رفتن به مطلب

معرفی GTX 960 GAMING 2G و GTX 960 100 MILLION Edition از سوی MSI

Recommended Posts

کارت میان رده هست... قرار نیست که بازی ها رو با بالاترین کیفیت اجرا کنه که ازش انتظار بالایی داشته باشیم.

مثل اینه که بگیم طرف میخواد کمترین کیفیت رو رزلوشن 4K بازی کنه... عقل سلیم اینو رد میکنه. اول کیفیت رو ببر بالا، رزلوشن رو بسته به توان گرافیک.

قطعا اونایی که مانیتور 4K دارن، این گرافیک رو نمیخرن. آیا کسی میره موتور ژیان رو بندازه رو بوگاتی؟

معمولا مشتری این کارت ها کسایی هستن که با بودجه متوسط، کیفیت متوسط به بالا میخوان.

حالا یه سوال: این بازی Middle Earth، تکسچرهاش کمپرس شده اس و اینقدر رم میخوره؟ یا بقولشون Uncompressed؟

Skyrim هم یه پچ 10گیگی داره که تکسچرهاش واقعا با کیفیت هستن، ولی خیلی به گرافیک فشار میاره.

لینک به دیدگاه

حالا با این همه اوصاف اگه کسی مثل من بخواد تو رزولوشن فول اچ دی با کیفیت قابل قبول بازی کنه 

آیا این کارت جواب گو هست 

لینک به دیدگاه

حالا با این همه اوصاف اگه کسی مثل من بخواد تو رزولوشن فول اچ دی با کیفیت قابل قبول بازی کنه 

آیا این کارت جواب گو هست 

عملکردش شبیه 760 احتمالا. پس در بیشتر بازی ها high و چند تا تنظیمات غیر فعال یا پایین مثل AA و ...

در Ultra کم میاره. 

در کل باید برخی تنظیمات رو اورد پایین و غیرفعال کرد متناسب با بازی.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دوستان احتمالا مثل همیشه یک نسخه 4g هم میاد بیرون برای افرادی که به رم بیشتر در رزولیشن بالاتر نیاز دارند... صبر کنید یخورده...  ^_^

ویرایش شده توسط Nima Mazrouie
لینک به دیدگاه

من هم نا امید شدم ازش ولی باید صبر کرد وارد بازار بشه و اونوقت معلوم میشه چقدر ارزش خرید داره

Sent from my GT-S6312 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

با این اوصاف باید ببینیم amd کی کارتای جدیدشو رو میکنه اگه کارتای amd مصرف دما رو پایین اوده باشه صد در صد بازارو دستش میگیره با توجه به قیمتای مناسبش چون انودیا تقریبا کارتای بالا میان ردشو رو کرده مگر اینکه یه نسخه 980ti بزنه

لینک به دیدگاه

دوستان اگر این کارت  با قیمت 1 تومان هم بیاد باز هم همین حرف رو میزنید  با 100 وات مصرف بهینه ترین کارت تاریخ میشه تا به الان قیمت دلاری ان 200 تا 250 دلاره یکی از کارت های میان رده خوبی به حساب میاد  . انویدیا هیچ وقت بعد از این وقت کارتی نمیده که خودش رو ببره زیره سوال  اون دوست عزیز که گفتن بازی shadow of mordor    بازی سنگینی بنده همین بازی با کارت 970 رو بالاترین تنظیمات در حالت full hd دارم 85 تا 90 تا فریم میگیرم تو میزان مصرف رم تو این بازی به 5 گیگ هم نمیرسه 4.7  هست  و میزان حافظه ای که داره از گرافیک میگیره 3.2 گیگ  بنده به شخصه نظر من اینه از لحاظ قیمت و کارایی حساب کنید کارت 960 انتخاب درستیه.

لینک به دیدگاه

شما اون texture pack 10 گیگی هم ریختی ؟ چون منم ۹۷۰ دارم و همه چی در بالاترین حالت به غیر از تکسچر که high فریم بالای 60 میگیرم ولی وقتی تکسچر میزارم اولترا یه جاهایی از بازی فریم بدجور drop میشه البته تو مپ اول بازی مشکلی نبود تو مپ دوم مجبور شدم تکسچر رو برگردونم رو high

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

MSI GeForce GTX 960 GAMING 2G

MSI-GTX-960-GAMING-2G-2-850x638.jpgMSI-GTX-960-GAMING-2G-3-850x638.jpgMSI-GTX-960-GAMING-2G-1-850x638.jpgMSI-GTX-960-GAMING-2G-4-850x638.jpg

لینک به دیدگاه

کارت های GTX 960 از KFA2

http://wccftech.com/kfa2-geforce-gtx-960-oc-geforce-gtx-960-exoc-graphics-card-pictured-reference-model-single-6pin-connector/

KFA2-GeForce-GTX-960_3.jpg

KFA2-GeForce-GTX-9600-OC_1.jpg

ویرایش شده توسط Core_i6
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...