رفتن به مطلب

◄ از ﴿بد شانسی﴾ های زندگیت بگو ►

poorya_2
 اشتراک گذاری

شانس  

103 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. به شانس اعتقاد داری ؟

• خیر
    • بلی
    • بستگی به شرایط داره

Recommended Posts

بدترین بد شانسی اینه که باورت بشه بد شانسی !!!

دمت گرم واقعا گل گفتی

این چیه زد حالااااااااااااا

لینک به دیدگاه

• ارسال 92
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

واقعا این و خوب اومدی؛

به قول عطا جان واقعا بعضی وقتها خیلی چیزها بهم ثابت شده امید به خدا؛اعتماد به نفس و ... ... ... میشه خیلی چیزهارو تغییر داد.

نا امیدی بدتر بدشانسی میاره؛بیاید زنگیتون رو عوض کنید و تصمیمات جدید و جدی بگیرید.

• فقط شاد باشید.

به قول شاعر میگه؛

بگو،  بخند،  شاد باش،  ممکن فردایی نباشه،

لینک به دیدگاه

داداشی شما یه موسسه بخت باز کنی بزن ^_^

داستان زیاد دارم همین امروز صبح اومدن منو به علت اینکه سرباز فراری هستم ببرن میگم بابا من دانشجو ارشدم بعدشم من کارای سربازیم کردم احتمال 99 درصد معافم میگن نه بریم دادگاه نظام یعنی یه وضعی ولی من میذارم پای خیریتش میگم اشکال نداره

مادربورد V Gene من دو پین از پایه سوکتش شب گذشته شکستش...

جدی میگم باید بیان یه دستی به سرو روشون بکشم یه هفته نکشیده خونه بختن ^_^  دیگه دارم به خودکشی فکر میکنم ~x(

لینک به دیدگاه

من توضیح دادم که چه اتفاقات بدی برام افتاده هنوزم فکر میکنم اونقدر ها هم بد شانس نیستم:دی

لینک به دیدگاه

سلام خدمت رفقا

من کلا به شانس به عنوان چیزی سوای تقدیر+حکمت اعتقادی ندارم. اتفاقات غیر منتظره ای هستش که ما بهشون میگیم شانس. تو نظر سنجی هم گزینه سوم رو زدم چون گزینه بهتری روی میز نبود!!!!! :D

اینو گفتم یه وقت سوء برداشت نشه از حرفام.

دیدی یه مدت میوفتی رو دور خوش شانسی چه حالی میده!!! پشت سر هم اتفاقای خوب میوفته.... همه خوشحالن .... همه چی آرومه!!!! @};-  :D  :) من چند وقت پیش یه مدت طولانی برعکسش بودم!!!!! :laughing:

پشت سر هم به من عنایت میشد!!!!! من خیلی زندگی رو سخت نمیگیرم، چون هر چی سخت تر بگیری ، طبیعتا سخت تر میگذره!! از این میان یکی از مواردی که بسیار بنده رو سوزوند قبول نشدن تو ارشد بعد از یه مدت طولانی خر خونی اونم با فاصله 1 نفر از آخرین قبولی رشته ام بود!!!!! شاد و سربلند و سر به زیر باشید.

یا علی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

من بگم بدشانسم دروغ گفتم اما خوش شانسم هم نیستم...

مثلا موقعی که تو زندگی واقعی یجایی کارم گیره لازم دارم به یخورده شانس فقط یخورده ها ولی اون لحظه بد شانسم، تو یچیزای خنده داره بی خودی شانس میارم... آدم تو اون لحظه گریش میگیره که تو چه چیزایی شانس میاره...  :mad:

لینک به دیدگاه

بدبختی یعنی واسه نیم نمره یه سال بیفتی عقب.تو پیش دانشگاهی یه درسو 9.5گرفته بودم و نتونستم پاسش کنم.با اینکه دانشگاه هم قبول شده بودم ولی نتونستم برم و سال دیگه کنکور دادم

لینک به دیدگاه

من با یک دکمه یه مین z97x soc force

سه عدد کارت 290

پردازنده 4790 کا

هارد 1 ترا رو سوزوندم، رکورد سوزوندن من باید تو کتاب گینس ثبت شه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یک بار برای شرکت یک سرور اچ پی پرولینت گرفته بودیم حدودا 18 تومن شده بود 

برای اینکه بتونیم زمانی که برق میره سرور رو داشته باشیم از باتری های ماشین استفاده کردیم . فکر کنم حدودا 20 عدد باتری ماشین رو با یه ترفندی بهم وصل کرده بودیم

خلاصه ما چندبار برق رو قطع کردیم که ببینیم سیستم به طور صحیح کارمیکنه یا نه . برق هارد ها با سی پیو با مین برد رو از باتری های مختلف پخش میکردیم برای اینکه انرژی هدر ندیم از پاور استفاده نکردیم :( برق باتری ها 12 ولت بود و کافی بود 

برق شهر به پاور میخورد و از همون پاور کابل ها تقسیم میشد تو مدار و باتری ها خب اصلا ما به این فکر نکرده بودیم که اگه برق دوباره وصل بشه چجوری باتری قطع بشه من دقیقا نمیدونم اینا چیکارکرده بودن ولی سیستم طوری بود که اگه میدید مادربرد برق نداره اون مقاوت یا .. که روی مدارباتری بود غیرفعال میشد و به مادربرد برق میداد اگرم که میدید مادربرد برق داره اون رو قطع میکرد ولی با اختلاف زیاد  این بچه ها هم موقع تست قطع برق وقتی دوباره میخواستند برق رو وصل کنند چون شارژ باتری ها تموم شده بود این رو نفهمیده بودند

خلاصه یکبار که ما شرکت نبودیم برق میره و سیستم به طور صحیح با برق باتری کار میکنه ولی اما وقتی برق میاد ... بومب .......  :eek:  :eek:  :wacko: هم باتری و هم برق پاور باهم جمع میشه و سیستم رو.....

هنوز که هنوزه واقعا نفهمیدم اون اختلاف زمان برای چی بوده باید بلافاصله قطع میکرده ولی نکرده  :crying:  :crying: هارد ها رو تونستیم درست بکنیم فقط مدارشون سوخته بود ولی مادربرد و پردازنده قابل جبران نبود جالب اینجاست رم ها سالم مونده بودند  :-?

لینک به دیدگاه

تو همه چی بدشانسم...

رو هارد نازنین 2 ترابایتیم با بیتلاکر رمز گزاشتم فایل ریکاوریشو تو c ذخیره کردم...

بردمش زدم به لبتاب دوستم ریکاوری کی خواست...

اومدم خونه دیدم لب تابم بالا نمیاد.... :crying:

لینک به دیدگاه

من حرف عطا جون رو تایید می کنم.

تو این زندگی خیلی بدی گذشته. اما خدار رو شکر همشون ختم به خیر شدن و تهش تجربه بوده ! :-?

منم گزینه 3 رو زدم. چون به قول دوستمون گزینه بهتری روی میز نبود ! =))

من نمیگم بد شانسی. میگم بدی زندگی و بعدم میزارم پای امتحان و اشتباه و امثال اینها.

اگر دقت کنیم ته همه این موارد به خودمون بر می گرده.

بعد پوریا جان مگه اتفاق خاصی افتاده؟ همیشه این اتفاقا پیش میاد. منم مانیتور خریدم تو رنگ سیاه تعداد زیاد پیکسل قرمز می شد. با هزار بدبختی پسش دادم و پولم رو گرتم و 30 تومنم ضرر شد برای رفت ور برگشت !

خدا در جواب این حرف که اطرافیان به پیامبر گفتن بد شانی ( اتفاقات بد رو به پیامبر نسبت می دادن ! ) ! میگه که بد شانسی که میارید از خودتونه و خوش شانسی ها لطف خداست.(چیزی که در ذهنم هست رو معنی کردم  آیه رو دقیق یادم نیست کدوم هست ) @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

خوش شانسی هم داشتم و دارم ولی خب موضوع تاپیک بدشانسیه .

این یه دونه ساده :

دیروز اومدیم دوتا 2 بازی کنیم میخواستم sven بردارم تیم مقابل Random کرد sven افتاد  :huh:  دوستانی که انلاین دتا 2 میزنن میدونن چقدر احتمالش کمه که بین اون همه هیرو طرف random کنه و هیرویی که میخوایی انتخاب کنی بهش بیوفته اونم یه هیرویی مثه sven که زیاد هم انتخاب نمیشه  :-t

لینک به دیدگاه

یک بار برای شرکت یک سرور اچ پی پرولینت گرفته بودیم حدودا 18 تومن شده بود 

برای اینکه بتونیم زمانی که برق میره سرور رو داشته باشیم از باتری های ماشین استفاده کردیم . فکر کنم حدودا 20 عدد باتری ماشین رو با یه ترفندی بهم وصل کرده بودیم

خلاصه ما چندبار برق رو قطع کردیم که ببینیم سیستم به طور صحیح کارمیکنه یا نه . برق هارد ها با سی پیو با مین برد رو از باتری های مختلف پخش میکردیم برای اینکه انرژی هدر ندیم از پاور استفاده نکردیم :( برق باتری ها 12 ولت بود و کافی بود 

برق شهر به پاور میخورد و از همون پاور کابل ها تقسیم میشد تو مدار و باتری ها خب اصلا ما به این فکر نکرده بودیم که اگه برق دوباره وصل بشه چجوری باتری قطع بشه من دقیقا نمیدونم اینا چیکارکرده بودن ولی سیستم طوری بود که اگه میدید مادربرد برق نداره اون مقاوت یا .. که روی مدارباتری بود غیرفعال میشد و به مادربرد برق میداد اگرم که میدید مادربرد برق داره اون رو قطع میکرد ولی با اختلاف زیاد  این بچه ها هم موقع تست قطع برق وقتی دوباره میخواستند برق رو وصل کنند چون شارژ باتری ها تموم شده بود این رو نفهمیده بودند

خلاصه یکبار که ما شرکت نبودیم برق میره و سیستم به طور صحیح با برق باتری کار میکنه ولی اما وقتی برق میاد ... بومب .......  :eek:  :eek:  :wacko: هم باتری و هم برق پاور باهم جمع میشه و سیستم رو.....

هنوز که هنوزه واقعا نفهمیدم اون اختلاف زمان برای چی بوده باید بلافاصله قطع میکرده ولی نکرده  :crying:  :crying: هارد ها رو تونستیم درست بکنیم فقط مدارشون سوخته بود ولی مادربرد و پردازنده قابل جبران نبود جالب اینجاست رم ها سالم مونده بودند  :-?

:laughing: :laughing:  =)) =)) :laughing: :D  :D   :-?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خوش شانسی هم داشتم و دارم ولی خب موضوع تاپیک بدشانسیه .

این یه دونه ساده :

دیروز اومدیم دوتا 2 بازی کنیم میخواستم sven بردارم تیم مقابل Random کرد sven افتاد  :huh:  دوستانی که انلاین دتا 2 میزنن میدونن چقدر احتمالش کمه که بین اون همه هیرو طرف random کنه و هیرویی که میخوایی انتخاب کنی بهش بیوفته اونم یه هیرویی مثه sven که زیاد هم انتخاب نمیشه  :-t

20 میلیون بار برام پیش اومده یارو تو لود تایم میگه MID PUDG بعد یهو تیم حریف رندوم میزنه pudg میاد :| بدتر از اون اینکه وقتی بقیشون رندوم میزنن Riki و sniper و نوب هیرو ها میوفته بهشون بعد تیم ما هم جو میگرتشون میزنن puck و IO و invoker میوفته بهشون :|

لینک به دیدگاه

من حرف عطا جون رو تایید می کنم.

تو این زندگی خیلی بدی گذشته. اما خدار رو شکر همشون ختم به خیر شدن و تهش تجربه بوده ! :-?

منم گزینه 3 رو زدم. چون به قول دوستمون گزینه بهتری روی میز نبود ! =))

من نمیگم بد شانسی. میگم بدی زندگی و بعدم میزارم پای امتحان و اشتباه و امثال اینها.

اگر دقت کنیم ته همه این موارد به خودمون بر می گرده.

بعد پوریا جان مگه اتفاق خاصی افتاده؟ همیشه این اتفاقا پیش میاد. منم مانیتور خریدم تو رنگ سیاه تعداد زیاد پیکسل قرمز می شد. با هزار بدبختی پسش دادم و پولم رو گرتم و 30 تومنم ضرر شد برای رفت ور برگشت !

خدا در جواب این حرف که اطرافیان به پیامبر گفتن بد شانی ( اتفاقات بد رو به پیامبر نسبت می دادن ! ) ! میگه که بد شانسی که میارید از خودتونه و خوش شانسی ها لطف خداست.(چیزی که در ذهنم هست رو معنی کردم  آیه رو دقیق یادم نیست کدوم هست ) @};- @};- @};-

دوست عزیز شما تا وقتی که بد شانس نباشی نمیتونی بفهمی بدشانسی یعنی چی ، و میگی بدشانسی از کارای خود آدم نشات میگیره

موارد خیلی زیادی دارم ولی فقط دو سه مورد آخر که مربوط به انجمن هم میشه(چون کامپیوتریه) را مینویسم

بد شانسی یعنی اینکه یه کولر(برای کامپیوتر) ازیکی از بهترین مارک های خارجی و با کلی هزینه بخری ، اولش خوب کار کنه اما بعد از 3 روز یه دفعه فنش از کار بیافته

اونوقت جالب اینجاست که زنگ زدم گارانتی و میگه این خیلی عجیبه (نمیدونید طرف پشت تلفن چطوری تعجب کرده بود) و طرف میگفت تو این چند سال هیچ کسی نبوده که فنش خراب بشه حتی تا آخرین روز گارانتیشون هم فن هیچ کدوم خراب نشده اونوقت چطور از شما خراب شده :eek: :eek: :eek:

خلاصه طرف گفت ما فن را گارانتی نمیکنیم اما چون مورد شما جالبه(خندش گرفته بود) براتون عوض میکنیم

دومین مورد اینکه یکی از بهترین مدل های یه پاور معروف(بهترین مدل یعنی 80 پلاس پلاتینیوم) خریدم و اونم 4 - 5 روز که گذشت نیم ساعت یه بار خاموش میشد. خلاصه اینم بردیم گارانتی حل شد

اما قسمت جالبش اینه که این دومورد و یکی دو مورد دیگه دقیقا زمانی اتفاق می افتاد که من با سیستم کلی کار داشتم و تا این قطعات برن گارانتی و بیان ضرر خوبی نوش جان می کردم.

نکته اینکه اگه من جنس چینی و بی کیفیت میخریدم و این اتفاقا می افتاد میگفتم خودم مقصرم ولی حالا چی؟ میگید خدا گفته بد شانسی از خودتونه؟!!!

البته خوش شانسی هم داشتم ولی میدونید چطوری؟ وقتی یه بد شانسی میارم و یه قضیه ای اتفاق میافته و این قضیه در زمانی که داره به یه بحران تبدیل میشه بعضی مواقع شانس میارم و قضیه حل میشه، یعنی خوش شانسی من اینه که از یه بدشانسی خلاص بشم ، یه جورایی مثله اینه که یکی همینطور یهو بخوابونه زیر گوشت بعد بگه ازم تشکر کن چون میتونستم الان با چاقو بکنم تو شکمت و بهت لطف کردم

ولی خوب همین مقدار خوش شانسی هم غنیمته ^_^

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما تا وقتی که بد شانس نباشی نمیتونی بفهمی بدشانسی یعنی چی ، و میگی بدشانسی از کارای خود آدم نشات میگیره

موارد خیلی زیادی دارم ولی فقط دو سه مورد آخر که مربوط به انجمن هم میشه(چون کامپیوتریه) را مینویسم

بد شانسی یعنی اینکه یه کولر(برای کامپیوتر) ازیکی از بهترین مارک های خارجی و با کلی هزینه بخری ، اولش خوب کار کنه اما بعد از 3 روز یه دفعه فنش از کار بیافته

اونوقت جالب اینجاست که زنگ زدم گارانتی و میگه این خیلی عجیبه (نمیدونید طرف پشت تلفن چطوری تعجب کرده بود) و طرف میگفت تو این چند سال هیچ کسی نبوده که فنش خراب بشه حتی تا آخرین روز گارانتیشون هم فن هیچ کدوم خراب نشده اونوقت چطور از شما خراب شده :eek: :eek: :eek:

خلاصه طرف گفت ما فن را گارانتی نمیکنیم اما چون مورد شما جالبه(خندش گرفته بود) براتون عوض میکنیم

دومین مورد اینکه یکی از بهترین مدل های یه پاور معروف(بهترین مدل یعنی 80 پلاس پلاتینیوم) خریدم و اونم 4 - 5 روز که گذشت نیم ساعت یه بار خاموش میشد. خلاصه اینم بردیم گارانتی حل شد

اما قسمت جالبش اینه که این دومورد و یکی دو مورد دیگه دقیقا زمانی اتفاق می افتاد که من با سیستم کلی کار داشتم و تا این قطعات برن گارانتی و بیان ضرر خوبی نوش جان می کردم.

نکته اینکه اگه من جنس چینی و بی کیفیت میخریدم و این اتفاقا می افتاد میگفتم خودم مقصرم ولی حالا چی؟ میگید خدا گفته بد شانسی از خودتونه؟!!!

البته خوش شانسی هم داشتم ولی میدونید چطوری؟ وقتی یه بد شانسی میارم و یه قضیه ای اتفاق میافته و این قضیه در زمانی که داره به یه بحران تبدیل میشه بعضی مواقع شانس میارم و قضیه حل میشه، یعنی خوش شانسی من اینه که از یه بدشانسی خلاص بشم ، یه جورایی مثله اینه که یکی همینطور یهو بخوابونه زیر گوشت بعد بگه ازم تشکر کن چون میتونستم الان با چاقو بکنم تو شکمت و بهت لطف کردم

ولی خوب همین مقدار خوش شانسی هم غنیمته ^_^

عزیز من نگفتم

آیه دقیق رو هم نمیتونم پیدا کنم. :(

اتفاقات بد قراره اتفاق نیوفته؟ برای همه هست. کم یا زیاد.

منم گفتم مانیتور خریدم ، اینطور شد. یا ..... .

یکیش رو گفتم. برای منم زیاد اتفاق افتاده.

اسمش رو بد شانسی نمیزارم. اتفاق بد. چرا اتفاق افتاده؟ نمیدونم. اما مهم اینه که اتفاق افتاده و باید ازش گذر کرد. نمیشه خودمون رو بکشیم که ! :D  خدایی میگم همیشه اتفاقات بدی که برام افتاده با توکل به خدا ختم به خیر شده و بهترش گیرم اومده. مثلا اتفاقی که برای مانیتور برام افتاد باعث شد تا یه مانیتور دیگه که خیلی دوست داشتم بخرم اما پولش رو نداشتم رو بتونم به صورت در حد اک با قیمت خیلی مناسب بخرم. :)

ویرایش شده توسط gosbe
لینک به دیدگاه

درود

از بد شانسیهای من اینکه دس رو هر دختری گذاشتیم برای ازدواج فرداش براش خاستگارارا صف کشیدن و فرط رفت خونه بخت :crying:  برا اونا که خوش شانسی بوده :(

درود

این قضیه شما مثل اون فیلم داماد خوش قدمه

لینک به دیدگاه

20 میلیون بار برام پیش اومده یارو تو لود تایم میگه MID PUDG بعد یهو تیم حریف رندوم میزنه pudg میاد :| بدتر از اون اینکه وقتی بقیشون رندوم میزنن Riki و sniper و نوب هیرو ها میوفته بهشون بعد تیم ما هم جو میگرتشون میزنن puck و IO و invoker میوفته بهشون :|

lol

واقعا خیلی بدشانسی زیاده تو این بازی مثلا مد All random Death match یعنی عمرا مثه آدم هیرو بده بهم .

لینک به دیدگاه

درود

این قضیه شما مثل اون فیلم داماد خوش قدمه

نمیدونم برای من خوش شانسیه یا بدشانسی *dry#

لینک به دیدگاه

بنده به شانس اعتقاد ندارم هر رخدادی در اثر مجموعه عواملی شکل می گیره که عدم شناخت ما نسبت به اون عوامل باعث میشه اون رخداد رو شانسی تلقی کنیم مثلا وقتی سکه ای رو پرتاب می کنیم اگر انرژی وارد بر سکه ناشی از نیروی دست و مقاومت هوا و گرانش و برخورد به زمین رو به طور دقیق در اختیار داشته باشیم با قطعیت می توان گفت سکه رو خواهد بود یا پشت!  :-j ناظر جان بیا منو جمع کن لطفا

لینک به دیدگاه

پدرم توی بانکه هر سال چندین بار وام میگرفت ولی امسال از بدشانسی ما بهش وام نمیدن تا سال بعد موقع تعطیلات چون من میخواستم یک سیستم گیم 2011-3 بگیرم اینم از شانس بد ما =)) =))

البته به شانس اعتقاد ندارم چون هر اتفاقی بیفته از طرف خداست این بستگی به اعمال ما داره که خوب باشه یا بد اگه خوب باشه خدا رفتارش با ما خوب خواهد بود وگرنه بد. ولی از من فکر کنم حکمتی داره باید تا سال بعد صبر کنم یا اینکه خدا معجزه کنه :D

لینک به دیدگاه

پدرم توی بانکه هر سال چندین بار وام میگرفت ولی امسال از بدشانسی ما بهش وام نمیدن تا سال بعد موقع تعطیلات چون من میخواستم یک سیستم گیم 2011-3 بگیرم اینم از شانس بد ما =)) =))

البته به شانس اعتقاد ندارم چون هر اتفاقی بیفته از طرف خداست این بستگی به اعمال ما داره که خوب باشه یا بد اگه خوب باشه خدا رفتارش با ما خوب خواهد بود وگرنه بد. ولی از من فکر کنم حکمتی داره باید تا سال بعد صبر کنم یا اینکه خدا معجزه کنه :D

آره داداشم حکمت داره چون قراره بهتر از 3-2011 نصیب تون بشه :) من منتظر آخرین نسل قطعات کامپیوتری هستم روزی برسه که اینتل بگه این آخریش بود و درش تخته بشه :laughing:

لینک به دیدگاه

بدشانسی یعنی ساعت 3 صبح (یا به قول عامیانه نصفه شب) برق ها برن و بعدش سیستم رو که روشن میکنی میبینی SSD شناسایی نمیشه وبدتر از اون گارانتی تمام شده و بدتر از اون توی کشوری زندگی میکنی که کسی دانش کافی واسه تعمیرش نداره  :crying:  :crying:

لینک به دیدگاه

با یه نفر در لیون در حال معامله هستیم ولی کار پیش نمی ره

اینم شانس ماست دیگه!

اومدیم ۲۰۱۱ بگیریم فروش رفت

حالا پیدا کردیم

یه مشکلاتی هست

لینک به دیدگاه

بدشانسی یعنی اینکه 800 میلیون قرار داد داشته باشی دست اخر 80 میلیون هم بدهکار بشی :) !!

ویرایش شده توسط li_com
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...