رفتن به مطلب

تشکر و قدر دانی از گارانتی ماتریکس

hd5870
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

این که پاسخ گو بودن عالی و جای تشکر داره، خوشحالم که شما هم مشکلت حل شده

---

ولی حالا چرا انقدر بزرگ مینویسی؟ چشمون درومد :D

لینک به دیدگاه

قبول دارم ماتریکس و آواژنگ حرف اول رو میزنن.  من هفته پیش که رفته بودم سیستم بخرم کل اونجارو گشتم که هارد wd گارانتی ماتریکس پیدا کنم.   برای مادربورد MSI Z97 Gaming 7 رفتم پیش خود نمایندگش توی مرکز کامپیوتر ایران توی ولیعصر طرف زنگ زد شرکت گفت فقط 2 تا موجود داریم ساعت 3 ساعت  دیگه بیا ببر  من هم رفتم گرفتم گارانتی به روز خورده بود یعنی همون 10 دی که توی بازار بود ، این یعنی ارزش قاعل شدن برا مشتری . انصافا اون فروشنده هم که از طرف نمایندگی بود خیلی خیلی خوش برخورد بود.

لینک به دیدگاه

درود

واقعیت اینکه با حرف های شما عزیزان بنده به نماینده آواژنگ و ماتریکس در شهرمون شک کردم !

چون کلا اون چیزی که من از نماینده هاشون دیدم ، زمین تا آسمان با گفته شده های داخل تاپیک فرق داره !

امیدوارم با حرفم کسی رو ناراحت نکرده باشم!

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

خوشحالم که مشکل استارتر عزیز حل شده!

ویرایش شده توسط AJOR
لینک به دیدگاه

منم با گارت گرافیکم مشکل پیدا کرده بودم.(فنش کند شده بود و صدا میداد)

48 طول کشید اما هر دو فن رو سرویس کردن و سالم تهویل دادن.

برخوردشون هم خوب بود.

لینک به دیدگاه

من هم یکبار مورد لطف شرکت ماتریکس قرار گرفتم و قطعه ام رو کامل بدون دردسر در همون روز اول عوض کردن واقعا دستشون درد نکنه پرسنل متشخص و خوش برخورد و گارانتی خوبی که دنبال اذیت کردن مشتری نیست و دنبال انجام کار خودش بصورت صحیح هست .

بازم ممنون ماتریکس .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این که پاسخ گو بودن عالی و جای تشکر داره، خوشحالم که شما هم مشکلت حل شده

---

ولی حالا چرا انقدر بزرگ مینویسی؟ چشمون درومد :D

سلام

مانیتور سیستم دانلودم کوچیکه نمیبینم :D ^_^

لینک به دیدگاه

سلام.
من هم با ماتریکس قم برخورد داشتم. برخوردشون خوب بود اما شعورشون ....

هرچی گفتم بایوس مین رو اپدیت کنید اخرشم فقط تست کردن دادم بهم! مجبور شدم صاف شم تا اپدیتش کنم! ولی در کل دستشون درد نکنه. حداقل اینکه 5 ساعته کارم رو راه انداختن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منم یک مادربرد داشتم سری قدیم z77 که چیپستش رو رایگان تعویض کردند گارانتی هم تموم شده بود فکرکنم

Sent from my iPhone using Tapatalk

لینک به دیدگاه

درود

نحوه  برخورد کارمندا با مشتریا خیلی مهمه  اینکه از پشت تلفن اینجوری جواب داده نشون میده طرف از فهم و شعور کاری برخورداره

و اینکه همچین لطفی به شما شده جای تامل داره  چون هر چی میگذره مراکز خدماتی پر میشه از مسئولینی که اصلا ماهیت مراکز گارانتی و پشتیبانی رو نمیفهمن  و فقط به فکر فروختن جنس هستن  و با توجه به عدم قوانین صریح و قابل پیگیری  براحتی مشتریان خود را دست به سر میکنن  

با تشکر از استارتر عزیز

ویرایش شده توسط teknesian
لینک به دیدگاه

درود

نحوه  برخورد کارمندا با مشتریا خیلی مهمه  اینکه از پشت تلفن اینجوری جواب داده نشون میده طرف از فهم و شعور کاری برخورداره

و اینکه همچین لطفی به شما شده جای تامل داره  چون هر چی میگذره مراکز خدماتی پر میشه از مسئولینی که اصلا ماهیت مراکز گارانتی و پشتیبانی رو نمیفهمن  و فقط به فکر فروختن جنس هستن  و با توجه به عدم قوانین صریح و قابل پیگیری  براحتی مشتریان خود را دست به سر میکنن  

با تشکر از استارتر عزیز

سلام دوست عزیز

msi تو ایران یه نماینده  بیشتر نداره که ماتریس هست(یا ماتریکس)

و این بر میگرده به شرکت اصلی msi که رو کار نمایندش(ماتریس) و زیر شاخه هاشون نظارت دارن

چون یه بار که اعضای ماتریس اومدن بوشهر یه نفر از چش بادامی های  شرکت msi باشون بود

بعد از سر زدن به فروشگاها و و زیر شاخه ها (نمایندها)ماتریس یه سمینار هم برگذار کردنو کلی جایزهو و بعد از چند روز رفتن(چیزی که از دیگر برندها ندیده بودم)

در کل دارن همه جور چه با تبلغات چه با خدمات خوب چه با محصولات قوی برای تصاحب سهم بزرگی تو بازار ایران تلاش میکنن

ولی متاسفانه asus چند تا نماینده داره با یه دفتر مرکزی که هر وقتم با نمایندها به مشکل برخوردیم و به دفترمرکزی زنگ زدیم خیلی تفاوتی نکرد

و این یعنی شرکت اصلی asus خیلی رو کار نمایندهاش نظارتی نداره و نماینده بعضا تو کار خدمات سحل انگاری میکنن

و این یک ضعف برای یک برند خوب مثل asus هست

ویرایش شده توسط mehrxad( مهرزاد قائم مقامی)
لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان

شرکت  msi  نمایندگی اصلی{انحصاری} تو ایران داره؛به غیر از اینکه ماتریکس مربوط به گارانتی میشه،شما اگر تشریف ببرید جردن{خیابان ناهید} متوجه میشد که این شرکت واقعا یه شرکت معمولی نیست.و مارک msi رو تابلو شرکت هست.

و تا جایی که بنده میدونم پاسخگوی مشتری بودن؛حداقل چند تا انبار سراسر تهران وجود داره؛که مربوط به این شرکت میشه،مثل گیگابایت،

اما ایسوس گرافیک آک رو بردم میگم ایراد داره بعد از یک هفته الافی که چند بار تماس گرفتم میگن گرافیک تعویض میشه،اما باید خریداری بشه؛

متاسفانه ایسوس مشکل گارانتی زیاد داره؛

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...