رفتن به مطلب

هنر نزد ایرانیان است و بس(موزیک)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

این چند وقته انقد خواننده و آهنگهای دری وری دیدم که حالت تحوع داشتم دیگه...تا اینکه همین چند دقیقه پیش دیدم بازم جوانان با استعداد ایرنی گل کاشتن واقعا حال کردم...برید اینو حتما گوش کنید و اگر شما هم موزیک های زیبا و تک سراغ دارین میتونین اینجا معرفی کنید که بقیه هم لذت ببرن.

امیدوارم این تاپیک حسابی حاله همرو جا بیاره مخصوصا اونایی که مثله من همش هدفون تو گوششون هست و همه موزیکاشون تکراری شده  :) 

بچه ها چه موزیک خارجی چه داخلی هیچ فرقی نداره..کاری که از نظر شما با ارزش هست و تک اینجا معرفی کنید.

دانلود آهنگ زیبای هادی پاکزاد 

http://avazmusic.com/4139/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A2%D9%87%D9%86%DA%AF-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D9%88-%D8%A8%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D8%B1-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7%DB%8C-%D9%87%D8%A7%D8%AF%DB%8C-%D9%BE%D8%A7%DA%A9.html

در ضمن ویدئوکلیپ زیبایییییی هم داره...حتما ببینید

http://www.aparat.com/v/niCgs/%D9%87%D8%A7%D8%AF%DB%8C_%D9%BE%D8%A7%DA%A9%D8%B2%D8%A7%D8%AF_%D8%8C_Yellow_Harmony

ویرایش شده توسط Babak.Venom
لینک به دیدگاه

در ضمن اگه خدا خواست این تاپیک جون گرفت یه خواهش ازتون دارم که اصلا همدیگرو نقد نکنین...مثلا همین آهنگی که من گفتم خیلی ها خوششون نمیاد خیلی ها هم گوش میکنن و لذت میبرن...موزیک کاملا سلیقه ای هست...

لینک به دیدگاه

با سلام 

به نظر من اهنگ های یانی بسیار با کیفیت هستند و زیبا 

خب کلا روحیه من با اهنگ هایی که کلام توش باشه سازگار نیست - دوست ندارم - 

در نظر اول برید کنسرت 2012 LIVE AT EL MORO رو گوش کنید بعد اگر لینک خوب پیدا کردید برید مال سال 1994 رو پیدا کنید که مهشره 

لینک به دیدگاه

با سلام 

به نظر من اهنگ های یانی بسیار با کیفیت هستند و زیبا 

خب کلا روحیه من با اهنگ هایی که کلام توش باشه سازگار نیست - دوست ندارم - 

در نظر اول برید کنسرت 2012 LIVE AT EL MORO رو گوش کنید بعد اگر لینک خوب پیدا کردید برید مال سال 1994 رو پیدا کنید که مهشره 

به به به سلیقه شما .... آهنگ های یانی رو پیشنهاد میدم گوش بدید مخصوصا کنسرت هاش که شاهکاره

آهنگ هایی که پیشنهاد میدم

Butterfly Dance

In The Mirror

One Man's Dream :wub:

November Sky

Playing By Heart

A Walk in the Rain

Highland

In Your Eyes

و چندین آهنگ دیگه که یادم نیست الان

لینک به دیدگاه

آره یانی که عالیه واقعا....

من گروه Korn هم خیلی دوست دارم.یه مدته با روحیاتم حسابی همخونی داره :)

لینک به دیدگاه

درود اگه واقعا موسیقی میخواین که براش زحمت کشیده میشه برین دنبال این گروه ها : agalloch , uaral ,tool , ...

لینک به دیدگاه

راستی تو اون لیست بهترین های یانی این رو یادت رفت 

The End Of August

که از آلبوم

1993 In My Time

هست لطفا آهنگ های یانی رو با پسوند mp3 گوش ندید چون اصلا کیفیت نداره اگه بتونید پسوند flac پیدا کنین که مهشره ترکوندید

لینک به دیدگاه

مایکل جکسون مورد علاقه من هست  :)

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

با سلام استارتر گرامی

اهنگ زیبایی بود...   Big Like

من بیشتر متال گوشی میدم مثل ural یا atopia و graveworm

البته دوستانی که یکم مشکل افسردگی دارن به هیچ عنوان آهنگ های متال ural رو گوش ندن، این آهنگها حس خودکشی رو بسیار زیاد تداعی میکنه ( تاکید بسیار میشه دوستان این آهنگ ها اوج دپرسی و افسردگی توام با الغای حس هایی مثل: غم ٬ درد ٬ تنهایی ٬ خلوت ٬ سکوت ٬ سرما ٬ بی کسی ٬ بی حسی ٬ از خود بی خودی و عشق )

اینم یکم خلاصه از این دو نفر:

Uaral یکی از معدود گروه هایی هستش
که نه برای شهرت و نه برای ثروت فعالیت میکنه.
جالب اینجاست که آلبوم Lamentos A Poema Muerto رو مجانی تو سایت last.fm گذاشتن
از این گروه دو نفره شاید بشه سه تا عکس پیدا کرد که هیچکدوم هم واضح نیستن aaav.gif.

حتی توی ویکیپدیا (انگلیسی) هم هیچ اطلاعاتی ازشون ثبت نشده.
ولی تو ویکیپدیا اسپانیا چک کردم دیدم اطلاعات ریزی ازشون ثبت شده
تو وبسایت
Uaral  هم اطلاعاتی هست ولی این وبسایت زیر نظر یورال نیست
با این حال معتبره

اعضای گروه:

Aciago : نوازنده
Caudal : خواننده

فعالیت:1996 -؟

کشور: شیلی(زبان: اسپانیایی)

وضعیت فعلی:نامعلوم aaav.gif

سبک:Dark Folk/Doom Metal

جو آهنگ ها:دوستانی که اعصاب ندارن و یا ناراحتی قلبی و مشکل افسردگی دارن همین الان تاپیک رو ببندن aaa.gif ، طبیعت،درد، سرما، زیبایی، غم، غم و اندوه، افسردگی،تنهایی در کارهاشون به وضوح دیده میشه

Uaral  یک گروه دوم/فولک متال دو نفره است که د ر سال 1996 توسط A ciago و Caudal پایه گذاری شد. 
Aciago نوازنده ی تمام ساز هایی هستش که در کار های این گروه شنیده می شه. (فوقاالعاده ست این موجود!!! دیوونه ست این یارو ببینید چی اهنگ میزنه :crying: )
Caudal نیز ووکال این گروه هستش.

حالا میخواین بدونین که برای چی اسم گروه خودشون رو Uaral گذاشتن؟

Aciago و Caudal دوران کودکی باهم دوست های صمیمی بودن. یک روز که با هم رفته بودن جنگله Curicó گم میشن. از اونجایی که بارون شدیدی هم می باریده تصمیم می گیرن برای برگشتن به خونه از یه راه فرعی استفاده کنن که شاید سریعتر برسن. توی راه به پیرمردی برخورد میکنن که یه گیتار باروکه ی قدیمی همراه خودش داشته. روی گیتار اون پیر مرد نوشته شده بود "Uaral". این پیرمرد اونها رو به فرزندی قبول میکنه و بزرگشون میکنه. و توی این مدت به این دو پسر جوان نوازندگی گیتار، ترانه سرایی و خوانندگی رو آموزش میده.
بعد از مرگ پیرمد اسم گروهشون رو uaral میزارن
Uaral... نام همون پیرمرد بود.

این گروه مدت هاست که ناشناخته هستش و از زنده بودن این دو هیچ خبری نیست. aaab.gif تنها رابط گروه Uaral با مردم، همان لیبل هایی هستند که دو آلبوم رسمی این گروه را منتشر کردند. یعنی Octagon Music Group و Lost Horizon Records. این گروه اعلام کرده که هیچ وقت در مکان های عمومی ظاهر نمیشه. بارها به این گروه پیشنهاد شده که عضو جدید برای گروه خود بپذیرند ولی موافقت نکردن. به گفته ی خودشون: "اگه نفر سومی وارد این گروه بشه نمیتونه درک کنه که ما تو دوران کودکی و جوانی چه مصیبت هایی داشتیم و هیچ وقت نمیتونه به درستی احساسه خودش رو همانند ما دونفر توسط موزیک ابراز کنه."

یه نکته هم بگم اینکه اکانت Myspace این گروه هم توسط طرفداری روسی ـشون ساخته شده، نه خودشون.
کلا به فیسبوق و اینا هم اعتقادی ندارن ، و از اونجایی که ما ایرانیا هممون یه مشت افسرده ایم aaav.gif یورال طرفدارای زیادی تو ایران داره

ویرایش شده توسط vampirekain
لینک به دیدگاه

دوستان اگر نتونستن آهنگی از این گروه پیدا کنن بگن که من براشون لینک بزارم

لینک به دیدگاه

عنوان تاپییک

بعد رفتن سراغ اهنگهای متال و بند های خارجی :excl:  :excl:

لینک به دیدگاه

عنوان تاپییک

شما اگر با دقت بخونی نوشتن که هرکسی یه سلیقه ای داره

درضمن فک نکنم شما استارتر باشی دوست گرامی :-?

لینک به دیدگاه

اتفاقا اگه درست بگردیم هنر رو نزد غیر از ایرانیان هم میبینیم

Sent from my GT-S6312 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

عنوان تاپییک

دوست من زیاد سخت نگیر...من اون موقع حسابی ذوق کرده بودم...آخه واقعا با این امکانات ناچیزی که جوونا دارن اینجور کارا شاهکاره واقعا و ارزش چند برابری پیدا میکنه...فیلم گربه های ایرانی بود واقعا اشک آدمو در می آورد...ولی استعداد همه جای دنیا هست منتها وقتی با این شرایط فعلی ما یکی قوی کار میکنه آدم کیف میکنه...

لینک به دیدگاه

یه نمونه دیگه از گروه های باحاله ایرانی که دوست دارم The Ways هست مخصوصا آهنگ (اتاق آبی) خیلی زیباست...

لینک به دیدگاه

عنوان تاپییک

دوست عزیز برای قسمت اول حرفت متأسفم واقعاً .... مگه ایرانی نمیتونه تو این سبک کار کنه ؟!  خوبه بندایی مثل saturaband و یا کامنت و غیره هستند و میبینین خودتون! دیگه بقیش بحث سلیقه هست که آیا خوشتون بیاد یا نیاد...

لینک به دیدگاه

معروف ترین آهنگ lionel richie 1984 با نام hello امیدوارم که خوشتون بیاد

http://s5.picofile.com/file/8161787918/1_Lionel_Richie_hello_.MP3.html

@};-

آره اینم از اون آهنگاست که همیشه میشه گوشش کرد و خسته نشد.

لینک به دیدگاه

هه ی اقا ....... گفتین uaral ....گفتین agollach گفتین empyrium . اشکمو دراوردین .....

چندسال پیش بود ارشد اخراج شدم به دلیل هیچ و پوچ چند روز فقط اینارو گوش میدادم خیلی ادمو ارام میکرد..... واسه یه اشتباه احمقانه زندگیم ازین رو به اونرو شد ....فقط این اورال بود که کنارم مونده بود ....

ده پونزده ساله که با موسیقی زندگی میکنم یه ابرگردهی مثل tool به ادم امیدزندگی کردنو میده

دوستانی که متالبازن مخصوصا دومباز بازی gone homeرو حتما دانلود کنن مخصوصا اهنگ اخرشو حتما گوش کنند

لینک به دیدگاه

این آهنگ در 22 کشور دنیا جزو 10 آهنگ برتر چارت قرار گرفته و تا بحال در 6 کشور ازجمله انگلستان به مقام اول جدول پرفروشترینها رسیده و حتی از تک آهنگهای برندگان مسابقه X-Factor هم جلو زده

http://s5.picofile.com/file/8161794642/Avicii_Wake_Me_Up_.mp3.html

@};-

جالب بود تشکر با سلیقه من جور بود  :)

لینک به دیدگاه

سلام

یه گروهی هست به نام daughtry آهنگ های فوق العاده ای داره

مخصوصا یه آلبوم هست به نام break the spell که توش یه اهنگ به همین نام هست که فوق العاده زیباست

سبکش الترنیتیو راک هست، اهنگ renegade تو همین البوم فوق العاده هست

Pink zebra: larger than life اینم از اون اهنگ های خوب از گروه گوره خر صورتی هست!

اهنگ بسیار زیبا ی passenger: let her go هم اهنگ بسیار تاثیر گذار و پر معنی هست!

امید وارم لذت ببرید!

احساس میکنم به موسیقی ایران خیانت شده! اونقدر پر از اهنگ های عاشقانه و بی معنی شده که ادم رقبت گوش دادن نداره ولی از اهنگ های سنتی خواننده های جدید ایرانی و همینطور تمام اهنگ های قدیمی قبل از ... لذت میبرم!

ای کاش هیچ وقت دلمون نمیخواست به اهنگ های خارجی گوش بدیم!

راستی این اهنگ هایی که گفتم واقعا از دسته اهنگ هایی هست که روزی 50 بار گوش میدید و عاشقش میشید! حتما let her go و حتما brak the spell رو دانلود کنید!

ویرایش شده توسط amirff1
لینک به دیدگاه

منم دو اهنگ مورد علاقم بذارم هروقت گوش میدمشون بازم دوس دارم گوش بدم جدا از ویدئو کلیپ زیباشون :)

http://s2.picofile.com/file/7574987846/Thriller.mp3.html

http://s1.picofile.com/file/7959328709/Michael_Jackson_Billie_Jean.mp3.html

تریلر (به انگلیسی: Thriller، به معنی هیجان‌انگیز و دلهره‌آور) نام ششمین آلبوم استودیویی مایکل جکسون است که در ۳۰ نوامبر ۱۹۸۲ (۹ آذر ۱۳۶۱ ه.ش) منتشر شد. این آلبوم برندهٔ تعداد رکوردشکن ۸ جایزهٔ  شد.

تریلر تنها یک سال پس از انتشارش، به پرفروش‌ترین آلبوم تاریخ موسیقی جهان تبدیل شد و هنوز هم این مقام را با اختلاف زیادی (تقریبأ ۶۰ میلیون نسخه) از دومین آلبوم پرفروش حفظ کرده‌است. فروش جهانی تریلر تا به امروز بیش از ۱۱۰ میلیون نسخه برآورد شده‌است. تریلر و آلبوم بهترین‌هایشان (۱۹۷۱–۱۹۷۵) از گروه ایگلز، با فروش ۲۹ میلیون نسخه، پرفروش‌ترین آلبوم‌های تاریخ موسیقی آمریکا نیز هستند.
ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

استارتر عزیز ممنونم بابت تاپیکتون .

ولی ازتون درخواستی دارم اگر میخواید این تاپیک بسته نشه فقط لینکهایی رو اینجا میتونن دوستان بگذارن که در سایتهای مجاز ایرانی که فیلتر نشدن اپلود شده باشه در غیر اینصورت بعد از مشاهده و ادامه این روند تاپیک قفل خواهد شد .

و در ضمن فقط خوانندگان ایرانی و داخل کشور در این تاپیک میتونن معرفی بشن

ازتون میخوام اگر غیر از این بود خودتون گزارش بدید

با سپاس

لینک به دیدگاه

هه ی اقا ....... گفتین uaral ....گفتین agollach گفتین empyrium . اشکمو دراوردین .....

چندسال پیش بود ارشد اخراج شدم به دلیل هیچ و پوچ چند روز فقط اینارو گوش میدادم خیلی ادمو ارام میکرد..... واسه یه اشتباه احمقانه زندگیم ازین رو به اونرو شد ....فقط این اورال بود که کنارم مونده بود ....

ده پونزده ساله که با موسیقی زندگی میکنم یه ابرگردهی مثل tool به ادم امیدزندگی کردنو میده

دوستانی که متالبازن مخصوصا دومباز بازی gone homeرو حتما دانلود کنن مخصوصا اهنگ اخرشو حتما گوش کنند

کاملاً موافقم... اگه میتونستم مثبت بدم بهت 10تا می دادم ( نمی دونم چرا نمیشه مثبت داد! ) بله gone home , Sober و .... محشرن... uaral هم که sound of pain ... :wub:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...