رفتن به مطلب

30000 تومان جائزه به دوست خوبمون king 2002 به خاطر داشتن صداقت

Recommended Posts

درود دوستان

شاید برای همتون جای سوال باشه . متاسفانه نمیتونم زیاد توضیح بدم . این دوستمون به خاطر صداقت و عدم واهمه از گفتن صداقت لیاقت اینو داره که جائزه بگیره خیلی بیشتر از این رقم ولی واقعا از ایشون و از تمام دوستانی که صداقت رو راه توشه خودشون میکنن تشکر میکنم . خیلی وقتها سخته ولی اینکه ادم بتونه این کار رو انجام بده واقعا جای تقدیر داره .

دوستان با صداقت و درستی مملکتی اباد داشته باشیم و سعی کنیم این صداقت و درستی رو بهم دیگه یاد بدیم تا یه روزی همین صداقت دور دنیا رو بزنه و دوباره یه روز به خودمون بر گرده .

=d>=d>=d>

لینک به دیدگاه

ممنون آقای حسینی عزیز

با اینکه شرمنده شما بودم

باز هم شرمنده تر شدم

امیدوارم بتونم جبران کنم-واقعا لطف دارین

لینک به دیدگاه

ممنون آقای حسینی عزیز

با اینکه شرمنده شما بودم

باز هم شرمنده تر شدم

امیدوارم بتونم جبران کنم-واقعا لطف دارین

دشمنت و تمام کسانیکه میخوان با فریب کاری کنن شرمنده بشن عزیز.

ما همیشه مخلص شما هستیم :D@};-

لینک به دیدگاه

جریان چی بوده !؟

خوب جریان !!!!!!!!! در مورد صداقت بود دیگه . از این مهم تر ؟ که ایشون داشت . هر چی به غیر از این مهم نبود که قابل گفتن باشه

لینک به دیدگاه

آها ! کلا گفتنی نیست ! آخه من اصلا در جریان نبودم برای همین پرسیدم !

لینک به دیدگاه

بابا یکم از جریان رو لو میدادید شده عین فیلم های دیوید لینچ. :D

لینک به دیدگاه

آقای حسینی منم آدم صادقی هستما :D بی زحمت یه 30 تومان بریزید به حسابم .. :o

لینک به دیدگاه

آقای حسینی منم آدم صادقی هستما :D بی زحمت یه 30 تومان بریزید به حسابم .. :o

درسته رضا جان .

اگر بخوایم زندگی و مملکت خوبی داشته باشیم باید به همدیگه در هر زمینه ای کمک کنیم و همدیگر رو برای خوب بودن تشویق کنیم . این میشه که در اینده ایندگان بهتری خواهیم داشت .

لینک به دیدگاه

درود دوستان خوبم

هیچ وقت اینجور چیزها رو به شوخی نگیرید و اینها کاملا جدی هستن . البته میدونم که میخواستین مزاح کنید با هم . ولی این مسائل مهمترین مسائل زندگی و حتی راهی برای ادامه زندگیه خوب هستش .

خوب همین امروز دو تا از بچه های فروم کار بسیار زیبایی کردن که جا داره ازشون تشکر کنم .

کاربر master دیروز از ما یه هارد خریدن که هارد ایشون رفت گرگان برای یکی از بچه های همین فروم hoSSein67 که چون از اونجایی که هر دو بچه های گل و با معرفت این مملکت هستن کالا رو با هم هماهنگ کردن تا از گرگان به دست همدیگه برسونن . دوستان ارزش این کالا ها 10 برابر همدیگه بوده .

ایا به نظر شما بابت اینجور حرکتها از جانب دوستان میشه جائزه ای در نظر گرفت که بتونه این معرفت اینها رو جبران کنه ؟

با کنید هیچ چیزی وجود نداره که انیجور کارها رو تشویق کنه . فقط یه روزی همین خوبیها به خودشون بر میگرده .

من مخلص این دو نفر دوستمون هستم و هر وفت کالایی بخوان زیر قیمت بازار براشون حشاب میکنم تا گوشه ای محبتشون رو جبران کنم .

با هم باشیم و همدیگه رو دوست داشته باشیم و مواظب هم باشیم همه چیز درست میشه . =D>=D>

لینک به دیدگاه

درود دوستان خوبم

هیچ وقت اینجور چیزها رو به شوخی نگیرید و اینها کاملا جدی هستن . البته میدونم که میخواستین مزاح کنید با هم . ولی این مسائل مهمترین مسائل زندگی و حتی راهی برای ادامه زندگیه خوب هستش .

خوب همین امروز دو تا از بچه های فروم کار بسیار زیبایی کردن که جا داره ازشون تشکر کنم .

کاربر master دیروز از ما یه هارد خریدن که هارد ایشون رفت گرگان برای یکی از بچه های همین فروم hossein67 که چون از اونجایی که هر دو بچه های گل و با معرفت این مملکت هستن کالا رو با هم هماهنگ کردن تا از گرگان به دست همدیگه برسونن . دوستان ارزش این کالا ها 10 برابر همدیگه بوده .

ایا به نظر شما بابت اینجور حرکتها از جانب دوستان میشه جائزه ای در نظر گرفت که بتونه این معرفت اینها رو جبران کنه ؟

با کنید هیچ چیزی وجود نداره که انیجور کارها رو تشویق کنه . فقط یه روزی همین خوبیها به خودشون بر میگرده .

من مخلص این دو نفر دوستمون هستم و هر وفت کالایی بخوان زیر قیمت بازار براشون حشاب میکنم تا گوشه ای محبتشون رو جبران کنم .

با هم باشیم و همدیگه رو دوست داشته باشیم و مواظب هم باشیم همه چیز درست میشه . =d>=d>

سلام اقای حسینی . این چه حرفیه آخه . شما هم عین برادر ما . همه ما مسلمونیم و حلال و حروم میدونیم چیه و خدایی هم اون بالا هست . علاوه بر اون رفتار بسیار خوب شما تو برخورد با مشتری هم صداقت شما رو میرسونه و قطعا اگه یه امروز روزی یه اتفاقی افتاده این بخاطر خوب بودن ما نیست .بخاطر خوب بودن خودتونه چرا که خدا نمیخواست مال حلال شما تلف بشه .

به هر حال اتفاق خاصی نیفتاده و اگر کاری هم صورت گرفته وظیفه بوده و قطعا هر کس دیگه ای بود هم همینکارو میکرد .

بهترین آرزوها رو براتون دارم .

ایشالله که بیش از پیش موفق و موید باشید .

لینک به دیدگاه

جا داره از زحمات آقای حسینی و دوست خوبم محمد جان تشکر کنم

ممنون آقای حسینی امروز مادربرد رسید و شرمنده کردین

ایشالا که تو زنجان کاری داشتین بتونم در خدمتتون باشم و اینهمه لطف رو جبران کنمthankyou.gifrose.gif

لینک به دیدگاه

درود دوستان خوبم

کاربر master دیروز از ما یه هارد خریدن که هارد ایشون رفت گرگان برای یکی از بچه های همین فروم hoSSein67 که چون از اونجایی که هر دو بچه های گل و با معرفت این مملکت هستن کالا رو با هم هماهنگ کردن تا از گرگان به دست همدیگه برسونن . دوستان ارزش این کالا ها 10 برابر همدیگه بوده .

با هم باشیم و همدیگه رو دوست داشته باشیم و مواظب هم باشیم همه چیز درست میشه . =D>=D>

ای بابا شرمندمون کردین که جناب حسینی:Dبه قوله دوستمون master وظیفه اس.باور کنید که همین برخورد خوب شما سبب انجام چنین حرکت هایی میشه و ما شما رو به فروشگاه های داخل شهر خودمون ترجیح میدیم.بازم سپاس از بزرگواریه شما=D>=D>

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...