رفتن به مطلب

خبرهای جدید از مافیا به زودی می‌آیند‌ . . .

SaeedPCM
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

25fu5uq8l3nh1cv9e3pe.jpg

درود.

همانطور که مطلع هستید از آحرین قسمت از سری مافیا، چند سالی می‌گذرد و هنوز خبری از نسخه سوم این بازی نیست. در همین راستا آقای Rick Pasqualone صدا پیشه معروف آمریکایی که مسئول دوبله کارکتر Vito Scaletta در Mafia را داشت در توییت خود سیگنال آمدن مافیای جدید را به تعقیب کنندگان خود داد. وی در توییتی که در بالا می‌بینید گفت:

"به زودی ممکن‌ خبرهایی از مافیا بیاید."

با تعطیل شدن استودیو 2K Czech شایعات بر این محور بود که نسخه Mafia 3 بدست 2K San Francisco افتاده و این شرکت مجبورا بازی را از ضفر شروع کرده چون با رفتن افراد کلیدی از این استودیو بازی آنچنان که باید شاید خوب نشده بوده.
از طرف دیگه هم گفته می‌شده بازی Mafia 3 برای نسل جدید کنسولا قرار ساخته بشه و Take Two بعد از موفقیت GTA V فکر میکرده یک بازی اوپن-وورلد دیگه می‌تونه تو نسل جدید جوابگو باشه.

منبع : Farh@d - بازی*سنتر

لینک به دیدگاه

مافیا 2  واقعن بازی حماسی بود  چه از لحاظ داستان   و چه از لحاظ گیم پلی  ولی متاصفانه بازیهایه امروزی اون طور که باید و شاید  به دل نمیشینه  حالا چرا نمیدونم *dry#   البته من به بزرگی خودم  میبخشم =))

ویرایش شده توسط mohamad2015
لینک به دیدگاه

چقدر با مافیا 1 خاطره دارم .اگه نسخه سه هم بیاد حسابی خوشحالمون میکنه @};-

لینک به دیدگاه

دوست عزیزجای این مطلب اینجا نیس باید در بخشانجمن مطالب کپی شده از سایتهای دیگر تاپیک میزدید.

ویرایش شده توسط BlackSound
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...