رفتن به مطلب

معما هایی که تا کنون حل نشده اند

Recommended Posts

وارد این داستانا و این بحثا نباید شد...چون هر کسی سعی داره نظر خودشو به طرف مقابلش تحمیل کنه...اکثرا از اون 4چوبی که برای خودشون درست کردن خارج نمیشن و فراتر نمیرن...یه طرز فکر رو تا آخر دنیا با خودشون میبرن!!!

وقتی منطق در میان باشه باید طرز فکر عوض بشه ومنطقی فکر کرد

لینک به دیدگاه

حتی همین "مثلث برمودا" که داستان های زیادی در موردش حکایت شده،پشت پرده ی فکر صهیونیست هاست که از دهه ی 50 تا به حال دیگه هیچ حرف و حدیثی در موردش نشده و اینهم برا خودش حکایت جالب و زیرکانه ای داره که فکر کنم طوماری میشه برا خودش :cool:   

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز هیچ موجود زنده ای  نمیتونه در مورد اینده و گذشته خودش تصمیم بگیره چه تو قرن 21 چه 20 قرن دیگه    پیشرفت ها و اختراعات یا سفر در زمان شاید  در نسل های بعد انجام بشه ولی اینکه از فردای خودت خبردار بشی که چه اتفاقی ممکنه بیفته جز خدا هیچکی نمیتونه اگر فرار باشه چنین اتفاقی بیفته پس وجود ....   به چه دلیل میتونه باشه؟!  هر اطلاعاتی نیازمند یک منبع موصق و اینکه هر نفر تو هر گوشه ای از این دنیا کاری کرده دال بر این نداره که اون کا رو کرده .و جواب گرفته !

لطفا نقل قول حذف کنید !

لینک به دیدگاه

وارد این داستانا و این بحثا نباید شد...چون هر کسی سعی داره نظر خودشو به طرف مقابلش تحمیل کنه...اکثرا از اون 4چوبی که برای خودشون درست کردن خارج نمیشن و فراتر نمیرن...یه طرز فکر رو تا آخر دنیا با خودشون میبرن!!!

این جور بحث ها به نظره من خیلی مفید چون ذهن ادم باز میکنه و مطالب درست میتون از میانشون تفکیک کنه و برای بالا بردن اگاهی خودش استفاده کنه  ولی متسفانه بعضی از دوستان می خوان به زور یه مطلب به ادم تحمیل کنند و بگند حرف ما درسته چه خوب که از همدیگه برای بالا بردن ندانسته هامون استفاده کنیم

ویرایش شده توسط W/!\NTED
لینک به دیدگاه

دوستان با این بحث ها فقط به انحراف خواهیم رفت مقوله پیش رو خیلی گسترده تر از اونیه که من و شما بخوایم در مورد ادعای نظر داشته باشیم

و وجود ادم فضایی ها رو ببخشید این کلمه رو استفاده میکنم چرت و پرتی بیش نیست میگین دلیل بگو 

مگه شخصی بالا تر از خدا هست تو کدوم کتاب الاهی در مورد در مورد قشر فرشتگان انسان ها و شیاطین گفته نشده ؟؟؟؟

حالا تو کدوم کتاب الاهی در مورد ادم فضایی گفته شده ؟؟؟؟ :blink:  :blink:  :blink:

اگه ادم فضایی وجود داشت که خود خدا مستقیم بهمون میگفت همچین نوع خلقتی هم وجود داره.

پس این ادم فضایی که تو کل دنیا دارن میگن چی میتونه باشه؟؟؟

من یه چیزایی میدونم ولی صلاح نمیبینم بیان کنم چون اگه بیان کنم 99% شما به من میگید من محمدرضا نظری شخص عقب مونده و نادانی هست در عین حالی که این حرفها رو به من میزنید میخندید !!!!

چون افکار ما رو جوری برنامه ریزی کردن که اگه چیزی خلاف اونو دریافت کنیم به شدت برعلیه اون گارد میگیرم 

ویرایش شده توسط bi5tvxq
لینک به دیدگاه

دوستان یه حدیث از حضرت علی علیه السلام هست :

روزی از امام پرسیدند که قبل از ما چه کسانی بودن امام گفته ادمی غیر از ما خداوند 1000نوع عالم و100000نوع انسان افریده که ما در اخرین سلسله ی انسانها هستیم.

لینک به دیدگاه

درود

کتاب دایی جان ناپلئون جواب تمامی این سوالات توش هست

اقای کریمی از شما انتظار نداشتم شما که تحصیل کرده ای اگه یه بی  سواد این حرفها رو میگفت جای تعجبی نداشت 

راستی به اون شلغم بدی زود تر خوب میشه :D

لینک به دیدگاه

همه این سازه های بزرگ و .. حاصل برده داری هست و بس!اینکه میان میگن پیشرفته بودن و....ناشی از نا آگاهیه،هزاران هرم ساختن این چندتاش شرایط خاصی داشت باقی موند دیگه نه ریاضی دان بودن نه فرا بشری

اگر با توجه به فاصله ذکر شده توسط یکی از دوستان فرضو بر این بگیریم هر نفر بتونن با فشار و زور زیاد 40 کیلو رو حمل کنن(بر اثاث وزن یه پاک سیمان 50 کیلو که جا به جا کردم میگم :laughing: )

نیاز به 25000 نفر انسان هست :eek:

که این همه انسان کنار هم یه وسعت زیادی رو میسازه

کمی دور از تصوره!!!!!

لینک به دیدگاه

عزیز من بیشتر،آقا همه مشکلات دنیا حل شده فقط این یه مورد مونده اونم با همکاری دوستان حل میکنیم. :x :x @};- @};-

یکی از ساده ترین کج فهمی ها:

چپ:عزیزم تب داری،برات سوپ مرغ می پزم!

راست:لعنت بر تو.فقط بهش استامینوفن بده!

j8jokxa6sn2xkm2bsgnj.jpg

شما از نظر علمی جواب منو ندادی رفتی سراغ سوپ مرغ :-?

من میگم اگه یک درصد عکسها وفیلمها از بشقاب پرنده ها درست باشه اونها چطور به نیروی 200 جی غلبه میکنن

در حالی که جدیدترین جنگنده ها تحمل فشار حتا 50جی روندارن

ویرایش شده توسط nas
لینک به دیدگاه

وقتی خدا خودش گفته انسان اشرف مخلوقات هست.

فکر نمی کنم موجودی برتر از انسان تو دنیا باشه.

لینک به دیدگاه

اگر با توجه به فاصله ذکر شده توسط یکی از دوستان فرضو بر این بگیریم هر نفر بتونن با فشار و زور زیاد 40 کیلو رو حمل کنن(بر اثاث وزن یه پاک سیمان 50 کیلو که جا به جا کردم میگم :laughing: )

کمی دور از تصوره!!!!!

اقا مثلات خیلی جالب بود  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:  =))  =))  =))  =))  =))

لینک به دیدگاه

بله فقط تئوری پخش و پلا می کنن و ما مفهوم تئوری رو نمی دونیم این طوری به باور تبدیلش کردیم.

لینک به دیدگاه

دوستان هر چند گاهی چنین تایپیکی زده بشه با چنین موضوعاتی به نظر من خیلی خوبه چون خیلی از موضوعات شفاف سازی میشه و خیلی از سوالات بی جواب  پاسخ داده میشه 

لینک به دیدگاه

کمی دور از تصوره!!!!!

فقط 40 کیلو؟؟؟؟؟

خیلی کم حساب کردید!!!

اگر کارشون جا به جایی قطعات بزرگ بوده به احتمال زیاد هر نفر مقدار خیلی بیشتری از 40 کیلو رو میتونسته حمل کنه!!!

لینک به دیدگاه

شاید با دایناسور ها یا حیوانات خیلی بزرگ مثل ماموت ها :D  این سنگ ها رو جا ه جا کردن =)) =))

البته اگر دایناسور ها اون زمان می بود هیچ ادمی زنده نمی موند.

لینک به دیدگاه

دوستان من زیاد احل کل کل نیستم واین حرفها رو که میزنم به اثبات 100٪رسیده در مورد اون دوستی که گفته ما اشرف مخلوقات هستیم صد درصد همین طوره یه طئوری در مورد فرازمینیهای پیشرفته وجود داره که میگه اونها به طور غریضی پیشرفته هستن یعنی از روز اول مدرن به وجود اومدن ولی انسان رو خدا طوری افریده که خودش داره به تکامل میرسه  حیف که عمرمون کفاف نمیده که تکمل کامل انسان رو هم ببینیم مطمئن باش ازهر مخلوق دیگه ای پیشرفته تر میشیم

لینک به دیدگاه

یه جامعه شناسی میگفت چون اصولا در ایران اجازه بحث به کسی داده نمیشه اگه بهشون بگی در مورد مثلا ناخن لاکپشت صحبت کنن،همه دچار نوعی همدلی میشن،البته منظورم حتی خودم هست.

=)) @};-

صحت خیلی از اتفاق های دیگه یی رو برای من تعریف می کنه این حرف. :silent:

لینک به دیدگاه

فقط 40 کیلو؟؟؟؟؟

خیلی کم حساب کردید!!!

اگر کارشون جا به جایی قطعات بزرگ بوده به احتمال زیاد هر نفر مقدار خیلی بیشتری از 40 کیلو رو میتونسته حمل کنه!!!

درود خدمت شما دوست عزیز

دوست من تا حالا با حمل جسم 40 کیلو تو مدت یک روز کامل سرو کار داشتید؟!

تا  حالا یه پاکت سیمانو تا 400 متر بردید بدونید وزنش چی به سرتون میاره؟

اصلا فکرشو نکنید 40 کیلو حملش در فاصله زیاد اونم در طول روز و اونم برای هر  هر روزه کار ساده ای هست

تقریبا کار محالی هست

مگر بسیار توان جسمی بالایی داشته باشید

لینک به دیدگاه

البته باید یه جوری مردم سرگرم باشن دیگه،حالا توی خونه جلو شبکه 4 که چه بهتر،کم دردسرتر و ارزان تر

دقیقا.

یک جوری "میس درکشن" سرگرمی . چون  ذهن همه دنبال درگیر شدن با مسائل نیست دنبال سریعترین جوابه و دیگه ولش هم نمی کنه...

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

یه جامعه شناسی میگفت چون اصولا در ایران اجازه بحث به کسی داده نمیشه اگه بهشون بگی در مورد مثلا ناخن لاکپشت صحبت کنن،همه دچار نوعی همدلی میشن،البته منظورم حتی خودم هست.

عزیز همه ما این شکلی هستیم اصلا انتقاد پذیر نیستیم البته قصد جسارت به کسی ندارم خودم مثال میزنم تا طرف مقابل رو به زور قانع نکنم ول کن نیستم دیگه نمگم شاید اگاهی بنده از این موضوع کم باشه 

لینک به دیدگاه

همه این سازه های بزرگ و .. حاصل برده داری هست و بس!اینکه میان میگن پیشرفته بودن و....ناشی از نا آگاهیه،هزاران هرم ساختن این چندتاش شرایط خاصی داشت باقی موند دیگه نه ریاضی دان بودن نه فرا بشری

آقای کریمی واقعا از شما بعیده :laughing:

شما اول یکم در مورد اهرام ثلاثه تحقیق کن بعدا بگو خرافاته یا چندا هرم بی ارزش

1- ارتفاع هرم بدون احتساب خوردگی چند هزار ساله اون 146 متره که با یه حساب سر انگشتی در بین فصول سال میفهمیم که فاصله زمین تا خورشید 150 میلیون کیلومتره که در فصول بهار و زمستان به ترتیب نزدیک و دور از زمین میشه

2- قطعه سنگ های بکار رفته در داخل اون از 1 تا 10 تن متغییر هستش که ازفاصله بسیار زیادی آورده شده

3- هرم ها در واقع یک نوع ماشین حساب نجومی برای تعین فاصله خورشید، ماه و اجسارم آسمانی + پیدا کردن موقعیت آنها بوده

4- انواع مواد غذایی در داخل هرم اگر گذاشته بشه خاصیت غذایی خودش رو چندیدن سال حفظ میکنه (الان تو بعضی از کلیساهای امریکا یک آزمایش با ساختن هرم مصنوعی دارن انجام میدن که بدون گذاشتن مواد در داخل یخچال از فاسد شدن اونها جلوگیری کنن

5- تمام راه های ورودی هرم و خروجی اون به افلاک آسمانی ربط دارن

6- انواع بیماری در داخل هرم از جمله دندان درد، رماتیسم و غیر با نشستن منظرم و هر روز 1 ساعت به طرز شگفت انگیزی بهبود پیدا میکنن (اگر سرچ کنی مقاله های زیادی میبینی شما هم که ماشاا.. استاد زبانی پس نباید مشکلی داشته باشی

7- هرم باعث جذب امواج کیهانی به خودش میشه که فقط گنبد های مسلمانان و هرم باعث این کار میشن و هیچ چیزه دیگه ای بجز این دو شکل نمیتونه به این اندازه قدرت کیهانی رو جذب کنه (بخاطر همینه ما وقتی پا به مسجد میزاریم احساس شادی میکنیم)

8- .. و خیلی مقالات علمی دیگر که اثبات شده (خدا گوگل بزاره میتونی سرچ کنی)

لطفا تمدنی رو که تمام مردم دنیا بخصوص دانشمندانی که سال های سال عمر خودشون بابت این مسائل گذاشتن بدون دلیل رد نکنین

لینک به دیدگاه

پس نتیجه میگیریم چون نمیشه 450000 نفر دور هم جمع شن و یه سنگ رو بلند کنن از اهرم استفاده کردن که با تعداد نفرات کمتری هم میشه این کار رو کرد.

یه تئوری دیگه هم اینکه تعدا زیادی پرنده/حشره/بشقاب غذاخوری رو به سنگ بستن بعد یه بوق زدن همه بلند شدن

=))  =))  :D  :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

وقتی خدا خودش گفته انسان اشرف مخلوقات هست.

فکر نمی کنم موجودی برتر از انسان تو دنیا باشه.

اون اشرف مخلوقات از نظر علمی نبوده 

بعدشم دوستان علم انسان تازه اول راه هست 

حالا اگر موجودات باهوشی تو دنیا وجود داشته باشه و از نظر زمانی هزاران سال از ما جلوتر باشن 

مسلما خیلی از موضوعاتی که واسه ما معما هست اونا به راه حلش رسیدن 

لینک به دیدگاه

سلام 

میتونه کار قوم عاد باشه

یه نگاهی هیکلشون بندازید

http://silent-truth.com/post-108.aspx

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...