رفتن به مطلب

کمک برای اسمبل در خانه فوری.

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همه بچه های لیونی.

همون طور که میدونید بنده سیستمی که توی امضا دارم رو خریدم (فقط گرافیک 3 شنبه میاد) رفتم بازار هر قطعه رو از یه مغازه خریدم تا ارزون دراد.

وقتی بردم پیش کسی برای اسمبل گفت نمیتونم مسئولیت اسمبل رو قبول کنم چون اگر چیزی بشه ببری جایی که خریدی میگه کسی که اسمبل کرده زده خراب کرده.(حرف حق جواب نداره)

ایشون 10 تومن گرفتن و تست تصویر گرفتن سی پی یو رو نصب کردن ، رم رو نصب کردن و...  و یه تصویر گرفتن و همه چی سالم بود.

من هم یه کیس X8 خریدم و با همه وسایل ها امدم خونه. طبق دفترچه خنک کننده DEEP Cool زو نصب کردم (خیلی سخت بود چند بار سر انگشتام برید) کلی فشار لازم بود که خنک کننده رو بورد سوار بشه با هزار بد بختی نصب شد رم ها رو گذاشتم پاور رو آوردم سیم های سی پی یو و نادر بورد رو زدم و دکمه پاور رو زدم سیستم روشن شد.

یه سوال اگر سیستم روشن بشه یعنی در هنگام نصب سی پی یو و فن چیزی خراب نشده درسته؟؟؟؟

مشکلی که من دارم این که مانیتورم کابلش VGA هست و خروجی تصویر در مادربورد HDMI هست رفتم تبدیل بگیرم گفت 150 تومن من هم بی خیال شدم.

وقتی بورد رو روشن میکنم هیچ صدای بوقی نمیاد(اون اسپیکر کوچولو رو از تو کیس وداشتم به جای درست طبق دفتر چه روی برد سوار کردم) ولی زمانی که روشن میشه هیچ صدایی نمیاد.

وقتی کیس رو روشن میکنم روی او جای نمایش گرش کد 43 & 42 رو نشون میده این چه معنی داره؟؟؟؟

دوستان امکان داره تا این جای که زده باشم پینی از سوکت سی پی یو رو خم کرده باشم یا وقتی داشتم فن رو نصب میکردم به خاطر فشار زیاد خم شده باشه؟؟؟؟؟؟

بنده الا فقط یه کارت گرافیک لازم دارم که تصویر بگیرم تا اطمینان پیدا کنم.

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

• ارسال 56
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

فن سی پی یو میچرخه؟ شما یه تلویزیون یا مانیتوری که کابل اچ دی ام ای بخوره پیدا کن. دوستی یا همسایه ای. بعد باهاش یه نیم ساعت کار کن.

بعد این لوسیفر روی رامتون رو گرفت؟ مشکلی از این بابت روی اسلات اول رام ندارید؟( این رو واسه خودم پرسیدما :-) )

بد به دلت راه نده. الکی چیزی خراب نمیشه. شما سی پیو رو گذاشتی و بستی. کولر دیگه روش میاد. کاری به خار پایین نداره. بعد همه قطعاتم تست کردی و همشونم گارانتی دارن.

الکی واسه خودت ناراحتی درست نکن. !

لینک به دیدگاه

فن سی پی یو میچرخه؟ شما یه تلویزیون یا مانیتوری که کابل اچ دی ام ای بخوره پیدا کن. دوستی یا همسایه ای. بعد باهاش یه نیم ساعت کار کن.

بعد این لوسیفر روی رامتون رو گرفت؟ مشکلی از این بابت روی اسلات اول رام ندارید؟( این رو واسه خودم پرسیدما :-) )

بد به دلت راه نده. الکی چیزی خراب نمیشه. شما سی پیو رو گذاشتی و بستی. کولر دیگه روش میاد. کاری به خار پایین نداره. بعد همه قطعاتم تست کردی و همشونم گارانتی دارن.

الکی واسه خودت ناراحتی درست نکن. !

بله میچرخه.

اگه بتونم فردا از فامیلمون یه گرافیک نیگیرم برای 1 ساعت تست میکنم.

نه خیلی خوبه اصلا کاری به نزدیک ترین اسلات رم نداره فقط من رم هارو برداشتم و بعد فن رو نصب کردم بعد دوباره فن ها رو نصب کردم.

کسی هنوز نمیدونم پیام 2h & 3h توی این بورد چه معنی میده؟؟؟؟ 

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

شرمنده من داشتم برعکس به بورد نگاه میکردم =)) اون عداد 42 و 43 بود و دمای سی پی یو بود. ,وقتی رم ها رو برداشتم بوق زد و ارور رم داد ، ولی وقتی رم ها رو گذاشتم دوباره دمای سی پی یو رو نشون داد، توی دفترچه زده وقتی دمای سی پی وی رو نشون میده یعنی Fully boot   این چه معنی میده؟؟؟؟

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به این معناست که سیستم شما بالا آمده و اماده استفاده هستش دوست عزیز

لینک به دیدگاه

داداش چرا کولر رو خودت نصب کردی؟

اقا مهدی که استاده از هر نظر درضمن صبر می کردی گرافیک می اومد.

ویرایش شده توسط Bravo
لینک به دیدگاه

برو داخل تاپیکم صفحه ی اول دو تا نمونه اسمبل هست (منظورم ویدیو هایی که واسه دانلود گزاشتم) هردوش می تونه کمک خوبی برات باشه

یا اینکه این برنامه رو دانلود کن(که برنامه ی دانلود از یوتیوب)واینو سرچ کن

Build A Z97 Gaming PC From Start To Finish - July 2014 ولی بگم یکم حجمش زیاد به خاطر همین نتونستم اینجا اپلود کنم

اینم فایل دانلود :iTube_1.6.rar

لینک به دیدگاه

برو داخل تاپیکم صفحه ی اول دو تا نمونه اسمبل هست (منظورم ویدیو هایی که واسه دانلود گزاشتم) هردوش می تونه کمک خوبی برات باشه

Build A Z97 Gaming PC From Start To Finish - July 2014 ولی بگم یکم حجمش زیاد به خاطر همین نتونستم اینجا اپلود کنم

نه داداش من یه ترفند بگم بدون نرم افزار فیلم از یوتیوب دانلود کنین:

ادرس فیلم رو بردارین.

https:// رو پاک کنین.

بعد از www. یه dl اضافه کنین مثلا:

www.dlyoutube.com/xpg.d

لینک به دیدگاه

نه داداش من یه ترفند بگم بدون نرم افزار فیلم از یوتیوب دانلود کنین:

ادرس فیلم رو بردارین.

https:// رو پاک کنین.

بعد از www. یه dl اضافه کنین مثلا:

www.dlyoutube.com/xpg.d

این روش هم هست ولی سرعت دانلودتون به اندازه ی ایتیوب نیست 

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز شما که این همه خرج کردی چرا مانیتور رو 19 اینچ وبا این رزولوشن گرفتی؟؟!؟!؟

اگه قرار بود بازیهات رو روی رزولوشن غیر full hd انجام بدی پس چرا اینقدر هزینه کردی واسه خرید کارتت؟!!!

مثل این هست که شما بوگاتی خریدی اما مجاز نیستی بیشتر از 130 تا باهاش بری در صورتی که با پراید هم می تونی 130 تا بری.

برای خرید یه مانیتور FULL HD اقدام کن.

ویرایش شده توسط Naji
لینک به دیدگاه

مرسی خیلی خوبه همچین آمورش هایی.

سلام

دوست عزیز شما که این همه خرج کردی چرا مانیتور رو 19 اینچ وبا این رزولوشن گرفتی؟؟!؟!؟

اگه قرار بود بازیهات رو روی رزولوشن غیر full hd انجام بدی پس چرا اینقدر هزینه کردی واسه خرید کارتت؟!!!

مثل این هست که شما بوگاتی خریدی اما مجاز نیستی بیشتر از 130 تا باهاش بری در صورتی که با پراید هم می تونی 130 تا بری.

برای خرید یه مانیتور FULL HD اقدام کن.

2 ماه آینده یه  fullhd با Ms1 میگیرم.

لینک به دیدگاه

مکان نصب SSD توی کیس X8 کجا هست؟ 12 تا جای هارد داره اما بزرگ هستن اطمینان ندارم SSD یه اون کوچیکی توش وایسه.  پشت و همه جا دیگش رو هم دیدم جایی نداره ::|

لینک به دیدگاه

مگه ازاین براکتا که مخصوص ssd روش نداره

روی سقف یه جایی داره اون نه.  توی کیس 12 تا از این ها هست الا یه ویدئو دیدم طرف گذاشت توش با این که کوچیک بود جاش شد.

این وضعیت من الان فقط منتظرم از یکی یه گرافیک بگیرم تست تصویر بگیرم بعد برم ببندم تو کیس.

http://8pic.ir/images/rbpbxtun13zbk3kqt5jy.jpg

http://8pic.ir/images/o3xh7bks9qu9rlqe5oef.jpg

لینک به دیدگاه

روی سقف یه جایی داره اون نه.  توی کیس 12 تا از این ها هست الا یه ویدئو دیدم طرف گذاشت توش با این که کوچیک بود جاش شد.

این وضعیت من الان فقط منتظرم از یکی یه گرافیک بگیرم تست تصویر بگیرم بعد برم ببندم تو کیس.

درسته دیگه خودشه ssd رو از همین قسمتا به براکت هارد پیچ می کنی

ببخشید دیگه عکس از این بهتر نتونستم پیدا کنم

crucial_v4_256gb_ssd_model_ct256v4ssd2_3

pdm917d0uij78sfjnykf.jpg

ویرایش شده توسط Eisenberg
لینک به دیدگاه

کابل ساتای هارد WD Blue 1tb باید به کدوم از این ها وصل بشه؟ فرقی هم میکنه؟

b6ftqlr62jktpccp3xbz.jpg

لینک به دیدگاه

کابل ساتای هارد WD Blue 1tb باید به کدوم از این ها وصل بشه؟ فرقی هم میکنه؟

b6ftqlr62jktpccp3xbz.jpg

تفاوت نداره توموقع اسمبل ببین تو کدوم راحت تره

راستی موقع اسمبل زیاد به این در گاه ها فشار نیار (من بار اولی که می خواستم اسمبل کنم فکر می کردم فیش ساتا باید کامل داخل در گاه ساتا باشه به خاطر همین اونقدر فشار دادم که در گاه ساتا خرد شد :D یه بار هم این بلا رو سر هارد اوردم) 

ویرایش شده توسط Eisenberg
لینک به دیدگاه

بهتره به sata 6gb وصل کنی از دفترچه راهنمای بورد نگا کن ببین کدوم اینه وصل کن 

رو بورد کنارشم می نویسه خودش دقت کن!

ویرایش شده توسط Jang Yi Jin
لینک به دیدگاه

گرافیک گرفتم وصل کردم ویندوز نصب کردم همه چی ok هست دمای سی پی یو از 40 بالا تر نمیره ایشالا برم برای سوار کردن روی کیس فقط شابد برای سیم های کیس به بورد مشکلی باشه سوال میکنم مرسی بچه ها  :D

لینک به دیدگاه

دوستان اسمبل تموم شد. کمرم شکست :D

این هم عکس هاش برای بار اول چطوره؟

xux8m73yc899zgwym5wp.jpg

985cd5yyva5ytk68ei66.jpg

لینک به دیدگاه

مبارک باشه سالیان سال فناش برات بچرخه 

فقط یه چیزی از اینا بخر خیلی تو کابل منیجمنت کمک میکنه

لینک به دیدگاه

دوستان اسمبل تموم شد. کمرم شکست :D

این هم عکس هاش برای بار اول چطوره؟

فن پاور باید رو به سمت پایین باشه

Sent from my SM-N9005

لینک به دیدگاه

الان با سیستم جدید امدم. 

تست های دما رو هم بذار ببینیم

با چه برنامه ای؟

مبارک باشه سالیان سال فناش برات بچرخه 

فقط یه چیزی از اینا بخر خیلی تو کابل منیجمنت کمک میکنه

هست پشت کیس زدم به سیم ها ولی همش مشکی هست دیده نمیشه تو جعبه پاور 5 تا بود.

فن پاور باید رو به سمت پایین باشه

Sent from my SM-N9005

نه بالا گذاشتم کلا از پایین به بالا هوا جریان داشته باشه.

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

الان با سیستم جدید امدم. 

با چه برنامه ای؟

هست پشت کیس زدم به سیم ها ولی همش مشکی هست دیده نمیشه تو جعبه پاور 5 تا بود.

نه بالا گذاشتم کلا از پایین به بالا هوا جریان داشته باشه.

فن پاور هوارو میکشه توی پاور بیرون نمیده که از پایین به بالا باشه ;)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...