رفتن به مطلب

◄ از ﴿بد شانسی﴾ های زندگیت بگو ►

poorya_2
 اشتراک گذاری

شانس  

103 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. به شانس اعتقاد داری ؟

• خیر
    • بلی
    • بستگی به شرایط داره

Recommended Posts

درود

اگه توی هر موقعیت ، هر مکان ، هر مرحله و.. از زندگیتون بدشانسی اوردید میتونید اون لحظه رو با ما در میان بزارید

خاطره نگید عزیزان (خاطرات تلخ و ...) نه ! فقط هر موضوعی که با بدشانسی مربوط میشه

اصلا من از هیچ فروم سایت یا... الگو نگرفتم امروز یه بدشانسی دیگه اوردم و گفتم بزار ببینم کسی تو این دنیا به اندازه من بدشانس هست یا نه !؟

ممنون

ویرایش شده توسط poorya_2
لینک به دیدگاه

• ارسال 92
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

این که یه سیستم ۲۰۱۱

بود تا اومدم بخرم فروش رفت

core i7 4960x

x79 delux

لینک به دیدگاه

من بخوام از بد شانسی حرف بزنم کل فروم هم جمع شن به گرد پای من نمی رسن :d

لینک به دیدگاه

من قبلا اصلا و ابدا به شانس اعتقادی نداشتم ولی تو این دوسال اخیر یه اتفاقایی واسم افتاد که شانس عین قران واسم اثبات شدو اعتقاد پیدا کردم  نمیشه گفت همه جا بدشانسم ولی تو جاهایی که خیلی می خوام خوش شانس باشم بدشانسی میارم

لینک به دیدگاه

من به بدشناسی اعتقاد دارم خوش شانسی کلا وجود نداره  :laughing: 

لینک به دیدگاه

خوب چرا از خوش شانسی ها نگیم

فکر مثبت داشته باشید

وقتی خوش شانسی نداریم از چی بگیم  :D

لینک به دیدگاه

اعتقاد دارم  بدجور.....

آخریش  همین امروز

هفته  دیگه عروسیمه.

تالار گرفتیم کارتاروپخش کردیم  و هزار جور هزینه کردیم زنگ  زدن میگن بابا بزرگم حالش  به هم خورده بیمارستانه.....

یعنی  عروسیمون رفت رو هوا......

اینجور بد شانسیا دیگه  خیلی سوزناکه....

چون  از جهتی بابا بزرگم واسم  عزیز بود

از جهت دیگه  عروسی بهم  بخوره هم مخارجمون به فنا میره و  هم  زحمات دیگمون......

لینک به دیدگاه

البته  من  به خوش شانسی هم اعتقاد دارم.

اعتقادم  اینه  که هر آدمی تو بعضی چیزا خوش شانسه و تو بعضی چیزا بد شانس.

نباید  مطلق  نگاه  کرد

لینک به دیدگاه

بچه ها خواهشا اسپم نزنید

فقط اگه بدشانسی اوردید واسه بقیه تعریف کنید 

-----------------------

من چهارشنبه 1 پاور کولر مستر جدید خریدم (اونم با کلی قرض و ... )

اقا اوردمش خونه - همه کابل ها دقیق و درست و بدون مشکل وصل شد ، دکمه پاور رو زدیم سیستم به راحتی بالا اومد 

1ساعت بعدش اومدم یه فیلم ببینم دیدم یه صدای تق  :D  اومد و سیستم خاموش شد

باخود گفتم یا ابوالفضل  :(

فکر کردم یکی از قطعات واسش مشکلی پیش اومد همه رو دونه دونه تست کردم تا رسیدم به پاور (اینجا بود که اشک تو چشمام جمع شد :D )

پاور قبلی رو گذاشتم دیدم بععععععععععله !! سیستم بدون مشکل بالا اومد - 1 تست پایداری هم گرفتم مشکلی نداشت

با خودم گفتم مثل اینکه ناف ما رو با بدشانسی بریدن - پاور نو ؟ آخه چرا ؟!  :crying:  :crying:  :crying:

امروز هم فرستادم گارانتی - امیدوارم واسم تعویض کنن نه تعمیر  :(

خلاصه این داغم تازه بود گفتم بزار اول از همه بگم 

لینک به دیدگاه

هی هی هی ....

بدشانسی یعنی اینکه چهار میلیون پول لپ تاپ بدی بیاری ببینی 2 تا پیکسل سوخته داره ... آخه لپ تاپ نو !!!! یعنی از هر 100 تا 1 دونش اینجوری میشه که اونم افتاد به من .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بد شانسی من نابود شدن آرشیو کارهام از 16 سالگی تا 24 سالگی بود که تا 6 ماه بعدش افسردگی گرفته بودم واقعا روزای سختی بود

پروژه ایی که 2 ماه تمام روش کار کرده بودم و قرار بود 2 روز بعد تحویلش بدم... هنوز که هنوزه یادش می افتم عصبی میشم :wacko:

از اون رو به بعد روی 3 تا هارد مختلف آرشیو از همه کارهام نگه می دارم و یک درایو SSD هم برای پروژه های خیلی مهم دارم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بد شانسی یعنی اینکه یادت رفته باشه هارد هارو رید کردی و شروع کنی 10 ترابایت رو 1 گیگ پارتیشن جدا ویندوز بریزی  :crying:  :crying:  :crying:

لینک به دیدگاه

منم خیلی بد شانسی آوردم....

اصلا اون اولین روزایی که اومده بودم تو این سایت یه اتفاقایی برام افتاده بود که نگم بهتره ، خیلی داغون بودم! اون زمان آقای حسینی یه تاپیک زده بودن گفته بودن آدم تلاش کنه به همه جا می رسه! اون حالمو بهتر کرد ولی هنوزم چیزی ندیدم:| و بعد از اون هم چند اتفاق دیگه باعث شد که جوری ضربه روحی بخورم که الان در حال حاضر می ترسم اصلا سمت کاری برم! چون می ترسم دوباره....!

خلاصه هیچی بد تر این نمیشه که یه کاری رو بخوای بکنی کلی آرزو داشته باشی و کلی تلاش کنی بعد ببینی که همش دود شده!:|

مثل اون دوستمون که عروسیشون به هم ریخت:|

فقط واسه من از این اتفاقات به کرات افتاد و الان دیگه کاری نمیکنم که چیزی نشه دوباره:|

لینک به دیدگاه

اونایی که به شانس اعتقاد ندارن میشه دلیلش هم توضیح بدید ؟  8-X

هی هی هی ....

بدشانسی یعنی اینکه چهار میلیون پول لپ تاپ بدی بیاری ببینی 2 تا پیکسل سوخته داره ... آخه لپ تاپ نو !!!! یعنی از هر 100 تا 1 دونش اینجوری میشه که اونم افتاد به من .

تسلیت میگم داداش  :D میدونم خنده نداره ولی خداییش اینقدر تو زندگی بدشانسی میاری که خندت میگیره 

این که یه سیستم ۲۰۱۱
بود تا اومدم بخرم فروش رفت
core i7 4960x
x79 delux

اچکال نداره ، بهترشو میخری  @};-

من بخوام از بد شانسی حرف بزنم کل فروم هم جمع شن به گرد پای من نمی رسن  :D

بگو داداش - اصلا بیا مسابقه میزاریم

من قبلا اصلا و ابدا به شانس اعتقادی نداشتم ولی تو این دوسال اخیر یه اتفاقایی واسم افتاد که شانس عین قران واسم اثبات شدو اعتقاد پیدا کردم  نمیشه گفت همه جا بدشانسم ولی تو جاهایی که خیلی می خوام خوش شانس باشم بدشانسی میارم

شما هم بگو داداش تا اونایی که اعتقاد ندارن هم ایمان بیارن

من به بدشناسی اعتقاد دارم خوش شانسی کلا وجود نداره   :laughing: 

مثل هم هستیم کلا تو زندگی خوش شانسی با ما لج افتاده  :crying:

خوب چرا از خوش شانسی ها نگیم
فکر مثبت داشته باشید

نه داداش اینجا پاتوق بدشانس هاس  :D ولی اگه دوست داری از خوش شانسی هات میتونی بگی

اعتقاد دارم  بدجور.....

آخریش  همین امروز

هفته  دیگه عروسیمه.

تالار گرفتیم کارتاروپخش کردیم  و هزار جور هزینه کردیم زنگ  زدن میگن بابا بزرگم حالش  به هم خورده بیمارستانه.....

یعنی  عروسیمون رفت رو هوا......

اینجور بد شانسیا دیگه  خیلی سوزناکه....

چون  از جهتی بابا بزرگم واسم  عزیز بود

از جهت دیگه  عروسی بهم  بخوره هم مخارجمون به فنا میره و  هم  زحمات دیگمون......

داداش ایشالا که هر چه زودتر شفا پیدا کنن  @};-

امیدوارم مشکلی پیش نیاد و به خوبی و خوشی عروسی رو برپا کنید - پیشاپیش مبارک باشه

بد شانسی من نابود شدن آرشیو کارهام از 16 سالگی تا 24 سالگی بود که تا 6 ماه بعدش افسردگی گرفته بودم واقعا روزای سختی بود

پروژه ایی که 2 ماه تمام روش کار کرده بودم و قرار بود 2 روز بعد تحویلش بدم... هنوز که هنوزه یادش می افتم عصبی میشم :wacko:

از اون رو به بعد روی 3 تا هارد مختلف آرشیو از همه کارهام نگه می دارم و یک درایو SSD هم برای پروژه های خیلی مهم دارم

داداش تسلیت میگم :D  - منم این موضوع واسم کابوس شده همش میترسم 5 ترابایت اطلاعات نابود بشه 

بد شانسی یعنی اینکه یادت رفته باشه هارد هارو رید کردی و شروع کنی 10 ترابایت رو 1 گیگ پارتیشن جدا ویندوز بریزی  :crying:  :crying:  :crying:

داداش به این میگن حواس پرتی  :D

لینک به دیدگاه

درکتون میکنم:| واقعا افتضاحه ببینی کار هات به فنا رفته:(

لینک به دیدگاه

مثل اینکه تقریبا مثل هم هستیم.

حدود 2000 تا دی وی دی و یک روزه از دست دادم.یعنی نابود شدم.

به قول دوستم همیشه بهم میگه رو دی وی دی هات یه پشه هم نشسته بود.

شاید حدودا 4 تا 5 میلیون پولش بود.

بدشانسی که زیاده اما این خیلی بد بود.همراه با استرس تا دلت بخواد؛

همین یه بدشانسی بسه نمیخوام فکرکنم یاد بدشانسی دیگه بیفتم.

زحمت چند سال تو نیم ساعت به باد رفت.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

شاید گفتم بدشانسی آوردم ولی اگه خوب فکر کنم میبینم که سهل انگاری از طرف خودم بودش.

ولی خوب بعضی اتفاقات دست خود آدم نیست و باید دست به گریبان قدرتهای ماوراء طبیعی باشه که اول و آخرش خداست به شرطیکه باور داشته باشی . و بعضی ها رو هم خراب میکنیم اون موقع میگی ای خدا چه کنم ؟؟ !!!

من سوم نطری تو 4 تا درس افتادم ( مشکلاتی داشتم ) از اون طرف هم کنکور پیش دانشگاهی داده بودم که اگه نظری تموم نمیشد 1 سال محروم میشدم در صورت قبولی ( بماند بعد از چند ماه قانون عوض شد ) تو 4 تا درس خوش بینانه اصلاح میکردم نوشته های خودم رو جمعاً به زور میرسید مجموع نمره هام به 30 !!! یه تبصره ای بودش که باید بالا 12 میشدم . خلاصه کنم تا روز اعلام نتایج من هرشب نیت میکردم و سوره مریم رو میخوندم و روز واقعه تو تک تک 4 درس نمره بالا 15 گرفته بودم . شاید باورتون نشه ولی برا من باز مثل خواب و رویا میمونه. فقط باید قدرت خدارو باور داشت و یقین داشت . کلمه " انشاالله " رو هیچ موقع از یاد نبرید و مطمئن باشید اگه به نفع شما باشه خدا به خاطر اون " انشاالله " های که گفتین همه چی رو اوکی میکنه براتون

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

درود

از بد شانسیهای من اینکه دس رو هر دختری گذاشتیم برای ازدواج فرداش براش خاستگارارا صف کشیدن و فرط رفت خونه بخت :crying:  برا اونا که خوش شانسی بوده :(

لینک به دیدگاه

بد شانسی یعنی موقع بایوس آپدیت کردن برق بره ، اون لحظه دیگه میخوای خودتو بکشی

لینک به دیدگاه

دو سال پیش تو یه شرکتی کار میکردم.

بعد از یه مدت دیدم رییس شرکت به وعده هایی که داده عمل نمیکنه.

خلاصه باهاش  درگیر شدم وبا این که کارش واسم مهم بود زدم از شرکت بیرون.

اونجا یه کانکس داشتم که شبا اونجا می خوابیدم.

کل وسیله هام تو اون کامکس بود.

بعد 2 روز که  اومدم تو شرکت که تصویه کنم دیدم  کانکسمو دزد زده....

یعنی هر چی که تو اون مدت با خر حمالی و زحمتو زجر بدست آورده بودم همشو  دزد برد.

مخصوصا یه تلوزیون ال ای دی که تازه 1 ماه بود خریده بودم....

واقعا دلم سوخت....

هم زمان با این اتفاق  پام پیچ خورد خونه نشین شدم.

هم زمان با خونه نشین شدن از بیکاری افتادم به جون سیستمم(که خدا رو شکر اونو قبل اینکه دزد بیاد  آورده بودم خونه)

در کیس رو باز کردم که سی پی یوشو تمیز کنم فن سی پی یو رو خوب نبستم سی پی یوی اینتلم سوخت...

همه میگفتن  سی پی یو محاله بسوزه ولی سوخت....

هنوزم لاشه ی سی پی یو رو دارم :crying:

تموم این اتفاقات تو مدت زمان خیلی کوتاهی برام اتفاق اوفتاد همشم پشت سر هم واقعا به آدم فشار میاد :crying:

لینک به دیدگاه

درود

از بد شانسیهای من اینکه دس رو هر دختری گذاشتیم برای ازدواج فرداش براش خاستگارارا صف کشیدن و فرط رفت خونه بخت :crying:  برا اونا که خوش شانسی بوده :(

داداشی شما یه موسسه بخت باز کنی بزن ^_^

داستان زیاد دارم همین امروز صبح اومدن منو به علت اینکه سرباز فراری هستم ببرن میگم بابا من دانشجو ارشدم بعدشم من کارای سربازیم کردم احتمال 99 درصد معافم میگن نه بریم دادگاه نظام یعنی یه وضعی ولی من میذارم پای خیریتش میگم اشکال نداره

مادربورد V Gene من دو پین از پایه سوکتش شب گذشته شکستش...

ویرایش شده توسط Done
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...