه

قضیه اخرین اپولو دقیقا همین بود !!! که دیگه به ماه نرفتند !

پرفورسور فلانی گفته بود ما با موجودات ارتباط برقرار کردیم و مطئن شدیم در قسمتی از ماه موجوداتی هستند که ما سیگنالی ازشون دریفات کردیم بعد هم اپولو رفت و دیگه هیچوقت .....

دوست عزیز فکر کنم این موضوع شما  ماله فیلم transformer  3  باشه که اول فیلم نشون میده

لینک به دیدگاه

مهرزاد جان با جرثقیل چطور؟

گرچه جرثقیل  با قابلیت جا به جایی یک هزار تن خیلی چیز عمومی نیست و تعداشون تو دنیا هم فک نکنم زیاد باشه!

ولی قطعا اگه جرثقیل  1000 تنی داشتن همه چیز حله :laughing:

تا اینجا یه معما حل شده

ویرایش شده توسط mehrxad( مهرزاد قائم مقامی)
لینک به دیدگاه

این حرف شما مثل اینه که زمان حضرت امام علی (ع) ازش پرسیدن نسل بعداز ما چی میشه امام هم گفته آهن در هوا پرواز میکنه (هواپیما) و آهن بر روی آهن حرکت میکنه (قطار)

حالا بنظرت اگه امام میکفت بیاین میخوام براتون رادیو درست کنم یا جامبوجت اونا در جوابشون چی میگفتن؟

شما که برا هرچیزی دلیل داری یا میگی باید علمی باشه به من بگو ببینم چطور یک کلمه نجوا پیامبر اسلام 100 در رو به روی حضرت علی باز کرد که از هر دری 100 دیگر باز میشد؟!

به من بگو چرا امام میگفت : اسئلونی من طرق السما ان قبل ما انتم تفقودنی... (از من از راه های آسمان پرسید که از راه های زمین به ان آشنا تر هستم قبل از اینکه من رو از دست بدید)

همه چیز قرار نیست دلیل علمی داشته باشه آقای خبات همونطور که قرار نیست دانشمندی بتونه به ما بگه اول تخم مرغ بوده یا تخم!!!

بخاطر اینکه ما هنوز به خیلی چیزا پی نبردیم که چرا گذشتگان این کارا رو میکردن

دقیقا با شما موفقم همیشه باید سطح تفکرات یه تمدن رو در نظر داشت  اون موقع نمیتونستن دوربین مداربسته بسازن چون سطح علمی مردم اون زمان اون قدر نبود 

لینک به دیدگاه

فقط همین میتونم بگم عزیز که همه چیز داخل قران هست چون قران تنها کتابی هست که درداخل اون همه چیز اومده پس به وضوح مشخصات امام علی (ع) امده

حالا من نمیدونم شما مسلمان هستی یازرتشتی و طرفدار اهورا مزدا ولی فک کنم شیمی سال 3 دبیرستان رو پاس کرده باشی با نمره 10

پس برو یه نگا به جدول تنوابی مندلیف بکن و ببین آهن عنصر چندم اون جدول تناوبی هستش حالا بازم نمیدونم کلا تو زندگیتون چند مرتبه قران دستت گرفتی ولی یه وضو بگیر برو فهرست قران رو باز کن و ببین سوره حدید (آهن) سوره چندم قران میشه همین بسه واسه تمام مثال هایی که زدم مگر اینکه بخواین مثل خیلی های دیگه لج بازی کنین و که اون وقت به قول امام رضا (ع) اگر با کسی بحث کردین و هی دلیل می آوردین اما اون قانع نمیشد و حرف رو میپیچوند بهش بگین: سلام علیکم

یا علی

دوست عزیز از توضیح شما در اسپم 88 بنده هم تایید میکنم چون من مستند ساخت اهرام مصر از شبکه 4 در برنامه چار سوی علم دیدم واقعا جالب بود برام 

لینک به دیدگاه

خب عزیزان بنده یه توضیحی باید بدم:

در بلاد کفر اغلب افراد همین الان دارن از دنیای فانی در کمال آرامش و عشق و محبت از وجود همدیگر و ساخته های دست بشر لذت میبرن،در این سو ما چه می کنیم؟......تفاوت را با تمام وجود احساس کنید!

هدفه از بحث امشب به هیچ عنوان چیزی بجز شاد کردن شما عزیزان نبود.از استارتر محترم هم تشکر می کنم و همچنین اگر باعث رنجش خاطر هر عزیزی شدم،عذرخواهی میکنم.

تندرست،پیروز و شادکام باشید.

ارادتمند همیشگی تان خبات @};-

دقیقا حرفی که من و دوست عزیز آقای کریمی از اول تاپیک اشاره کردیم.

سرگرمی ما به آسمون.

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

دوستان یه چیزی بگم اگه قرار باشه در مورد این موضوعات با هم تبادل نظر کنیم (مخصوصا در مورد همچین موضوعاتی که جواب تمام سوالات به خالق ما ربط داره) فکر کنم یه یک ماه ای طول بکشه و آخرش هم به هیچ نتیجه ای  نمیرسیم.  

الان فصل امتحانات زیاد به مغزتون فشار نیارید واسه امتحان چیزی ازش باقی نمیمونه  :laughing:

ویرایش شده توسط W/!\NTED
لینک به دیدگاه

اتفاقا تو فصل امتحانات باید روی مغر فشار بیاری. هر چی کار بکشی از این مغر قوی تر می شه.

لینک به دیدگاه

درود مهرزاد جان

عزیز بنده همینجا کارگر میبنیم بخاطر سیر کردن خانواده و حفظ شرافتش روزی 300 تا جابجا میکنه

خوب این جا افتاد(اینم جواب بدم تا  حسابی اذیتت کرده باشم) :laughing:

من خودم از کلاس راهنمایی کارگری کرم

الانم قدم 188 وزنم هم 100 تا 106 کیلو متغیر

اهل ورزش هم هستم(فوتسال و دویدن شبانه)

300 تا سیمانی که میگی فقط جابه جایی در فصله نهایت 1تا2 متری هست(شیوه داره)

برا فاصله طولانی کار بسیار سختی میشه

اینو چی داری بگی =))

لینک به دیدگاه

یاد کارتون سفرهــای گالیور افتادم :cool:

اون "گلام" که هـــــی میگفت من می دو نس تـــم  ......... تاپیک قفل خواهد شد :laughing: 

لینک به دیدگاه

دوستان چیزهای عجیب خیلی زیادی وجودداره که ما ازش بی خبریم ای کسی از جهانهای موازی چیزی شنیده کاملا اثبات شده . نظریه ریسمان .حفره های زمان  که همگی جای بحث داره 

لینک به دیدگاه

دقیقا با شما موفقم همیشه باید سطح تفکرات یه تمدن رو در نظر داشت  اون موقع نمیتونستن دوربین مداربسته بسازن چون سطح علمی مردم اون زمان اون قدر نبود 

اخه حقیقت اینه من از این زورم میگیره که چطور یه شبه میشه کار های 100 سال ثمره زحمت، تحقیق، بجون خریدن گرما و گرسنگی و خوابیدن وسط صحرای مصر رو فقط با یه جمله نابود کرد گه هرم ها چرت هستن؟! اگر شما مدرکی داری خدارو شکر الان هم عصر اینترنته و بقول معروف دهکده جهانی 4 تا پی ام میدی به سایت های مورد نظر و اسم خودت رو بعنوان منتقد رد کننده اون همه سابقه اونم توی یک شب رکورد میزنی

دوست عزیز از توضیح شما در اسپم 88 بنده هم تایید میکنم چون من مستند ساخت اهرام مصر از شبکه 4 در برنامه چار سوی علم دیدم واقعا جالب بود برام 

دوست عزیز منم هم موافقم، اگر عجیبترین و اسرار امیزترین عجایب هفتگانه باستان و اصلی نبود این همه ادم دیوونه نبودن برن دنبالش

در مورد هرم هم باید بگم نمیدونم اکثر بچه های اینجا از چند سالگی کتاب میخوندن ولی من 10 سالگی کتاب عجیب تر از علم و عجیب تر از عجیب  رو از کتابخونه گرفتم برای مطالعه طوری که کتابدار اول اون کتابارو به من نداد و گفت تو حتی متوجه نمیشی این تو چی نوشتن

اول کمی تحقیق بعد پست فکر نمیکنم کار بدی باشه

ویرایش شده توسط vampirekain
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...