رفتن به مطلب

معما هایی که تا کنون حل نشده اند

Recommended Posts

خوب این جا افتاد(اینم جواب بدم تا  حسابی اذیتت کرده باشم) :laughing:

من خودم از کلاس راهنمایی کارگری کرم

الانم قدم 188 وزنم هم 100 تا 106 کیلو متغیر

اهل ورزش هم هستم(فوتسال و دویدن شبانه)

300 تا سیمانی که میگی فقط جابه جایی در فصله نهایت 1تا2 متری هست(شیوه داره)

برا فاصله طولانی کار بسیار سختی میشه

اینو چی داری بگی =))

بابا خیلی کارت درسته   :laughing:  :laughing:

لینک به دیدگاه

دوستان با عرض پوزش از  شما و استارتر عزیز میتونم بپرسم کیا فیلم  lusy 2014 رو دیدن ؟

لینک به دیدگاه

والا منم اول این قضیه های فرازمینیها رو باور نداشتم تا اون قضیه پسرخاله هام پیش اومد از اون موقع تا به حال علاقه مند شدم  ومیخاستم بیشتر در موردشون بدونم 

مستند های واقعیه زیادی راجب این موضوع وجود داره از جمله جریان رازول  موجودی که در مکزیک پیدا کردن  موجودی که از یخهای سیبری پیدا کردن 

حرفهای البرت اسنودن از همه بیشتر این موضوع رو اثبات میکنه  .

بیشتر تکنولوژیهای جدیدی که امریکا داره صدقه سری همین هاست شما مختار هستید که باور نکنید . چند وقت پیش فیلمی منتشر شد که زنی توسط موجودات فرازمینی باردارشده این خبر مثل بمب ترکید چون فیلم هم گرفته بود 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والا منم اول این قضیه های فرازمینیها رو باور نداشتم تا اون قضیه پسرخاله هام پیش اومد از اون موقع تا به حال علاقه مند شدم  ومیخاستم بیشتر در موردشون بدونم 

مستند های واقعیه زیادی راجب این موضوع وجود داره از جمله جریان رازول  موجودی که در مکزیک پیدا کردن  موجودی که از یخهای سیبری پیدا کردن 

بیشتر تکنولوژیهای جدیدی که امریکا داره صدقه سری همین هاست شما مختار هستید که باور نکنید . چند وقت پیش فیلمی منتشر شد که زنی توسط موجودات فرازمینی باردارشده این خبر مثل بمب ترکید چون فیلم هم گرفته بود 

تمام حرفاتون درسته

ولی اسنودن از امریکا فرار کرده و دیگه خبری از اسرار سری اون ها نداره

اون فقط اطلاعاتی که اون زمان اونجا بوده رو فاش کرده و میتونه فاش کنه 

پس بنابراین اسنودن تا 100 سال دیگه هر دری وری گفت ما نباید حرفشو باور کنیم ! چون حرف هاش سندی نداره ! این هرروز داره دری وری میگه ! میتونن بهش پول بدن که اسرار الکی رو فاش کنه

اصلا شاید اسنودن عمدی باشه و حقه امریکا باشه ؟

لینک به دیدگاه

ببخشید شما با چشم خودت دیدی  منبع موصقی داری که این حرف تایید کنه؟

لینک به دیدگاه

عزیز دلم چرا خندت میگیره شما که این همه مطلب میزاری مردم رو از وقایع روز سخت افزار وغیره با خبر میکنی  ولی موضوی به این روشنی رو قبول نمیکنی  این همه نشانه  به خدا همین کارها رو میکنیم خارجی ها بهمون میخندن 

=))  :laughing:

لینک به دیدگاه

منم آدمم

.

.

.

.

.

منم دلم می خواد پست عرفانی،فلسفی و علمی بزارم

.

.

.

ولی نمیدونم چرا خندم میگیره 4.gif

یه  دو دفعه امتحان کن عادت میکنی و دفعه سوم علاوه بر این که نمیخندی خیلی هم جدی کلمات رو تایپ میکنی =))  =))  =))  =))

لینک به دیدگاه

ببخشید شما با چشم خودت دیدی  منبع موصقی داری که این حرف تایید کنه؟

با تشکر از دوست عزیزم  والا الان اون فیلموندارم  در اولین فرصت لینک میزارم  فیلم کاملا واقعی بود واقعا میشه با یه فیلم علکی 8میلیارد نفر رو مسخره کرد؟

البته فقط یه مورد نبود مورد های زیادی هست دیگه گفته نشن بهتره الان دوستان قضیه رو غیر اخلاقی میکنن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با تشکر از دوست عزیزم  والا الان اون فیلموندارم  در اولین فرصت لینک میزارم  فیلم کاملا واقعی بود واقعا میشه با یه فیلم علکی 8میلیارد نفر رو مسخره کرد؟

البته فقط یه مورد نبود مورد های زیادی هست دیگه گفته نشن بهتره الان دوستان قضیه رو غیر اخلاقی میکنن

اقا میشه موضوع رو باز کنی؟

چه بخوایم چه نخوایم صبح این تاپیک با خاک یکسان شده و میشه توسط مدیران

لینک به دیدگاه

دنیا این چیزی نیست که با چشم میشه دید.

خیلی پیچیدگیاش از چیزی که ما فکر  میکنیم بیشتره.

من به شخصه یک بار یه اتفاقی واسم  افتاد که بعد  اون دیگه چیزی رو چشم بسته رد نمیکنم.

یکی از روشن ترین اتفاقات و نشانه های اثبات غیر مادی بودن دنیا همین رویای  صادقه هست که واسه  بیشتر آدما اتفاق میفته.

واقعا چطور میشه آدم تو خواب اتفاقی که چند روز بعد قرار براش بیفته رو با تمام جزییات میبینه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من به شخصه یک بار یه اتفاقی واسم  افتاد که بعد  اون دیگه چیزی رو چشم بسته رد نمیکنم.

یکی از روشن ترین اتفاقات و نشانه های اثبات غیر مادی بودن دنیا همین رویای  صادقه هست که واسه  بیشتر آدما اتفاق میفته.

واقعا چطور میشه آدم تو خواب اتفاقی که چند روز بعد قرار براش بیفته رو با تمام جزییات میبینه؟

دوحالت داره ! یا ما تو گذشته هستیم به سمت اینده میریم ؟ و هی مدام تکرار میشیم !!! 

یا اینکه ما از اوندنیا مثل یک فیلم داستان این دنیارودیدیم

یا اینکه روح ما درایندههست و ما درگذشته وقتی میخوابیم میرند پیش هم که اینم معولمه وقتی از ارتفاع میوفتیم روی تخت یعنی روح از بدن بلند میشه !

لینک به دیدگاه

برادر اون یه داستان دراز دیگه ای داره واسه خودش  

ولی به طور میانبر بگم 

وقتی اجنه میتونن در زمان ومکان به راحتی سفر کنن روح انسان هم به راحتی این کار رو انجام میده

لینک به دیدگاه

عزیز خیلی می بخشین اما فکر نمیکنی این بحث میتونه توهین به فهم و شعور مخاطب باشه؟

والا میترسیدم که جریان به جاهای باریک قضیه کشیده بشه (اون باریکه باریک) :laughing:

لینک به دیدگاه

post-18180-0-04539100-1419977335_thumb.jpgpost-18180-0-24667400-1419977073_thumb.jpgpost-18180-0-86954000-1419977081_thumb.jpgpost-18180-0-61277100-1419977091_thumb.jpgpost-18180-0-45814300-1419977110_thumb.jpgpost-18180-0-49696200-1419977123_thumb.jpgpost-18180-0-19527400-1419977141_thumb.jpgpost-18180-0-09079400-1419977148_thumb.jpgاین هم سری عکس که از خیلی وقت پیش داشتم

ویرایش شده توسط nas
لینک به دیدگاه

استارتر عزیز هنوز هیچ منبع موصق و جواب کامل در راستای معما که تایپیک زدین ارائه ندادین  گفته های شما در حد حرف و فرضیه هستن و هیچ دلیل منطقی که با عقل جور در بیاد گفته نشده در این تایپیک و فکر کنم دوستان هم جواب سوالات خودشون رو دریافت نکردن  من نمیدونم شما چه اسراری دارین به قانع کردن دوستان وقتی هیچ مدرکی ندارین. 

لینک به دیدگاه

استارتر عزیز هنوز هیچ منبع موصق و جواب کامل در راستای معما که تایپیک زدین ارائه ندادین  گفته های شما در حد حرف و فرضیه هستن و هیچ دلیل منطقی که با عقل جور در بیاد گفته نشده در این تایپیک و فکر کنم دوستان هم جواب سوالات خودشون رو دریافت نکردن  من نمیدونم شما چه اسراری دارین به قانع کردن دوستان وقتی هیچ مدرکی ندارین. 

در موقع اون معما ها خب منم اطلاع ندارم یعنی هیچ کس اطلاع نداره ولی خب تو عکس اخریه اون گوی که مال 2.8میلیارد سال پیشه فقط یه معنی داره که شما هم صد در صد جوابشو میدونید زمانی که فقط تک سلولی ها وجود داشت کی میتونه اون گوی ها رو بسازه  

مثل اینه که ما روزی پیشرفت کنیم وبه سیاره ی بدون تمدن بریم ویه قطعه ازسفینه به هر دلیلی اونجابمونه بهد چند میلیارد سال پیداش کنن

ویرایش شده توسط nas
لینک به دیدگاه

post-18180-0-60396900-1419978442_thumb.jpgpost-18180-0-17042000-1419978452_thumb.jpgpost-18180-0-86542500-1419978457_thumb.jpgpost-18180-0-76253500-1419978464_thumb.jpgpost-18180-0-48108000-1419978475_thumb.jpgpost-18180-0-04520300-1419978485_thumb.jpgpost-18180-0-07546400-1419978495_thumb.jpgpost-18180-0-22569000-1419978503_thumb.jpg

این هم یه سری تابلوهای نقاشی قدیمی که همگی واقعی هستن ودر موزه ها نگه داری میشن بعضی هاشون قدمت 2000ساله دارن 

توهمگی عکسها یه شیئ ناشناس تواسمونه اگه دقت کنین میبینین اون وقتها هیچ وسیله ی پرنده ای نبود که ازش الگو بگیرن

دیگه سندی از این محکم تر!!!

ویرایش شده توسط nas
لینک به دیدگاه

حتی چند تا عکس داشتم از غارها گرفته بودن عکس بشقاب پرنده رو روی سنگ کشیده بودن دانشمندا احتمال میدن مال 12000سال پیشه

لینک به دیدگاه

درود

تاپیک مجددا باز شد ولی نکاتی لازم هست که ذکر بشه.

متاسفانه تاپیک با یک بررسی کلی حدود 40 پست اسپم داشت که پاک شد و بعضی از کاربران این تاپیک رو با مکانی برای خنده و بحث های خارج از موضوع اشتباه گرفتند.اگر مبنای تاپیک از اول موضوع طنز باشه مشکلی نداره اونم در 4 چوب خاص خودش و به دور از حاشیه مورد دار یا بعضا کنایه های سی یا سی.کاربرانی که این مورد رو در این تاپیک انجام دادید اگرچه که اخطاری بهتون داده نشده باشه از این به بعد بیشتر روی پست هاتون دقت داشته باشید تا شامل اعمال قانون بدون اطلاع قبلی نشید.

لینک به دیدگاه

با تشکر از مدیریت سایت که تابیک رو باز کردن دیشب واقعا بعضی دوستان زیاده روی کردن که باعث قفل تابیک شد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

602156_1yX7KTpL.jpg

این موجود عکسش و سنگ نوشته هاش تو تاریخ قدیم ایران هست روی سنگ کشیدن عکسشو 

جالبه بدونید تومشهد یک موزه ای هست که دقیقا همچین موجودی رو توش دارند 

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگر ممکن هست به این تاپیک نظر سنجی هم اضافه کن ببینیم چند نفر این موضوع را تایید میکنن و چند نفر تکذیب میکنن

چند نفر به داستان خلقت جهان هستی توسط خدا معتقد هستن و چند نفر نیستن

اینطوری فکر کنم بهتر باشه و مدرنتر در اول تاپیک هم اضافه کن اشخاصی که نمیتونن نظرات دیگران را تحمل کنن وارد گفتگو نشن و اگر شدن به مدیران گزارش بده

لینک به دیدگاه

سلام 

میتونه کار قوم عاد باشه

یه نگاهی هیکلشون بندازید

http://silent-truth.com/post-108.aspx

واقعا تعجب میکنم از دوستان که اون عکسها رو باور میکنید اون وقت میگید ما حرفه ای هستیم  البته من وجود انسانهای عظیم الجسه رو انکار نمیکنم

این سایت حقیقت خاموش هم اهدافی داره که بماند!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگر ممکن هست به این تاپیک نظر سنجی هم اضافه کن ببینیم چند نفر این موضوع را تایید میکنن و چند نفر تکذیب میکنن

چند نفر به داستان خلقت جهان هستی توسط خدا معتقد هستن و چند نفر نیستن

اینطوری فکر کنم بهتر باشه و مدرنتر در اول تاپیک هم اضافه کن اشخاصی که نمیتونن نظرات دیگران را تحمل کنن وارد گفتگو نشن و اگر شدن به مدیران گزارش بده

ضمن تشکر از شما دوست عزیز شمافکر میکنی  من کافر هستم [-X من قبلا هم گفتم وجود فرا زمینیها عدم وجود خداوند رو اثبات نمیکنه میدونید چند تا ایه وجود داره توقران که به صورت نامحسوس به موجودات غیر از جهان ما اشاره کرده

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...