رفتن به مطلب

قیمتهای جالب یک پیش فاکتور!!!

AORUS
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود

امروز شخصی که هیچ اطلاعی از کامپیوتر نداره خواسته بود برای پسرش کامپیوتر بگیره،رفته بود یه جایی این پیش فاکتور رو بهش دادن،بحث فنی به کنار قیمت ها خیلی جالبن.کل فاکتور 1.800 شده

bdbvruxxwm6suwr4t51o.jpg

:eek:

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

جالبه جدای از اینکه رو هر جنس 5 تا 10 تومن کشیده (که البته حقشه از کجا باید دربیاره؟) ولی هزینه جمع کردن کلی حدود 122 هزار تومن واسه یه سیستم معمولی شده که عرفش برای اسمبل بین 20 تا 80 متغیره واس سیستم های ساده :-?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جالبه جدای از اینکه رو هر جنس 5 تا 10 تومن کشیده (که البته حقشه از کجا باید دربیاره؟) ولی هزینه جمع کردن کلی حدود 122 هزار تومن واسه یه سیستم معمولی شده که عرفش برای اسمبل بین 20 تا 80 متغیره واس سیستم های ساده :-?

مانیتور قیمت روز 375 تومنه

پردازنده 182 تومن

رم 134 تومن

گرافیک 136 تومن

هارد 171 تومن اونم وسترن 64 مگ کش

پاور 105 تومن

مادربرد حدود 210 تومن

یه سیستم 1150 براش نوشتم با گرافیک 730 و مادربرد ایسوس و هارد 1 ترا و پاور 380 شد همین قیمت.

مورد داشتیم طرف فاکتور نشونم داد لپ تاپ گرفته بود 3.5 قیمت روز 2.800

لینک به دیدگاه

مانیتور قیمت روز 375 تومنه

پردازنده 182 تومن

رم 134 تومن

گرافیک 136 تومن

هارد 171 تومن اونم وسترن 64 مگ کش

پاور 105 تومن

مادربرد حدود 210 تومن

یه سیستم 1150 براش نوشتم با گرافیک 730 و مادربرد ایسوس و هارد 1 ترا و پاور 380 شد همین قیمت.

مورد داشتیم طرف فاکتور نشونم داد لپ تاپ گرفته بود 3.5 قیمت روز 2.800

مانیتور رو با سامسونگ اشتب گرفتم یکم هم حالت گیجی دارم نمیدونم چی میگم اما طبق فاکتو خیلی بالا اسمبل حساب کرده

الان یادم اومد فاکتور یه ماه قبلمو

G3220    205

H81 Asus    200

4gb 1600 king fury     135

GT740    360

1tb blue    190

oraman    70

lg 20"    365

Vs450     150

اینا همش حدود بوده

با اسپیکر کریتیو 335 سه تیکه و یک دسته و موس و کیبرد A4tech و پاک کننده نمایشکر همش 2 میلیون برای مشتری خودم زدم

در مورد لپتاب مشتری خود من Z500 i5 6gb 1tb 2gb رو خریده 3500 درصورتی که قیمت همون رو با موس و کیف و کیبورد وایرلس رو از من شنید 2400 تومن داشت سکته میزد :|

لینک به دیدگاه

محل ما یه  خدمات کامپیوتری داره سی پی یو 630 اینتل سوکت 775 که من از بازار 10 میخرم  رو 70 میده !!!!!!!!!!! و کارت گرافیک 5450 که قیمتش 100 هستش رو 200 به مشتری میده !!!!!! تازه کلی هم منت میذاره -جالبه تخفیف هم نمیده  :eek:  :eek:  :eek:  کلا بد فرو میکنه

لینک به دیدگاه

ببخشید اورامانش هم اشتباه هست نوشته uraman در صورتی که oraman درسته

لینک به دیدگاه

چی بگم  ؟  نمیشه فحش داد عمومی هست وگرنه شدید اب کشش میکردم   :D

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

دیکته ی اورامانو نیگا تو رو خدا!!! :crying: :crying:

بعضی ها رو باس با پراید از روشون رد شد! :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

محل ما یه  خدمات کامپیوتری داره سی پی یو 630 اینتل سوکت 775 که من از بازار 10 میخرم  رو 70 میده !!!!!!!!!!! و کارت گرافیک 5450 که قیمتش 100 هستش رو 200 به مشتری میده !!!!!! تازه کلی هم منت میذاره -جالبه تخفیف هم نمیده  :eek:  :eek:  :eek:  کلا بد فرو میکنه

=))  =))  =))  =)) =))

لینک به دیدگاه

خیلی دوست داشتم از یه همچین جایی خرید کنم :-?

حالا که این موضوع را فهمیدم یه خاطره هم بگم بعد نیست... دوستان هم اگر تو بازار همچین مواردی میبینن 100% کمک کنن که نوعی مبارزه با گران فروشی هم هست

توی باساژ ایران در پی اجناس توپ و دست دوم و قیمت مناسب بودم که از داخل یکی از مغازه ها شنیدم یه اقایی داره با مغازه دار در مورد خرید یه سیستم کارکرده صحبت میکنه

کانفیگ هم این بود

MB: P43

CPU: Q6600

RAM: 4GB 1333 و بقیه قطعات که وقتی قیمتها را جمع زد شد حدودا 1.200 تا 1300

دیگه تحمل نکردم رفتم داخل مغازه و پرسیدم شما خرید هم داری گفت بله خرید هم داریم بعد پرسیدم Q6600 چند ؟ گفت 320 برای شما گفتم من هم یدونه دارم چند میخری گفت 130  [-X گفتم کارت تمومه دستات را بزار رو دیوار پاهات را باز کن تکون هم نخور

گفتم شما 130 از من میخری 320 هم میفروشی ؟ خیلی گران فروشی نه میفروشم نه میخرم خداحافظ

مشتری هم بعد از بیرون امدن من گفت پشیمون شدم برم فکرام را بکنم بعدا میام...این هم نوعی اطلاع رسانی هست ولی به روشی متفاوت

این حرف هم که مغازه دار باید سود کنه و اجاره مغازه داره و از این حرفها اصلا مهم نیست اگر طرف میخواد با کلاه گزاشتن سر مردم مغازش را نگه داره بهتر هست بره دست فروشی بقل خیابون

ای کاش یکی پیدا میشد از رو همین پیش فاکتور پدر یارو را در میابرد که دیگه از این کارا نکنه ;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مطمئنی که پیش فاکتوره؟ چون فکر کنم الان دیگه تبدیل شده باشه به فاکتور نهایی و رفته باشه تو پاچه دوست عزیزمون :دی

نخریدن که سیستم رو آخرش؟  :eek:

لینک به دیدگاه

:laughing:از همه جالب تر قیمت کیس بود.

یک زمانی همچین فروشنده ای تو شهر ما بود خدا را شکر دستش برا مردم رو شد مجبور شد کاسه کوزه اش رو جمع کنه.

این قدر مادربرد SOYO بسته بود اسمشو گذاشته بودیم جعفر سویو.

لینک به دیدگاه

من یه دوست دارم رفتم مغازش دیدم یه کیس oraman داره گفتم چند یه لحظه فکر کرد بعد گفت چون تویی 120  :eek:  :eek: ای کاش از پشت به آدم خنجر میزدند نه اینکه...

لینک به دیدگاه

راستش من چیز آنچنان عجیبی ندیدم ...

ببینین  این فروشنده ها خودشون جنس هاشونو از جاهایی مثل لیون یا جاهای دیگر تهیه میکنند و بسیار بسیار به ندرت با شرکت هایی مثل گرین یا سازگار یا آواژنگ یا ... مستقیم در ارتباط هستن در نتیجه مثلا اگر جنسی از لیون رو به قیمت x تهیه بشه خود اون بنده خدا باید یه سودی بکنه دیگه پس مثلا به قیمت x+20 تومن به مشتری میده(تازه این مال فروشنده های عادل هستش) اگه هم در شهر دیگه باشه که یه پول پست هم میاد روش ...

توی "پاساژ تک" در مشهد چند وقت پیش یه کیت رم 8gb که یادمه لیون 370 میداد رو 420 تومن قیمت گرفتم یا r9 270x رو نزدیک به قیمت r9 280x در لیون میداد. 

این فاکتور اون بنده خدا ازنظر من همچی عیبی هم نداره ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

موبایل میخریم همین وضعه،میوه همین،لوازم خانگی همینه،پوشاک ،جراحی......کی به کیه هرکی به هرکیهdash2.gif

لینک به دیدگاه

خیلی دوست داشتم از یه همچین جایی خرید کنم :-?

حالا که این موضوع را فهمیدم یه خاطره هم بگم بعد نیست... دوستان هم اگر تو بازار همچین مواردی میبینن 100% کمک کنن که نوعی مبارزه با گران فروشی هم هست

توی باساژ ایران در پی اجناس توپ و دست دوم و قیمت مناسب بودم که از داخل یکی از مغازه ها شنیدم یه اقایی داره با مغازه دار در مورد خرید یه سیستم کارکرده صحبت میکنه

کانفیگ هم این بود

MB: P43

CPU: Q6600

RAM: 4GB 1333 و بقیه قطعات که وقتی قیمتها را جمع زد شد حدودا 1.200 تا 1300

دیگه تحمل نکردم رفتم داخل مغازه و پرسیدم شما خرید هم داری گفت بله خرید هم داریم بعد پرسیدم Q6600 چند ؟ گفت 320 برای شما گفتم من هم یدونه دارم چند میخری گفت 130  [-X گفتم کارت تمومه دستات را بزار رو دیوار پاهات را باز کن تکون هم نخور

گفتم شما 130 از من میخری 320 هم میفروشی ؟ خیلی گران فروشی نه میفروشم نه میخرم خداحافظ

مشتری هم بعد از بیرون امدن من گفت پشیمون شدم برم فکرام را بکنم بعدا میام...این هم نوعی اطلاع رسانی هست ولی به روشی متفاوت

این حرف هم که مغازه دار باید سود کنه و اجاره مغازه داره و از این حرفها اصلا مهم نیست اگر طرف میخواد با کلاه گزاشتن سر مردم مغازش را نگه داره بهتر هست بره دست فروشی بقل خیابون

ای کاش یکی پیدا میشد از رو همین پیش فاکتور پدر یارو را در میابرد که دیگه از این کارا نکنه ;)

منم رفتم پاساز ایران سی پی یو CORE I7 مدل 960 سوکت 1366 که قیمتش بین 480 تا 500 هستش رو پرسیدم چند فروشنده گفت 900 هزار تومان !!!!!!!! کلا اگه قیمت قطعات دستت نباشه رحم بهت نمیکنن :eek: :eek: :eek:

لینک به دیدگاه

منم رفتم پاساز ایران سی پی یو CORE I7 مدل 960 سوکت 1366 که قیمتش بین 480 تا 500 هستش رو پرسیدم چند فروشنده گفت 900 هزار تومان !!!!!!!! کلا اگه قیمت قطعات دستت نباشه رحم بهت نمیکنن :eek: :eek: :eek:

سلام

اینو من چند روز قبل قیمت گرفتم بهم 850 قیمت داد

کلی ارزون کرده بود.

=))  =))  =))

لینک به دیدگاه

از همه چیز بگذریم مشتریا قیمت منصفانه هم میبینن بازم تخفیف میخوان اما دوبل قیمت بدی صداشون درنمیاد

چرا ما ایرانیا همچین نخبگانی هستیم؟

لینک به دیدگاه

سلام

اینو من چند روز قبل قیمت گرفتم بهم 850 قیمت داد

کلی ارزون کرده بود.

=))  =))  =))

جالبه با این که دلار رفته بالا 50 ارزون کرده :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مطمئنی که پیش فاکتوره؟ چون فکر کنم الان دیگه تبدیل شده باشه به فاکتور نهایی و رفته باشه تو پاچه دوست عزیزمون :دی

نخریدن که سیستم رو آخرش؟  :eek:

درود فرجام خان،پشت فاکتور قیمتای لیون رو نوشتم بعد زیرش اسم و شماره تماسم.اینجا شهر کوچیکیه (200هزارنفر) و همه کسبه کامپیوتر و  موبایل  و آموزشگاه منو میشناسن ^_^

متاسفانه طرف سمج بود اگه از لیون براش میگرفتم باید 10سال می شدم E ساپورت مایکروسافت،گیگابایت،اینتل و..... :D

لینک به دیدگاه

همین پردازنده رو شهریار به مشتری ما قالب کردن 80 جوری که نفهمید چی خریده

اومد  گفت چرا سیستمم بازی نمیاره کلافم پردازنده رو دیدم از هوش رفتم!‍ اسلیپینگ داگز رو لود نمیکرد :-?

به لطف بچه های لیون یه 5300 نصب کردیم به قیمت 60 تومن مشکل برطرف شده

قدر لیون رو بدونیم مخصوصا رییس حسینی :x

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود فرجام خان،پشت فاکتور قیمتای لیون رو نوشتم بعد زیرش اسمم و شماره تماسم.اینجا شهر کوچیکیه (200هزارنفر) و همه کسبه کامپیوتر و  موبایل  و آموزشگاه منو میشناسن ^_^

متاسفانه طرف سمج بود اگه از لیون براش میگرفتم باید 10سال می شدم E ساپورت مایکروسافت،گیگابایت،اینتل و..... :D

:laughing:

متوجهم چی میگی تجربه کردم.... طرف از وقتی که براش سیستم می بندی باید بشی ساپورت ایدیهای یاهو و ویروسهاش و همه کاراش.. حتی طرف بخواد "اینترنت بانکش " رو هم فعال کنه به تو میگه  =))

حتی ممکنه برای ارزیابی کیس های ازدواجش و برنامه های زندگیش و انتخاب رشته هم ازت نظر بخواد =))

لینک به دیدگاه

موبایل میخریم همین وضعه،میوه همین،لوازم خانگی همینه،پوشاک ،جراحی......کی به کیه هرکی به هرکیهdash2.gif

تازه متوجه میشی داری تو ایران زندگی میکنی

وطنم پاره تنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...