رفتن به مطلب

دستگاهی که 3 4 لیتر آب در جریان رو خنک کنه تا 0 درجه

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

من نمیخام از این دستگاه 24 ساعته روشن استفاده کنم 

در حد 1 2 ساعت تست که بتونه دمای 3 4 لیتر آب رو برام تا نزدیکه 5 یا حتی 0 درجه برسونه 

دقیقا همون چیلر ولی اون ها 30 40 لیتری هستن و اطلاع دقیقی ندارم که تا چه دمایی میتونن کاهش بدن 

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

این حرکت خطرناکیه...خیلی خوف داره...برا اور کلاک میخوای یا میخوای یه چیز جدید ابدا کنی؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من میخام  3 لیتر آبو خنک کنم همین 

خوفی نداره عزیز 

لینک به دیدگاه

شما به یه کسیکید احتیاج داری اگر درست گفته باشم.

چند روز پیش از رو کنجکاوی با یه تعمیر کار یخچال صحبت میکردم متوجه شدم حدود 1.200 خرج بر میداره البته الان شاید گران تر هم باشه. البته باید مراقب شبنم زدن و رطوبت دستگاه باشید. در واقع کسیکید مثل یک یخچال کوچک عمل میکند اما به جای خنک کردن یک فضای بزرگ توسط یک لوله یک فضای محدود مثلا" به اندازه die سی پی یو را خنک میکند.

Sent from my GT-S6312 using Tapatalk

ویرایش شده توسط Mohammad Ali X
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کسکیج برای استفادش حتما باید مادربورد رو عایق کاری کرد 

من برای اور اکستریم نمیخام 

یه چیزی در این حد که مثلا رادیاته واتر کولر رو خنک کنه 

ولی من میخام مایع خنگک شه نه رادیات 

لینک به دیدگاه

کسکیج برای استفادش حتما باید مادربورد رو عایق کاری کرد

من برای اور اکستریم نمیخام

یه چیزی در این حد که مثلا رادیاته واتر کولر رو خنک کنه

ولی من میخام مایع خنگک شه نه رادیات

خوب وقتی رایاتور خنک میشه در واقع مایع درون لوله های آن خنک میشود دوست من .

اگر میخواهید دما را در نقطه ای پایین برای مدت زمان نسبتا" طولانی نگه دارید کسیکید کولینگ بهترین راه موجود است . روش دیگری وجود ندارد.

خود شما اورکلاکر حرفه ای هستی و بهتر میدونی.

ویرایش شده توسط Mohammad Ali X
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من بستن TEC روی رادیاتور واترکولینگ رو امتحان کردم و تقریبا نتیجه رضایت بخش بود فقط چون یک عدد TEC داشتم دمای مایع خیلی پایین نیومد ولی اگر مثلا 4 عدد TEC روی لبه های صاف رادیاتور ببندید و طرف دیگه شون (سمت گرم)  رو با ایر کولر یا هیت سینک ، خنک کنید میتونه اون کاری که شما میخواید رو انجام بده و با گذاشتن رادیاتور در خارج از کیس ، میتونید خطر آسیب شبنم تولیدی به قطعات رو هم از بین ببرید. ضمن این که به راحتی میشه TEC ها رو برای مواقعی که نیاز به کولینگ زیادی ندارید خاموش کرد. فقط باید رادیاتور شما لبه کناری صاف و نسبتا پهنی داشته باشه.

لینک به دیدگاه

جای تاپیک اشتباه داداشم

شما اول انور تاپیک میزدی میفهمیدی اصلا چی میخوای و دنبال چی هستی بعد میومدی اینجا در خاصت خرید میداری 

خودتم میدونی چی میخوای بخری اصلا !!!

لینک به دیدگاه

واتر کولینگ اکواریوم یا ابسردکن رو میزی کوچیک

خیلی هم شیکو با کلاسه با حدود 200. 300 هزینه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جای تاپیک اشتباه داداشم

شما اول انور تاپیک میزدی میفهمیدی اصلا چی میخوای و دنبال چی هستی بعد میومدی اینجا در خاصت خرید میداری 

خودتم میدونی چی میخوای بخری اصلا !!!

برای آکواریوم دستگاهی هست به نامه چیلر که 40 50 لیتر آب رو خنک میکنه 

من نیاز به 40 50 لیتر ندارم همون 3 لیتر بسه 

بله میدونم چی میخام ^_^ 

فقط پیدا نمیشه آماده شدش @(@ 

واتر کولینگ اکواریوم یا ابسردکن رو میزی کوچیک

خیلی هم شیکو با کلاسه با حدود 200. 300 هزینه

واتر کولینگه آکواریوم 

منظورتون ی هست ؟ 

میتونه خنک کنه 

خوب وقتی رایاتور خنک میشه در واقع مایع درون لوله های آن خنک میشود دوست من .

اگر میخواهید دما را در نقطه ای پایین برای مدت زمان نسبتا" طولانی نگه دارید کسیکید کولینگ بهترین راه موجود است . روش دیگری وجود ندارد.

خود شما اورکلاکر حرفه ای هستی و بهتر میدونی.

من نمیگم بده 

ولی یه چیزی میخام یخورده همچین جمو جور 

یه چیزه ایده آل 

خاستم ببینم کسه دیگه ای همچین چیزی دیده یا نه 

من بستن TEC روی رادیاتور واترکولینگ رو امتحان کردم و تقریبا نتیجه رضایت بخش بود فقط چون یک عدد TEC داشتم دمای مایع خیلی پایین نیومد ولی اگر مثلا 4 عدد TEC روی لبه های صاف رادیاتور ببندید و طرف دیگه شون (سمت گرم)  رو با ایر کولر یا هیت سینک ، خنک کنید میتونه اون کاری که شما میخواید رو انجام بده و با گذاشتن رادیاتور در خارج از کیس ، میتونید خطر آسیب شبنم تولیدی به قطعات رو هم از بین ببرید. ضمن این که به راحتی میشه TEC ها رو برای مواقعی که نیاز به کولینگ زیادی ندارید خاموش کرد. فقط باید رادیاتور شما لبه کناری صاف و نسبتا پهنی داشته باشه.

TEC هم راهه خوبیه ولی مشکلش خنک نگه داشتنه خودشونه 

و برق نسبتا زیادی هم مصرف میکنن 

لینک به دیدگاه

داداش شاید بتونم کمی کمکت کنم چون من همین پارسال برای درس حرفه فن یه یخچال 10 لیتری ساختم......

اگه میتونی هزینه کنی که خیلی راحت برو یخچال ماشینی بگیر که هم راحت میشی و هم قابلیت تنظیم دما بصورت دقیق داره....ولی اگه نمیخوای زیاد هزینه کنی بهتره از دو با سه تا المان خنک کن استفاده کنی و برو جاهایی که تعمیرات یخچال انجام میدن بگو یه تنظیم کننده دست دو دما یخچال های مسافرتی رو میخوام و بعد برای هر المان یکی هیتسینگ بخر که المان رو سرد کنه.... هر المان حدودا 15 تومنه .... اگه میخوای از این روش پیش بری بهم بگو که بیشتر کمکت کنم چون پارسال توی این کار خیلی تجربه کسب کردم....

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این یخچال 10 لیتری چطوریه ؟

من یه چیزی میخام که تا جاییی که میشه ترو تمییز کم سرو صدا در بیاد تا بتونم تو خونه هم استفاده کنم 

و این امکان رو داشته باشه که بتونه آب در حال چرخش (و در جریان ) رو خنک کنه 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...