رفتن به مطلب

توی لیون چندتا گیمر داریم ؟

وضعیت گیمر ها در لیون  

572 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. داش از کدوماشی ؟

• گیمر سخت هستم ، آنلاین هم آره
      178
    • گیمر سخت هستم ، آنلاین نه
      84
    • گیمر معمولی ، آنلاین هم آره
      95
    • گیمر معمولی ، آنلاین نه
      82
    • گیمر هر از چندگاهی ، آنلاین هم آره
      32
    • گیمر هر از چندگاهی ، آنلاین نه
      42
    • گیمر بودم و لی الان دیگه گیم نمیزنم .
      46
    • اشتباهی آمدم ، اصلا من گیمر نبوده و نیستم
      13

Recommended Posts

قبلنا با یه کامپیوتر معمولی گیمر سخت بودم آنلاین نه :(  :(

.

.

امّا الان :-?

.

.

گیمر آنلاینم....... :cool:  

.

.

اورهیت با یه لبتاب دل 5110 ذغالیه 5ساله هم آره!  =))  =))  =))

لینک به دیدگاه

داش من 16 سالمه دوران گیمری رو با سگا شروع کردم. فکر کنم حدود 4 5 تا سگا خراب کردم. street of rage یادتونه؟ ماشین پلیس میومد وسط کشتی  :D

9sqd7hdi903w.jpg

یه کنسول دیگه هم داشتم فکر کنم اسمش رایانک بود  :-? یادش بخیر

بعد سگا هم رفتم روی pc فقط بخاطر سری gta

فعلا هم در این وضعیت به سر می برم: گیمر معمولی آنلاین

ایول بابا

یاد قدیم افتادم اسم قدیم این بازی شورش درشهر بود یادش بخیر...

والا چی بگم الان جوونای اطراف ما دوران گیمری رو با gta vشروع میکنن!!!

طرف اولین گیمی که توزندگی داره تجربه میکنه gta vهستش اونم بااخرین تنظیمات روpc

خدایا من چی بگم....

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

درود

همه دوستانیکه گیم بازی میکنید خودتون رو اماده کنید در اینده ای نزدیک برنامه هایی براتون داریم .

یعنی امیدواریم با همکاری شما دوستان کارهایی رو انجام بدیم و ......................... ;) @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

در حال حاضر :

آنلاین ها :

Dota 2

Star Wars Battlefront

Battlefield 4

GTA V

FIFA 16

Rainbow Six Siege

آفلاین ها هم هرچی گیم جدیده  :-B

ویرایش شده توسط Monk
لینک به دیدگاه

در حال حاضر دارم بازی Ori and the Blind Forest انجام می دم بازیش بسیارعالیه پیشنهاد می کنم حتما تجربش کنید.

Ori%20And%20The%20Blind%20Forest%20PC%20

لینک به دیدگاه

سلام دوستان.والا فعلن چون سیستمم قدیمیه همون آساسین کریدهای قدیمی و هیتمن و .......انجام میدیم.انشالا تا دو ماه دیگه میخوام یه سیستم توووپپپپپپ از لیون بردارم حدود 8 میلیون.اون موقع ما هم میریم تو فاز بازیهای جدید.

لینک به دیدگاه

هیچ ادعایی ندارم ولی ....

من تونستم با 18-22 تا فریم توی بازی battlefield 3به آخرین رنک clonel100برسم با کارت گرافیک محبوبم nVIDIA 9500 GT

لینک اکانتم:http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/TheMaster13142/stats/990063376/pc/

3f6ab2oftqb0llgtciwd.png

حریف میطلبم

لینک به دیدگاه

World Of Warcraft از 2008 تا آواخر 2015 سرور اصلی بودم http://eu.battle.net/wow/en/character/kazzak/Hollymight

هارد قبلیم به قنا رفت .. Screenshot داشتم که در بعضی موارد Healing در بعضی Dungeon ها مثل ICC جزو 10 تا و 15 تای برتر سرورهای اروپا شده بودم  *dry#

Counter Strike تقریبا همیشه بازی میکنم ! بیشتر از 9 سال

League Of Legends بازی میکردم بطور جدی ولی الان خیلی کم .. ( دوستان باشن 3-4-5 تایی بازی کنیم دوره هم هنوز پایه ام )

Heroes Of Storm از آلفا دارم بازی میکنم

Battlefield 4 تازه آشنا شدم و پایه بازی دوره همی هم هستم .

ویرایش شده توسط HolymighT
لینک به دیدگاه

گیمر انلاین بودم ... 

تا اینکه بیلیزارد ایران رو تحریم کرد! جوری خورد تو حالم که اکنتمو مفت دادم رفت و کلا گیم انلاین رو طلاق دادم. اگه دانشگاه و کار بزاره بعضی از بازی های شبیه COD و یا یه سرور خصوصی WOW پلی میکنم . به قول یکی از دوستان برای ساعتی هم که شده از فکر مشکلات روزگار میام بیرون. حکم ارامبخش داره برام :sigh:  :sigh:  :sigh:  :sigh:  :sigh:  :sigh:  :sigh:  :sigh:  :sigh:  :sigh:  :sigh:  :sigh:  :sigh:

لینک به دیدگاه

سلام @};-

گزینه 1.

با اینکه سخت مشغول کار هستم, گاهی اوقات تا 13 ساعت کار و شرایت خوبی هم ندارم ولی از وقت خواب و استراحت و ... یعنی هر وقتی که بتونم حذف کنمش رو حذف میکنم و به گیم اختصاص میدم.

سعی میکنم کم کم سیستمم رو ارتقا بدم و با کیفیت بهتری به بازی بپردازم. همین سیستم که دارم با هزار بدبختی جور کردم که اوایل خیلی خنده دار بود. تا اینجا ارتقا دادم و میدم تا به سیستم رده بالا تبدیل شه.

افلاین فعلا مشغول fallout 4, battlefield 4, gta v, rainbow six هستم.

انلاین هم فعلا گاهی call of duty 4 میزنم . در حال تلاش برای خرید اورجینال gta v هستم.

عذر میخوام بابت انشا :D @};- :x

لینک به دیدگاه

منم تازه سیستم واس گیم جمعیدم اگه خداقبول کنه شروع کنم ب بازی کردن :)

خوشحال میشم ميشم تجربه ای نصیحتی چیزیم دارید عرض کنید :) :) :)

ویرایش شده توسط ali3516
لینک به دیدگاه

منم تازه سیستم واس گیم جمعیدم اگه خداقبول کنه شروع کنم ب بازی کردن :)

خوشحال میشم ميشم تجربه ای نصیحتی چیزیم دارید عرض کنید :) :) :)

درود

1-

گیمینگ حرفه ای تو ایران معنی نداره ففط casual

2-تو ایران هیشکی با گیم به جایی نمیرسه فقط از جیب میزاره و حال میکنه...

3-همونجوری که دوستمون گفت گیم حکم ارام بخش داره البته تو ایران

در کل یه جای عمومی بگی گیمر هستی که اابته بازم تو ایران به چشم معتاد... بچه... و ادم تو فاز بهت نگاه میکنن

شرمنده اینجوری شد ولی تحربه من این بود.

Sent from my D5503

لینک به دیدگاه

درود

1-

در کل یه جای عمومی بگی گیمر هستی که اابته بازم تو ایران به چشم معتاد... بچه... و ادم تو فاز بهت نگاه میکنن

Sent from my D5503

کاملا درسته هنوز شروع نکردم دقیقا همچین الفاظی روبرو شدم.

واقعا جا افتاده همچين فرهنگی متاسفانه...

لینک به دیدگاه

درود

من فقط بازی های آنلاین ،استراتژی میزنم مخصوصا بازی Company Of Heroes 2  که نزدیک به 2145ساعت توش پلی دارم !

غیر اون بازی RPG مثل FallOut 4 DragonAGeهم وقت بشه سیستمم هم به تازگی ارتقاء دادم اما دیگه پولم نکشید مانیتور هم بگیرم و هنوز از لذت اچ دی بازی کردن محرومم ^_^  در کل میشه  گفت هر زمان بیکار باشم پایه گیمم

post-21599-0-24181800-1450528926_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

آخ آخ که اون جای پینه چقدر آشناست

آها روی دست خودمم هست که! :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

1-

Sent from my D5503

تایید میشه

این در صورتی هست که توی انگلیس تقریبا از همه سن گیمر دارن چه مونث و چه مذکر

لینک به دیدگاه

تایید میشه

این در صورتی هست که توی انگلیس تقریبا از همه سن گیمر دارن چه مونث و چه مذکر

و اگر یکم باهوش و با استعداد باشی، گیم میشه منبع در امدت تا 30 سالگی....

اما... اماهایی که دل همه پره از کلی اما های دیگه!

Sent from my D5503

لینک به دیدگاه

درود

1-

Sent from my D5503

درود

اصلاً تایید نمیشه :D

1. چرا معنی نداره ؟ میدونید چقدر شغل و راه درآمد تو ایران تو این زمینه وجود داره ؟ چقدر نشریه و چقدر تحریریه ؟ نمی خوام اسم ببرم ولی افراد زیادی از دوستان نزدیکم هستن از گیمینگ به جای خوبی رسیدن، افراد زیادی از این راه به خارج کشور سفر کردن و زندگی خوبی برای خودشون ساختن. همین الان میشه با نوشتن نقد و بررس و راهنما برای جاهای مختلف به موقعیت خوبی به این زمینه رسید. ولی مطمئناً این راه بسیرا سخت خواهد بود و نیاز به تجربه و فن بالایی هم داره. ولی خب مگه شغل و راه درآمد آسون هم داریم ؟

2.دقیقاً گزینه اول. نمونش وحید یوسفی مدیر هنری بازینما که مدتی هم با مجله سخت افزار و گروه آقای پناهی کار میکردند. الان LA دارن زندگیشون رو میکنن، از کجا شروع کردن ؟ از یه مجله و فروم خیلی ساده. همینطور افراد زیاد دیگه در این زمینه. ولی خب مسلماً با فیفا بازی کردن تو کلوپ مشخصه به جایی نمیشه رسید ! همه فکر میکنن گیمینگ زیاد به علم دانش نداره ! خیر، به همون اندازه که یه مهندس فنی نیاز به تحقیق و درس خوندن داره، گیمینگ هم کاملاً نیاز به مطالعه و فن بالایی داره.

3.جامعه آماری که در نظر میگیرد بر چه مبناست ؟ مشکل دقیقاً همینه که همه کفر میکنن گیمینگ فان هست، و به همین چشم بهش نگاه میکنن، شما نمیتونی با تفریح و وقت تلف کردن یه مدرک فوق لیسانس بگیری ؟ میتونی ؟ حداقل از راه قانونی خیر.

گیمینگ هم دقیقاً همین موضوعه، نیاز به تحقیق و مطالعه زیاد و همینطور اصولی داره. آدم میشناسم الان واسه ساعتی تست بازی 120 هزار تومن پول میگیره ! تنها کاری هم که کرد برنامه ریزی اصولی برای این کار بود نه صرفاً وقت گذرونی و فان.

4. ممکنه تو یه جای عمومی بگید فوق لیسانس دارم بهتون بخندن، مثل چند هفته پیش که به دوستی کنسول فروختم و بعد از فهمیدن راحب تحصیلاتم کلی بنده رو مسخره کردن که چرا تو ایران درس خوندم  مگه با درس تو ایران به جایی میشه رسید ؟ که خب بذار بخندن ! مهمه به نظره شما وقتی که  درآمد ماهاینه همین مدرکم از درآمد سالیانه به فرد عادی دیپلمه بیشتره ؟ شما تو یه جمع عادی از هر فنی صحبت کنی ممکنه بهت بخندن، مسلماً یه دکتر مهندسی پزشکی بره تو قهوه خونه تحویل نمیگیرنش ! فقط مختص گیمینگ نیست این موضوع ...

البته حقیقت این موضوع بر هیچ کسی پوشیده نیست که تو ایران دید خوبی نسبت به گیمر ها ندارن. ولی فکر کردید تو نیویورک این دید فرق داره ؟ خیر، من تقریباً تو اکثر کشور هایی مثل فرانسه، آلمان، کانادا و حتی اتریش رفیق دارم که با هم آنلاین میزنیم، هیچکس از این موضوع راضی نیست، تو اکثر دنیا همین دید رو نسبت به گیمر ها دارن، ولی به نظر شما، این موضوع اهمیتی داره ؟ یا مثلاً فکر کردید از هر 10 گیمر خارجی 9 نفرش داره پول پارو میکنه با گیمینگ ؟ درسته افرادی هستن که با استریم بازیشون درآمد چند هزار د.لاری دارن، ولی مطمئن باشید از هر 10 نفر هم 1 نفر اینجوری نیست !

به نظره خودم اصلاً مهم نیست، من 7 ساله در شبکه استیم عضوم و آنلاین بازی میکنم و تقریباً 99% بازی هایی که می خوام رو میخرم، 8 سال پیش از هر 3 مادربورد که ریویو میکردم یکیش رو میدادن به خودم ! واسه 2 ساعت تایپ 50 تومن میگرفتم ! پس از راهش که بری به راحتی میشه به هرجا که بخوای برسی و مطمئن باش، زمانی که خودت از خودت راضی باشی، اصلاً اهمیتی به طرز فکر افراد نمیدی ! اصلاً مهم نیست ! بذار دنیا بهت بگه معتاد ولی شب، خواب راحتی داشته باشی ...

لینک به دیدگاه

کژوال، آنلاینم اصلا.

اون پینه مچ دست رو منم داشتم، وقتی the bard's tale رو بازی می کردم.

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

گیمر سخت فقط آنلاین ولی امسال کنکور دارم پنج ماه دیگه گیمر سخت ایول

لینک به دیدگاه

بنده زمانی گیمر بودم و زیاد باز میکردم و همیشه هم سیستم بروزی داشتم که با کیفیت عالی بازی ها رو اجرا میکرد

از زمان گرافیک 6200 گرفته تا 8500 gt و مدتی لپ تاپ داشتم با گرافیک 7670 که واقعا عالی بود و در حال حاضر هم یکی از غول های انویدیا رو دارم که 690 هستش

کلا فلسفه رایانه ای بنده از همون اوایل بیشتر بر پایه داشتن سیستم قدرتمند بوده تا استفاده از اون !!! یعنی به نوعی عاشق سیستم های قدرتمند رایانه ای هستم و خاص بودن قطعات بیشتر مد نظرم هست تا پرفورمنسشون (سیستم هایی که بعد از پایان عمرشون هم ارزشمند باشند)

اگر هم روزی توانش رو داشته باشم رایانه ای با بودجه نا محدود میخرم و حتما هم اینکار رو خواهم کرد (سطح اول جهان یا به شکلی جزو 5 رایانه قدرتمند خانگی جهان)

حال که فرصت شده دوست دارم بگم که علاقه زیادی هم دارم تا یک کلکسیون قطعات رایانه ای داشته باشم و بعد از پایان عمر سیستمم اون رو بدون فروش یا ارتقا بازنشست میکنم و سیستمی کاملا جدید تهیه میکنم و یکی یکی اون ها رو به کلکسیون اتاقم اضافه میکنم  :x

در حال حاضر هم حدود 23 بازی روی سیستمم نصب هست که اکثرا دوستان و مهمانان بازی میکنن ! (خودم بیشتر برای محک سیستم اون ها رو نصب میکنم)

jglv_74e9475187cd44a28bd2e05fe958fda7.jp

ویرایش شده توسط حمیدرضا الماسی
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...