رفتن به مطلب

فروش ssd 55gb adata

اشتراک گذاری

Recommended Posts

هارد فوق کاملا سام به فروش میرسد گارانتی برج 10 یعنی همین ماه تمام شد

قیمت 130 ناقابل من تهران هستم تعویض با هیچ چیز ندارم با تشکر لینک عکس

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=37807

جعبه دارد باکس 3.5 دارد

http://www.adata.com/?action=product_feature&cid=3&piid=33

post-12291-0-00079900-1420741937_thumb.jpg

post-12291-0-74370100-1420837051_thumb.jpg

post-12291-0-65631100-1420906222_thumb.jpg

post-12291-0-97168500-1420906241_thumb.jpg

ویرایش شده توسط homa21422
لینک به دیدگاه

داداش تعویض هم داری؟

با مادربرد یا سی پی یو یا پاور

لینک به دیدگاه

داداش تعویض هم داری؟

با مادربرد یا سی پی یو یا پاور

اولا که جناب محبی قابل شما رو نداره

دوم اینکه متاسفانه خیر نیاز مالی هست چون یه گرافیک خریدم امشب

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

لطفاً یکی از تاپیک ها رو اعلام کنین که فعال باشه

در غیر این صورت همین تاپیک خذف میشه

لینک به دیدگاه

سلام

لطفاً یکی از تاپیک ها رو اعلام کنین که فعال باشه

لطفا اونی که تودر غیر این صورت همین تاپیک خذف میشه

لطفا اونی که تو قسمت vga هست رو غیر فعال کنید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عکس های مربوطه رو به این تاپیک منتقل کنین @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با hdtune یه تست از سربرگ سلامتی میزارید 

ابتدا ارسال بعد واریز دارید 

لینک به دیدگاه

سلام عزیز کجای تهران هستید ؟

تهران نو

لینک به دیدگاه

با hdtune یه تست از سربرگ سلامتی میزارید 

ابتدا ارسال بعد واریز دارید 

اضافه شد بله دارم تو pt پیام بدی برای شما که با سابقه ای اول ارسال دارم

لینک به دیدگاه

لینک pt رو بدید 

نیازی نیست امتیاز شما همین جا هم کافی است همین جا اعلام کنید کافی است

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

SSD توسط بنده خریداری شد. منتظر هستم برسه و بعد از تست مبلغش تقدیم خواهد شد. ممنون از فروشنده عزیز

لینک به دیدگاه

SSD توسط بنده خریداری شد. منتظر هستم برسه و بعد از تست مبلغش تقدیم خواهد شد. ممنون از فروشنده عزیز

تایید میشه مبارکتون باشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

متاسفانه فروشنده محترم بنده رو سر کار گذاشتن و SSD رو نفرستادن!

لینک به دیدگاه

متاسفانه فروشنده محترم بنده رو سر کار گذاشتن و SSD رو نفرستادن!

بنده اصلا پشیمون شدم شما هم که پولی نریخته بودی عذر خواهی هم کردم  اما شما مشکل داری گویا

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بنده اصلا پشیمون شدم شما هم که پولی نریخته بودی عذر خواهی هم کردم  اما شما مشکل داری گویا

عزیز من که گفتم شما اگر پشیمون شده بودی میتونستی خیلی راحت بگی پشیمون شدم. نه این که بعد از 3 روز تلف کردن وقت بنده بیای به دروغ داستان سرایی بکنی و بگی بردم شرکت رئیسم دید و خواست و نتونستم بگم نه و ....

این یعنی این که بنده رو ... فرض کردی و توهین به شعور بنده هستش. اگر خیلی راحت میگفتی پشیمون شدم خیلی بهتر بود و حد اقل به شعورم توهین نکرده بودی. فید بک منفی رو هم به همین دلیل به شما دادم تا یاد بگیری که دیگران رو کم عقل و شعور فرض نکنی. فید بک منفی که شما در تلافی به من دادی هم گزارش میکنم.

لینک به دیدگاه

عزیز من که گفتم شما اگر پشیمون شده بودی میتونستی خیلی راحت بگی پشیمون شدم. نه این که بعد از 3 روز تلف کردن وقت بنده بیای به دروغ داستان سرایی بکنی و بگی بردم شرکت رئیسم دید و خواست و نتونستم بگم نه و ....

این یعنی این که بنده رو ... فرض کردی و توهین به شعور بنده هستش. اگر خیلی راحت میگفتی پشیمون شدم خیلی بهتر بود و حد اقل به شعورم توهین نکرده بودی. فید بک منفی رو هم به همین دلیل به شما دادم تا یاد بگیری که دیگران رو کم عقل و شعور فرض نکنی. فید بک منفی که شما در تلافی به من دادی هم گزارش میکنم.

اولا امروز روز دومه دوما اصلا دوست نداشتم به شما بفروشم شما یه منفی دادی یکی هم گرفتی خیلی منطقی به شما توضیح دادم  شما ماجرا برات داستان پلیسی شده اونم مشکل خودته  شما مختاری هر چیزی فکر کنی خیلی خودت رو دست بالا گرفتی مواظب خودت باش بنده جمعه هفته پیش پول گرافیک ریختم هنوز به دستم نرسیده نرفتم صد تا امتیاز منفی بدم مشکلی واسش پیش اومده بود دیر تر ارسال کرد شما مینوشتی من شخصی در حد ریاست جمهوری کنگو هستم مواظب معامله با من باشید  =))  =))  @};-  @};-  @};- 

باز هم عذر میخوام کجات رو ببوسم از دلت در میآد 

لینک به دیدگاه

اولا امروز روز دومه دوما اصلا دوست نداشتم به شما بفروشم شما یه منفی دادی یکی هم گرفتی خیلی منطقی به شما توضیح دادم  شما ماجرا برات داستان پلیسی شده اونم مشکل خودته  شما مختاری هر چیزی فکر کنی خیلی خودت رو دست بالا گرفتی مواظب خودت باش بنده جمعه هفته پیش پول گرافیک ریختم هنوز به دستم نرسیده نرفتم صد تا امتیاز منفی بدم مشکلی واسش پیش اومده بود دیر تر ارسال کرد شما مینوشتی من شخصی در حد ریاست جمهوری کنگو هستم مواظب معامله با من باشید  =))  =))  @};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

متاسفانه طرز صحبت شما نشون میده که با مسائل حقیقی به شکل بازیچه برای خودتون نگاه میکنید و وقت دیگران براتون مهم نیست و به راحتی با دروغ گفتن به فهم و شعور دیگران توهین میکنید و میخندید. امتیاز منفی که من به شما دادم فقط و فقط به خاطر دروغ گفتن شما و کودن فرض کردن دیگران بود. شما اگر برای شخصیت و عقل و شعورخودت ارزش قائل نیستی نباید دلیل بشه که فهم و شعور و شخصیت دیگران رو هم بی ارزش بدونی. بهتره به جای دروغ گفتن ، شجاعت این رو داشته باشی که وقتی از یک معامله پشیمون شدی مثل مرد بگی پشیمون شدم. نه این که داستان سرایی بکنی. من حرف دیگه ای با شما ندارم. میتونید در ادامه تاپیک مطالب خودتون رو بگید و بخندید.

لینک به دیدگاه

متاسفانه طرز صحبت شما نشون میده که با مسائل حقیقی به شکل بازیچه برای خودتون نگاه میکنید و وقت دیگران براتون مهم نیست و به راحتی با دروغ گفتن به فهم و شعور دیگران توهین میکنید و میخندید. امتیاز منفی که من به شما دادم فقط و فقط به خاطر دروغ گفتن شما و کودن فرض کردن دیگران بود. شما اگر برای شخصیت و عقل و شعورخودت ارزش قائل نیستی نباید دلیل بشه که فهم و شعور و شخصیت دیگران رو هم بی ارزش بدونی. بهتره به جای دروغ گفتن ، شجاعت این رو داشته باشی که وقتی از یک معامله پشیمون شدی مثل مرد بگی پشیمون شدم. نه این که داستان سرایی بکنی. من حرف دیگه ای با شما ندارم. میتونید در ادامه تاپیک مطالب خودتون رو بگید و بخندید.

استاد عزیز من نمی فهمم شما چرا اصرا داری خودت رو کودن و ... فرض کنی بنده کی شما رو ... فرض کردم راست و حسینی راستش رو گفتم حتما باید صد تا قسم می خوردم شما باور کنی  عجب چرا الکی پیچیده میکنی امتیاز منفی بی دلیل دادی ماجرا رو مثل بمب میکنی واسه خودت منم به شما دادم تمام من پشیمون نشدم مدیرم دید گفتم میخوام بفروشم من حتی ادرس شما رو روش چسبونده بودم گفت بده من اتفاقا من لازم دارم تازه خبر نداری نقد رو ول کردم نسیه رو چسبیدم گفت پولشو بدم تعارف کردم گفتم باشه حالا گفت پس ماه دیگه میدم منم دیگه هیچی نگفتم حالا شما هر چی دوست داری فکر کن خلاص

لینک به دیدگاه

با عرض پوزش به دلیل دخالت بنده 

ولی کاربر homa21422 عزیز شما یکی از قوانین فروش بازارچه رو شکستید.

10 - در صورت توافق برای فروش و یا خرید کالا ، طرفین موظف به به اجرای توافق بوده و در صورت پشیمان شدن یکی از آنها ، اگر شخص مقابل رضایت نداشته باشد ، بر خورد خواهد شد .

کار آقا بهمن اشتباه نبوده از فیدبک منفی دادن به شما کار شما اشتباه بوده که جای مطرح کردن فیدبک منفی داده شده از طرف آقا بهمن به مدیران فروم شما هم برای جبران فیدبک منفی دادید به ایشون.

و من بارها و بارها به دوستان گفتم به شماهم میگم خواهش میکنم از دوستان به موقع از این شکلکها استفاده کنیم یا حداقل وقتی با اساتید فروم صحبت میکنیم از گذاشتن شکلکهای اینچنینی پرهیز کنیم کما این که شما منظورتون شوخی باشه ولی طرف مقابلتون اونو جدی فرض کنه ... این شکلک ها مثل بوق زدن یه نفر تو خیابون میمونه یه جا بوق زدن نشونه سلام کردنه یه جا واقعا واسه ماشین جلویی بوق میزنه یه جا بوق زدن طرف نشونه صد فوشه ... دوباره هم میگم من نمیگم شما خدای نکرده قصد توهین داشتید من میگم طرف مقابل اونو توهین برداشت میکنه.

"اولا امروز روز دومه دوما اصلا دوست نداشتم به شما بفروشم شما یه منفی دادی یکی هم گرفتی خیلی منطقی به شما توضیح دادم  شما ماجرا برات داستان پلیسی شده اونم مشکل خودته  شما مختاری هر چیزی فکر کنی خیلی خودت رو دست بالا گرفتی مواظب خودت باش بنده جمعه هفته پیش پول گرافیک ریختم هنوز به دستم نرسیده نرفتم صد تا امتیاز منفی بدم مشکلی واسش پیش اومده بود دیر تر ارسال کرد شما مینوشتی من شخصی در حد ریاست جمهوری کنگو هستم مواظب معامله با من باشید  rolling%20on%20the%20floor.gif  rolling%20on%20the%20floor.gif   @};-   @};-  

باز هم عذر میخوام کجات رو ببوسم از دلت در میآد "

خدایی خودت بودی فک نمیکردی داره بهت توهین میشه ؟؟؟؟؟

اگه نه. که دیگه من هیچ حرفی برای گفتن ندارم.

از دو دوست بزرگوار هم دوباره پوزش میطلبم واسه دخالت  @};-  @};-

ویرایش شده توسط bi5tvxq
لینک به دیدگاه

شخض مقابل هیچ بیعانه ای نریخته بود  منم مشکل برام پیش اومد داداش بنده توی اس ام اس خیلی محترمانه بهش توضیح دادم اما بعضی وقت ها آدم یا نمی فهمه یا نمی خواد بفهمه من نمیدونم فرق آدم ها با چارپایان تو چیه ایشون اگه منطق و معرفت داشت الان مشغول نوشتن صد صفحه نبودیم حالا رفیقتونه بیااین صد نفر بگین بهمن طلاست شکی توش نیست اما بد جوری لج باززه

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...