رفتن به مطلب

کسی میدونه شعله شمعک بخاری از کجا دقیقا تنظیم(کم و زیاد) میشه؟

Agent47
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام و عرض ادب

یه ماهیه یه بخاری گاز سوز 9000 برا اتاق خواب گرفتم لامصب صدا میده انگاری داره باد میزنه به شعله هاش.بردم بخاریو تعویض کردم بازم همون آشه و همون کاسه ولی گفتش که اینا شمعکشون رو حداکثر میزاره کارخونه کمش کنی حله.دودکشم تست کردم  گفتم شاید از دودکش باد میزنه که اونم درست بود!!!بخاریشم استاندهای لازمو داره osd...و فلان حالا موندم-اگه کسی از عزیزان تنظیم شمعکو بلدن یاری کنن ممنون میشم @};-

ویرایش شده توسط Eghbali.M
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود 

دوتا تنظیم دارن که بوسیله پیچ کوچیکی انجام میشن که یکی برای شعله هست و یکی کم و زیاد کردن شمعک

که تو بخاری اتاق بنده پیچ تنظیم شمعک داخل یه پیچه که وقتی بازش میکنم یه پیچ ریزی هست که میتونین 

تنظیمش کنین / باید بررسی کنین که کدوم پیچ هست و چون درست در امتدالد شعله قرار داره 

باز اگه عکسی پیدا کنم قرار میدم ولی اگر نتونستین پیدا کنینش ببرین پیش همون فروشنده برایتون تنظیمش کنه 

لینک به دیدگاه

درود 

دوتا تنظیم دارن که بوسیله پیچ کوچیکی انجام میشن که یکی برای شعله هست و یکی کم و زیاد کردن شمعک

که تو بخاری اتاق بنده پیچ تنظیم شمعک داخل یه پیچه که وقتی بازش میکنم یه پیچ ریزی هست که میتونین 

تنظیمش کنین / باید بررسی کنین که کدوم پیچ هست و چون درست در امتدالد شعله قرار داره 

باز اگه عکسی پیدا کنم قرار میدم ولی اگر نتونستین پیدا کنینش ببرین پیش همون فروشنده برایتون تنظیمش کنه 

ممنون-اگه عکسی چیزی بتونین ممنون میشم-یاشا :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون-اگه عکسی چیزی بتونین ممنون میشم-یاشا :D

خواهش میکنم وظیفست / فقط مدل دقیق بخاری رو بنویسین اگر چیزی پیدا کردم حتما میزارم

لینک به دیدگاه

خواهش میکنم وظیفست / فقط مدل دقیق بخاری رو بنویسین اگر چیزی پیدا کردم حتما میزارم

اسمش فقط یادمه که مال فجر تبریزه-9000

ویرایش شده توسط Eghbali.M
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوباره 

به تصویر زیر نگاه کنید یک پیچ بزرگ هست سمت راست که اگر باز کنید یه پیچ ریز دیگه ای هست 

که اگر اشتباه نکنم مال تنظیم شمعک هست  / البته به احتمال زیاد این شکل متعلق به بخاری شما نیست 

ولی ماهیتشون یکی هست و امیدوارم به کارتون بیاد

lev7r6zme9gksh1g16c5.jpg

ویرایش شده توسط ATA_SE7EN
لینک به دیدگاه

ممنون-دستتون درد نکنه @};-

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

شمعک تنظیمش از اونجا نیست،چیزی که من میدونم تا حالا انجامش میدادم،(زیر یا بالای)اونجایی که کابل فندک بخاری به شمعک وصل میشه یه پیچه که معمولا 6 گوشه و با پیچ گوشتی هم باز میشه،اون پیچو باز کن درش بیار زیر اون پیچ یه پیچ کوچیکتره اونو بپیچونی شمعکش کمو زیاد میشه

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز شمعک تنظیمش از اونجا نیست،چیزی که من میدونم تا حالا انجامش میدادم،(زیر یا بالای)اونجایی که کابل فندک بخاری به شمعک وصل میشه یه پیچه که معمولا 6 گوشه و با پیچ گوشتی هم باز میشه،اون پیچو باز کن درش بیار زیر اون پیچ یه پیچ کوچیکتره اونو بپیچونی شمعکش کمو زیاد میشه

اون پیچ تخت بزرگ که دوستمون گفتن بازش کنم و زیرش یه پیچ کوچیکتر هس نیس ینی؟

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

معمولا واسه همه وسیله های گاز سوز به همین صورت هستش ،شما قشنگ نگاه کن اون پیچو که باز کنی حدودا یه سانت اون پیچه که شعله شمعک رو تنظیم میکنن عقبتره

لینک به دیدگاه

اوکی ممنون @};-

لینک به دیدگاه

سلام فیلتر رو نگاه کن شاید گرفته شعله کم شده

یه فیلتر مثل فیلتر سیگار دارن

ویرایش شده توسط A_M_D
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...