رفتن به مطلب

قیمتهای جالب یک پیش فاکتور!!!

AORUS
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

کلا همه کاسب ها این طوری هستن تو همه چی

کفش و لباس

قطعات الکترونیکی

کامپیوتر

لوازم برقی

لوازم تحریر

و ....

کافی بفهمن که مشتری بلد نیس یا قیمت نداره

تو پاچش نکنن روزشون شب نمیشه

فقط معدودی استثنا داریم

لینک به دیدگاه

بچه ها شاتگانی اره برقی چیزی با خودتون ببرید چرت گفت ...!

ویرایش شده توسط AJOR
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

:laughing:

متوجهم چی میگی تجربه کردم.... طرف از وقتی که براش سیستم می بندی باید بشی ساپورت ایدیهای یاهو و ویروسهاش و همه کاراش.. حتی طرف بخواد "اینترنت بانکش " رو هم فعال کنه به تو میگه  =))

حتی ممکنه برای ارزیابی کیس های ازدواجش و برنامه های زندگیش و انتخاب رشته هم ازت نظر بخواد =))

ما یه خدماتی تو محله داریم بفهمه طرف چیزی حالیش نیست به شدت میندازه .یک بار بهش گفتم چرا مثلا به من یک قیمت میدی به یکی دیگه 10-40درصدبیشتر گفت چون می دونم تو وقتی ویندوزت خراب شد دست به کمر نمیایی تو مغازه که آقا ویندوز من ویروسی شده و سریع عوضش کن و جز وظایف شما هست و.........اما اون طرف که حالیش نیست هر روز من باید بهش خدمات بدم .برای همین قبلا یک جا باهاش حساب می کنم .هر وقت هم اومد تو مغازه با روی گشاده بهش آموزش میدم کلی هم کیف می کنه :eek: خلاصه کلام می گفت  هزینه آموزش و خدمات نرم افزاری آینده را به صورت پیش پرداخت از مشتری های شوت می گیرم(به خصوص در مورد افراد مونث) :-?

ویرایش شده توسط nightkiler
لینک به دیدگاه

به قول یکی از دوستان تعمیر کار:

دوست دارم اینجور آدما رو ببرم زیر هیتر یه 500 درجه بهشون حرارت بدم ببینم چجوری میشن 8-}

لینک به دیدگاه

حالا خوبه اینا ، چند وقت پیش رفتم 780ti قیمت کنم گفت 3800 گفتم تهران میده 2700 گفت تقلبیه گفتم برو بابا

یا مثلا پاساژ علا الدین لامصبا پاش هر برنامه آیفون 5 تومن میگیرن  و همه نوع لوازم جانبی رو 10 تا 20 تومن گرون تر تاز بازار میدن

لینک به دیدگاه

یکی از آشناها میخواست یه سیستمه سبک خونگی جمع کنه، بهش گفتم حتما قبل از خرید پیش فاکتورتو بیار ببینم. طرف گوش نکرد.........

یه سیستم قراضه h61 رو بهش داد 1800!!!!!!! با همین پول میتونستم H97 به مراتب بهتر از اون واسش ببندم......... کو گوشه شنوا؟؟؟!!!!

لینک به دیدگاه

عجب ..!

توی شهرستان ما با انصاف تر هستن! قیمت واقعی و بروز هر قطعه را میدن بعد آخرش 100-150 هزارتومان روش میگیرن

من برای یک سیستم 8 میلیونی حدود 200 تومان برای آوردن روش کشید.

لینک به دیدگاه

محل ما یه  خدمات کامپیوتری داره سی پی یو 630 اینتل سوکت 775 که من از بازار 10 میخرم  رو 70 میده !!!!!!!!!!! و کارت گرافیک 5450 که قیمتش 100 هستش رو 200 به مشتری میده !!!!!! تازه کلی هم منت میذاره -جالبه تخفیف هم نمیده  :eek:  :eek:  :eek:  کلا بد فرو میکنه

=))  =))  =)) جمله اخر خوب امدی  

لینک به دیدگاه

الان چون بازار یه خورده  ضعیف  هم به خاطر بالا رفتن دلار و کلا تو این فصل فروش یه خورده پایین تره  یارو هم حتما طرف دیده تا جایی که میتونسته قیمت هارو بالا گفته  ولی خودمونی ما بد داشته ..... 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عجب ..!

توی شهرستان ما با انصاف تر هستن! قیمت واقعی و بروز هر قطعه را میدن بعد آخرش 100-150 هزارتومان روش میگیرن

من برای یک سیستم 8 میلیونی حدود 200 تومان برای آوردن روش کشید.

سلام

ما که نگفتیم همه تو شهر ما کلاه بردارن و توپاچه کنن !!  گفتیم اینجوری هم بودش و دیدیم

حالا شهر شما هم بگردی کم نیست از این فروشنده ها !!

اسم شهر شما چیه ؟؟

لینک به دیدگاه

توی اصفهان قیمت ها قابل قبوله

اما بعضی از برند ها گیر نمیاد مانند corsair

همچنین بازار کامپیوتر طالقانی خیلی بروزه،یعنی یادم میاد اولین برد های x99 توی این بازار اومد قبل از لیون

همچنین گرافیک های 980 و 970

ویرایش شده توسط Nima.Rampage
لینک به دیدگاه

ما هم فروشندایم  نهایت روی یه سیستم 1400 تومانی با اسمبل و نصب ویندوز و نرم افزار نهایت 120 تا 150 بگیریم

البته اینو هم حساب کنید که یه مشتری میاد فکر میکنه من این سیستم رو 1 تومن گرفتم میخام 500 بکشم روش  :eek:  کلی باید قسم و ایه بخوریم

اخر سر هم میگه گرونه! بعد میره میاد همون قیمت قسطی میخام *dry#

ویرایش شده توسط koorosh kabir
لینک به دیدگاه

فهمیدم از کی قیمت کردی با من رفیقه به من میگه 800 :x :laughing:

لینک به دیدگاه

به فروشنده های عزیز جسارت نباشه . اما من به فروشنده قطعات در مورد انتخاب قطعات اعتماد نمی کنم . خودم دو تا سه روز تحقیق می کنم بعدش میرم تک تک قطعات رو از ارزان ترین جا می خرم . بعد خودم میام خونه اسمبل می کنم . ویندوز و نرم افزار رو هم خودم نصب می کنم که کار یکی دو ساعته .برای اسمبل ، چون زیاد وارد نیستم دو تا سه ساعت با نهایت دقت و احترام ممکن به قطعات وقت صرف می کنم. :D :D :D

ویرایش شده توسط saeed110
لینک به دیدگاه

به نظر من اکثر قیمتهاش به جز مانیتورش منطقیه ... خبات جان شما باید هزینه مغازه+برق+مالیات+ خواب پول+...هزار چیز دیگه رو هم حساب کنی ...

مثلا ویندوز کار 20 دقیقه س ولی موقعی که توی مغازه انجام بدی کلی وات برق استفاده میکنه و میشه یه چیزی حدود 45 تومن ... ولی در منزل ارزون تر درمیاد چون این هزینه ها رو نداره ...

لینک به دیدگاه

درود

باید ومغازه دار باشی تا بفهمی...

کاری به یه عده ای که واقعا کلاه برداری میکنن ندارم اما چون خودم تازه مغازه زدم درک میکنم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...