رفتن به مطلب

راهنمایی برای کانفینگ روتر

Majid Taheri
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان و مدیران بخصوص @

gosbe

عباس جان که منو به این انجمن دعوت کرد ، اولین حضورم در این انجمنه اگه در جای مناسب تایپیک ایجاد نشده مرا ببخشید و به بخش مربوطه انتقال دهید

یک مودم وایرلس داریم که برد زیادی نداره به همین خاطر  روتر خریداری کردیم و از طریق کابل LAN اینترنتو به روتر رسوندیم و روتر به صورت وایرلس پخش میکنه. حا سوالم اینه که راهی هست مودم و روتر به صورت وایرلس به یکدیگر وصل بشن تا این کابل طولانیو از زیر قالی جمع کنیم؟

ویرایش شده توسط Majid Taheri
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز خودم . آقا مجید

در جای کاملا درست سوال کردی. متشکر از اینکه قوانین برات اینقدر مهم هستن.

بله. میشه. یه حالت سند و رسو تو روتر وجود داره که شما باید فعاش کنید تا اینکار رو بشه کرد. ادرس مک دوتاشون رو بهم میدی و بعد این کار انجام میشه که یک سخت هست اما برای شما فکر نکنم چیزی باشه. خودم برای موضوعی دنبال این مطلب بودم اما نشد که عملی امتحانش کنم.

مدل دقیق روتر و مودمت رو بگو تا دوستان بهتر و دقیق تر راهنماییت کنن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خب بجای روتر یک تقتویت کننده بخر

من 10 عدد از این مدل خریدم و همه جای خونه قرار دادم چندطبقه هست خونه . بعد فقط باید بزنی به پریز برق . اسم وایرلس اتاقم رو بهش دادم با پسورد به بقیه هم همینطور میره روی همون فرکانس ریپیت میکنه و الان تمام خونه وایرلس دارم با یک نام هم هست 

http://www.sakhtafzarmag.com/%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D9%88-%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA/%D8%B4%D8%A8%DA%A9%D9%87/444/%D8%AA%D9%82%D9%88%DB%8C%D8%AA-%DA%A9%D9%86%D9%86%D8%AF%D9%87-%D9%88%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D9%84%D8%B3-tp-link-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D9%87%D8%A8%D9%88%D8%AF-%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%A7%D8%AC-%D8%A8%DB%8C-%D8%B3%DB%8C%D9%85

لینک به دیدگاه

من 10 عدد از این مدل خریدم و همه جای خونه قرار دادم چندطبقه هست خونه . بعد فقط باید بزنی به پریز برق . اسم وایرلس اتاقم رو بهش دادم با پسورد به بقیه هم همینطور میره روی همون فرکانس ریپیت میکنه و الان تمام خونه وایرلس دارم با یک نام هم هست 

http://www.sakhtafzarmag.com/اخبار-و-مقالات/شبکه/444/تقویت-کننده-وایرلس-tp-link-برای-بهبود-امواج-بی-سیم

رفیق ، قیمتش چنده؟ زده ۶۰ دلار برای دوتاش

بعد ده تا خریدی؟! بابا میدونم مایه داری اما خدایی زیاد گرفتی ، یکی بده من!

لینک فروشگاهی میدی؟

بعد تو روترم میشه. فقط من دقیق یادم نیست مطلب کجاست. پیدا می کنم میزارم.

الان مجید جان خرید کرده دیگه. همین طوری راهنمایی کن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من از پایتخت خریدم هرکدوم هم 80 هزار تومن ! 

با روتر نمیتونی اینکار رو انجام بدی ! نوع مدارشون جوریه که کارت وایرلس قابلیت اینترسپت شدن به شبکه دیگه ای رو نداره 

لینک به دیدگاه

درود

خودم چون روتر ندارم نتونستم امتحان کنم

این صفحه را بخوانید شاید کمکتون کنه البته خود این سایت برنامه ای برای این کار داره دانلود کنید و امتحان کنید شاید جواب بده لینک

برنامه دیگه ایی رو هم با کراک براتون آپلود کردم لینک

لینک به دیدگاه

http://www.sakhtafzarmag.com/%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D9%88-%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA/%D8%B4%D8%A8%DA%A9%D9%87/444/%D8%AA%D9%82%D9%88%DB%8C%D8%AA-%DA%A9%D9%86%D9%86%D8%AF%D9%87-%D9%88%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D9%84%D8%B3-tp-link-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D9%87%D8%A8%D9%88%D8%AF-%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%A7%D8%AC-%D8%A8%DB%8C-%D8%B3%DB%8C%D9%85

درود

خودم چون روتر ندارم نتونستم امتحان کنم

این صفحه را بخوانید شاید کمکتون کنه البته خود این سایت برنامه ای برای این کار داره دانلود کنید و امتحان کنید شاید جواب بده لینک

برنامه دیگه ایی رو هم با کراک براتون آپلود کردم لینک

سلام دوست عزیز خودم . آقا مجید

در جای کاملا درست سوال کردی. متشکر از اینکه قوانین برات اینقدر مهم هستن.

بله. میشه. یه حالت سند و رسو تو روتر وجود داره که شما باید فعاش کنید تا اینکار رو بشه کرد. ادرس مک دوتاشون رو بهم میدی و بعد این کار انجام میشه که یک سخت هست اما برای شما فکر نکنم چیزی باشه. خودم برای موضوعی دنبال این مطلب بودم اما نشد که عملی امتحانش کنم.

مدل دقیق روتر و مودمت رو بگو تا دوستان بهتر و دقیق تر راهنماییت کنن.

مرسی دوستان مرسی عباس  :x  از اینکه اهمیت دادید تا مشکلم حل بشه. این تقویت کننده ها خیلی خوبه مخصوصاً جایی که سیستم نیست که بخوایم از کارت شبکه قوی استفاده کنیم یا فقط در یکی از طبقات سیم کشی تلفن باشه . معمولاً دیده بودم از مودم های repeater دار استفاده میکنن کاش که زودتر اینجا ثبت نام میکردم یه اطلاعاتی بدست بیاوردم :crying:  فقط یکمی هزینش زیاده اگه بخوایم 4تا بخریم ، شما که خودتون خریداری کردید میشه بگید هر کدومش چند متر برد مفید داره؟  دوست عزیزی که لینک آموزش و برنامه دادی  خیلی ممنون مطالعه کردم مفید بود ؛ برای اینکار 2تا روتر نیازه نه یکی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...