رفتن به مطلب

ایا سیستم من قدیمی شده و باید ارتقا بدم

اشتراک گذاری

Recommended Posts

main:asus rmpage II extrime

ram 8gig gingstone 1333 cl9

cpu :core i 7 920

vga: asus gtx 760 strix platinium

samsung evo 840 250 gb

لینک به دیدگاه

پاسخ:

نه

پاسخ بهتر:

سلام!

شما بفرمایید عمده موارد استفادتون چی هست

در کل خیر

لینک به دیدگاه

دوست عزیز چیپستهای X خیلی قدرتمند هستن و به این سادگیها از رده خارج نمیشن

من از X58 به X79 ارتقا دادم و فرق زیادی احساس نکردم

نمیگم هیچ فرقی نداشت ولی چیزی که فکر میکردم نبود چه میشه کرد چیکار میشه کرد ارتقا سیستم مثل کرم میفته به جون ادم و بیچارش میکنه من هم قربانی شدم :x

خودت میدونی میخوای ارتقا بده نمیخوای صبر کن سیستمهای جدیدتر بیاد بازار بعدا ارتقا بده

لینک به دیدگاه

اگه پولشو دارى

مينو پردازندتو بفروش يه ميم و پردازنده ترجيجا 1150 بخر. مثلا 4670

لینک به دیدگاه

دقیقا سیستم من قبل ارتقا رو داری.

من ارتقاع دادم به 4790k بستگی به کاربرد داره من تو تست ها تغریبا تا دو برابر یا بیشتر نتیجه گرفتم.

ارتقا دادنش خالی از لطف نیست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

قدیمی هست اما هنوز قویه... سیستم قبلی منم همین بود بخاطر usb 3 , sata 3  عوض کردم سیستمو الانم تو فکرم برا کارت گرافیگ که ارتقا بدم برم باز عوضش کنم بخاطر pcie 3.0...  :(

شما هم به نیازت نگاه کن اگه سیستم قویتری لازم داری با قابلیت های جدید رو، سیستمت رو عوض کن وگرنه بی خودی خرج اضافه نکن...

ویرایش شده توسط Nima Mazrouie
لینک به دیدگاه

اقا هنوز سیستمت قویه این پیرمرد  core i 7 920 هنوز  قویه نگران نباش . من خودم 920 دارم با گرافیک R290 هیچ گونه گلوگاهی در فرکانس نامی ایجاد نمیکنه تست کردم . هنوز از پس کارا و بازی ها برمیاد . اور کردن لازم نیس . 

لینک به دیدگاه

اقا هنوز سیستمت قویه این پیرمرد  core i 7 920 هنوز  قویه نگران نباش . من خودم 920 دارم با گرافیک R290 هیچ گونه گلوگاهی در فرکانس نامی ایجاد نمیکنه تست کردم . هنوز از پس کارا و بازی ها برمیاد . اور کردن لازم نیس . [/size]

لینک به دیدگاه

دوست عزیز چیپستهای X خیلی قدرتمند هستن و به این سادگیها از رده خارج نمیشن

من از X58 به X79 ارتقا دادم و فرق زیادی احساس نکردم

نمیگم هیچ فرقی نداشت ولی چیزی که فکر میکردم نبود چه میشه کرد چیکار میشه کرد ارتقا سیستم مثل کرم میفته به جون ادم و بیچارش میکنه من هم قربانی شدم :x

خودت میدونی میخوای ارتقا بده نمیخوای صبر کن سیستمهای جدیدتر بیاد بازار بعدا ارتقا بده

لینک به دیدگاه

main:asus rmpage II extrime

ram 8gig gingstone 1333 cl9

cpu :core i 7 920

vga: asus gtx 760 strix platinium

samsung evo 840 250 gb

سیستم قدرتمندی دارید

اگه میخواید ارتقا بدید لاقل بذارید سوکت بعدی 1151 بیاد که از ddr3 & 4 ساپورت میکنه

لینک به دیدگاه

سلام خدمت استاد معظم جناب royal

استاد من برای بازی  در 1080p میخواستم بیشتر نظرم روی x99 هستشش ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

انتخابت عالی هست و واقعا تغییر را احساس میکنی ولی اما........................!!!!!!!!!!!!!

چقدر پول میخوای خرج کنی ؟ 7 میلیون داری ؟

1.5 مادربرد

2 پردازنده

1.8 حافظه DDR4

300 خنک کننده شاید هم 200

350  SSD 128GB or 120GB

گرافیک را نمیدونم میخوای تغییر بدی یا نه کیس و پاور چی داری ؟ ODD که داری سالم هست یا باید عوضش کنی !

در کمترین حالت شما 6 تومان حساب کن و در بهترین حالت هم 7 تا 7.5

اگر گرافیک را هم تغییر دادی که بالای 8 حساب کن......کاری ندارم که برای چه کاری میخوای ولی وقتی داری سیستم جمع میکنی سعی کن بهترینها را انتخاب کنی که بعدا فکرت درگیر نباشه که اگر 300 هم میزاشتم رو پولش این را میخریدم یا 500 میزاشتم این را میخریدم فقط 1 بار خرج کن و بهترین را بخر

ویرایش شده توسط Royal
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...