رفتن به مطلب

معما هایی که تا کنون حل نشده اند

Recommended Posts

خب شما از کجا میدونی که این سایت داره حقیقتو میگه
http://arw.ir/?p=57460

Sent from my SM-N9005

لینک به دیدگاه

http://arw.ir/?p=57460

Sent from my SM-N9005

دوست من وقتی این جریان برای اولینبار گفته شد عکهای زیادی داشت حتی یه محیطبان هم کنار عکس بود دقیق یادم نیست مال چند وقت پیشه  این کارا واسه ماست مالی کردنه

یه روز یه خبر نگار تو برنامه زنده از یه نمیدونم چیکاره بود پرسید این بشقاب پرندها که تو اسمون میبینیم چیه اون گفت حتما اشتباه دیدی پرنده بوده

لینک به دیدگاه

منم اول گفتم همه سایت ها قصد دارن مردمو گمراه کنن حالا یکی واقعیتو به تخیل میگیره یکی تخیلو به واقعیت

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منم اول گفتم همه سایت ها قصد دارن مردمو گمراه کنن حالا یکی واقعیتو به تخیل میگیره یکی تخیلو به واقعیت

سیاست هیچ کشوری اجازه نمیده اسرار رو فاش کنن 

شاید همین الان ایران از این موجودات پیداکرده باشه کسی خبر نداره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیز به بقیه موارد کاری ندارم ولی شما چه اصراری داری بگی این راکون که پوستش تجزیه شده تو آمریکا و ازش عکس انداختن یه هیولا بوده تو ارومیه؟

لینک به دیدگاه

عاجل                                         فوری                                              breaking news

دیشب حدود 12 شب که مشغول خوندن و بحث توی این تاپیک بودیم لامپ حیاطمون یهو سوخت و همزمان با تاریکی یه نوری رو دیدم و صدایی شبیه سقوط که اهمیتی ندادم گفتم احتمالا همسایه بوده،تا صبح که هیچی چون تاریک بود.

صبح رفتم گوشه حیاط با کامل ناباوری به صحنه ای وصوف ناپذیر روبرو شدم،یک جاندار فرا زمینی اونجا باقی مونده بود،احتمالا یه رباط باشه که خراب شده چون بخشی از سیستم فوق پیشرفته اون آسیب دیده.

با نهاد های مختلفی تماس گرفتم توی راهن.

پاهاش رو ببینید چقدر بزرگه!

s6qqabma5mmsx6b04nkb.jpg

اره یه زره شیبه مسافر کوچولو هست احتمالا خودشه

بهش کله پاچه بده بخوره خوب میشه =))

لینک به دیدگاه

عزیز به بقیه موارد کاری ندارم ولی شما چه اصراری داری بگی این راکون که پوستش تجزیه شده تو آمریکا و ازش عکس انداختن یه هیولا بوده تو ارومیه؟

والا منم اون جونور مرده رو از نزدیک ندیدم که ولی اون اوایل 3-4تا عکس داشت یه نفر که لباس محیط بان داشت کنار عکس بود عکسم این طوری بسته نبود

شاید اون موقع شایعه شده بود شاید هم بعد خواستن شایعه رو جمع کنن کسی چه میدونه

لینک به دیدگاه

این فیلم ها که تو نت هست موندم شما کاربرا عزیز چه جور باورشون میکنید ؟  :wacko:

ساختن یک جسم شبیه بشقاب تو یک فیلم با پیشرفت صنعت سینما و جلوه های ویژه کاره سختی نیست

بچه 10 سالم میتونه دوتا فیلم با هم جوریی میکس کنه که یک بشقاب پرنده تو عکس دیده بشه  :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این فیلم ها که تو نت هست موندم شما کاربرا عزیز چه جور باورشون میکنید ؟  :wacko:

ساختن یک جسم شبیه بشقاب تو یک فیلم با پیشرفت صنعت سینما و جلوه های ویژه کاره سختی نیست

بچه 10 سالم میتونه دوتا فیلم با هم جوریی میکس کنه که یک بشقاب پرنده تو عکس دیده بشه  :D

الان افتر افکت و ...

سال 1960 دقیقا 55 سال پیش چجوری درست کردند یا مثلا 1900 100 سال پیش حدودا ! 

لینک به دیدگاه

گیریم که شما راست میگی من تو فامیل ها مون چند نفر رو سراغ دارم که با چشم خودشون دیدن توروستا  (جالبتر اینه که روستای ما کنار دریاچه ارومیه هست)

ویرایش شده توسط nas
لینک به دیدگاه

الان افتر افکت و ...

سال 1960 دقیقا 55 سال پیش چجوری درست کردند یا مثلا 1900 100 سال پیش حدودا ! 

50 سال پیش ؟ بد نیست به فیلم های باستر کیتون و میکس های پیشرفته فیلم هاش نگاه کنی روی ساختمونی بلند ایستاده اما جلوه ویژه هست

یا فیلم های فضای نگاه کنی ماله دهه های قدیمی 

جلوه های ویژه در هر زمانی بوده حتی فتوشاپ هم بوده تا حدودیی 

http://fararu.com/fa/news/214269/%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B1-%D8%B9%DA%A9%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%AD

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

درود

با وجود تذکر قبلی مدیریت متاسفانه باز هم ارسال اسپم و حاشیه سازی از سوی بعضی کاربران ادامه داره. از این به بعد این موارد فقط شامل اعمال قانون خواهد بود که یک موردش الان اجرا شد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

اخه کنار دریاچه ی ارومیه آب قطع ه.ادم یه کاری کنه دیگه تمیز بشو نیست.دی

نیست که خشک شده یکم سخته باور حرفتون.

به هر حال دوستان اّب را قطع نکنیم.

دوست گلم اب وصله شما خبر ندارید الان مشخصات روستامونوبراتون میزارم

لینک به دیدگاه

post-18180-0-53255600-1420023659_thumb.jpgpost-18180-0-14966600-1420023673_thumb.jpgpost-18180-0-52217700-1420023689_thumb.jpgدوستان با عرض شرمندگی نتونستم عکس gpsروستامونو براتون بزارم ولی این عکسها رو میزارم  اسم روستا گورچین قلعه هست یه جای توریستی هم داره به نام کاذم داشی تو عکسها هست بعدا از گوگل ارت عکس میزارم

لینک به دیدگاه

نمیشه این کلیپ رو نبیند.(خودم گرفتم) از Google Earth البته برا هر چیزی یه بهانه ای داریم :D .

کسی دانلود نمیکنه (حجمش 50MB) تو گوگل ارت میتونه این کلمرو verneukpan south africa سرچ کنه.

http://uplod.ir/3xz8d89wg9u3/ROTEL1TY.mp4.htm :eek: :eek:

میخوام ببینم کی میگه فتوشاب/افتر افکت Google Earth هم فتوشاب :crying:  کنن من دیگه به چشمام اعتماد نمیکنم :-?  حتی اگه ببینم این فضایی ها رو خیخیخی =)) =)) =)) =)) =)) =))

ویرایش شده توسط RoTeL1TY
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نمیشه این کلیپ رو نبیند.(خودم گرفتم) از Google Earth البته برا هر چیزی یه بهانه ای داریم :D .

کسی دانلود نمیکنه (حجمش 50MB) تو گوگل ارت میتونه این کلمرو verneukpan south africa سرچ کنه.

http://uplod.ir/3xz8d89wg9u3/ROTEL1TY.mp4.htm :eek: :eek:

میخوام ببینم کی میگه فتوشاب/افتر افکت Google Earth هم فتوشاب :crying:  کنن من دیگه به چشمام اعتماد نمیکنم :-?  حتی اگه ببینم این فضایی ها رو خیخیخی =)) =)) =)) =)) =)) =))

اینا چی بود ؟؟؟؟  

لینک به دیدگاه

ببینید دوست عزیز من حرف بی ربطی نزدم فقط خاستم به اون دوستمون جوری مطلب رو بفهمونم که همیشه نباید همه چی رو باچشم خودمون ببینیم تا قظاوت کنیم اون طوری باید قاظی ها هیچ وقت قظاوت نکنن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

بنظر من ادما قدشون و وزنشون قبلا خیلی بیشتر از ادمای الان بوده،روز بروزم دارن اب میرن هر چی پیشرفته تر میشن...  :D

اون جمجمه هم شاید جمجمه انسان باشه یه جسدو تحا یشرایط خاصی استخونش کریستالی شده...  ^_^

یک احتمال دیگم هست که از جن و پری کمک گرفتن...

چکار بموجودات فضایی دارین اخه اگرم باشن با اینحال انسان ها اشرف مخلوقاتن از همه یسروگردن جلوترن... شاید از اینده اومدن، روح دیدین تا حالا اصلا بروح اعتقاد دارین...   :D

هنوز انسان ها نتونستن اونقدری علم جمع اوری کنن که بتونن جواب هرچیزی رو بدن بعدها معلوم میشه این عجایب هیچ چیزی نداشتن... زیاد درگیر نشین .

لینک به دیدگاه

درود

بنظر من ادما قدشون و وزنشون قبلا خیلی بیشتر از ادمای الان بوده،روز بروزم دارن اب میرن هر چی پیشرفته تر میشن...  :D

اون جمجمه هم شاید جمجمه انسان باشه یه جسدو تحا یشرایط خاصی استخونش کریستالی شده...  ^_^

یک احتمال دیگم هست که از جن و پری کمک گرفتن...

چکار بموجودات فضایی دارین اخه اگرم باشن با اینحال انسان ها اشرف مخلوقاتن از همه یسروگردن جلوترن... شاید از اینده اومدن، روح دیدین تا حالا اصلا بروح اعتقاد دارین...   :D

هنوز انسان ها نتونستن اونقدری علم جمع اوری کنن که بتونن جواب هرچیزی رو بدن بعدها معلوم میشه این عجایب هیچ چیزی نداشتن... زیاد درگیر نشین .

با تشکر از دوست گرامی بابت توجهتون @};-  بابت اون جمجمه های کریستالی من خیلی تحقیق کردم  تمام جمجمه ها دست ساز هستن  فقط مشکل اینه که چطور35000سال پیش تونستن بسازن بدون اینکه بشکنه 

تویه جا نوشته بود با دانش امروزی  فقط با لیزر میشه اون کاروکرد. وبقیشو خدا عالم است توبس

البته قبلا هم گفتم اگرچه از ما پیشرفته تر هستن ودلیل نمیشه .  ما اشرف مخلوقاتیم  وشکی نیست 

یک مثالی برای شما میزنم چشمهای عقاب 10برابر قویتر از چشمهای ماست پس این دلیل نمیشه از ما برتر باشه

ویرایش شده توسط nas
لینک به دیدگاه

دوستان کسی درمورد این تابلوها نظری نداره ؟  

این تابلوها همگی مشهورن و تو موزه ها نگه داری میشن اونهایی که مخالف حیات فرازمینی هستن

ویرایش شده توسط nas
لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

به دلیل گزارشهای مختلف از سوی کاربران این تاپیک قفل شد .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...