رفتن به مطلب

جنگ جهانی!اختلاف رئیس جمهورهای گیم فقط برای چند فریم !(Benchmark GTX 980)

اشتراک گذاری

بنظر شما کدام بهترین عملکرد رو داشته؟GTX 980  

80 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. بنظر شما کدام بهترین عملکرد رو داشته؟

• ASUS GeForce GTX 980 Poseidon
    • ASUS GeForce GTX 980 Strix
    • Gigabyte GeForce GTX 980 G1 Gaming
    • GALAX GeForce GTX 980 HOF
    • GALAX GeForce GTX 980 SOC
    • MSI GeForce GTX 980 Gaming OC
    • Palit GeForce GTX 980 Super Jetstream

Recommended Posts

خسته نباشید خدمت استارتر عزیز یه سوال شک برانگیز برام به وجود اومد نتایج تست 3dmark 11کارت 290 شده 12870 در حالی که 290من 15026هست تقریبا نزدیک 980

ولی چرا تو این بنچ مارک این قد پایین زده شده به نظر میاد تو اکثر بنچ مارکها داره تو حق amd اجحاف میشه این حرف رو بدون تعصب گفتم 

سلام داذشم

خوب چند شرایط پیش می یاد نسخه درایور که احتمالا از مانتل و درایور اًمگا استفاده میکنید و دوم نوع قطعات تست شده چون سیستمی که اعلام شده برای Nvidia هستش اما حتما پیگری میکنم و به اطلاعتون میرسونم

لینک به دیدگاه

کلاً طرفدار برند های گم نام در ایران هستم چون در اکثر مواقع وارد نمیشن یا اگر وارد میشن هر کی نمیخره یا ریسک نمیکنه در موردشون

دمای کارت رو دیدم خوشم اومد البته گیگا هم خوب بود ولی بهش رای ندادم چون همه میدونن گیگا خوبه ولی کسی اهل ریسک نیست و در یک محدوده انتخاب میکنن (انگار همین فردا همه چی اوکی هست و میخوان برن کارت رو بخرن :D )

البته واقعاً حیف شد که برند KFA2 و گالاکس با هم ادغام شدن چون هر دو کارتهای بسیار جالبی میزنن

بسیار سپاس گذار تز نظرتون

بله Galax کارت های خوبی روانه بازار کرده نمونش همین HOF کارت خنک وبخاطر PCB حرفه ی که داره و بعد نوع خنک کنندگیشه و این نکته نباید فراموشه با مقدار توان بالای که داره اجازه به مدار تغذیه و GPU میده که بتونه تو فرکانس های بالا پایداری خودشو حفظ کنه اگه بهتر بگیم انگار بیای موتور V8 قدیم با V8 جدید مقایسه کنیم قدیمی مصرف بالا بود قدرت دیوانه وار اما حالا مصرف کم اما قدرت هوشمندانه اس حتی با پیشرفت تکنولوژی هنوز قدیمی ها قدرتمندن

به هر حالا ان شاالله این رقابت بیشترشه که ما شاهد کارت های قوی تری از بَرند های  مختلفی باشیم ( وارد کنندها باید این آمارو باید ببین و متوجه ش سنت گرای و تعصب دیگه تموم شده و حالا کاربرهای ما دنبال کارای هستن نه اسم)

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

galax hall of fame 4GB یه چیز دیگست.قویترینشون هست

با اوکلاک هم زیاد گرم نمیشه لامصب

ویرایش شده توسط Lord asghar
لینک به دیدگاه

درود

خسته نباشید به استارتر عزیز

واقعا بده که یک عزیزی زحمت کشیده، این مطالب رو اماده کرده، و ماها بدون اینکه مطلب رو بخونیم، اولین چیزی که میگیم عنوان هست! چه مشکلی داره؟ اصلا مشکل داره، حتما باید عنوان کنید داخل تاپیک که همه خستگی توی تن استارتر بمونه؟؟

فکر کنم فقط 1 صفحه و نیم از این تاپیک همین عنوان شده!

واقعا زشته! این مسئله رو میتونید به صورت پیام خصوصی به استارتر ابلاغ کنید! حتما باید به صورت عمومی باشه؟

کلا یاد نگرفتیم به هم احترام بزاریم، بجای تشکر، میایم و همچین حرف هایی میزنیم!

تشکر هم نکنید، حداقل مطلب رو میخونید، رد بشید برید!

تازه گی ها یه چیزایی دارم میبینم که واقعا دور از انتظاره ..........

لینک به دیدگاه

درود

واقعا بده که یک عزیزی زحمت کشیده، این مطالب رو اماده کرده، و ماها بدون اینکه مطلب رو بخونیم، اولین چیزی که میگیم عنوان هست! چه مشکلی داره؟ اصلا مشکل داره، حتما باید عنوان کنید داخل تاپیک که همه خستگی توی تن استارتر بمونه؟؟

واقعا زشته! این مسئله رو میتونید به صورت پیام خصوصی به استارتر ابلاغ کنید! حتما باید به صورت عمومی باشه؟

منم با شما موافقم  

تو مو می بینی و «من» پیچش مو   :) 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

درود

اگه با بنده هستید که اول تشکر کردم بعد انتقاد... نمی دونم کی میشه یاد بگیرم اگه یکی بدی هامون رو گفت سعی در برطرف کردن اون بکنیم بجای اینکه با پرخاش و یا نفی کردن اون انتقاد از زیر رفع اون در بریم... من واقعا عذر می خوام اما من معمولا به اونهایی که فکر میکنم اهمیت دارن برام و دوست دارم پیشرفت شون رو ببینم انتقاد می کنم تا چاپلوسی... !  ^_^

البته الان دیدم دیگر کاربران یکمقدار زیاد روی کردن انگار... انتقاد هم باید درست باشه نه یکراست و مستقیم ...  *dry#

ویرایش شده توسط Nima Mazrouie
لینک به دیدگاه

با عرض احترام، خیلی هنوان مضخرفی برای تاپیک انتخاب کردید.

سلام داداش گلم

اگه شما توی نشریه کار می کردین متوجه بودین برای جذب مخاطب و فراموش نکردن مطلب باید عنوانی انتخاب کنید که یاد شما بمونه و این مسئله توی تمام دنیا رواج داره

بعد شما می تونید از مطالب فرم استفاده کنید و حتی من به نظر شما احترام گذاشتم و نظر خودم درباره هیچ کدوم از قطعات نگفتم و نخواستم فکر کنید طرفدار ی کارت خاصم و توی تایپک نوشتم که شما کاربران هستین که انتخاب می کنید که کدوم کارت بهترین از این بیشتر به نظر و تفکرتون احترام بزارم؟

ویرایش شده توسط Abolfazl-like
لینک به دیدگاه

درود

منم با شما موافقم  

تو مو می بینی و «من» پیچش مو   :) 

درود

اگه با بنده هستید که اول تشکر کردم بعد انتقاد... نمی دونم کی میشه یاد بگیرم اگه یکی بدی هامون رو گفت سعی در برطرف کردن اون بکنیم بجای اینکه با پرخاش و یا نفی کردن اون انتقاد از زیر رفع اون در بریم... من واقعا عذر می خوام اما من معمولا به اونهایی که فکر میکنم اهمیت دارن برام و دوست دارم پیشرفت شون رو ببینم انتقاد می کنم تا چاپلوسی... !  ^_^

من از تک تک دوستانی که چه تذکر میدن چه پیشنهاد میدن چه طرف داری میکنن تشکر میکنم و واقعا مایه افتخاره بنده حقیر رو بنده نوازی میکنن

ما توی این فرم جمع شدیم داشته هامون دانسته هامون رو به اشتراک بزاریم و واقعا مهم نیست که سر عنوان چیه و کی گذاشتش و به نظر هم احترام بزاریم حتی اگه ما موافق ی شرکت خاصیم و تو بحث شرکت کنیم نه موضع بگیرم - خودم بشخصه خیلی خبات کریمی رو دوست دارم و عین داداشم میدونم به دو دلیل یکی از یک نژادیم و هم خونیم و دوم وقتی اتفاقی می افته با پیام خصوصی با دوستان در ارتباطه و این خیلی خوبه اما این نقدو بهش دارم زیاد نظر نمیده که ما از نظر و دانشش استفاده کنیم - من شدیدا به نمره منفی دادن مخالفم چون قدرت بیان رو از طرفمون می گیرم اما جواب منطقی و سندی زدن و در چهار چوب ادب حرف زدن رو حق همه دوستان میدونم چرا که باید حرف زد که عیب ها و مشکلات برطرفشه و به اگه چیزی نمدونه به دانشش اضافه شه

درباره عنوان ها دیدم تو فرم واقعا عنوان ها خسته کننده بودن و ی حال اما دیدم خیلی از بچه ها این تنوع ور پذیرفتن وخیلی ها مخالفت کردن من از هر دو گروه متشکرم که نظرشون رو عنوان کردن

ویرایش شده توسط Abolfazl-like
لینک به دیدگاه

درود

البته الان دیدم دیگر کاربران یکمقدار زیاد روی کردن انگار... انتقاد هم باید درست باشه نه یکراست و مستقیم ...  *dry#

درود

نخیر، منظورم شما نبودین

انتقاد همیشه خوبه، اما این که چجوری انتقاد بکنیم هم مهمه!

شما اولین نفر عنوان کردین، فکر کنم همون کفایت میکرد، دیگه هرنفر که وارد میشه این موضوع رو عنوان کنه به نظر جالب نمیاد!

در مورد قسمتی که قرمز کردم، اگر منظورتون اینه که من چاپلوسی کردم، باید عرض کنم که این مطالب به جز افزایش یه سری اطلاعات بنده هیچ سودی واسه من و بقیه نداره! این که هر تاپیکی دیدیم سریع بگیم افرین خوب نیست، ولی در کل انتقاد هم به جای خودش!

و صد البته که جیره و مواجب بنده دست کسی داخل این فروم یا خارجش نیست که بنده بخوام چاپلوسی کنم....

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

نخیر، منظورم شما نبودین

انتقاد همیشه خوبه، اما این که چجوری انتقاد بکنیم هم مهمه!

شما اولین نفر عنوان کردین، فکر کنم همون کفایت میکرد، دیگه هرنفر که وارد میشه این موضوع رو عنوان کنه به نظر جالب نمیاد!

در مورد قسمتی که قرمز کردم، اگر منظورتون اینه که من چاپلوسی کردم، باید عرض کنم که این مطالب به جز افزایش یه سری اطلاعات بنده هیچ سودی واسه من و بقیه نداره! این که هر تاپیکی دیدیم سریع بگیم افرین خوب نیست، ولی در کل انتقاد هم به جای خودش!

و صد البته که جیره و مواجب بنده دست کسی داخل این فروم یا خارجش نیست که بنده بخوام چاپلوسی کنم....

موفق باشید

خیر بنده به شخص خاصی اطلاق (درست نوشتم یا نه) نکردم... منظور این بود که وقتی یچیزی اشکال داره بنظرت، نیای بگی اقا فلان چیز مشکل داره و بجاش تشکر و تمجید کنی (از نظر من می گن چاپلوسی ) من اهلش نیستم ... با کسی رودربایستی ندارم و راحت حرفمو میزنم... !

حالا شما مشکلی ندیدی تو عنوان خب هیچ ، من بنظرم مشکلی بود گفتم اگه نمی گفتم چاپلوسی بود...! نمی دونم منظورو گرفتین یا نه !!! در واقع اگه مشکلی احساس کردی نگفتی چاپلوسی اما اگه مشکلی ندیدی پس چیزی نیست برا گفتن که اصلا بخوای چاپلوس باشی یا نه...  ^_^  @};-

بعدم بالاخره یک مقاله یا مطلب  ارائه میشه بقیه میان نظر میدن و اولین چیزی که فرد در خواندن مطلب باهاش روبرو میشه عنوان هست... بیشتر از این دیگه ادامه نمیدم چون خوبیت نداره و مطلب این دوستمون زحمت کشیدن به بیراهه کشیده میشه... ^_^

ویرایش شده توسط Nima Mazrouie
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...