رفتن به مطلب

مودینگ های رویایی !!!

Recommended Posts

دوست گل اگه بتونیین تصاویر هر یک از کیسها رو داخل یه زیپ جدا بزارین برای دانلود با کیفیت خوبا واقعا عالیه +1

لینک به دیدگاه

• ارسال 134
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

آقا پروژه پرخرج ترین مودینگ اومد جلو امشب قرارش میدم

خدایی این پروژ خیلیییییییییییییییییییییی هزینه داشته عکسها رو که ببینید خودتون متوجه خواهید شد  :blink:  :blink: 

پروژه ی  Raz3r D3sk توسط ...

attachicon.gif346 2560pxl3p.JPGattachicon.gif347 2560pxl3p.JPGattachicon.gif348 2560pxl3p.JPGattachicon.gif349 2560pxl3p.JPGattachicon.gif351 2560pxl3p.JPGattachicon.gif352 2560pxl3p.JPGattachicon.gif353 2560pxl3p.JPGattachicon.gif354 2560pxl3p.JPGattachicon.gif355 2560pxl3p.JPGattachicon.gif356 2560pxl3p.JPGattachicon.gif357 2560pxl3p.JPGattachicon.gif358 2560pxl3p.JPGattachicon.gif359 2560pxl3p.JPGattachicon.gif372 2560pxl3p.JPGattachicon.gif373 2560pxl3p.JPGattachicon.gif374 2560pxl3p.JPGattachicon.gif375 2560pxl3p.JPGattachicon.gif376 2560pxl3p.JPGattachicon.gif377 2560pxl3p.JPGattachicon.gif378 2560pxl3p.JPGattachicon.gif379 2560pxl3p.JPG

یا امام موسی صدر  این دیگه چیه  دربازه بهشته لامصب :wacko:

لینک به دیدگاه

60% اپلود شده دعا کنید error نخوره تا امشب لینکشو خواهم گذاشت  @};-  :x  @};-

لینک به دیدگاه

باشه دوستان تمام فایل ها رو به صورت zip هم قرار میدم فقط یه خورده صبر داشته باشید ^_^

ok @};-

لینک به دیدگاه

Element Copper – Gorgeous Rig

این اجب طراحیه کلاسیکو شیکی داره لامصب چقدر قشنگه  اینا خوراکه گیم تو حالت 4k

لینک به دیدگاه

Element Copper – Gorgeous Rig

این اجب طراحیه کلاسیکو شیکی داره لامصب چقدر قشنگه  اینا خوراکه گیم تو حالت 4k

اشتباه نکن عزیزم اینا فقط واسه تزئینه واسه روشن کردن نیست  =))  =))  :laughing:  :laughing:

لینک به دیدگاه

فجیعا تایید میشه. ایکاش شرکت های داخلی هم تو نمایشگاهاشون یاد بگیرن، از این کارا بکنن؛ عوض CD خام فروختن.

فجیعا تکذیب میشه. (خطر انتقاد...با احتیاط خوانده شود)

خیالت راحت که منو شما نمیتونیم. چون خیلی از عوامل دیگرو نداریم که مهترینش دانش هست، بعدشم به ابزار میرسه؛ کمی هم سابقه و تجربه در کار، در آخر هم جرات. پول چیه؟ بیخودی پول پول میکنید. انقدر کاربرارو پولکی بار نیارید. آدم با یه سیستم 2 ملیونی هم میتونه یه سیستم شیک داشته باشه با 12 ملیون هم میتونه alienware pc بخره که هرچی توش نگاه میکی فقط آشغال میبینی (داخل کیساشو میگم). به خدا مانیتورامون 1080×1920 هست فرق 980 با 970 به 20% هم نمیرسه، اما شما بگو بیاید 970 بخرید باقیشو صرف ظاهر آراسته کیستون کنید ... من میگم هیشکی نمیاد، باز میرن 980 میخرن. این همه مجامع تلاش کردن تونستن بفهمونن که گرافیک 2گیگ حتما از 1گیگ سریع تر نیست؛ تازه من میگم فقط 30 درصد (ته تهش) از این موضوع خبر دارن، باقی همون همونن. با این حساب کِی میخواد فرهنگ استافده از سیستم هایی که در کنار توانای ظاهر موجه و چشم نواز هم دارن جا بیفته ... الله و اعلم...

خیلی از همین سیستمای دوربرمون تو ایران که ملت عکسشو تو فروم ها قرار میدن با بودجه های 7 رقمی که اختصاص دادن ... هیچی نیستن. اسمارتیز-مدادرنگی. اون بابا که این سیسمت رو بسته هم، پول نداشته؟ چطور پول داشته سه چارتا 980 بچپونه تو کیسش، پول یه کابل اسلیو نداشته؟ کیساشونو نگاه میکنی اگار کابل توش منفجر شده. همه چیز پول نیست برادرمن.

خیلی از دوستان ثابت کردن اگه فقط یه مدیریت کابل ساده که تو کیس رعایت بشه معجزه میکنه تو قیافش. واترکولینگ سیخی چنده؟ فیتینگ یک چهارم به یک دوم تو ایران نیست، اسپری رنگ هم نیست؟ ولی نه ... دو دستی به گارانتی های بیخودمون (دور از چون جون چند تا شرکت حق شانسی که هستن) چسبیدیم نکنه یه وقت قطعمون طوری بشه! ولی فکر نمیکنیم که بابا ملت همین قطعرو میبرن زیر نیتروژن بعدم با آب خالی میشورن هیچیشم نمیشه.

90 درصد مردم به جیبشون نگاه میکنن بعد سیستم میبندن(روش غلطی نیست البته)، بعد میبینن که از سیستمشون راضی نیستن فکر میکنن  چون بودجه کم بود این اتفاق افتاده. بحث سر سطح انتظاره، نه بودجه.

موفق باشید. @};-

برادر من میخای یه امتحانی بکن شما 10تومن بده به من یه کیس ارتیموس پرایم برات درست کنم برات پشتک هم بندازه =)) در ضمن شما میفرمایید  حی پول پول میکنی شما اگه بودجه نداشته باشی از کجا میخای 4تا 980بندازی رو سیستم یا یک ملیون وخوردی بدی به سیستم واتر کولینگوغیره ...............

لینک به دیدگاه

برادر من میخای یه امتحانی بکن شما 10تومن بده به من یه کیس ارتیموس پرایم برات درست کنم برات پشتک هم بندازه =)) در ضمن شما میفرمایید  حی پول پول میکنی شما اگه بودجه نداشته باشی از کجا میخای 4تا 980بندازی رو سیستم یا یک ملیون وخوردی بدی به سیستم واتر کولینگوغیره ...............

عزیز دل همه چیز که پول نیست!

شما میتونید یه کیس 2 میلیونی رو هم مود کنید،احتیاج به این همه پول خرج کردن نیست!

در ضمن مودلینگ یک هنر است و هر کسی نمیتونه مدولینگ کار کنه!مثل نقاشی کردن،مثل نویسندگی :)

البته قصد توهین به کسی رو ندارم @};-  این نظر منه به قول یه مثل قدیمی:کار هرکس نیست خرمن کوفتن گاو نر میخواهد و مرد کهن! :)

لینک به دیدگاه

عزیز دل همه چیز که پول نیست!

شما میتونید یه کیس 2 میلیونی رو هم مود کنید،احتیاج به این همه پول خرج کردن نیست!

در ضمن مودلینگ یک هنر است و هر کسی نمیتونه مدولینگ کار کنه!مثل نقاشی کردن،مثل نویسندگی :)

البته قصد توهین به کسی رو ندارم @};-  این نظر منه به قول یه مثل قدیمی:کار هرکس نیست خرمن کوفتن گاو نر میخواهد و مرد کهن! :)

شما فکر میکنی همه این مودینگ هایی که استارتر عزیز نشونمون داد با دعای خیر مادرشون درست شده .نه داداش پول بابتش خرج شده اونم هزاران دلار که تو فکر منو شما جا نمیشه  در ضمن 90٪مودینگهایی که میبینیم مونتاژ هست وهمه قطعات امادس فقط باید بدونی چی بخری وکجا بزاری .به همین سادگی به همین خوشمزگی :D

لینک به دیدگاه

شما فکر میکنی همه این مودینگ هایی که استارتر عزیز نشونمون داد با دعای خیر مادرشون درست شده .نه داداش پول بابتش خرج شده اونم هزاران دلار که تو فکر منو شما جا نمیشه  در ضمن 90٪مودینگهایی که میبینیم مونتاژ هست وهمه قطعات امادس فقط باید بدونی چی بخری وکجا بزاری .به همین سادگی به همین خوشمزگی :D

عزیز دل منظور من رو اشتباه متوجه شدید!این سیستم ها فقط ویترین شرکت های بزرگ همین!

یه سوال از شما دارم،شما تا حالا سیستم خودتون رو مد کردین؟

ویرایش شده توسط hi1
لینک به دیدگاه

خیر مد نکردم چون مد کردن خودش هزینه داره من یه کیس دارم که 10سال پیش خریدمش کارتم توش جا نمیشد با انبردست خمش کردم اگه پول اضافی داشتم یه 290دیگه میخرم قدرتش زیاد بشه زیاد به خوشگل بودن سیستم اهمیت نمیدم رو قدرتش تمرکز میکنم یعنی اصلی ترین وظیفه یه سیستم @};-

لینک به دیدگاه

خیر مد نکردم چون مد کردن خودش هزینه داره من یه کیس دارم که 10سال پیش خریدمش کارتم توش جا نمیشد با انبردست خمش کردم اگه پول اضافی داشتم یه 290دیگه میخرم قدرتش زیاد بشه زیاد به خوشگل بودن سیستم اهمیت نمیدم رو قدرتش تمرکز میکنم یعنی اصلی ترین وظیفه یه سیستم @};-

ببخشید کیس شما این نیست؟5sgnoc8leuc5hhahf38j.jpg

لینک به دیدگاه

ببخشید کیس شما این نیست؟5sgnoc8leuc5hhahf38j.jpg

نه وضعیتش این قدرم بد نیست تو تاپیک عکس سیستمها هست میتونید نگاه کنید :laughing:

ویرایش شده توسط nas
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برادر من میخای یه امتحانی بکن شما 10تومن بده به من یه کیس ارتیموس پرایم برات درست کنم برات پشتک هم بندازه  در ضمن شما میفرمایید  حی پول پول میکنی شما اگه بودجه نداشته باشی از کجا میخای 4تا 980بندازی رو سیستم یا یک ملیون وخوردی بدی به سیستم واتر کولینگوغیره ...............

همین دیگه شما یه سیستم شاخو تو واتر کولر و سیستم 4Way SLI میبینید. هممون میدونیم که دما تقریبا هیچ تاثیری تو فریم نداره و کارت های گرافیک بعد از دو عدد نمیتونه پرفرمنس رو Scale کنه یعنی افزایش که نمیده ممکنه کاهش هم بده. پولکی بودن به معنی پول دار بودن نیست، به معنی پول دور ریختنه.

خیر مد نکردم چون مد کردن خودش هزینه داره من یه کیس دارم که 10سال پیش خریدمش کارتم توش جا نمیشد با انبردست خمش کردم اگه پول اضافی داشتم یه 290دیگه میخرم قدرتش زیاد بشه زیاد به خوشگل بودن سیستم اهمیت نمیدم رو قدرتش تمرکز میکنم یعنی اصلی ترین وظیفه یه سیستم

بازم یه مساله دیگه که خیلی شاهدش بودیم، سرمونو میگیریم بالا و حرف هیشکیو گوش نمیکنیم. نمونشو دیدیم سه تا 290 نابود شدن. شما میگی یه کارت دیگه اضافه کنم ولی قطعاتمو تو آشغال دونی نگه دارم. واقعا یه همچین طرز تفکری رو هیچ کس تایید نمیکنه. هیچ کس.

شما فکر میکنی همه این مودینگ هایی که استارتر عزیز نشونمون داد با دعای خیر مادرشون درست شده .نه داداش پول بابتش خرج شده اونم هزاران دلار که تو فکر منو شما جا نمیشه  در ضمن 90٪مودینگهایی که میبینیم مونتاژ هست وهمه قطعات امادس فقط باید بدونی چی بخری وکجا بزاری .به همین سادگی به همین خوشمزگی

خوشبختانه دوستان تو صفحات قبل جواب این مورد رو دادن که تعریف یه اسپانس و تعمین کننده قطعات چی هست و چرا وجود دارن. بازم یه اشتباه دیگه. شما مودینگ رو تو تو واتر کولینگ میبینی که هر ننه قمری میتونه اسمبل کنه.

New%20Home.jpgvsusRO9GJ.jpg

شما کار های Bill Owen رو ببینی که همچیز کیسو میریزه آشغالی فقط شاسیش میمونه(هرچیشو که لازم باشه خودش با دست میسازه)، مخزن های واتر کولر هاشو خودش با کریلیک درست میکنه، میره ایر براش کار استخدام میکنه برای نقاشی روی کیسش، رفته با سلاح DE .50 تو باشگاه تیر اندازی تیر شلیک کرده که با مرمی هاش کیس با تم BF3 بسازه؛ خودت در اوج از سخت افزار میکشی بیرون و دیگه هیچ وقت نمیگی همه اینا رو فقط پول گرد هم آورده.

battlefield_3_bf3_game_codes_fractal_des

لینک به دیدگاه

عزیزم از صحبتاتون کاملا مشخصه که هیچ نطری درباره مودینگ ندارین!

کی گفته که همش امادست؟

من پولش رو میدم شما برو اگر تونستی امادش رو بخر سر هم کن!

این نمونه خدمت شما!

http://forums.bit-tech.net/showthread.php?t=182023&highlight=Reventon

دیدن اون مراحل کاری چیز بدی نیست عزیز!

همه چیز پول نیست!

اتفاقا نداشتن پول باعث میشه خلاق بشه آدم!

یه جستجو توی فروم های ایرانی در این مورد بکنید، متوجه میشید که خیلی کار ها انجام شده به خاطر اینکه هزینه کمتر بشه!

لینک به دیدگاه

همین دیگه شما یه سیستم شاخو تو واتر کولر و سیستم 4Way SLI میبینید. هممون میدونیم که دما تقریبا هیچ تاثیری تو فریم نداره و کارت های گرافیک بعد از دو عدد نمیتونه پرفرمنس رو Scale کنه یعنی افزایش که نمیده ممکنه کاهش هم بده. پولکی بودن به معنی پول دار بودن نیست، به معنی پول دور ریختنه.

بازم یه مساله دیگه که خیلی شاهدش بودیم، سرمونو میگیریم بالا و حرف هیشکیو گوش نمیکنیم. نمونشو دیدیم سه تا 290 نابود شدن. شما میگی یه کارت دیگه اضافه کنم ولی قطعاتمو تو آشغال دونی نگه دارم. واقعا یه همچین طرز تفکری رو هیچ کس تایید نمیکنه. هیچ کس.

خوشبختانه دوستان تو صفحات قبل جواب این مورد رو دادن که تعریف یه اسپانس و تعمین کننده قطعات چی هست و چرا وجود دارن. بازم یه اشتباه دیگه. شما مودینگ رو تو تو واتر کولینگ میبینی که هر ننه قمری میتونه اسمبل کنه.

شما کار های Bill Owen رو ببینی که همچیز کیسو میریزه آشغالی فقط شاسیش میمونه(هرچیشو که لازم باشه خودش با دست میسازه)، مخزن های واتر کولر هاشو خودش با کریلیک درست میکنه، میره ایر براش کار استخدام میکنه برای نقاشی روی کیسش، رفته با سلاح DE .50 تو باشگاه تیر اندازی تیر شلیک کرده که با مرمی هاش کیس با تم BF3 بسازه؛ خودت در اوج از سخت افزار میکشی بیرون و دیگه هیچ وقت نمیگی همه اینا رو فقط پول گرد هم آورده.

برادر من مثل اینکه 

برادر من کی به شما گفتم سیستم رو تو اشغال دونی نگه داشتم لطفا مراغب باشید چی تایپ میکنید شما گفتید sli بیشتر از 3تا بدرد نمیخوره پس این کسی که این بنج مارکو گذاشته اسکل تشریف داره بله؟

post-18180-0-06488600-1420743239_thumb.png

این عکس خلاف چیزی که شما میگی نشون میده

لینک به دیدگاه

در ضمن شما تا حالا در باره کارت tri-x290 چیزی خوندید اون سه تا کارت دوستمون  که به فنا رفت مال پاور بود نه تعداد کارت 

لینک به دیدگاه

عزیزم از صحبتاتون کاملا مشخصه که هیچ نطری درباره مودینگ ندارین!

کی گفته که همش امادست؟

من پولش رو میدم شما برو اگر تونستی امادش رو بخر سر هم کن!

این نمونه خدمت شما!

http://forums.bit-tech.net/showthread.php?t=182023&highlight=Reventon

دیدن اون مراحل کاری چیز بدی نیست عزیز!

همه چیز پول نیست!

اتفاقا نداشتن پول باعث میشه خلاق بشه آدم!

یه جستجو توی فروم های ایرانی در این مورد بکنید، متوجه میشید که خیلی کار ها انجام شده به خاطر اینکه هزینه کمتر بشه!

من نمیگم همه چی پوله ولی همه این کیسها رو که میبینیم در کنار زیبایی قدرت خیلی زیادی هم دارن وبرای رسیدن به این قدرت ....لازمه اره منظور شما اینه که یه کیس مد کنیم منظور من اینه که قدرت رو بالا ببرم  قطعات جدید خود به خود خوشگلن خیلی نمیخاد خودمونو به زحمت بندازیم :D

ویرایش شده توسط nas
لینک به دیدگاه

دوستان اول این که هیچ کس نمی تونه ادعا کنه که مودینگ هزینه چندین هزار دلاری داره با 500 هزار تومنم می تونی یه ماد فوق خفن بزنی ولی باید خلاقیت به خرج بدی همین کارم خودم کردم لطفا به این تاپیک سر بزنین ضرر نمیکنین کسیم بخواد براش مجانی میزنم و هیچ دست مزدی ازش نمیگیرم تا بهش ثابت بشه...

من رو این حرفم بازم پافشاری میکنم که اقا نرین چند تا گرافیک بگیرین بعد بندازین تو سطل اشغال منظور از سطل اشغال اینه، کسی که پول برای سه تا گرافیک خدا تومنی داره پس پول برای کیس 1 تومنی هم داره اگه بره تو x3 این قطعاتو بریزه منم بهش میگم سطل اشغال جمع کردی یعنی همه میگن بعدش داداش شما یعنی این تستارو قبول داری؟ میدونین با چه سیستمی این تست ها زده میشه و تو چه شرایطی دوست عزیزم من چندین ساله multi gpu استفاده میکنم و بهتون میگم اقا پول دور ریختنه فقط رخ داره من واسه قیافش میگیرم الانم یه gtx 690 اشغالی دارم که لحظه شماری میکنم بسوزه یه single gpu بگیرم لطفا موقع جواب دادن منطقی جواب بدین از مدیران محترم هم خواهش میکنم که پستو پاک نکنن...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برادر من مثل اینکه 

برادر من کی به شما گفتم سیستم رو تو اشغال دونی نگه داشتم لطفا مراغب باشید چی تایپ میکنید شما گفتید sli بیشتر از 3تا بدرد نمیخوره پس این کسی که این بنج مارکو گذاشته اسکل تشریف داره بله؟

attachicon.gifcrysis3.png

این عکس خلاف چیزی که شما میگی نشون میده

هر کسی میتونه برای خودش چارت درست کنه تو سطح نت آپلود کنه. تازه فرض محالم بنچی گذاشتید معتبر؛ کریسیس3 یه بازی قدرت مند با موتور خوب بود... همه بازی های ب Cryengine ساخته میشن؟ شما تا آخر عمرت فقط کریسیس3 بازی میکنی؟ همه بازی ها میتونن تومان کار های سوم و چهارمو به اختیار بگیرن؟ جواب همه این پرسشا «نه».

در ضمن شما تا حالا در باره کارت tri-x290 چیزی خوندید اون سه تا کارت دوستمون  که به فنا رفت مال پاور بود نه تعداد کارت 

SAPPHIRE یه برن مثل بقیه Tri-X هم یه کارت غیر رفرنس مثل باقی کارتا. چیز شاخو دم داری نیست.

من نمیگم همه چی پوله ولی همه این کیسها رو که میبینیم در کنار زیبایی قدرت خیلی زیادی هم دارن وبرای رسیدن به این قدرت ....لازمه اره منظور شما اینه که یه کیس مد کنیم منظور من اینه که قدرت رو بالا ببرم  قطعات جدید خود به خود خوشگلن خیلی نمیخاد خودمونو به زحمت بندازیم

خود به خود خوشگل؟ من حق ندارم عکس کیس هم وطنمو قرار بدم و مسخرش کنم (چون از این موارد زیاد مرتکب شدن) ولی به نظر شما ترکیب یه همچین چیزای چی در میاد؟

3kyanqyhzo1z5ivsxt1a_thumb.jpg

آره، به نظر شما یه همچین کانفیگی بهترین تو دنیاست. ولی من اسمشو میزار اسمارتیز و مداد رنگی. همه هم بهش میخندن.

لینک به دیدگاه

من نمیگم همه چی پوله ولی همه این کیسها رو که میبینیم در کنار زیبایی قدرت خیلی زیادی هم دارن وبرای رسیدن به این قدرت ....لازمه اره منظور شما اینه که یه کیس مد کنیم منظور من اینه که قدرت رو بالا ببرم  قطعات جدید خود به خود خوشگلن خیلی نمیخاد خودمونو به زحمت بندازیم :D

قدرت رو بالا ببریم سیستم خوشگل میشه؟

به این چند تا لینکی که میزارم خوب دقت کنید!

بهترین کیس های مود شده که امتیازات بالایی دارن!

به سخت افزارشون توجه کنید خواهشا!!!

http://www.techpowerup.com/gallery/3458.html

http://www.techpowerup.com/gallery/3846.html

http://www.techpowerup.com/gallery/4024.html

این از همه بهتره!

http://www.techpowerup.com/gallery/3208.html

سر جمع حساب کنیم 2000 دلار هم خرج قطعات بعضی از اینها نشده!

حرفم اشتباه دوستان و استاید تصحیح کنن!

اینم ببین:

http://www.techpowerup.com/gallery/3765.html

ویرایش شده توسط silvermn
لینک به دیدگاه

هر کسی میتونه برای خودش چارت درست کنه تو سطح نت آپلود کنه. تازه فرض محالم بنچی گذاشتید معتبر؛ کریسیس3 یه بازی قدرت مند با موتور خوب بود... همه بازی های ب Cryengine ساخته میشن؟ شما تا آخر عمرت فقط کریسیس3 بازی میکنی؟ همه بازی ها میتونن تومان کار های سوم و چهارمو به اختیار بگیرن؟ جواب همه این پرسشا «نه».

SAPPHIRE یه برن مثل بقیه Tri-X هم یه کارت غیر رفرنس مثل باقی کارتا. چیز شاخو دم داری نیست.

خود به خود خوشگل؟ من حق ندارم عکس کیس هم وطنمو قرار بدم و مسخرش کنم (چون از این موارد زیاد مرتکب شدن) ولی به نظر شما ترکیب یه همچین چیزای چی در میاد؟

3kyanqyhzo1z5ivsxt1a_thumb.jpg

آره، به نظر شما یه همچین کانفیگی بهترین تو دنیاست. ولی من اسمشو میزار اسمارتیز و مداد رنگی. همه هم بهش میخندن.

برادر من کارت شاخی ندارم ونمیخام سیستم خودمو به رخ بکشم ولی این کارت با بقیه 290ها فرق داره چون دمای لودش از 74بیشتر نمیشه پس کراس کردنش از نظر دما مشکلی به وجود نمیاره از نظر مصرف هم نوش جونش =))

لینک به دیدگاه

قدرت رو بالا ببریم سیستم خوشگل میشه؟

به این چند تا لینکی که میزارم خوب دقت کنید!

بهترین کیس های مود شده که امتیازات بالایی دارن!

به سخت افزارشون توجه کنید خواهشا!!!

http://www.techpowerup.com/gallery/3458.html

http://www.techpowerup.com/gallery/3846.html

http://www.techpowerup.com/gallery/4024.html

این از همه بهتره!

http://www.techpowerup.com/gallery/3208.html

سر جمع حساب کنیم 2000 دلار هم خرج قطعات بعضی از اینها نشده!

حرفم اشتباه دوستان و استاید تصحیح کنن!

همگی رو نگاه کردم خیلی خوب بودن منم دلم میخاد یه سیستم مثل اون طراحی کنم ولی خب پول اضافی میخاد  خب به گفته شما 2000دلار بابتشون صرف شده باشه به پول ما میشه ...................تومن :)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...