رفتن به مطلب

كمك در رابطه با خريد موس

Recommended Posts

سلام

يك موس حرفه اي با سايز مديوم رو به بالا (البته خيلي هم بزرگ نمي خوام) مي خواستم

براي گيمينگ حرفه اي و اين كه بتونم راحت شوتينگ بزنم

مي خوام از استحكام خوبي برخورد دار باشه + زيبا باشه + راحت تميز بشه + دكمه هاي نه خيلي سفت و نه خيلي شل

بودجه هم فعلا نمي دونم شما هرچيز خوبي سراغ داريد بهم معرفي كنيد چون رنج قيمت درمورد موس هاي حرفه اي ندارم

البته هرچقدر ارزون تر و حرفه اي تر بهتر :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیز اینیکه شما میگی رو باید تو اسمون ها دنبالش گشت همه موس ها یه مشکلاتی دارند ، نمیشه هیچ مشکلی نداشته باشند.

یه سری موس هست که اسم گیمینگ رو یدک میکشند ولی در عمل خیلی حرفی واسه گقتن ندارند که رنجشون تا 200

از 200 به بالا شرکت های معتبر موس های گیمینگشون قیمت میخوره و مردم اکثرا میرن سراغ اونا

یه مدل هایی از برند ها هست که توسط گیمر های حرفه ای استفاده میشه که بعضی از شرکت ها اونا رو گرونتر از مدل های دیگشون میدن با اینکه هیچ فرقی با مدل های دیگه ندانرد

شرکت های معتبر ، Razer و استیل سریز و لاجیتک  و... اینا موس های نسبتا خوبی میزنند

شما باید بودجه مشخش کنی چون اینا از 200 به بالا قیمت موس های خوبشونه باید دید شما چه قدر بودجه داری

لینک به دیدگاه

دادا من یه مدتی counter strike بازی میکردم به نظر من برای شوتینگ موس steel series مدل sensei رو بگیر

لینک به دیدگاه

بنام خدا

با سلام

دوست گرامی برای داشتن موس خوب باید از حدوده 200 تومن به بالا هزینه کنید همینطور که دوستمون فرمودن، البته تجربه خودم داخل چندتا موس میزارم شاید بکارتون اومد

1- ریزر امرپراطور: موس خوبی هستش فقط از اشکالاتش اینه که یکم احساس میکنی موس معمولی دستت گرفتی چون اون ارگنومیک خاصی رو که باید داشته باشه نداره.

2- همچنین دکمه های قابل برنامه ریزیش اصلا زیاد نیستن در اصل 2 دکمه بیشتر برای برنامه ریزی نداره

3- اینکه موس احساس چندان خوبی داخل شوتینگ بهت نمیده برعکس موس های دیگه مثله: ریزر دث ادرر یا لاجیتک mx518 یا g500 یا g500s یا استیل سریز مدل MLG

4- سرعت dpi هم که خوبه و روی 6400 هستش و مشکلی نداره

5- یکی از مشکلاتی که خیلی توی ذوقم زد البته به نظر شخصی خودم اینه که وقتی میخوای dpi موس رو چنچ کنی یه dly پیش میاد (حدوده 2 ثانیه) تا موس بتونه dpi خودش رو کم یا زیاد کنه (یعنی برای تنظیم dpi نباید توی درگیری باشی)

6- نخوردن وزنه برای تنظیم وزن موس

1- موس ریزر دث ادرر: موس عالیه هستش مخصوصا که قد و قواره کشیده ای داره و شوتینگ شمارو داخل بازی های مثل CoD یا BT بالا میره، البته بین کانتر باز ها هم استفاده میشه

2- باز هم نداشتن قابلیت برای برنامه ریزی زیاد (در اصل دو دکمه)

3- باز هم همون مشکل تنظیم dpi البته کمی سریعتر

4- نخوردن وزنه برای تنظیم وزن موس

1- موس لاجیتک mx518: وقتی موس رو میبینی ظاهر طراحیش به هیچ عنوان به موس های  گرون قیمت نمیخوره (البته بجز رنگ روی بدنه که عمق و احساس سه بعدی به ببینده القا میکنه :D ) ولی وقتی دستت میگیری  احساس میکنی واقعا موس خوب، با کیفیت و خوش دستی رو لمس کردی

2- بدون اغراق وقتی موس رو میگیری دستت شوتینگت رو 3 چندان میکنه :laughing:  (خودم تو گیمنت از دوستم گرفتمش و بازی کردم طوری بود که فقط well میدادم و هدشات میکردم :cool: )

3- دکمه برنامه ریزی کم و قدیمی بودن سال ساخت اون

4- نخوردن وزنه برای تنظیم وزن موس

5- اسکورال موس کمی معمولیه و تو ذوق میزنه

1- موس g500: از لحاظ زیبایی بسیار زیبا و خوش چهره هستش (با همون نگاه اول میشه فهمید با موس خوبی طرف هستی)

2- وقتی موس رو دستت میگیری موس کاملا تو دستت میشینه و احساس راحتی میکنی (شوتینگ رو هم در بازی به طور بالایی افزایش میده، در بین انواع موس های لاجیتک موس mx518، g500، g500s و g502 و g400 بیشترین امار استفاده و بکارگیری رو دریافت کردن)

3- دستری راحت به تمام دکمه ها عم از روی موس و بغل موس هم برای سویچ کردن و تغییر dpi

4- اسکورال 4 طرفه و بسیار کاربردی با قابلیت تنظیم دکمه های اون

5- یه دکمه داری زیر اسکورالکه اگر فشارش بدی اسکورال از حالت میکانیی خودش در میاد و به حالت روون میچرخه (یعنی اگر تو حالت میکانیکی با یه بار کشیدن انگشت اسکورال 1 دور کامل بزنه در اون حالت با یه بار کشیدن انگشت اسکورال 13 دور میزنه =))   من خودم خیلی با این قابلیت حال میکنم مخصوصا برای بالا پایین کردن گیج های طولانی یا نوار ابزار بلند :) )

6- قابلیت اصافه کردن وزنه که بنظرم واقعا خوب کار شده

7- در بین سویچ کردن بین dpi میشه گفت که یه احساس لگ 2 میلی ثانیه ای میکنی که بسیار کم هستش و اصلا به چشم نمیاد (یعنی وقتی متوجه میشی که بخوای واقعا به موس گیر بدی

8- این بدترین عیب این موسه که اونم اینه این موس ها کلیک چپشون کلا زود خراب میشه (تقریبا 40% سری این موس ها این مشکل رو داشتن ولی خوب خیلی راحت درست میشه حتی تو نت هم سرچ کنی نحوه تعمییرش رو یاد میگیری)

1- g500s: تمام قابلیت های موس G500 رو داره فقط رنگش کمی بنظرم بد شده که البته این سلیقه ای هستش

2- جای انگشت شصت کمی داخل تر رفته

3- نور dpi اون از آبی قرمز داخل موس g500s به آبی تغییر پیدا کرده (شخصا اصلا خوشم نه اومد و اون رنگ قرمز یه ابهت دیگه ای داشت)

4- کلیکش هم خراب نمیشه =))

1- موس استیل سریز MLG :eek: : موس رو وقتی نگاه میکنی البته وقتی خاموش باشه یاد موس های 11 تومنی فراسو می افتی که 7 سال پیش میداد بیرون =))

2- اما و اما اگر موس رو دستت بگیری واقعا اون طراحی و انتحاب فلز استیل برای بدنه رو حس میکنی که چه فرقی داره با بقیه موس ها :) (بعداز 10 دقیقه کار کردن با موس دستم یطوری شده بود که به هرچی دست میزدم احساس میکردم نرم و شده و به حالت فلزی در اموده!!!!! :eek:  مخصوصا وقتی با گوشیم کار کردم)

3- از لحاظ نرمی کلیک راحت هستش ولی بنظر خودم از لحاظ شوتینگ مثل موس g500 و mx518 هستش

4- موس وزنه نمیخوره اما کلا خودش سنگینه (ممکنه برای بعضی سلیقه ها خوب و برای بعضی بد باشه)

5- برای مدیریت پروفایل ها، نوع کلیک، نوع کاربری دکمه ها، تغییر رنگ و نمایش ارم در زیر موس و روی lcd اون قابلیت های بسیار زیادی داره :clapping:

6- این موس برای همه مذاق ها خوش نمیاد مثلا دوستم وقتی گرفتش دستش میخواست بشکونتش (اخه میگفت این همه قیمت به این شکل و قیافه و این ارگنومیک اصلا نمیخوره :laughing:  آخه برای خودش موس گیم باید جای استراحت انگشت شصت رو داشته باشه)

1- موس مایگروسافت سایدواندر X7: این موس رو خود باهاش 3 سالی کار کردم که بسیار موس خوش دستی هستش (ارتفاع موس کمه و تمام انگشتان دست روی موس میشینه)

2- نحوه سویچ کردن هم که بسیار اسان بود اما dpi کمی داره درست یادم نیست فک کنم تا 1600 بود البته قابل تنظیم بود و براحتی زیاد و کم میشد

3- موس بصورت خشابی از بغل وزنه میخورد که واقعا باحال بود

4- از لحاظ ارگنومیک هم خوب و خوش دست بود

5- مهترین مزیتش داشتن انجین با قابلیت استفاده از اشعه فروسرخ مثل مار افعی بود که روی هر شی و سطحی کار میداد (فقط روی آب امتحانش نکردم و که اونم حیف شد :crying: )

6- اسکرولاش چرخش نرم و رونی داشت و صدای کلیک هاش لذت بخش بود

7- موس تنظیمات داشت که من زیاد باهاشون ور نرفتم ولی حدوده 7 دکمه قابل برنامه ریزی داشت

اگر باز هم سوالی بود خوشحال میشم کمک کنم، اینم چندتا از عکس های موس هام

یا علی

post-14065-0-30688800-1420434978_thumb.jpg

post-14065-0-71820500-1420435021_thumb.jpg

post-14065-0-04574800-1420435099_thumb.jpg

post-14065-0-13141300-1420435111_thumb.jpg

post-14065-0-78703000-1420435122_thumb.jpg

post-14065-0-60101700-1420435838_thumb.jpg

post-14065-0-93545200-1420435854_thumb.jpg

ویرایش شده توسط vampirekain
لینک به دیدگاه

The World's Fastest Gaming Mouse بهترین انتخابی که با 200 تومن میشه کرد.جدید هم هست...خوراک بازیهای شوتر هم هست Logitech G402 Hyperion Fury

ویرایش شده توسط Babak.Venom
لینک به دیدگاه

Steel series  مدل sensei  اگه لیون داشت که از همینجا بگیر اگه نه ازوارد کنندش فکر می کنم آقای علی اسدی باشه می تونی بگیری http://store.steelseries.ir/index.php?cPath=12

لینک به دیدگاه

از همه دوستان ممنون

نظرتون را راجب به اين موس و كيبورد بگيد

http://lioncomputer.ir/product/3876/A4Tech+BLOODY+ZL5+Gaming+Mice/

http://lioncomputer.ir/product/4581/A4Tech+Bloody+B120+Back-light+FA+Layout+Gaming+Keyboard/

ممنون

اگه هم مدلي بهتر از اينا در همين قيمت سراغ داريد بهم معرفي كنيد

لینک به دیدگاه

از همه دوستان ممنون

نظرتون را راجب به اين موس و كيبورد بگيد

http://lioncomputer.ir/product/3876/A4Tech+BLOODY+ZL5+Gaming+Mice/

http://lioncomputer.ir/product/4581/A4Tech+Bloody+B120+Back-light+FA+Layout+Gaming+Keyboard/

ممنون

اگه هم مدلي بهتر از اينا در همين قيمت سراغ داريد بهم معرفي كنيد

من قصد خرید این دوتا رو داشتم

چیز بدی دربارشون ندیدم! یه ست کولر مستر گیرم اومد. همون رو گرفتم اما اگر این رو گیر نمیوردم حتما همین دوتا رو می گرفتم چون نسبت به قیمتشون کارایی خوبی دارن. دوباره میگم نسبت به قیمتشون !!!!

ویرایش شده توسط gosbe
لینک به دیدگاه

به نسبت قیمت به کارایی بخوای مستقیم برو دنبال سری X7 یا Bloody برند A4Tech

خودم X7 دارم راضیم Bloody حرفه ای تره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...